Spelprogram - Herrar, Div 6 Kinna

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-25 18:30 200016006 Viskafors IF - Hajoms IF 4 - 0 Svanehov A
2019-04-25 19:30 200016005 Norrmalms IK - Rävlanda AIS 3 - 8 Borås Arena
2019-04-26 18:30 200016001 Björketorps IF - Dardania IF 1 - 4 Björketorps IP A
2019-04-26 18:30 200016002 Öxabäcks IF - Somali FF 9 - 3 Hagavallen, Öxabäck
2019-04-27 14:00 200016004 Hyssna IF - Gånghester/Målsryd 4 - 0 Ekäng A
2019-04-27 16:00 200016003 Bollebygd/Olsfors - Fritsla IF 2 - 3 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
Maj
2019-05-03 19:00 200016007 Hajoms IF - Norrmalms IK 9 - 2 Kajbergsvallen A
2019-05-03 19:00 200016010 Fritsla IF - Öxabäcks IF 7 - 2 Kungaberg A
2019-05-04 14:00 200016008 Rävlanda AIS - Hyssna IF 2 - 1 Bråtaredsvallen 1
2019-05-04 16:00 200016011 Somali FF - Björketorps IF 4 - 5 Ryda Sportfält A
2019-05-05 16:00 200016009 Gånghester/Målsryd - Bollebygd/Olsfors 2 - 0 Målevi A
2019-05-05 16:00 200016012 Dardania IF - Viskafors IF 3 - 1 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-05-08 19:30 200016017 Norrmalms IK - Viskafors IF 1 - 4 Borås Arena
2019-05-09 19:00 200016014 Öxabäcks IF - Gånghester/Målsryd 0 - 1 Hagavallen, Öxabäck
2019-05-10 19:00 200016015 Bollebygd/Olsfors - Rävlanda AIS 2 - 3 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2019-05-10 19:00 200016016 Hyssna IF - Hajoms IF 4 - 2 Ekäng A
2019-05-11 15:00 200016013 Björketorps IF - Fritsla IF 1 - 9 Björketorps IP A
2019-05-11 16:00 200016018 Somali FF - Dardania IF 3 - 4 Ryda Sportfält A
2019-05-14 19:00 200016019 Viskafors IF - Hyssna IF 3 - 0 Svanehov A
2019-05-14 19:00 200016020 Hajoms IF - Bollebygd/Olsfors 2 - 0 Kajbergsvallen A
2019-05-15 19:00 200016022 Gånghester/Målsryd - Björketorps IF 1 - 1 Målevi A
2019-05-15 19:00 200016023 Fritsla IF - Somali FF 8 - 1 Kungaberg A
2019-05-15 19:00 200016024 Dardania IF - Norrmalms IK 5 - 2 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-05-17 19:00 200016027 Bollebygd/Olsfors - Viskafors IF 4 - 1 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2019-05-18 13:00 200016029 Fritsla IF - Dardania IF 1 - 1 Kungaberg A
2019-05-18 16:00 200016030 Somali FF - Gånghester/Målsryd 5 - 5 Ryda Sportfält A
2019-05-19 16:00 200016025 Björketorps IF - Rävlanda AIS 2 - 1 Björketorps IP A
2019-05-20 19:00 200016026 Öxabäcks IF - Hajoms IF 1 - 0 Hagavallen, Öxabäck
2019-05-20 19:00 200016028 Hyssna IF - Norrmalms IK 5 - 0 Ekäng A
2019-05-22 19:30 200016031 Norrmalms IK - Bollebygd/Olsfors 0 - 9 Borås Arena
2019-05-23 19:00 200016032 Viskafors IF - Öxabäcks IF 1 - 2 Svanehov A
2019-05-23 19:00 200016033 Hajoms IF - Björketorps IF 4 - 2 Kajbergsvallen A
