Spelprogram - F15- 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 1 Izabelle Lantz 0702207129 Vinröd/Svart/Svarta
FC Djursholm 1 Malin Fryklund Börjesson 0706399982 röd/röd/röd
Hammarby IF FF 1 Kim Fougelberg 0702672151 Vit/Grön/Vit
Hässelby SK FF 1 Marie Bergander Flensborg +46737874919 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 1 Sara Kroon 0733764495 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Sollentuna FK 1 Emil Bjarnelind 0707989321 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 1 Måns Vikstrand 0768127305 Blå-vit/Blå/Blå
Stuvsta IF 1 Mats Langensjö 0735109285 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tyresö FF 1 Niklas Ekman Gul/Röd/Röda
Täby FK 1 Åsa Wiksten 0707561395 Blå-Svart/Svart/Blå
Viggbyholms IK FF 1 Åsa Wild 0761994062 Röd/röd/Vit
Älvsjö AIK FF 1 Sami Rossi 0709619061 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 09:45 151615079 Sollentuna FK 1 - IF Brommapojkarna 1 0 - 8 Norrvikens IP 2 Hall
2019-04-07 09:00 151615002 Boo FF 1 - IF Brommapojkarna 1 1 - 6 Myrsjö IP 1
2019-04-07 11:00 151615001 FC Djursholm 1 - Hammarby IF FF 1 2 - 7 Djursholms IP 2
2019-04-07 13:00 151615006 Viggbyholms IK FF 1 - Täby FK 1 2 - 3 Hägernäs IP 2
2019-04-07 17:00 151615005 Spånga IS FK 1 - Stuvsta IF 1 1 - 1 Spånga IP 4
2019-04-12 20:00 151615010 Stuvsta IF 1 - Sollentuna FK 1 4 - 2 Stuvsta IP 1
2019-04-13 09:00 151615014 Hammarby IF FF 1 - Tyresö FF 1 6 - 1 Hammarby IP 1
2019-04-13 16:00 151615009 Täby FK 1 - Spånga IS FK 1 0 - 4 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-04-14 19:00 151615012 Älvsjö AIK FF 1 - Boo FF 1 3 - 2 Älvsjö IP 1
2019-04-22 12:15 151615018 Sollentuna FK 1 - Täby FK 1 5 - 3 Norrvikens IP 2 Hall
2019-04-22 18:00 151615003 Hässelby SK FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 1 - 3 Hässelby Gårds BP 1
2019-04-24 19:30 151615017 Hässelby SK FF 1 - Stuvsta IF 1 1 - 6 Hässelby Gårds BP 1
2019-04-26 19:30 151615022 Tyresö FF 1 - Spånga IS FK 1 3 - 0 Tyresövallen 1
2019-04-27 16:00 151615024 Täby FK 1 - Hässelby SK FF 1 2 - 2 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-04-27 17:00 151615025 Stuvsta IF 1 - Boo FF 1 1 - 0 Stuvsta IP 1
2019-04-28 12:00 151615027 Älvsjö AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 1 1 - 1 Solberga BP 1
2019-04-28 19:30 151615028 Hammarby IF FF 1 - Viggbyholms IK FF 1 3 - 1 Hägernäs IP 2
Maj
2019-05-01 13:00 151615071 FC Djursholm 1 - Sollentuna FK 1 0 - 0 Djursholms IP 2
2019-05-01 16:00 151615020 Viggbyholms IK FF 1 - Tyresö FF 1 1 - 7 Hägernäs IP 2
2019-05-04 10:30 151615013 IF Brommapojkarna 1 - FC Djursholm 1 4 - 1 Djursholms IP 2
2019-05-04 16:00 151615032 Sollentuna FK 1 - Tyresö FF 1 1 - 10 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-04 18:00 151615030 Boo FF 1 - Täby FK 1 3 - 0 Boovallen 2
2019-05-05 10:30 151615033 Spånga IS FK 1 - Viggbyholms IK FF 1 4 - 1 Spånga IP 4
2019-05-05 13:00 151615034 Älvsjö AIK FF 1 - Hammarby IF FF 1 3 - 0 Älvsjö IP 1
2019-05-10 19:00 151615087 Täby FK 1 - Tyresö FF 1 1 - 2 Skarpäng 1
