Spelprogram - F13- 1A

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-05 19:30 151645004 Boo FF 1 - Bollstanäs SK 1 0 - 2 Boovallen 2
2019-04-07 09:00 151645001 Täby FK 21 - IFK Österåker FK 1 3 - 2 Skarpäng 1
2019-04-07 10:00 151645006 AIK FF 1 - Hässelby SK FF 1 10 - 1 Råstasjön 12
2019-04-07 11:15 151645003 IFK Stocksund 1 - IF Brommapojkarna 1 3 - 7 Danderyd Arena 1
2019-04-09 19:15 151645007 Hässelby SK FF 1 - Åkersberga BK Svart 2 - 4 Hässelby Gårds BP 1
2019-04-12 19:00 151645008 FC Djursholm 1 - Boo FF 1 1 - 3 Djursholms IP 3
2019-04-14 12:00 151645009 Bollstanäs SK 1 - IFK Stocksund 1 4 - 2 Bollstanäs IP 2
2019-04-22 16:30 151645013 Täby FK 21 - IF Brommapojkarna 1 0 - 0 Skarpäng 1
2019-04-26 18:30 151645033 Hässelby SK FF 1 - Täby FK 21 4 - 4 Hässelby Gårds BP 1
2019-04-26 19:00 151645021 FC Djursholm 1 - Sollentuna FK 4 1 - 5 Djursholms IP 3
2019-04-27 11:30 151645015 IFK Stocksund 1 - FC Djursholm 1 8 - 0 Danderyd Arena 1
2019-04-27 12:00 151645019 AIK FF 1 - Boo FF 1 7 - 3 Råstasjön 12
2019-04-27 12:45 151645024 IFK Österåker FK 1 - Åkersberga BK Svart 5 - 2 Åkersberga IP 2
2019-04-28 15:30 151645020 Hässelby SK FF 1 - IFK Stocksund 1 4 - 2 Hässelby IP 2
2019-04-28 16:30 151645022 Bollstanäs SK 1 - Täby FK 21 1 - 4 Bollstanäs IP 2
Maj
2019-05-03 18:00 151645014 Sollentuna FK 4 - Bollstanäs SK 1 3 - 1 Kärrdals BP 1
2019-05-04 11:45 151645029 IF Brommapojkarna 1 - IFK Österåker FK 1 6 - 1 Olovslunds BP 1
2019-05-04 16:30 151645026 Sollentuna FK 4 - Hässelby SK FF 1 4 - 3 Edsbergs Sportfält 2
2019-05-05 10:30 151645025 Täby FK 21 - FC Djursholm 1 4 - 0 Skarpäng 1
2019-05-05 11:00 151645027 IFK Stocksund 1 - AIK FF 1 0 - 3 Danderyd Arena 1
2019-05-05 14:00 151645028 Boo FF 1 - Åkersberga BK Svart 0 - 3 Boovallen 2
2019-05-08 19:00 151645005 Åkersberga BK Svart - FC Djursholm 1 5 - 2 Margretelunds IP 2
2019-05-10 19:00 151645057 Åkersberga BK Svart - IF Brommapojkarna 1 0 - 1 Margretelunds IP 2
2019-05-11 09:00 151645032 AIK FF 1 - Sollentuna FK 4 4 - 2 Råstasjön 1
2019-05-12 09:15 151645035 Bollstanäs SK 1 - IF Brommapojkarna 1 1 - 7 Bollstanäs IP 1
2019-05-12 11:30 151645036 IFK Österåker FK 1 - Boo FF 1 2 - 2 Åkersberga IP 2
2019-05-12 14:00 151645031 Åkersberga BK Svart - IFK Stocksund 1 3 - 1 Margretelunds IP 2
2019-05-15 19:00 151645017 Åkersberga BK Svart - AIK FF 1 3 - 2 Margretelunds IP 2
2019-05-18 10:00 151645041 IF Brommapojkarna 1 - FC Djursholm 1 15 - 1 Blackeberg BP 11
2019-05-18 16:30 151645038 Sollentuna FK 4 - Åkersberga BK Svart 6 - 0 Edsbergs Sportfält 2
2019-05-18 17:00 151645039 IFK Stocksund 1 - Boo FF 1 1 - 1 Danderyd Arena 1
2019-05-19 14:00 151645010 IF Brommapojkarna 1 - Sollentuna FK 4 3 - 1 Bromstens IP 22
2019-05-19 14:30 151645037 Täby FK 21 - AIK FF 1 1 - 3 Näsbydal 1
2019-05-19 19:30 151645040 Bollstanäs SK 1 - IFK Österåker FK 1 1 - 3 Bollstanäs IP 2
2019-05-22 18:15 151645012 IFK Österåker FK 1 - AIK FF 1 3 - 7 Wasavallen 1
2019-05-22 20:10 151645047 FC Djursholm 1 - Bollstanäs SK 1 1 - 5 Djursholms IP 3