2019-05-24 19:00 200016035 Gånghester/Målsryd - Fritsla IF 4 - 5 Målevi A
2019-05-24 19:00 200016036 Dardania IF - Hyssna IF 4 - 0 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-05-26 16:00 200016034 Rävlanda AIS - Somali FF 4 - 1 Bråtaredsvallen 1
2019-05-27 19:00 200016039 Bollebygd/Olsfors - Hyssna IF 1 - 2 Björnskogsvallen
2019-05-28 19:00 200016038 Öxabäcks IF - Norrmalms IK 13 - 1 Hagavallen, Öxabäck
2019-05-29 19:00 200016037 Björketorps IF - Viskafors IF 1 - 1 Björketorps IP A
2019-05-29 19:00 200016040 Gånghester/Målsryd - Dardania IF 1 - 3 Målevi A
2019-05-29 19:00 200016042 Somali FF - Hajoms IF 0 - 8 Ryda Sportfält A
2019-05-30 19:00 200016041 Fritsla IF - Rävlanda AIS 4 - 4 Kungaberg A
2019-05-31 19:00 200016043 Hyssna IF - Öxabäcks IF 2 - 1 Ekäng A
Juni
2019-06-01 14:00 200016047 Rävlanda AIS - Gånghester/Målsryd 4 - 0 Bråtaredsvallen 1
2019-06-02 16:00 200016048 Dardania IF - Bollebygd/Olsfors 2 - 3 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-06-03 19:00 200016045 Viskafors IF - Somali FF 11 - 4 Svanehov A
2019-06-03 19:00 200016046 Hajoms IF - Fritsla IF 0 - 1 Kajbergsvallen A
2019-06-03 19:30 200016044 Norrmalms IK - Björketorps IF 3 - 2 Borås Arena
2019-06-05 19:00 200016050 Öxabäcks IF - Bollebygd/Olsfors 1 - 0 Hagavallen, Öxabäck
2019-06-05 19:00 200016053 Fritsla IF - Viskafors IF 1 - 2 Kungaberg A
2019-06-07 19:00 200016051 Rävlanda AIS - Dardania IF 1 - 0 Bråtaredsvallen 1
2019-06-08 16:00 200016054 Somali FF - Norrmalms IK 3 - 3 Ryda Sportfält A
2019-06-10 19:00 Avbruten pga skada. 200016021 Rävlanda AIS - Öxabäcks IF 0 - 2 Bråtaredsvallen 1
2019-06-10 19:00 200016052 Gånghester/Målsryd - Hajoms IF 6 - 2 Engvallen
2019-06-11 19:00 200016049 Björketorps IF - Hyssna IF 3 - 2 Björketorps IP A
2019-06-12 19:00 200016055 Öxabäcks IF - Dardania IF 4 - 3 Hagavallen, Öxabäck
2019-06-13 19:00 200016059 Viskafors IF - Gånghester/Målsryd 1 - 0 Svanehov A
2019-06-14 00:00 200016058 Fritsla IF - Norrmalms IK 12 - 1 Kungaberg A
2019-06-14 19:00 200016060 Hajoms IF - Rävlanda AIS 3 - 2 Kajbergsvallen A
2019-06-15 13:00 200016056 Bollebygd/Olsfors - Björketorps IF 3 - 0 Björnskogsvallen
2019-06-16 16:00 200016057 Hyssna IF - Somali FF 2 - 0 Ekäng A
2019-06-19 19:00 200016075 Bollebygd/Olsfors - Gånghester/Målsryd 2 - 2 Björnskogsvallen
2019-06-19 19:00 200016076 Hyssna IF - Rävlanda AIS 1 - 1 Ekäng A
2019-06-24 19:00 200016064 Fritsla IF - Hyssna IF 3 - 2 Kungaberg A
2019-06-24 19:00 200016065 Somali FF - Bollebygd/Olsfors 2 - 7 Ryda Sportfält A
2019-06-26 19:00 200016061 Björketorps IF - Öxabäcks IF 0 - 2 Björketorps IP A
2019-06-26 19:00 200016062 Rävlanda AIS - Viskafors IF 3 - 3 Bråtaredsvallen 1
