Spelprogram - Pojkar 2006(13 år) Vår Lätt Grupp C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska BK Romeo Vidovic 0739258738 Vit, Vit, Vita
Bergsjö IF Mahmood Saman Salih 0735251959 Gul/Svart/Svart
Hovås Billdal IF 2 Martin Svedstam 0705760332 Vit-vit-vit
IF Warta Kjell Magnus Westlin Svart. Vit /Vit/Vit
Jonsereds IF Thomas Lindmark 0730935669 Gul/Svart/Blå/Gul/svart
Landvetter IS Grön Svante Stignor 0766494491 Grön/Grön/Grön
Näsets SK Vinröd Henrik Vallentin 0701054100 vinröda/Vita/Vinröda
Skogens IF Djordje Purkovic 0765537717 Röd/Blå/Blå/Blå
Solängens BK Grön Peter Berggren Vit/Vit/Vita
Stenkullen GoIK Peter Appelgren 0725173313 Röd/Blå/Röd
Torslanda IK Svart Henrik Eldh 0739025955 Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 09:30 060371002 Skogens IF - Landvetter IS Grön 6 - 1 Majvallen 11 Konstgräs
2019-04-13 10:00 060371001 Jonsereds IF - Torslanda IK Svart 5 - 2 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-04-13 14:00 060371005 Solängens BK Grön - Assyriska BK 0 - 8 Eklandavallen 11
2019-04-13 16:30 060371003 Bergsjö IF - Näsets SK Vinröd 6 - 1 Bergsjövallen 21 Konstgräs
2019-04-27 14:00 060371007 Landvetter IS Grön - Jonsereds IF 6 - 4 Landvetter IP A-plan 11
2019-04-28 12:00 060371011 IF Warta - Solängens BK Grön 1 - 11 Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-04-28 14:30 060371008 Näsets SK Vinröd - Skogens IF 6 - 2 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
Maj
2019-05-01 15:00 060371010 Stenkullen GoIK - Assyriska BK 1 - 9 Stenkullens IP 2 KG
2019-05-05 11:40 060371014 Stenkullen GoIK - IF Warta 6 - 0 Stenkullens IP 21 KG
2019-05-05 13:15 060371015 Bergsjö IF - Assyriska BK 7 - 4 Bergsjövallen 21 Konstgräs
2019-05-05 14:15 060371013 Solängens BK Grön - Hovås Billdal IF 2 1 - 4 Eklandavallen 11
2019-05-05 14:15 060371018 Landvetter IS Grön - Torslanda IK Svart 3 - 0 Landvetter IP A-plan 11
2019-05-05 16:00 060371017 Jonsereds IF - Näsets SK Vinröd 3 - 1 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-05-10 18:00 060371012 Torslanda IK Svart - Hovås Billdal IF 2 2 - 3 Färjenäsplan
2019-05-11 13:15 060371022 Hovås Billdal IF 2 - Stenkullen GoIK 7 - 1 Hovås Billdal Arena 11 Konstgräs
2019-05-11 16:30 060371020 Assyriska BK - Skogens IF 15 - 0 Ruddalen 21 Konstgräs
2019-05-12 13:00 060371024 Näsets SK Vinröd - Landvetter IS Grön 0 - 5 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-05-12 16:15 060371021 IF Warta - Bergsjö IF 0 - 11 Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-05-12 17:45 060371023 Torslanda IK Svart - Solängens BK Grön 1 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-05-16 17:30 060371055 Jonsereds IF - Bergsjö IF 0 - 4 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-05-18 11:30 060371025 Stenkullen GoIK - Solängens BK Grön 1 - 2 Stenkullens IP 2 KG
2019-05-18 12:00 060371028 Jonsereds IF - Assyriska BK 1 - 3 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-05-18 12:30 060371026 Bergsjö IF - Hovås Billdal IF 2 11 - 3 Bergsjövallen 21 Konstgräs
2019-05-18 14:45 060371030 Näsets SK Vinröd - Torslanda IK Svart 2 - 2 Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2019-05-19 12:00 060371056 Torslanda IK Svart - Skogens IF 3 - 5 Torslandavallen 21 Konstgräs
2019-05-22 18:45 060371027 Skogens IF - IF Warta 14 - 0 Heden 3 Konstgräs
2019-05-22 19:30 060371041 Näsets SK Vinröd - Assyriska BK 4 - 12 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-05-25 09:30 060371031 IF Warta - Jonsereds IF 1 - 12 Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-05-26 14:00 060371034 Stenkullen GoIK - Torslanda IK Svart 1 - 1 Stenkullens IP 2 KG
2019-05-26 15:15 060371032 Hovås Billdal IF 2 - Skogens IF 6 - 3 Hovås Billdal Arena 12 Konstgräs
2019-05-28 18:30 060371049 Skogens IF - Bergsjö IF 0 - 16 Heden 3 Konstgräs
2019-05-29 19:30 060371036 Assyriska BK - Landvetter IS Grön 9 - 1 Ruddalen 21 Konstgräs
Juni
2019-06-01 12:00 060371038 Skogens IF - Solängens BK Grön 5 - 3 Majvallen 11 Konstgräs
2019-06-02 16:00 060371039 Jonsereds IF - Hovås Billdal IF 2 4 - 5 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-06-03 19:15 060371033 Solängens BK Grön - Bergsjö IF 1 - 4 Eklandavallen 11
2019-06-07 19:00 060371037 Bergsjö IF - Stenkullen GoIK 7 - 1 Bergsjövallen 21 Konstgräs
2019-06-08 11:45 060371048 Landvetter IS Grön - Hovås Billdal IF 2 1 - 5 Landvetter IP B-plan 21
2019-06-08 12:30 060371045 Bergsjö IF - Torslanda IK Svart 3 - 0 Bergsjövallen 21 Konstgräs
2019-06-09 14:00 060371043 Solängens BK Grön - Jonsereds IF 2 - 5 Eklandavallen 11
2019-06-09 15:00 060371047 IF Warta - Näsets SK Vinröd 3 - 9 Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-06-10 17:30 060371044 Stenkullen GoIK - Skogens IF 3 - 1 Stenkullens IP 2 KG
2019-06-11 20:00 060371054 Assyriska BK - Torslanda IK Svart 6 - 1 Ruddalen 21 Konstgräs
2019-06-15 13:15 060371052 Hovås Billdal IF 2 - Näsets SK Vinröd 11 - 5 Hovås Billdal Arena 12 Konstgräs
2019-06-15 14:15 060371051 Landvetter IS Grön - Solängens BK Grön 3 - 5 Landvetter IP A-plan 11
2019-06-15 16:00 060371050 Jonsereds IF - Stenkullen GoIK 4 - 3 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-06-19 18:30 060371057 IF Warta - Assyriska BK 1 - 4 Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-06-23 19:00 060371060 Stenkullen GoIK - Landvetter IS Grön 4 - 0 Stenkullens IP 2 KG
2019-06-30 14:00 060371059 Solängens BK Grön - Näsets SK Vinröd 3 - 4 Eklandavallen 11
December
2019-12-31 060371006 IF Warta - Hovås Billdal IF 2 Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-12-31 060371040 Landvetter IS Grön - IF Warta Landvetter IP A-plan 11