Spelprogram - Reserv Elit

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Angered BK/Angered MBIK Tomas Gustafsson 0723708041
Hisingsbacka FC Samir Mohammedhagos Taha 0722884104 Svart, Svart, Svart
Jonsereds IF Torbjörn Werner 0733312761 0733312761 Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Kållered SK Fredrik Eliasson 0709679795 Blå, Blå, Blå
Lindome GIF Dane Ivarsson +46709521000 Vit-svart-randig, Svart, Vit
Norrby IF Tommy Pedersen 033126431 0703486668 Blå/vit/blå
Qviding FIF Robert Vilahamn 0709397755 Vinröd, Vit, Vit
Stenungsunds IF Annelie Olsson 0708986275 0708986275 Röd, Röda, Röda
Sävedalens IF Lo Anttila Gröndahl 0730413790 Röd, Blå, Röda
Västra Frölunda IF Håkan Glimvert 0707299603 Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-09 18:30 060140006 Lindome GIF - Qviding FIF 2 - 3 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-04-15 20:15 060140008 Västra Frölunda IF - Lindome GIF 3 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-04-22 19:30 060140007 Kållered SK - Hisingsbacka FC 3 - 4 Kållered Sportcenter 1
2019-04-23 18:30 060140012 Angered BK/Angered MBIK - Jonsereds IF 8 - 3 Hjällbovallen 1 Gräs
2019-04-23 19:30 060140015 Norrby IF - Sävedalens IF 3 - 2 Ramnavallen konstgräs
2019-04-23 20:15 060140018 Qviding FIF - Västra Frölunda IF 5 - 2 Härlanda Park 1 Konstgräs
Maj
2019-05-06 19:00 060140023 Sävedalens IF - Stenungsunds IF 6 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2019-05-06 19:00 060140024 Angered BK/Angered MBIK - Norrby IF 3 - 5 Hjällbovallen 1 Gräs
2019-05-13 19:30 060140026 Norrby IF - Kållered SK 3 - 3 Ramnavallen konstgräs
2019-05-14 19:00 060140002 Jonsereds IF - Sävedalens IF 2 - 2 Jonsereds IP 1 Gräs
2019-05-20 18:30 060140035 Sävedalens IF - Qviding FIF 2 - 5 Vallhamra 1 Gräs
2019-05-20 19:30 060140031 Kållered SK - Stenungsunds IF 5 - 2 Kållered Sportcenter 1
Juni
2019-06-03 19:30 060140005 Stenungsunds IF - Västra Frölunda IF 0 - 7 Wosabplan
2019-06-03 19:30 060140037 Norrby IF - Jonsereds IF 8 - 0 Ramnavallen konstgräs
2019-06-03 20:15 060140040 Qviding FIF - Angered BK/Angered MBIK 4 - 2 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-06-10 19:30 060140038 Stenungsunds IF - Hisingsbacka FC 4 - 7 Wosabplan
2019-06-11 18:30 060140013 Jonsereds IF - Kållered SK 0 - 2 Jonsereds IP 1 Gräs
2019-06-11 20:15 060140041 Västra Frölunda IF - Sävedalens IF 4 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-06-24 19:00 060140036 Angered BK/Angered MBIK - Lindome GIF 2 - 4 Hjällbovallen 1 Gräs
Juli
2019-07-30 19:30 060140043 Kållered SK - Qviding FIF 1 - 1 Kållered Sportcenter 1
Augusti
2019-08-06 20:00 060140001 Hisingsbacka FC - Angered BK/Angered MBIK 1 - 3 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-08-12 20:00 060140044 Hisingsbacka FC - Lindome GIF 0 - 4 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-08-13 19:00 060140045 Jonsereds IF - Stenungsunds IF 6 - 5 Jonsereds IP 1 Gräs
2019-08-13 19:00 060140048 Angered BK/Angered MBIK - Västra Frölunda IF 2 - 5 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-08-20 20:15 060140051 Qviding FIF - Hisingsbacka FC 2 - 2 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-08-20 20:15 060140052 Västra Frölunda IF - Kållered SK 3 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-08-26 20:00 060140056 Hisingsbacka FC - Västra Frölunda IF 0 - 1 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-08-27 19:15 060140050 Lindome GIF - Jonsereds IF 13 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
September
2019-09-01 17:00 060140059 Norrby IF - Stenungsunds IF 0 - 4 Ramnavallen konstgräs
2019-09-02 18:15 060140066 Sävedalens IF - Angered BK/Angered MBIK 5 - 1 Vallhamra 1 Gräs
2019-09-03 20:15 060140063 Västra Frölunda IF - Jonsereds IF 2 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-09-09 19:15 060140061 Lindome GIF - Norrby IF 7 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-09-10 18:30 060140057 Jonsereds IF - Qviding FIF 1 - 12 Jonsereds IP 1 Gräs
2019-09-16 19:00 060140071 Norrby IF - Qviding FIF 2 - 4 Ramnavallen konstgräs
2019-09-16 19:30 060140072 Stenungsunds IF - Lindome GIF 2 - 3 Wosabplan
2019-09-17 19:30 060140067 Kållered SK - Sävedalens IF 0 - 5 Kållered Sportcenter 1
2019-09-23 19:45 060140077 Sävedalens IF - Hisingsbacka FC 2 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-09-24 19:00 060140078 Angered BK/Angered MBIK - Kållered SK 1 - 5 Hjällbovallen 2 Konstgräs
Oktober
2019-10-01 19:15 060140039 Lindome GIF - Kållered SK 1 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-10-01 20:15 060140073 Qviding FIF - Stenungsunds IF 9 - 0 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-10-02 18:30 060140032 Hisingsbacka FC - Norrby IF 0 - 3 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-10-02 19:00 060140074 Västra Frölunda IF - Norrby IF WW (-3 - -3) Ruddalen 1 Konstgräs
2019-10-14 19:15 060140028 Lindome GIF - Sävedalens IF WO (3 - 0) Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-10-26 14:15 060140027 Stenungsunds IF - Angered BK/Angered MBIK 4 - 2 Wosabplan
December
2019-12-31 060140020 Hisingsbacka FC - Jonsereds IF Backavallen 2 (GRATTS Arena)