Spelprogram - Pojkar 2003(16 år) Klass 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Angered BK Kujtim Ajra 0704875662
Assyriska BK Johan Elia 031694453 0701719751 Vit/Röd/Röd
Azalea BK Magnus Johansson 0707770664 Orange/Svart/Orange
Bergums IF Bernt Mikael Olausson 0702454224 Blå/Blå/Blåa
Floda BoIF Daniel Gustafsson 0706205650 Mörkblå/Vit/Mörkblå
Fässbergs IF Magnus Bayer Lila, Vit, Lila
IF Mölndal Fotboll Röd Mats Fors 0768201214 Vit/Vit/Vita
Kareby IS/IK Kongahälla Ulrik Gustafsson 0707909153 Röd/Blå/Röd
Kärra KIF Samuel Castellon 0705472929 Gul/Blå/Gula
Lindome GIF Björn Andersson 0706106061 SvartVit/Svart/Vit
Torslanda IK Röd Thomas Andersson Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-10 19:45 060302002 Assyriska BK - Azalea BK 2 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-04-10 20:00 060302003 Bergums IF - Lindome GIF 5 - 2 Bergumsvallen Konstgräs
2019-04-11 19:30 060302005 Kareby IS/IK Kongahälla - Angered BK 5 - 7 Kareby Hed
2019-04-11 19:45 060302001 Kärra KIF - Torslanda IK Röd 6 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-04-12 20:30 060302004 Fässbergs IF - Floda BoIF 4 - 3 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-04-16 20:00 060302007 Floda BoIF - Bergums IF 2 - 2 Flodala IP 3 KG
2019-04-16 20:15 060302010 Torslanda IK Röd - IF Mölndal Fotboll Röd 4 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-04-17 19:30 060302008 Lindome GIF - Assyriska BK 0 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-04-17 20:15 060302006 Angered BK - Fässbergs IF 7 - 2 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-04-24 20:00 060302014 Bergums IF - Angered BK 5 - 2 Bergumsvallen Konstgräs
2019-04-25 19:45 060302012 Kärra KIF - Lindome GIF 7 - 1 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-04-25 20:30 060302011 IF Mölndal Fotboll Röd - Azalea BK 5 - 1 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-04-26 18:30 060302015 Fässbergs IF - Kareby IS/IK Kongahälla 3 - 4 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-04-26 19:15 060302013 Assyriska BK - Floda BoIF 1 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
Maj
2019-05-02 19:30 060302019 Lindome GIF - IF Mölndal Fotboll Röd 2 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-05-02 20:00 060302018 Floda BoIF - Kärra KIF 4 - 5 Flodala IP 3 KG
2019-05-02 20:15 060302017 Angered BK - Assyriska BK 1 - 1 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-05-05 18:00 060302016 Kareby IS/IK Kongahälla - Bergums IF 3 - 2 Kareby Hed
2019-05-07 19:45 060302020 Azalea BK - Torslanda IK Röd 3 - 4 Majvallen 1 Konstgräs
2019-05-08 20:00 060302024 Bergums IF - Fässbergs IF 3 - 3 Bergumsvallen Gräs
2019-05-09 20:15 060302025 Torslanda IK Röd - Lindome GIF 1 - 5 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-05-10 19:15 060302023 Assyriska BK - Kareby IS/IK Kongahälla 2 - 2 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-05-10 20:15 060302021 IF Mölndal Fotboll Röd - Floda BoIF 2 - 1 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-05-16 18:30 060302026 Fässbergs IF - Assyriska BK 2 - 3 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-05-17 19:30 060302030 Lindome GIF - Azalea BK 4 - 4 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-05-19 10:30 060302009 Azalea BK - Kärra KIF 1 - 6 Majvallen 1 Konstgräs
2019-05-23 19:45 060302032 Kärra KIF - Fässbergs IF 4 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-05-23 20:15 060302035 Torslanda IK Röd - Angered BK 0 - 5 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-05-24 18:15 060302034 Azalea BK - Floda BoIF 0 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-05-24 20:30 060302031 IF Mölndal Fotboll Röd - Kareby IS/IK Kongahälla 5 - 4 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-05-26 16:00 060302027 Kareby IS/IK Kongahälla - Kärra KIF 4 - 9 Kareby Hed
