Spelprogram - Juniorer Pojkar Div 3A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ale United Magnus Ländevik 0709574302 Röd/Svart/Svart
Backatorp IF Patrick Bruun 0317422277 0790764841 Röd/Svart/Röd
Bergsjön SK Omar Isa Abdi 0760685998 blå/blå/blå
GFF/Azalea BK Björn Henning 0703904628 Röd-vit/Blå/Röd
Hisingsbacka FC Leif Sjöqvist 0735618084 Svart/Svart/Svart
Hönö IS Mikkel Okkels 0700916990 Röd/Röd/Röd
IF Warta William Potter Svart. Vit /Vit/Vit
Lindome GIF Vit Patrik Borg Vit-svart-randig/Svart/Vit
Torslanda IK Jan-Erik Nousiainen 0707445501 Svart/Svart/Svarta
Älvängens IK Martin Blomdahl 0733108361 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 14:15 060250003 Bergsjön SK - Hönö IS 2 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-04-07 15:00 060250001 Hisingsbacka FC - GFF/Azalea BK 3 - 4 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-04-07 15:00 060250005 Ale United - Lindome GIF Vit 5 - 6 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-04-07 17:00 060250006 Älvängens IK - IF Warta 3 - 3 Älvevi 2 Konstgräs
2019-04-10 20:15 060250007 IF Warta - Ale United 9 - 0 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-04-13 14:15 060250012 GFF/Azalea BK - Älvängens IK 6 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2019-04-14 12:00 060250008 Lindome GIF Vit - Torslanda IK 1 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-04-24 19:45 060250018 Backatorp IF - GFF/Azalea BK 4 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2019-04-25 19:30 060250017 Ale United - Älvängens IK 2 - 5 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-04-28 12:15 060250016 Torslanda IK - IF Warta 4 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-04-28 14:15 060250015 Bergsjön SK - Lindome GIF Vit 3 - 3 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-04-28 16:00 060250013 Hisingsbacka FC - Hönö IS 4 - 5 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
Maj
2019-05-04 14:15 060250020 IF Warta - Bergsjön SK 0 - 3 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-05-04 15:00 060250019 Älvängens IK - Torslanda IK 4 - 1 Älvevi 2 Konstgräs
2019-05-04 16:15 060250024 GFF/Azalea BK - Ale United 5 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2019-05-05 13:00 060250023 Hönö IS - Backatorp IF 5 - 2 Hönö Arena 1
2019-05-11 11:00 060250025 Hisingsbacka FC - Lindome GIF Vit 3 - 2 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-05-11 14:15 060250027 Bergsjön SK - Älvängens IK 3 - 2 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-05-11 14:15 060250028 Torslanda IK - Ale United 2 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-05-12 13:00 060250029 Hönö IS - GFF/Azalea BK 3 - 2 Hönö Arena 1
2019-05-18 14:15 060250033 IF Warta - Hisingsbacka FC 3 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-05-19 12:00 060250034 Lindome GIF Vit - Backatorp IF 1 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-05-19 16:15 060250031 Ale United - Bergsjön SK 2 - 3 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-05-22 19:45 060250011 Backatorp IF - Hisingsbacka FC 2 - 1 Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-05-25 12:15 060250042 Backatorp IF - IF Warta 4 - 5 Tuvevallen 1 Gräs
2019-05-25 14:15 060250039 Bergsjön SK - Torslanda IK 3 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-05-26 13:00 060250041 Hönö IS - Lindome GIF Vit 0 - 2 Hönö Arena 1
2019-05-26 15:00 060250037 Hisingsbacka FC - Älvängens IK 1 - 3 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-05-30 14:15 060250048 GFF/Azalea BK - Bergsjön SK 2 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
Juni
2019-06-02 18:00 060250045 Älvängens IK - Backatorp IF 1 - 2 Älvevi 2 Konstgräs
2019-06-08 11:00 060250049 Hisingsbacka FC - Torslanda IK 2 - 3 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-06-09 17:15 060250053 Hönö IS - Älvängens IK 3 - 3 Hönö Arena 1
2019-06-09 18:15 060250054 Backatorp IF - Ale United 3 - 1 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-06-14 19:15 060250059 IF Warta - Lindome GIF Vit 4 - 4 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-06-16 14:15 060250055 Bergsjön SK - Hisingsbacka FC 0 - 4 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-06-17 19:00 060250062 IF Warta - GFF/Azalea BK 7 - 1 Sälöfjordsvallen 1 Gräs
2019-06-23 13:00 060250065 Hönö IS - Torslanda IK 2 - 0 Hönö Arena 1
2019-06-26 19:30 060250063 Lindome GIF Vit - Älvängens IK 1 - 3 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-06-26 19:45 060250036 GFF/Azalea BK - Torslanda IK 3 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2019-06-26 19:45 060250066 Bergsjön SK - Backatorp IF 3 - 2 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-06-27 18:00 060250044 Ale United - Hisingsbacka FC 2 - 3 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-06-30 12:00 060250051 Lindome GIF Vit - GFF/Azalea BK 3 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-06-30 12:15 060250056 Torslanda IK - Backatorp IF 0 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