2019-05-10 20:00 151615040 Stuvsta IF 1 - IF Brommapojkarna 1 0 - 3 Stuvsta IP 1
2019-05-10 20:05 151615015 FC Djursholm 1 - Älvsjö AIK FF 1 0 - 2 Djursholms IP 2
2019-05-12 10:30 151615037 Tyresö FF 1 - Hässelby SK FF 1 2 - 0 Tyresövallen 1
2019-05-12 16:00 151615039 Täby FK 1 - FC Djursholm 1 0 - 4 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-05-12 16:00 151615042 Hammarby IF FF 1 - Spånga IS FK 1 2 - 3 Gubbängens IP 1
2019-05-13 20:15 151615036 Viggbyholms IK FF 1 - Sollentuna FK 1 4 - 3 Hägernäs IP 2
2019-05-17 20:10 151615045 Hässelby SK FF 1 - Viggbyholms IK FF 1 2 - 5 Nälsta BP 1
2019-05-18 10:30 151615085 FC Djursholm 1 - Boo FF 1 2 - 4 Djursholms IP 2
2019-05-18 14:30 151615049 IF Brommapojkarna 1 - Täby FK 1 12 - 0 Åkeshovs BP 1
2019-05-18 16:00 151615046 Sollentuna FK 1 - Spånga IS FK 1 0 - 1 Norrvikens IP 2 Hall
2019-05-19 13:00 151615048 Älvsjö AIK FF 1 - Stuvsta IF 1 4 - 0 Älvsjö IP 1
2019-05-19 16:30 151615044 Boo FF 1 - Tyresö FF 1 5 - 2 Myrsjö IP 1
2019-05-24 20:00 151615063 IF Brommapojkarna 1 - Tyresö FF 1 6 - 1 Blackeberg BP 1
2019-05-24 20:05 151615029 FC Djursholm 1 - Stuvsta IF 1 2 - 2 Djursholms IP 2
2019-05-25 10:00 151615021 IF Brommapojkarna 1 - Hammarby IF FF 1 1 - 3 Ängby IP 1
2019-05-25 10:00 151615058 Spånga IS FK 1 - Boo FF 1 1 - 1 Hjulsta BP 1
2019-05-26 09:00 151615056 Hammarby IF FF 1 - Sollentuna FK 1 7 - 2 Årsta IP 1
2019-05-26 10:30 151615052 Tyresö FF 1 - FC Djursholm 1 4 - 0 Tyresövallen 1
2019-05-26 12:00 151615054 Täby FK 1 - Älvsjö AIK FF 1 1 - 3 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-05-26 16:00 151615050 Spånga IS FK 1 - Hässelby SK FF 1 3 - 1 Spånga IP 4
2019-05-27 20:15 151615051 Viggbyholms IK FF 1 - Boo FF 1 2 - 3 Hägernäs IP 2
2019-05-29 20:15 151615082 Tyresö FF 1 - Stuvsta IF 1 1 - 3 Stuvsta IP 1
Juni
2019-06-02 14:00 151615059 Hässelby SK FF 1 - Sollentuna FK 1 2 - 0 Hässelby Gårds BP 1
2019-06-03 20:05 151615057 FC Djursholm 1 - Viggbyholms IK FF 1 2 - 1 Djursholms IP 2
2019-06-06 10:00 151615070 Hammarby IF FF 1 - Hässelby SK FF 1 9 - 0 Hammarby IP 1
2019-06-06 12:00 151615066 Viggbyholms IK FF 1 - IF Brommapojkarna 1 0 - 4 Hägernäs IP 2
2019-06-06 14:15 151615069 Täby FK 1 - Stuvsta IF 1 3 - 4 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-06-06 14:30 151615064 Sollentuna FK 1 - Boo FF 1 2 - 2 Norrvikens IP 2 Hall
2019-06-07 19:30 151615067 Tyresö FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 2 - 2 Tyresövallen 1
2019-06-09 15:00 151615072 Boo FF 1 - Hässelby SK FF 1 7 - 1 Myrsjö IP 1
2019-06-09 16:15 151615077 IF Brommapojkarna 1 - Spånga IS FK 1 3 - 1 Åkeshovs BP 1
2019-06-10 19:30 151615088 Stuvsta IF 1 - Viggbyholms IK FF 1 4 - 1 Visättra IP 1
2019-06-10 20:05 151615065 Spånga IS FK 1 - FC Djursholm 1 1 - 0 Djursholms IP 2
2019-06-12 18:00 151615078 Hässelby SK FF 1 - FC Djursholm 1 0 - 3 Hässelby Gårds BP 1
2019-06-12 20:15 151615073 Täby FK 1 - Hammarby IF FF 1 0 - 4 Skarpäng 1
2019-06-14 20:00 151615091 IF Brommapojkarna 1 - Hässelby SK FF 1 WO (3 - 0) Ängby IP 1
2019-06-15 09:00 151615084 Hammarby IF FF 1 - Boo FF 1 3 - 1 Kärrtorps IP 1