2019-05-26 18:00 060302033 Assyriska BK - Bergums IF Ruddalen 2 Konstgräs
2019-05-28 20:30 060302037 Fässbergs IF - IF Mölndal Fotboll Röd 5 - 3 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-05-29 20:00 060302040 Floda BoIF - Lindome GIF 7 - 2 Flodala IP 3 KG
2019-05-29 20:15 060302039 Angered BK - Azalea BK 5 - 2 Hjällbovallen 2 Konstgräs
Juni
2019-06-01 12:15 060302022 Kärra KIF - Angered BK 6 - 3 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-06-04 19:45 060302042 Kärra KIF - Assyriska BK 4 - 0 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-06-05 19:30 060302043 Lindome GIF - Angered BK 2 - 3 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-06-05 20:15 060302045 Torslanda IK Röd - Fässbergs IF 2 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-06-07 18:15 060302044 Azalea BK - Kareby IS/IK Kongahälla 5 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-06-09 13:00 060302041 IF Mölndal Fotboll Röd - Bergums IF 0 - 4 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-06-12 20:15 060302050 Angered BK - Floda BoIF 4 - 3 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-06-13 20:30 060302048 Fässbergs IF - Azalea BK 3 - 4 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-06-15 14:00 060302047 Bergums IF - Torslanda IK Röd 0 - 4 Bergumsvallen Gräs
2019-06-16 14:00 060302049 Kareby IS/IK Kongahälla - Lindome GIF 0 - 7 Kareby Hed
2019-06-16 16:00 060302046 Assyriska BK - IF Mölndal Fotboll Röd 2 - 6 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-06-18 20:15 060302036 Bergums IF - Kärra KIF 2 - 3 Bergumsvallen Gräs
2019-06-18 20:15 060302055 Torslanda IK Röd - Assyriska BK 1 - 4 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-06-19 20:00 060302052 Floda BoIF - Kareby IS/IK Kongahälla 5 - 1 Flodala IP 3 KG
2019-06-26 18:30 060302028 Angered BK - IF Mölndal Fotboll Röd 2 - 4 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-06-26 19:30 060302038 Kareby IS/IK Kongahälla - Torslanda IK Röd 4 - 4 Kareby Hed
Juli
2019-07-12 18:45 060302051 IF Mölndal Fotboll Röd - Kärra KIF 3 - 8 Åbyvallen 1 Konstgräs
Augusti
2019-08-13 19:45 060302057 Assyriska BK - Torslanda IK Röd 2 - 3 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-08-14 20:00 060302058 Bergums IF - Azalea BK 2 - 1 Bergumsvallen Gräs
2019-08-17 10:00 060302059 Fässbergs IF - Lindome GIF 1 - 7 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-08-18 18:00 060302060 Kareby IS/IK Kongahälla - Floda BoIF 4 - 0 Kareby Hed
2019-08-21 19:30 060302063 Lindome GIF - Kareby IS/IK Kongahälla 3 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-08-21 19:45 060302056 Kärra KIF - IF Mölndal Fotboll Röd 8 - 3 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-08-21 19:45 060302064 Azalea BK - Fässbergs IF 1 - 3 Gröna Vallen 1
2019-08-21 20:00 060302062 Floda BoIF - Angered BK 2 - 2 Flodala IP 3 KG
2019-08-23 18:30 060302061 IF Mölndal Fotboll Röd - Assyriska BK Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-08-25 16:00 060302065 Torslanda IK Röd - Bergums IF Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-08-27 19:45 060302066 Assyriska BK - Kärra KIF Ruddalen 2 Konstgräs
2019-08-28 20:00 060302067 Bergums IF - IF Mölndal Fotboll Röd Bergumsvallen Gräs
2019-08-28 20:15 060302070 Angered BK - Lindome GIF Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-08-29 20:30 060302068 Fässbergs IF - Torslanda IK Röd Åbyvallen 1 Konstgräs
September
2019-09-01 18:00 060302069 Kareby IS/IK Kongahälla - Azalea BK Kareby Hed
2019-09-05 19:30 060302073 Lindome GIF - Floda BoIF Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-09-05 19:45 060302072 Kärra KIF - Bergums IF Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-09-06 18:30 060302071 IF Mölndal Fotboll Röd - Fässbergs IF Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-09-07 16:00 060302074 Azalea BK - Angered BK Majvallen 1 Konstgräs
