Spelprogram - Div. 4 Herrar

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK Atlas Alf Magnusson 0706502107 Blå, Blå, Blå
Asarums IF FK U Tomas Lundgren 0706827390 Blå, Blå, Blå
Hasslö GoIF Sadat Maxhuni 0704761069 Vit, Blå, Blå
Hällaryds IF Niclas Olsson 0709497017 Grön, Grön, Vit
Högadals IS Joel Gustavsson 0721820340 Vinröd, Svart, Vinröd
Kristianopels GoIF Michael Byman 0708232155 Gulsvart/svart/svart
Listerby IK Ulf Andersson 0761280365 Vit, Blå, Blå
Lyckå FF Mats Göran Hansson +46709263557 Grön, Vit, Grön
Mörrums GoIS FK Robin Magnusson 0705800987 Vit, Vit, Vit
Nättraby GoIF Catarina Rydén 045547377 0733503096 gul, svart, svart
Ronneby BK Lennart Petersson 045714133 0734456511 Röd, Röd, Röd
Sillhövda AIK Tommy Karlsson 0734188735 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:15 010100004 Kristianopels GoIF - Asarums IF FK U 1 - 1 Fågelmara IP
2019-04-12 18:30 010100002 Nättraby GoIF - Ronneby BK 1 - 2 Arena Rosenholm
2019-04-13 14:00 010100001 Mörrums GoIS FK - AIK Atlas 7 - 1 Laxvallen IP
2019-04-13 16:30 010100003 Sillhövda AIK - Hasslö GoIF 4 - 0 Åvallen 2
2019-04-14 14:00 010100005 Högadals IS - Lyckå FF 3 - 6 Vägga IP
2019-04-14 16:00 010100006 Listerby IK - Hällaryds IF 0 - 3 Åsavallen
2019-04-18 18:45 010100010 AIK Atlas - Nättraby GoIF 1 - 2 Havsvallen
2019-04-19 14:00 010100009 Ronneby BK - Sillhövda AIK 2 - 4 Brunnsvallen
2019-04-19 14:00 010100012 Lyckå FF - Listerby IK 3 - 2 Lyckåvallen
2019-04-19 15:00 010100011 Hällaryds IF - Mörrums GoIS FK 1 - 0 Klockarebacken
2019-04-22 17:30 010100008 Hasslö GoIF - Kristianopels GoIF 1 - 3 Skärgårdsvallen
2019-04-23 18:30 010100007 Asarums IF FK U - Högadals IS 0 - 1 Asarums IP A-plan
2019-04-26 18:30 010100015 Kristianopels GoIF - Ronneby BK 1 - 1 Fågelmara IP
2019-04-26 18:45 010100013 Nättraby GoIF - Hällaryds IF 1 - 2 Nättraby IP
2019-04-27 13:00 010100016 Högadals IS - Hasslö GoIF 1 - 0 Vägga IP
2019-04-27 14:00 010100014 Sillhövda AIK - AIK Atlas 4 - 1 Bredasjön
2019-04-27 14:00 010100017 Lyckå FF - Asarums IF FK U 1 - 1 Lyckåvallen
2019-04-27 14:00 010100018 Mörrums GoIS FK - Listerby IK 2 - 2 Laxvallen IP
Maj
2019-05-03 19:00 010100021 AIK Atlas - Kristianopels GoIF 2 - 2 Havsvallen
2019-05-03 19:00 010100023 Mörrums GoIS FK - Nättraby GoIF 1 - 3 Laxvallen IP
2019-05-04 13:00 010100022 Hällaryds IF - Sillhövda AIK 3 - 0 Klockarebacken
2019-05-04 14:00 010100019 Hasslö GoIF - Lyckå FF 0 - 3 Skärgårdsvallen
2019-05-04 15:00 010100020 Ronneby BK - Högadals IS 5 - 1 Brunnsvallen
2019-05-05 16:00 010100024 Listerby IK - Asarums IF FK U 3 - 0 Åsavallen