2019-05-26 10:00 151645046 Hässelby SK FF 1 - IF Brommapojkarna 1 0 - 5 Hässelby Gårds BP 1
2019-05-26 11:00 151645043 Boo FF 1 - Sollentuna FK 4 0 - 5 Boovallen 2
2019-05-26 12:00 151645048 IFK Österåker FK 1 - IFK Stocksund 1 4 - 1 Åkersberga IP 2
2019-05-31 20:00 151645050 Sollentuna FK 4 - IFK Stocksund 1 4 - 0 Kärrdals BP 11
Juni
2019-06-01 18:00 151645044 Åkersberga BK Svart - Täby FK 21 0 - 4 Margretelunds IP 2
2019-06-02 16:30 151645060 IFK Österåker FK 1 - Sollentuna FK 4 2 - 8 Åkersberga IP 2
2019-06-02 17:00 151645053 IF Brommapojkarna 1 - AIK FF 1 1 - 3 Olovslunds BP 1
2019-06-02 18:00 151645052 Bollstanäs SK 1 - Hässelby SK FF 1 5 - 3 Bollstanäs IP 2
2019-06-05 18:30 151645064 Bollstanäs SK 1 - Åkersberga BK Svart 3 - 2 Bollstanäs IP 2
2019-06-06 14:00 151645059 Hässelby SK FF 1 - FC Djursholm 1 2 - 1 Hässelby IP 2
2019-06-07 14:00 151645016 Boo FF 1 - Hässelby SK FF 1 1 - 4 Boovallen 2
2019-06-09 08:15 151645055 IFK Stocksund 1 - Täby FK 21 1 - 3 Danderyd Arena 1
2019-06-09 09:00 151645051 FC Djursholm 1 - IFK Österåker FK 1 1 - 5 Djursholms IP 3
2019-06-11 20:00 151645058 AIK FF 1 - Bollstanäs SK 1 7 - 1 Råstasjön 1
2019-06-12 18:30 151645065 IF Brommapojkarna 1 - Boo FF 1 6 - 1 Fisksätra IP 11
2019-06-15 15:00 151645061 Täby FK 21 - Sollentuna FK 4 3 - 4 Skarpäng 1
2019-06-16 17:00 151645062 Hässelby SK FF 1 - IFK Österåker FK 1 0 - 3 Hässelby IP 2
2019-06-18 18:00 151645049 Täby FK 21 - Boo FF 1 4 - 2 Myrsjö IP 1
Augusti
2019-08-11 11:00 151645069 Boo FF 1 - IF Brommapojkarna 1 0 - 2 Boovallen 2
2019-08-11 12:00 151645072 IFK Österåker FK 1 - Hässelby SK FF 1 1 - 2 Åkersberga IP 2
2019-08-16 19:00 151645067 Sollentuna FK 4 - Täby FK 21 4 - 1 Kärrdals BP 11
2019-08-16 19:00 151645075 FC Djursholm 1 - Hässelby SK FF 1 2 - 5 Djursholms IP 3
2019-08-17 13:00 151645077 IF Brommapojkarna 1 - Åkersberga BK Svart 4 - 0 Olovslunds BP 1
2019-08-17 15:00 151645073 Täby FK 21 - IFK Stocksund 1 4 - 1 Skarpäng 1
2019-08-17 16:30 151645074 Sollentuna FK 4 - IFK Österåker FK 1 3 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-21 20:05 151645063 FC Djursholm 1 - AIK FF 1 0 - 5 Djursholms IP 3
2019-08-24 10:30 151645082 AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 1 2 - 2 Råstasjön 12
2019-08-24 11:30 151645079 IFK Stocksund 1 - Sollentuna FK 4 2 - 4 Danderyd Arena 1
2019-08-25 12:00 151645084 IFK Österåker FK 1 - FC Djursholm 1 4 - 0 Åkersberga IP 2
2019-08-25 14:00 151645080 Boo FF 1 - Täby FK 21 0 - 4 Boovallen 2
2019-08-25 15:30 151645083 Hässelby SK FF 1 - Bollstanäs SK 1 5 - 3 Hässelby IP 2
2019-08-28 20:05 151645071 AIK FF 1 - FC Djursholm 1 4 - 1 Djursholms IP 3
2019-08-30 19:00 151645086 Sollentuna FK 4 - Boo FF 1 4 - 0 Kärrdals BP 11
2019-08-31 17:00 151645087 IFK Stocksund 1 - IFK Österåker FK 1 2 - 1 Danderyd Arena 1
September
2019-09-01 10:30 151645085 Täby FK 21 - Åkersberga BK Svart 6 - 0 Skarpäng 1
2019-09-01 12:00 151645088 Bollstanäs SK 1 - FC Djursholm 1 5 - 1 Bollstanäs IP 2
2019-09-04 20:00 151645076 Bollstanäs SK 1 - AIK FF 1 0 - 4 Södervik 1