2019-06-26 19:00 200016063 Gånghester/Målsryd - Norrmalms IK 4 - 3 Målevi A
2019-06-26 19:00 200016066 Dardania IF - Hajoms IF 1 - 4 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-06-28 19:00 200016070 Fritsla IF - Bollebygd/Olsfors 2 - 6 Kungaberg A
2019-06-29 15:00 200016072 Dardania IF - Björketorps IF 2 - 5 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-06-29 16:00 200016071 Somali FF - Öxabäcks IF 7 - 2 Ryda Sportfält A
2019-06-30 13:00 200016068 Rävlanda AIS - Norrmalms IK 6 - 1 Bråtaredsvallen 1
Juli
2019-07-01 19:00 200016067 Hajoms IF - Viskafors IF 3 - 2 Kajbergsvallen A
2019-07-01 19:00 200016069 Gånghester/Målsryd - Hyssna IF 1 - 1 Målevi A
2019-07-04 19:00 200016073 Björketorps IF - Somali FF 3 - 1 Björketorps IP A
2019-07-04 19:30 200016077 Norrmalms IK - Hajoms IF 4 - 5 Borås Arena
2019-07-05 19:00 200016074 Öxabäcks IF - Fritsla IF 1 - 3 Hagavallen, Öxabäck
Augusti
2019-08-08 19:00 200016079 Viskafors IF - Norrmalms IK 4 - 5 Svanehov A
2019-08-08 19:00 200016082 Gånghester/Målsryd - Öxabäcks IF 2 - 6 Engvallen
2019-08-09 19:00 200016081 Rävlanda AIS - Bollebygd/Olsfors 3 - 1 Bråtaredsvallen 1
2019-08-09 19:00 200016083 Fritsla IF - Björketorps IF 2 - 6 Kungaberg A
2019-08-11 16:00 200016084 Dardania IF - Somali FF 3 - 6 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-08-12 19:00 200016080 Hajoms IF - Hyssna IF 2 - 4 Kajbergsvallen A
2019-08-14 19:00 200016086 Öxabäcks IF - Rävlanda AIS 0 - 4 Hagavallen, Öxabäck
2019-08-14 19:30 200016089 Norrmalms IK - Dardania IF 1 - 8 Borås Arena
2019-08-15 18:45 200016088 Hyssna IF - Viskafors IF 1 - 2 Ekäng A
2019-08-16 18:45 200016087 Bollebygd/Olsfors - Hajoms IF 5 - 2 Björnskogsvallen
2019-08-17 16:00 200016090 Somali FF - Fritsla IF 1 - 6 Ryda Sportfält A
2019-08-18 16:00 200016085 Björketorps IF - Gånghester/Målsryd 4 - 1 Björketorps IP A
2019-08-22 18:30 200016092 Viskafors IF - Bollebygd/Olsfors 0 - 3 Svanehov A
2019-08-22 19:30 200016091 Norrmalms IK - Hyssna IF 5 - 0 Borås Arena
2019-08-24 13:00 200016094 Rävlanda AIS - Björketorps IF 3 - 2 Bråtaredsvallen 1
2019-08-25 14:00 200016096 Dardania IF - Fritsla IF 3 - 2 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-08-25 15:00 200016095 Gånghester/Målsryd - Somali FF 2 - 3 Engvallen
2019-08-26 18:30 200016093 Hajoms IF - Öxabäcks IF 1 - 2 Kajbergsvallen A
2019-08-27 18:15 200016078 Viskafors IF - Dardania IF 4 - 0 Svanehov A
2019-08-30 18:15 200016101 Fritsla IF - Gånghester/Målsryd 3 - 2 Kungaberg A
2019-08-30 19:00 200016098 Öxabäcks IF - Viskafors IF 2 - 0 Hagavallen, Öxabäck
2019-08-31 12:00 200016099 Bollebygd/Olsfors - Norrmalms IK 8 - 0 Björnskogsvallen