2019-05-10 19:00 010100030 Nättraby GoIF - Listerby IK 4 - 1 Nättraby IP
2019-05-11 14:00 010100025 Sillhövda AIK - Mörrums GoIS FK 3 - 1 Bredasjön
2019-05-11 14:00 010100027 Högadals IS - AIK Atlas 4 - 0 Vägga IP
2019-05-11 14:00 010100028 Lyckå FF - Ronneby BK 3 - 3 Lyckåvallen
2019-05-11 16:00 010100026 Kristianopels GoIF - Hällaryds IF 0 - 3 Fågelmara IP
2019-05-13 19:00 010100029 Asarums IF FK U - Hasslö GoIF 4 - 1 Asarums IP konstgräs
2019-05-16 19:00 010100035 Nättraby GoIF - Sillhövda AIK 2 - 2 Nättraby IP
2019-05-17 19:00 010100032 AIK Atlas - Lyckå FF 2 - 4 Havsvallen
2019-05-17 19:00 010100033 Hällaryds IF - Högadals IS 3 - 1 Klockarebacken
2019-05-18 14:00 010100034 Mörrums GoIS FK - Kristianopels GoIF 1 - 1 Laxvallen IP
2019-05-19 16:00 010100031 Ronneby BK - Asarums IF FK U 3 - 0 Brunnsvallen
2019-05-19 16:00 010100036 Listerby IK - Hasslö GoIF 3 - 2 Åsavallen
2019-05-23 19:00 010100040 Asarums IF FK U - AIK Atlas 1 - 4 Asarums IP A-plan
2019-05-23 19:00 010100042 Sillhövda AIK - Listerby IK 1 - 1 Bredasjön
2019-05-24 19:00 010100037 Kristianopels GoIF - Nättraby GoIF 1 - 4 Fågelmara IP
2019-05-24 19:00 010100038 Högadals IS - Mörrums GoIS FK 1 - 0 Vägga IP
2019-05-24 19:00 010100039 Lyckå FF - Hällaryds IF 3 - 2 Lyckåvallen
2019-05-25 14:00 010100041 Hasslö GoIF - Ronneby BK 0 - 9 Skärgårdsvallen
2019-05-30 14:00 010100043 AIK Atlas - Hasslö GoIF 1 - 2 Havsvallen
2019-05-30 14:00 010100046 Nättraby GoIF - Högadals IS 3 - 1 Nättraby IP
2019-05-30 15:00 010100045 Mörrums GoIS FK - Lyckå FF 3 - 3 Laxvallen IP
2019-05-31 19:00 010100044 Hällaryds IF - Asarums IF FK U 2 - 0 Klockarebacken
Juni
2019-06-01 14:00 010100047 Sillhövda AIK - Kristianopels GoIF 4 - 1 Bredasjön
2019-06-02 16:00 010100048 Listerby IK - Ronneby BK 0 - 2 Åsavallen
2019-06-05 19:00 010100049 Högadals IS - Sillhövda AIK 1 - 0 Vägga IP
2019-06-05 19:00 010100050 Lyckå FF - Nättraby GoIF 4 - 0 Lyckåvallen
2019-06-05 19:00 010100051 Asarums IF FK U - Mörrums GoIS FK 4 - 3 Asarums IP A-plan
2019-06-06 14:00 010100052 Hasslö GoIF - Hällaryds IF 2 - 6 Skärgårdsvallen
2019-06-11 19:00 010100053 Ronneby BK - AIK Atlas 2 - 3 Brunnsvallen
2019-06-11 19:00 010100054 Kristianopels GoIF - Listerby IK 3 - 3 Fågelmara IP
2019-06-11 19:00 010100057 Nättraby GoIF - Asarums IF FK U 5 - 1 Nättraby IP
2019-06-15 13:00 010100055 Hällaryds IF - Ronneby BK 0 - 4 Klockarebacken
2019-06-15 14:00 010100056 Mörrums GoIS FK - Hasslö GoIF 5 - 0 Laxvallen IP
2019-06-16 14:00 010100058 Sillhövda AIK - Lyckå FF 4 - 0 Bredasjön
2019-06-16 16:00 010100060 Listerby IK - AIK Atlas 2 - 0 Åsavallen
