Spelprogram - Flickor 2006(13 år) Vår Medel Grupp B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Svart Sören Erlandsson 0706353841 Rödsvart/Svart/Röd
Guldhedens IK Rino Johansson Röd/vit/vit
Hjuviks AIK Vit Jenny Hedström Blå/Blå/Blå
IF Mölndal Fotboll Vit Richard Nilsson 0317948711 Vit/Vit/Vita
IK Zenith Jenny Maria Stjernlöf 0707337669 grön/vit/grön
Lerums IS 2 Per Carlsson 0707850873 Lila/Vit/Vit
Mölnlycke IF Andreas Sundqvist Gul/Svart/Gul
Näsets SK Vit Martin Lundkvist 031141655 0706305885 vinröda/Vita/Vinröda
Qviding FIF Vit Karin Dahl 0733507850 Vinröd/Vit/Vita
Stenkullen GoIK Hans Carlsson 0707315418 Röd/Blå/Röd
Älvsborg FF Vit Hossam Abbas Blå/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 11:30 060743004 Hjuviks AIK Vit - Lerums IS 2 5 - 3 Färjenäsplan
2019-04-13 12:00 060743003 IK Zenith - Askims IK Svart 2 - 2 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-04-13 12:30 060743002 IF Mölndal Fotboll Vit - Näsets SK Vit 0 - 5 Frejaplan 1 K.Gräs
2019-04-13 12:30 060743005 Qviding FIF Vit - Mölnlycke IF 5 - 1 Härlanda 11
2019-04-27 11:45 060743008 Lerums IS 2 - IF Mölndal Fotboll Vit 6 - 0 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-04-27 15:00 060743009 Qviding FIF Vit - IK Zenith 2 - 0 Härlanda 11
Maj
2019-05-01 10:00 060743006 Stenkullen GoIK - Älvsborg FF Vit 0 - 6 Stenkullens IP 2 KG
2019-05-01 16:00 060743010 Mölnlycke IF - Hjuviks AIK Vit 3 - 1 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-05-05 10:00 060743012 Stenkullen GoIK - Askims IK Svart 0 - 3 Stenkullens IP 22 KG
2019-05-05 12:30 060743014 IF Mölndal Fotboll Vit - Mölnlycke IF 8 - 2 Åbyvallen 11 Konstgräs
2019-05-05 14:00 060743015 IK Zenith - Hjuviks AIK Vit 3 - 2 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-05-05 16:00 060743011 Älvsborg FF Vit - Näsets SK Vit 4 - 0 Påvelund 11 Konstgräs
2019-05-05 17:00 060743013 Guldhedens IK - Qviding FIF Vit 2 - 1 Anders Svensson vallen
2019-05-08 19:45 060743007 Askims IK Svart - Guldhedens IK 4 - 2 Kobbegården Övre 21
2019-05-10 17:30 060743001 Guldhedens IK - Stenkullen GoIK 1 - 2 Anders Svensson vallen
2019-05-11 14:45 060743020 IK Zenith - IF Mölndal Fotboll Vit 4 - 0 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-05-11 16:30 060743016 Askims IK Svart - Älvsborg FF Vit 2 - 5 Kobbegården Övre 21
2019-05-12 13:45 060743017 Lerums IS 2 - Näsets SK Vit 3 - 2 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-05-12 15:00 060743019 Hjuviks AIK Vit - Guldhedens IK 4 - 2 Hästevik 11
2019-05-12 16:30 060743018 Qviding FIF Vit - Stenkullen GoIK 2 - 4 Härlanda 11
2019-05-18 10:00 060743024 Stenkullen GoIK - Hjuviks AIK Vit WO (3 - 0) Stenkullens IP 2 KG
2019-05-18 12:30 060743025 Guldhedens IK - IF Mölndal Fotboll Vit 1 - 0 Anders Svensson vallen
2019-05-18 15:45 060743021 Lerums IS 2 - Älvsborg FF Vit 2 - 3 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-05-18 16:15 060743023 Näsets SK Vit - Mölnlycke IF 2 - 1 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-05-18 16:30 060743022 Askims IK Svart - Qviding FIF Vit 2 - 0 Kobbegården Övre 21
2019-05-20 20:00 060743035 Näsets SK Vit - Guldhedens IK 4 - 2 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-05-25 14:00 060743027 Mölnlycke IF - Lerums IS 2 0 - 4 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-05-25 14:00 060743030 IF Mölndal Fotboll Vit - Stenkullen GoIK 0 - 3 Frejaplan 1 K.Gräs
2019-05-25 14:45 060743029 IK Zenith - Näsets SK Vit 1 - 0 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-05-26 14:30 060743026 Qviding FIF Vit - Älvsborg FF Vit 0 - 0 Härlanda 11
Juni
2019-06-01 13:30 060743031 Älvsborg FF Vit - Mölnlycke IF 5 - 3 Påvelund 1 Konstgräs
2019-06-01 15:00 060743034 Askims IK Svart - IF Mölndal Fotboll Vit 8 - 1 Kobbegården Övre 21
2019-06-02 12:00 060743047 Guldhedens IK - IK Zenith 2 - 2 Anders Svensson vallen
2019-06-06 18:45 060743032 Qviding FIF Vit - Hjuviks AIK Vit 1 - 2 Skatås 1 Konstgräs
2019-06-08 10:45 060743033 Lerums IS 2 - IK Zenith 1 - 0 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-06-08 14:00 060743038 IF Mölndal Fotboll Vit - Qviding FIF Vit 0 - 4 Frejaplan 11 K.Gräs
2019-06-09 11:30 060743040 Stenkullen GoIK - Näsets SK Vit 1 - 1 Stenkullens IP 2 KG
2019-06-09 13:15 060743036 Hjuviks AIK Vit - Älvsborg FF Vit 1 - 1 Hästevik 11
2019-06-09 16:00 060743037 IK Zenith - Mölnlycke IF 3 - 3 Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-06-09 16:00 060743039 Guldhedens IK - Lerums IS 2 1 - 3 Anders Svensson vallen
2019-06-14 18:00 060743028 Hjuviks AIK Vit - Askims IK Svart 1 - 3 Hästevik 11
2019-06-15 10:00 060743042 Hjuviks AIK Vit - IF Mölndal Fotboll Vit 5 - 3 Hästevik 11
2019-06-15 13:15 060743041 Älvsborg FF Vit - IK Zenith 5 - 1 Påvelund 12 Konstgräs
2019-06-15 15:30 060743044 Lerums IS 2 - Stenkullen GoIK 8 - 4 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-06-15 17:00 060743045 Askims IK Svart - Näsets SK Vit 6 - 1 Kobbegården Övre 21
2019-06-23 17:30 060743048 Stenkullen GoIK - Mölnlycke IF 3 - 0 Stenkullens IP 2 KG
2019-06-23 18:00 060743050 Askims IK Svart - Lerums IS 2 5 - 3 Kobbegården Övre 21
2019-06-26 18:30 060743046 IF Mölndal Fotboll Vit - Älvsborg FF Vit 1 - 4 Frejaplan 11 K.Gräs
2019-06-29 15:00 060743049 Näsets SK Vit - Qviding FIF Vit 1 - 0 Åkeredsvallen 21 Konstgräs
December
2019-12-31 060743043 Mölnlycke IF - Guldhedens IK Djupedalsplan B Konstgräs vänster