2019-08-31 16:00 200016097 Björketorps IF - Hajoms IF 4 - 1 Björketorps IP A
September
2019-09-01 15:00 200016100 Hyssna IF - Dardania IF 8 - 1 Ekäng A
2019-09-01 16:00 200016102 Somali FF - Rävlanda AIS 4 - 3 Ryda Sportfält A
2019-09-05 18:00 200016105 Viskafors IF - Björketorps IF 1 - 2 Svanehov A
2019-09-05 19:30 200016104 Norrmalms IK - Öxabäcks IF 3 - 8 Borås Arena
2019-09-06 18:00 200016106 Hajoms IF - Somali FF 1 - 5 Kajbergsvallen A
2019-09-06 19:00 200016108 Dardania IF - Gånghester/Målsryd 0 - 3 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-09-07 14:00 200016107 Rävlanda AIS - Fritsla IF 0 - 2 Bråtaredsvallen 1
2019-09-08 15:00 200016103 Hyssna IF - Bollebygd/Olsfors 2 - 1 Ekäng A
2019-09-13 17:45 200016110 Öxabäcks IF - Hyssna IF 2 - 1 Hagavallen, Öxabäck
2019-09-14 14:00 200016114 Somali FF - Viskafors IF 3 - 2 Ryda Sportfält A
2019-09-15 14:00 200016112 Gånghester/Målsryd - Rävlanda AIS 2 - 1 Engvallen
2019-09-15 15:00 200016113 Fritsla IF - Hajoms IF 4 - 5 Kungaberg A
2019-09-15 16:00 200016109 Björketorps IF - Norrmalms IK 8 - 1 Björketorps IP A
2019-09-15 16:00 200016111 Bollebygd/Olsfors - Dardania IF 0 - 1 Björnskogsvallen
2019-09-19 19:30 200016117 Norrmalms IK - Somali FF 8 - 3 Borås Arena
2019-09-20 19:00 200016115 Bollebygd/Olsfors - Öxabäcks IF 0 - 2 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2019-09-21 13:00 200016118 Viskafors IF - Fritsla IF 0 - 3 Svanehov A
2019-09-21 15:00 200016116 Hyssna IF - Björketorps IF 0 - 1 Ekäng A
2019-09-21 15:00 200016119 Hajoms IF - Gånghester/Målsryd 1 - 1 Kajbergsvallen A
2019-09-21 16:00 200016120 Dardania IF - Rävlanda AIS 2 - 3 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-09-26 19:30 200016124 Norrmalms IK - Fritsla IF 1 - 9 Borås Arena
2019-09-27 19:00 200016126 Dardania IF - Öxabäcks IF 1 - 3 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-09-28 14:00 200016125 Somali FF - Hyssna IF 3 - 2 Ryda Sportfält A
2019-09-29 15:00 200016122 Rävlanda AIS - Hajoms IF 2 - 0 Bråtaredsvallen 1
2019-09-29 15:00 200016123 Gånghester/Målsryd - Viskafors IF 4 - 1 Engvallen
2019-09-29 16:00 200016121 Björketorps IF - Bollebygd/Olsfors 2 - 1 Björketorps IP A
Oktober
2019-10-05 15:00 200016127 Öxabäcks IF - Björketorps IF 1 - 3 Hagavallen, Öxabäck
2019-10-05 15:00 200016128 Bollebygd/Olsfors - Somali FF 2 - 7 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2019-10-05 15:00 200016129 Hyssna IF - Fritsla IF 1 - 1 Ekäng A
2019-10-05 15:00 200016131 Viskafors IF - Rävlanda AIS 3 - 4 Svanehov A
2019-10-05 15:00 200016132 Hajoms IF - Dardania IF 5 - 2 Kajbergsvallen A
2019-10-05 16:00 200016130 Norrmalms IK - Gånghester/Målsryd 1 - 6 Borås Arena