2019-06-17 19:00 010100059 Kristianopels GoIF - Högadals IS 4 - 0 Fågelmara IP
2019-06-19 19:00 010100062 Asarums IF FK U - Sillhövda AIK 0 - 4 Asarums IP A-plan
2019-06-19 19:00 010100063 Hasslö GoIF - Nättraby GoIF 0 - 2 Skärgårdsvallen
2019-06-19 19:00 010100064 Ronneby BK - Mörrums GoIS FK 8 - 0 Brunnsvallen
2019-06-20 19:00 010100061 Lyckå FF - Kristianopels GoIF 5 - 2 Lyckåvallen
2019-06-20 19:00 010100066 Högadals IS - Listerby IK 0 - 2 Vägga IP
2019-06-25 19:00 010100065 AIK Atlas - Hällaryds IF 0 - 3 Havsvallen
2019-06-25 19:00 010100070 Asarums IF FK U - Kristianopels GoIF 0 - 2 Asarums IP A-plan
2019-06-26 19:00 010100068 Ronneby BK - Nättraby GoIF 0 - 0 Brunnsvallen
2019-06-26 19:00 010100069 Hasslö GoIF - Sillhövda AIK 0 - 4 Skärgårdsvallen
2019-06-28 19:00 010100071 Lyckå FF - Högadals IS 0 - 2 Lyckåvallen
2019-06-28 19:00 010100072 Hällaryds IF - Listerby IK 2 - 1 Klockarebacken
2019-06-29 14:00 010100067 AIK Atlas - Mörrums GoIS FK 4 - 1 Havsvallen
Juli
2019-07-03 19:00 010100076 Nättraby GoIF - AIK Atlas 3 - 1 Nättraby IP
2019-07-03 19:00 010100078 Listerby IK - Lyckå FF 0 - 1 Åsavallen
2019-07-04 19:00 010100073 Högadals IS - Asarums IF FK U 2 - 1 Vägga IP
2019-07-27 15:00 010100077 Mörrums GoIS FK - Hällaryds IF 2 - 3 Laxvallen IP
Augusti
2019-08-01 19:00 010100080 AIK Atlas - Sillhövda AIK 1 - 1 Havsvallen
2019-08-02 19:00 010100081 Ronneby BK - Kristianopels GoIF 5 - 1 Brunnsvallen
2019-08-03 14:00 010100083 Asarums IF FK U - Lyckå FF 1 - 5 Asarums IP A-plan
2019-08-04 16:00 010100084 Listerby IK - Mörrums GoIS FK 2 - 3 Åsavallen
2019-08-05 19:00 010100079 Hällaryds IF - Nättraby GoIF 3 - 4 Klockarebacken
2019-08-05 19:00 010100082 Hasslö GoIF - Högadals IS 1 - 3 Skärgårdsvallen
2019-08-07 19:00 010100075 Sillhövda AIK - Ronneby BK 0 - 6 Bredasjön
2019-08-09 19:00 010100087 Kristianopels GoIF - AIK Atlas 4 - 0 Fågelmara IP
2019-08-09 19:00 010100089 Nättraby GoIF - Mörrums GoIS FK 7 - 0 Nättraby IP
2019-08-10 14:00 010100085 Lyckå FF - Hasslö GoIF 5 - 0 Lyckåvallen
2019-08-10 14:00 010100086 Högadals IS - Ronneby BK 1 - 2 Vägga IP
2019-08-11 14:00 010100088 Sillhövda AIK - Hällaryds IF 2 - 1 Bredasjön
2019-08-12 19:00 010100090 Asarums IF FK U - Listerby IK 2 - 5 Asarums IP konstgräs
2019-08-13 18:30 010100074 Kristianopels GoIF - Hasslö GoIF 1 - 2 Fågelmara IP
2019-08-16 18:30 010100092 Hällaryds IF - Kristianopels GoIF 5 - 1 Klockarebacken
2019-08-16 18:30 010100095 Hasslö GoIF - Asarums IF FK U 3 - 1 Skärgårdsvallen
2019-08-17 14:00 010100091 Mörrums GoIS FK - Sillhövda AIK 4 - 7 Laxvallen IP
2019-08-17 14:00 010100093 AIK Atlas - Högadals IS 3 - 6 Havsvallen