2019-09-08 13:00 060302078 Kareby IS/IK Kongahälla - IF Mölndal Fotboll Röd Kareby Hed
2019-09-11 20:00 060302076 Bergums IF - Assyriska BK Bergumsvallen Gräs
2019-09-11 20:00 060302080 Floda BoIF - Azalea BK Flodala IP 3 KG
2019-09-11 20:15 060302079 Angered BK - Torslanda IK Röd Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-09-13 20:30 060302077 Fässbergs IF - Kärra KIF Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-09-18 19:45 060302083 Assyriska BK - Fässbergs IF Ruddalen 2 Konstgräs
2019-09-19 19:45 060302082 Kärra KIF - Kareby IS/IK Kongahälla Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-09-19 20:15 060302085 Torslanda IK Röd - Floda BoIF Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-09-20 18:30 060302081 IF Mölndal Fotboll Röd - Angered BK Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-09-21 16:15 060302084 Azalea BK - Lindome GIF Majvallen 1 Konstgräs
2019-09-22 18:00 060302075 Torslanda IK Röd - Kareby IS/IK Kongahälla Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-09-26 20:00 060302089 Floda BoIF - IF Mölndal Fotboll Röd Flodala IP 3 KG
2019-09-26 20:15 060302088 Angered BK - Kärra KIF Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-09-27 19:30 060302090 Lindome GIF - Torslanda IK Röd Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-09-29 10:15 060302054 Azalea BK - Bergums IF Majvallen 1 Konstgräs
2019-09-29 11:30 060302086 Fässbergs IF - Bergums IF Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-09-29 18:00 060302087 Kareby IS/IK Kongahälla - Assyriska BK Kareby Hed
Oktober
2019-10-02 19:45 060302093 Assyriska BK - Angered BK Ruddalen 2 Konstgräs
2019-10-02 20:00 060302094 Bergums IF - Kareby IS/IK Kongahälla Bergumsvallen Gräs
2019-10-03 19:45 060302092 Kärra KIF - Floda BoIF Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-10-03 20:15 060302095 Torslanda IK Röd - Azalea BK Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-10-04 18:30 060302091 IF Mölndal Fotboll Röd - Lindome GIF Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-10-09 19:30 060302099 Lindome GIF - Kärra KIF Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-10-10 19:45 060302100 Azalea BK - IF Mölndal Fotboll Röd Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-10 20:00 060302098 Floda BoIF - Assyriska BK Flodala IP 3 KG
2019-10-13 16:00 060302097 Angered BK - Bergums IF Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-10-13 18:00 060302096 Kareby IS/IK Kongahälla - Fässbergs IF Kareby Hed
2019-10-13 18:00 060302110 Torslanda IK Röd - Kärra KIF Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-10-17 19:45 060302102 Kärra KIF - Azalea BK Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-10-17 19:45 060302103 Assyriska BK - Lindome GIF Ruddalen 2 Konstgräs
2019-10-17 20:30 060302105 Fässbergs IF - Angered BK Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-10-18 18:30 060302101 IF Mölndal Fotboll Röd - Torslanda IK Röd Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-10-20 15:00 060302104 Bergums IF - Floda BoIF Bergumsvallen Gräs
2019-10-23 19:30 060302108 Lindome GIF - Bergums IF Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-10-23 19:45 060302109 Azalea BK - Assyriska BK Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-23 20:15 060302106 Angered BK - Kareby IS/IK Kongahälla Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-10-24 20:00 060302107 Floda BoIF - Fässbergs IF Flodala IP 3 KG
December
2019-12-31 060302029 Floda BoIF - Torslanda IK Röd Flodala IP 3 KG
2019-12-31 060302053 Lindome GIF - Fässbergs IF Lindevi IP 1 Konstgräs