Augusti
2019-08-06 20:15 060250069 Torslanda IK - Hönö IS 4 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-08-08 19:45 060250072 GFF/Azalea BK - IF Warta 0 - 4 Majvallen 1 Konstgräs
2019-08-11 17:00 060250071 Älvängens IK - Lindome GIF Vit 0 - 6 Älvevi 1 Gräs
2019-08-18 12:00 060250075 Lindome GIF Vit - IF Warta 17 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-08-18 13:00 060250077 Hönö IS - Ale United 4 - 3 Hönö Arena 1
2019-08-18 14:15 060250078 Backatorp IF - Torslanda IK 2 - 2 Backavallen 1 Konstgräs
2019-08-18 15:00 060250073 Hisingsbacka FC - Bergsjön SK 1 - 3 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-08-24 12:15 060250084 GFF/Azalea BK - Lindome GIF Vit 0 - 4 Majvallen 1 Konstgräs
2019-08-25 13:00 060250081 Ale United - Backatorp IF 4 - 7 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-08-25 14:15 060250080 Torslanda IK - Hisingsbacka FC 2 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-08-25 15:00 060250082 Älvängens IK - Hönö IS WO (3 - 0) Älvevi 1 Gräs
2019-08-29 20:00 060250068 Backatorp IF - Bergsjön SK 3 - 3 Backavallen 1 Konstgräs
2019-08-31 16:00 060250085 Hisingsbacka FC - Ale United 2 - 3 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
September
2019-09-01 13:00 060250089 Hönö IS - IF Warta 4 - 1 Hönö Arena 1
2019-09-01 14:15 060250087 Bergsjön SK - GFF/Azalea BK 3 - 2 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-09-01 16:15 060250090 Backatorp IF - Älvängens IK 0 - 4 Backavallen 1 Konstgräs
2019-09-06 19:15 060250094 IF Warta - Backatorp IF 5 - 5 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-09-08 14:00 060250095 Lindome GIF Vit - Hönö IS 5 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-09-08 17:00 060250093 Älvängens IK - Hisingsbacka FC 7 - 3 Älvevi 1 Gräs
2019-09-10 20:15 060250100 Torslanda IK - GFF/Azalea BK 3 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-09-14 14:00 060250097 Hisingsbacka FC - IF Warta 0 - 2 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-09-14 14:15 060250099 Bergsjön SK - Ale United 1 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-09-17 19:45 060250102 Backatorp IF - Lindome GIF Vit 4 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2019-09-18 19:45 060250108 GFF/Azalea BK - Hönö IS 2 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2019-09-22 13:00 060250103 Ale United - Torslanda IK 5 - 2 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-09-22 17:00 060250104 Älvängens IK - Bergsjön SK 1 - 6 Älvevi 2 Konstgräs
2019-09-28 14:15 060250111 Bergsjön SK - IF Warta 2 - 2 Kviberg 2 konstgräs
2019-09-29 14:00 060250113 Ale United - GFF/Azalea BK 2 - 2 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-09-29 19:00 060250114 Backatorp IF - Hönö IS 4 - 3 Backavallen 1 Konstgräs
Oktober
2019-10-01 19:00 060250057 Ale United - Hönö IS 7 - 4 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-10-01 19:45 060250120 GFF/Azalea BK - Backatorp IF 1 - 4 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-05 14:15 060250116 IF Warta - Torslanda IK 2 - 5 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-10-06 12:00 060250117 Lindome GIF Vit - Bergsjön SK 2 - 3 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-10-06 13:00 060250119 Hönö IS - Hisingsbacka FC 3 - 3 Hönö Arena 1
2019-10-06 17:00 060250115 Älvängens IK - Ale United 2 - 2 Älvevi 2 Konstgräs
2019-10-10 19:45 060250126 Älvängens IK - GFF/Azalea BK 2 - 2 Älvevi 2 Konstgräs
2019-10-10 20:15 060250091 Torslanda IK - Bergsjön SK 2 - 4 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-10-12 14:00 060250121 Hisingsbacka FC - Backatorp IF 3 - 2 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-10-13 13:00 060250125 Ale United - IF Warta 2 - 5 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-10-13 14:15 060250124 Torslanda IK - Lindome GIF Vit 0 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-10-15 19:30 060250128 Lindome GIF Vit - Ale United 7 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-10-16 20:15 060250112 Torslanda IK - Älvängens IK 7 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-10-19 14:15 060250132 GFF/Azalea BK - Hisingsbacka FC 1 - 4 Majvallen 1 Konstgräs
2019-10-20 13:00 060250130 Hönö IS - Bergsjön SK 7 - 0 Hönö Arena 1
2019-10-20 14:15 060250127 IF Warta - Älvängens IK 4 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-10-27 15:00 060250106 Lindome GIF Vit - Hisingsbacka FC 7 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
December
2019-12-31 060250046 IF Warta - Hönö IS Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs