Spelprogram - Div. 4 Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:15 010100004 Kristianopels GoIF - Asarums IF FK U 1 - 1 Fågelmara IP
2019-04-12 18:30 010100002 Nättraby GoIF - Ronneby BK 1 - 2 Arena Rosenholm
2019-04-13 14:00 010100001 Mörrums GoIS FK - AIK Atlas 7 - 1 Laxvallen IP
2019-04-13 16:30 010100003 Sillhövda AIK - Hasslö GoIF 4 - 0 Åvallen 2
2019-04-14 14:00 010100005 Högadals IS - Lyckå FF 3 - 6 Vägga IP
2019-04-14 16:00 010100006 Listerby IK - Hällaryds IF 0 - 3 Åsavallen
2019-04-18 18:45 010100010 AIK Atlas - Nättraby GoIF 1 - 2 Havsvallen
2019-04-19 14:00 010100009 Ronneby BK - Sillhövda AIK 2 - 4 Brunnsvallen
2019-04-19 14:00 010100012 Lyckå FF - Listerby IK 3 - 2 Lyckåvallen
2019-04-19 15:00 010100011 Hällaryds IF - Mörrums GoIS FK 1 - 0 Klockarebacken
2019-04-22 17:30 010100008 Hasslö GoIF - Kristianopels GoIF 1 - 3 Skärgårdsvallen
2019-04-23 18:30 010100007 Asarums IF FK U - Högadals IS 0 - 1 Asarums IP A-plan
2019-04-26 18:30 010100015 Kristianopels GoIF - Ronneby BK 1 - 1 Fågelmara IP
2019-04-26 18:45 010100013 Nättraby GoIF - Hällaryds IF 1 - 2 Nättraby IP
2019-04-27 13:00 010100016 Högadals IS - Hasslö GoIF 1 - 0 Vägga IP
2019-04-27 14:00 010100014 Sillhövda AIK - AIK Atlas 4 - 1 Bredasjön
2019-04-27 14:00 010100017 Lyckå FF - Asarums IF FK U 1 - 1 Lyckåvallen
2019-04-27 14:00 010100018 Mörrums GoIS FK - Listerby IK 2 - 2 Laxvallen IP
Maj
2019-05-03 19:00 010100021 AIK Atlas - Kristianopels GoIF 2 - 2 Havsvallen
2019-05-03 19:00 010100023 Mörrums GoIS FK - Nättraby GoIF 1 - 3 Laxvallen IP
2019-05-04 13:00 010100022 Hällaryds IF - Sillhövda AIK 3 - 0 Klockarebacken
2019-05-04 14:00 010100019 Hasslö GoIF - Lyckå FF 0 - 3 Skärgårdsvallen
2019-05-04 15:00 010100020 Ronneby BK - Högadals IS 5 - 1 Brunnsvallen
2019-05-05 16:00 010100024 Listerby IK - Asarums IF FK U 3 - 0 Åsavallen
2019-05-10 19:00 010100030 Nättraby GoIF - Listerby IK 4 - 1 Nättraby IP
2019-05-11 14:00 010100025 Sillhövda AIK - Mörrums GoIS FK 3 - 1 Bredasjön
2019-05-11 14:00 010100027 Högadals IS - AIK Atlas 4 - 0 Vägga IP
2019-05-11 14:00 010100028 Lyckå FF - Ronneby BK 3 - 3 Lyckåvallen
2019-05-11 16:00 010100026 Kristianopels GoIF - Hällaryds IF 0 - 3 Fågelmara IP
2019-05-13 19:00 010100029 Asarums IF FK U - Hasslö GoIF 4 - 1 Asarums IP konstgräs
2019-05-16 19:00 010100035 Nättraby GoIF - Sillhövda AIK 2 - 2 Nättraby IP
2019-05-17 19:00 010100032 AIK Atlas - Lyckå FF 2 - 4 Havsvallen
2019-05-17 19:00 010100033 Hällaryds IF - Högadals IS 3 - 1 Klockarebacken
2019-05-18 14:00 010100034 Mörrums GoIS FK - Kristianopels GoIF 1 - 1 Laxvallen IP
2019-05-19 16:00 010100031 Ronneby BK - Asarums IF FK U 3 - 0 Brunnsvallen
2019-05-19 16:00 010100036 Listerby IK - Hasslö GoIF 3 - 2 Åsavallen
2019-05-23 19:00 010100040 Asarums IF FK U - AIK Atlas 1 - 4 Asarums IP A-plan
2019-05-23 19:00 010100042 Sillhövda AIK - Listerby IK 1 - 1 Bredasjön
2019-05-24 19:00 010100037 Kristianopels GoIF - Nättraby GoIF 1 - 4 Fågelmara IP
2019-05-24 19:00 010100038 Högadals IS - Mörrums GoIS FK 1 - 0 Vägga IP
2019-05-24 19:00 010100039 Lyckå FF - Hällaryds IF 3 - 2 Lyckåvallen
2019-05-25 14:00 010100041 Hasslö GoIF - Ronneby BK 0 - 9 Skärgårdsvallen
2019-05-30 14:00 010100043 AIK Atlas - Hasslö GoIF 1 - 2 Havsvallen
2019-05-30 14:00 010100046 Nättraby GoIF - Högadals IS 3 - 1 Nättraby IP
2019-05-30 15:00 010100045 Mörrums GoIS FK - Lyckå FF 3 - 3 Laxvallen IP
2019-05-31 19:00 010100044 Hällaryds IF - Asarums IF FK U 2 - 0 Klockarebacken
Juni
2019-06-01 14:00 010100047 Sillhövda AIK - Kristianopels GoIF 4 - 1 Bredasjön
2019-06-02 16:00 010100048 Listerby IK - Ronneby BK 0 - 2 Åsavallen
2019-06-05 19:00 010100049 Högadals IS - Sillhövda AIK 1 - 0 Vägga IP
2019-06-05 19:00 010100050 Lyckå FF - Nättraby GoIF 4 - 0 Lyckåvallen
2019-06-05 19:00 010100051 Asarums IF FK U - Mörrums GoIS FK 4 - 3 Asarums IP A-plan
2019-06-06 14:00 010100052 Hasslö GoIF - Hällaryds IF 2 - 6 Skärgårdsvallen
2019-06-11 19:00 010100053 Ronneby BK - AIK Atlas 2 - 3 Brunnsvallen
2019-06-11 19:00 010100054 Kristianopels GoIF - Listerby IK 3 - 3 Fågelmara IP
2019-06-11 19:00 010100057 Nättraby GoIF - Asarums IF FK U 5 - 1 Nättraby IP
2019-06-15 13:00 010100055 Hällaryds IF - Ronneby BK 0 - 4 Klockarebacken
2019-06-15 14:00 010100056 Mörrums GoIS FK - Hasslö GoIF 5 - 0 Laxvallen IP
2019-06-16 14:00 010100058 Sillhövda AIK - Lyckå FF 4 - 0 Bredasjön
2019-06-16 16:00 010100060 Listerby IK - AIK Atlas 2 - 0 Åsavallen
2019-06-17 19:00 010100059 Kristianopels GoIF - Högadals IS 4 - 0 Fågelmara IP
2019-06-19 19:00 010100062 Asarums IF FK U - Sillhövda AIK 0 - 4 Asarums IP A-plan
2019-06-19 19:00 010100063 Hasslö GoIF - Nättraby GoIF 0 - 2 Skärgårdsvallen
2019-06-19 19:00 010100064 Ronneby BK - Mörrums GoIS FK 8 - 0 Brunnsvallen
2019-06-20 19:00 010100061 Lyckå FF - Kristianopels GoIF 5 - 2 Lyckåvallen
2019-06-20 19:00 010100066 Högadals IS - Listerby IK 0 - 2 Vägga IP
2019-06-25 19:00 010100065 AIK Atlas - Hällaryds IF 0 - 3 Havsvallen