2019-08-17 15:00 010100094 Ronneby BK - Lyckå FF 2 - 0 Brunnsvallen
2019-08-18 16:00 010100096 Listerby IK - Nättraby GoIF Åsavallen
2019-08-22 18:30 010100098 Lyckå FF - AIK Atlas Lyckåvallen
2019-08-23 18:30 010100099 Högadals IS - Hällaryds IF Vägga IP
2019-08-23 18:30 010100101 Sillhövda AIK - Nättraby GoIF Bredasjön
2019-08-24 14:00 010100100 Kristianopels GoIF - Mörrums GoIS FK Fågelmara IP
2019-08-24 14:00 010100102 Hasslö GoIF - Listerby IK Skärgårdsvallen
2019-08-25 14:00 010100097 Asarums IF FK U - Ronneby BK Asarums IP A-plan
2019-08-30 18:15 010100103 Nättraby GoIF - Kristianopels GoIF Nättraby IP
2019-08-31 13:00 010100105 Hällaryds IF - Lyckå FF Klockarebacken
2019-08-31 14:00 010100104 Mörrums GoIS FK - Högadals IS Laxvallen IP
2019-08-31 14:00 010100108 Listerby IK - Sillhövda AIK Åsavallen
2019-08-31 15:00 010100107 Ronneby BK - Hasslö GoIF Brunnsvallen
September
2019-09-01 15:00 010100106 AIK Atlas - Asarums IF FK U Havsvallen
2019-09-06 18:00 010100111 Lyckå FF - Mörrums GoIS FK Lyckåvallen
2019-09-06 18:00 010100112 Högadals IS - Nättraby GoIF Vägga IP
2019-09-06 18:00 010100113 Kristianopels GoIF - Sillhövda AIK Fågelmara IP
2019-09-07 14:00 010100109 Hasslö GoIF - AIK Atlas Skärgårdsvallen
2019-09-07 15:00 010100114 Ronneby BK - Listerby IK Brunnsvallen
2019-09-09 18:00 010100110 Asarums IF FK U - Hällaryds IF Asarums IP A-plan
2019-09-14 12:00 010100117 Mörrums GoIS FK - Asarums IF FK U Laxvallen IP
2019-09-14 13:00 010100118 Hällaryds IF - Hasslö GoIF Klockarebacken
2019-09-14 14:00 010100115 Sillhövda AIK - Högadals IS Bredasjön
2019-09-14 14:00 010100116 Nättraby GoIF - Lyckå FF Nättraby IP
2019-09-14 14:00 010100119 AIK Atlas - Ronneby BK Havsvallen
2019-09-14 14:00 010100120 Listerby IK - Kristianopels GoIF Åsavallen
2019-09-22 14:00 010100124 Lyckå FF - Sillhövda AIK Lyckåvallen
2019-09-22 14:00 010100125 Högadals IS - Kristianopels GoIF Vägga IP
2019-09-22 15:00 010100126 AIK Atlas - Listerby IK Havsvallen
2019-09-22 16:00 010100121 Ronneby BK - Hällaryds IF Brunnsvallen
2019-09-22 16:00 010100122 Hasslö GoIF - Mörrums GoIS FK Skärgårdsvallen
2019-09-23 19:00 010100123 Asarums IF FK U - Nättraby GoIF Asarums IP konstgräs
2019-09-28 14:00 010100127 Kristianopels GoIF - Lyckå FF Fågelmara IP
2019-09-28 14:00 010100128 Sillhövda AIK - Asarums IF FK U Bredasjön
2019-09-28 14:00 010100129 Nättraby GoIF - Hasslö GoIF Nättraby IP
2019-09-28 14:00 010100130 Mörrums GoIS FK - Ronneby BK Laxvallen IP
2019-09-28 14:00 010100131 Hällaryds IF - AIK Atlas Klockarebacken
2019-09-28 14:00 010100132 Listerby IK - Högadals IS Åsavallen