2019-09-06 18:30 151645092 Åkersberga BK Svart - Sollentuna FK 4 2 - 0 Margretelunds IP 2
2019-09-07 09:30 151645096 IFK Österåker FK 1 - Bollstanäs SK 1 6 - 3 Wasavallen 1
2019-09-07 10:30 151645093 AIK FF 1 - Täby FK 21 0 - 1 Råstasjön 12
2019-09-08 12:30 151645091 Boo FF 1 - IFK Stocksund 1 1 - 2 Boovallen 2
2019-09-08 14:00 151645097 Täby FK 21 - Hässelby SK FF 1 3 - 0 Näsbydal 1
2019-09-14 10:15 151645101 IF Brommapojkarna 1 - Bollstanäs SK 1 4 - 1 Olovslunds BP 1
2019-09-15 11:00 151645100 Boo FF 1 - IFK Österåker FK 1 4 - 0 Boovallen 2
2019-09-15 15:00 151645098 Sollentuna FK 4 - AIK FF 1 0 - 2 Kärrdals BP 11
2019-09-20 19:00 151645106 FC Djursholm 1 - Täby FK 21 1 - 7 Djursholms IP 3
2019-09-20 19:30 151645103 Åkersberga BK Svart - Boo FF 1 1 - 2 Margretelunds IP 2
2019-09-21 10:30 151645089 IF Brommapojkarna 1 - Hässelby SK FF 1 10 - 1 Olovslunds BP 1
2019-09-21 13:30 151645104 AIK FF 1 - IFK Stocksund 1 3 - 0 Råstasjön 12
2019-09-21 18:00 151645070 Åkersberga BK Svart - Bollstanäs SK 1 2 - 2 Margretelunds IP 2
2019-09-22 14:00 151645105 Hässelby SK FF 1 - Sollentuna FK 4 0 - 3 Hässelby IP 2
2019-09-22 14:00 151645108 IFK Österåker FK 1 - IF Brommapojkarna 1 0 - 1 Åkersberga IP 2
2019-09-25 20:05 151645095 FC Djursholm 1 - IF Brommapojkarna 1 3 - 6 Djursholms IP 3
2019-09-28 13:30 151645109 Täby FK 21 - Bollstanäs SK 1 5 - 1 Skarpäng 1
2019-09-28 15:00 151645110 Sollentuna FK 4 - FC Djursholm 1 4 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-09-28 17:00 151645111 IFK Stocksund 1 - Hässelby SK FF 1 3 - 2 Danderyd Arena 1
2019-09-29 12:00 151645112 Boo FF 1 - AIK FF 1 1 - 5 Stavsborgs BP 1
2019-09-29 12:00 151645113 Åkersberga BK Svart - IFK Österåker FK 1 1 - 1 Margretelunds IP 2
Oktober
2019-10-02 20:05 151645117 FC Djursholm 1 - IFK Stocksund 1 1 - 1 Djursholms IP 3
2019-10-04 18:30 151645116 Hässelby SK FF 1 - Boo FF 1 4 - 1 Hässelby Gårds BP 11
2019-10-05 11:45 151645119 IF Brommapojkarna 1 - Täby FK 21 2 - 0 Olovslunds BP 1
2019-10-05 12:00 151645115 AIK FF 1 - Åkersberga BK Svart 6 - 0 Råstasjön 12
2019-10-06 11:00 151645132 IFK Österåker FK 1 - Täby FK 21 0 - 3 Åkersberga IP 2
2019-10-06 12:00 151645118 Bollstanäs SK 1 - Sollentuna FK 4 1 - 5 Bollstanäs IP 2
2019-10-10 18:30 151645123 IFK Stocksund 1 - Bollstanäs SK 1 5 - 0 Danderyd Arena 12
2019-10-10 19:30 151645124 Boo FF 1 - FC Djursholm 1 1 - 1 Boovallen 2
2019-10-12 09:30 151645099 IFK Stocksund 1 - Åkersberga BK Svart 3 - 4 Danderyd Arena 12
2019-10-12 10:30 151645126 AIK FF 1 - IFK Österåker FK 1 5 - 0 Råstasjön 12
2019-10-13 14:00 151645125 Åkersberga BK Svart - Hässelby SK FF 1 3 - 0 Margretelunds IP 2
2019-10-14 20:05 151645128 FC Djursholm 1 - Åkersberga BK Svart 2 - 1 Djursholms IP 3
2019-10-19 11:45 151645130 IF Brommapojkarna 1 - IFK Stocksund 1 10 - 2 Olovslunds BP 1
2019-10-20 12:00 151645129 Bollstanäs SK 1 - Boo FF 1 1 - 2 Bollstanäs IP 2
2019-10-20 14:00 151645122 Sollentuna FK 4 - IF Brommapojkarna 1 0 - 0 Norrvikens IP 21 Hall
2019-10-20 17:00 151645127 Hässelby SK FF 1 - AIK FF 1 0 - 3 Hässelby IP 2