2019-06-25 19:00 010100070 Asarums IF FK U - Kristianopels GoIF 0 - 2 Asarums IP A-plan
2019-06-26 19:00 010100068 Ronneby BK - Nättraby GoIF 0 - 0 Brunnsvallen
2019-06-26 19:00 010100069 Hasslö GoIF - Sillhövda AIK 0 - 4 Skärgårdsvallen
2019-06-28 19:00 010100071 Lyckå FF - Högadals IS 0 - 2 Lyckåvallen
2019-06-28 19:00 010100072 Hällaryds IF - Listerby IK 2 - 1 Klockarebacken
2019-06-29 14:00 010100067 AIK Atlas - Mörrums GoIS FK 4 - 1 Havsvallen
Juli
2019-07-03 19:00 010100076 Nättraby GoIF - AIK Atlas 3 - 1 Nättraby IP
2019-07-03 19:00 010100078 Listerby IK - Lyckå FF 0 - 1 Åsavallen
2019-07-04 19:00 010100073 Högadals IS - Asarums IF FK U 2 - 1 Vägga IP
2019-07-27 15:00 010100077 Mörrums GoIS FK - Hällaryds IF 2 - 3 Laxvallen IP
Augusti
2019-08-01 19:00 010100080 AIK Atlas - Sillhövda AIK 1 - 1 Havsvallen
2019-08-02 19:00 010100081 Ronneby BK - Kristianopels GoIF 5 - 1 Brunnsvallen
2019-08-03 14:00 010100083 Asarums IF FK U - Lyckå FF 1 - 5 Asarums IP A-plan
2019-08-04 16:00 010100084 Listerby IK - Mörrums GoIS FK 2 - 3 Åsavallen
2019-08-05 19:00 010100079 Hällaryds IF - Nättraby GoIF 3 - 4 Klockarebacken
2019-08-05 19:00 010100082 Hasslö GoIF - Högadals IS 1 - 3 Skärgårdsvallen
2019-08-07 19:00 010100075 Sillhövda AIK - Ronneby BK 0 - 6 Bredasjön
2019-08-09 19:00 010100087 Kristianopels GoIF - AIK Atlas 4 - 0 Fågelmara IP
2019-08-09 19:00 010100089 Nättraby GoIF - Mörrums GoIS FK 7 - 0 Nättraby IP
2019-08-10 14:00 010100085 Lyckå FF - Hasslö GoIF 5 - 0 Lyckåvallen
2019-08-10 14:00 010100086 Högadals IS - Ronneby BK 1 - 2 Vägga IP
2019-08-11 14:00 010100088 Sillhövda AIK - Hällaryds IF 2 - 1 Bredasjön
2019-08-12 19:00 010100090 Asarums IF FK U - Listerby IK 2 - 5 Asarums IP konstgräs
2019-08-13 18:30 010100074 Kristianopels GoIF - Hasslö GoIF 1 - 2 Fågelmara IP
2019-08-16 18:30 010100092 Hällaryds IF - Kristianopels GoIF 5 - 1 Klockarebacken
2019-08-16 18:30 010100095 Hasslö GoIF - Asarums IF FK U 3 - 1 Skärgårdsvallen
2019-08-17 14:00 010100091 Mörrums GoIS FK - Sillhövda AIK 4 - 7 Laxvallen IP
2019-08-17 14:00 010100093 AIK Atlas - Högadals IS 3 - 6 Havsvallen
2019-08-17 15:00 010100094 Ronneby BK - Lyckå FF 2 - 0 Brunnsvallen
2019-08-18 16:00 010100096 Listerby IK - Nättraby GoIF 1 - 6 Åsavallen
2019-08-22 18:30 010100098 Lyckå FF - AIK Atlas 2 - 1 Lyckåvallen
2019-08-23 18:30 010100099 Högadals IS - Hällaryds IF 0 - 4 Vägga IP
2019-08-23 18:30 010100101 Sillhövda AIK - Nättraby GoIF 1 - 3 Bredasjön
2019-08-24 14:00 010100100 Kristianopels GoIF - Mörrums GoIS FK 3 - 1 Fågelmara IP
2019-08-24 14:00 010100102 Hasslö GoIF - Listerby IK 0 - 2 Skärgårdsvallen
2019-08-25 14:00 010100097 Asarums IF FK U - Ronneby BK 0 - 5 Asarums IP A-plan
2019-08-30 18:15 010100103 Nättraby GoIF - Kristianopels GoIF 6 - 0 Nättraby IP
2019-08-31 13:00 010100105 Hällaryds IF - Lyckå FF 0 - 0 Klockarebacken
2019-08-31 14:00 010100104 Mörrums GoIS FK - Högadals IS 4 - 0 Laxvallen IP
2019-08-31 14:00 010100108 Listerby IK - Sillhövda AIK 1 - 2 Åsavallen
2019-08-31 15:00 010100107 Ronneby BK - Hasslö GoIF 3 - 0 Brunnsvallen
September
2019-09-01 15:00 010100106 AIK Atlas - Asarums IF FK U 7 - 1 Havsvallen
2019-09-06 18:00 010100111 Lyckå FF - Mörrums GoIS FK 3 - 1 Lyckåvallen
2019-09-06 18:00 010100112 Högadals IS - Nättraby GoIF 1 - 5 Vägga IP
2019-09-06 18:00 010100113 Kristianopels GoIF - Sillhövda AIK 3 - 2 Fågelmara IP
2019-09-07 14:00 010100109 Hasslö GoIF - AIK Atlas 3 - 2 Skärgårdsvallen
2019-09-07 15:00 010100114 Ronneby BK - Listerby IK 2 - 1 Brunnsvallen
2019-09-09 18:00 010100110 Asarums IF FK U - Hällaryds IF 0 - 6 Asarums IP B-plan
2019-09-14 12:00 010100117 Mörrums GoIS FK - Asarums IF FK U 6 - 0 Laxvallen IP
2019-09-14 13:00 010100118 Hällaryds IF - Hasslö GoIF 4 - 0 Klockarebacken
2019-09-14 14:00 010100115 Sillhövda AIK - Högadals IS 4 - 2 Bredasjön
2019-09-14 14:00 010100116 Nättraby GoIF - Lyckå FF 0 - 2 Nättraby IP
2019-09-14 14:00 010100119 AIK Atlas - Ronneby BK 1 - 8 Havsvallen
2019-09-14 14:00 010100120 Listerby IK - Kristianopels GoIF 3 - 1 Åsavallen
2019-09-22 14:00 010100124 Lyckå FF - Sillhövda AIK 4 - 3 Lyckåvallen
2019-09-22 14:00 010100125 Högadals IS - Kristianopels GoIF 2 - 3 Vägga IP
2019-09-22 15:00 010100126 AIK Atlas - Listerby IK 1 - 2 Havsvallen
2019-09-22 16:00 010100121 Ronneby BK - Hällaryds IF 1 - 0 Brunnsvallen
2019-09-22 16:00 010100122 Hasslö GoIF - Mörrums GoIS FK 2 - 2 Skärgårdsvallen
2019-09-23 19:00 010100123 Asarums IF FK U - Nättraby GoIF 1 - 5 Asarums IP konstgräs
2019-09-28 14:00 010100127 Kristianopels GoIF - Lyckå FF 0 - 3 Fågelmara IP
2019-09-28 14:00 010100128 Sillhövda AIK - Asarums IF FK U WO (3 - 0) Bredasjön
2019-09-28 14:00 010100129 Nättraby GoIF - Hasslö GoIF 9 - 1 Nättraby IP
2019-09-28 14:00 010100130 Mörrums GoIS FK - Ronneby BK 0 - 10 Laxvallen IP
2019-09-28 14:00 010100131 Hällaryds IF - AIK Atlas 7 - 1 Klockarebacken
2019-09-28 14:00 010100132 Listerby IK - Högadals IS 1 - 1 Åsavallen