2019-06-15 14:00 151615080 Spånga IS FK 1 - Älvsjö AIK FF 1 2 - 1 Bromstens IP 2
2019-06-19 18:00 151615060 Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 1 2 - 1 Stuvsta IP 1
2019-06-23 18:00 151615090 Älvsjö AIK FF 1 - Sollentuna FK 1 12 - 0 Älvsjö IP 1
Augusti
2019-08-11 13:15 151615102 Stuvsta IF 1 - Tyresö FF 1 1 - 2 Stuvsta IP 1
2019-08-11 14:30 151615105 IF Brommapojkarna 1 - Sollentuna FK 1 4 - 0 Åkeshovs BP 1
2019-08-14 18:00 151615093 Hässelby SK FF 1 - IF Brommapojkarna 1 0 - 6 Hässelby Gårds BP 1
2019-08-17 09:00 151615112 Hammarby IF FF 1 - Täby FK 1 4 - 0 Hammarby IP 1
2019-08-17 14:00 151615106 Hässelby SK FF 1 - Boo FF 1 1 - 3 Bromstens IP 2
2019-08-17 16:00 151615107 Sollentuna FK 1 - FC Djursholm 1 4 - 0 Norrvikens IP 2 Hall
2019-08-18 12:00 151615108 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 1 0 - 4 Spånga IP 4
2019-08-18 19:30 151615109 Viggbyholms IK FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 2 - 2 Hägernäs IP 2
2019-08-20 20:00 151615113 FC Djursholm 1 - Spånga IS FK 1 1 - 2 Djursholms IP 2
2019-08-20 20:00 151615116 Stuvsta IF 1 - Täby FK 1 0 - 0 Stuvsta IP 1
2019-08-20 20:00 151615119 IF Brommapojkarna 1 - Viggbyholms IK FF 1 4 - 0 Åkeshovs BP 1
2019-08-20 20:30 151615118 Älvsjö AIK FF 1 - Tyresö FF 1 3 - 2 Älvsjö IP 1
2019-08-21 20:00 151615114 Boo FF 1 - Sollentuna FK 1 3 - 0 Myrsjö IP 1
2019-08-21 20:00 151615115 Hässelby SK FF 1 - Hammarby IF FF 1 1 - 4 Hässelby Gårds BP 1
2019-08-23 19:00 151615120 Sollentuna FK 1 - Hässelby SK FF 1 3 - 0 Norrvikens IP 2 Hall
2019-08-23 19:30 151615123 Tyresö FF 1 - IF Brommapojkarna 1 0 - 2 Tyresövallen 1
2019-08-24 18:00 151615121 Spånga IS FK 1 - Boo FF 1 2 - 1 Spånga IP 4
2019-08-25 12:00 151615094 Sollentuna FK 1 - Älvsjö AIK FF 1 2 - 2 Norrvikens IP 2 Hall
2019-08-25 18:00 151615126 Hammarby IF FF 1 - Stuvsta IF 1 4 - 0 Hammarby IP 1
2019-08-26 20:00 151615122 Viggbyholms IK FF 1 - FC Djursholm 1 0 - 2 Hägernäs IP 2
2019-08-31 14:00 151615129 Hässelby SK FF 1 - Spånga IS FK 1 0 - 6 Hässelby Gårds BP 1
2019-08-31 14:30 151615132 Älvsjö AIK FF 1 - Täby FK 1 7 - 0 Älvsjö IP 1
2019-08-31 16:00 151615130 Sollentuna FK 1 - Hammarby IF FF 1 0 - 5 Norrvikens IP 2 Hall
September
2019-09-01 16:45 151615128 Boo FF 1 - Viggbyholms IK FF 1 1 - 0 Myrsjö IP 1
2019-09-07 11:00 151615136 Tyresö FF 1 - Boo FF 1 1 - 2 Tyresövallen 1
2019-09-07 18:00 151615134 Spånga IS FK 1 - Sollentuna FK 1 6 - 0 Spånga IP 4
2019-09-08 12:00 151615138 Täby FK 1 - IF Brommapojkarna 1 0 - 7 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-09-08 19:45 151615139 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF 1 1 - 4 Stuvsta IP 1
2019-09-09 20:00 151615135 Viggbyholms IK FF 1 - Hässelby SK FF 1 5 - 0 Hägernäs IP 2
2019-09-11 20:15 151615092 Boo FF 1 - FC Djursholm 1 2 - 0 Stockhagens IP 1
2019-09-13 19:30 151615097 Tyresö FF 1 - Täby FK 1 2 - 0 Tyresövallen 1
2019-09-15 13:00 151615147 IF Brommapojkarna 1 - Stuvsta IF 1 4 - 0 Åkeshovs BP 1
2019-09-15 14:00 151615143 Hässelby SK FF 1 - Tyresö FF 1 2 - 2 Hässelby Gårds BP 1
2019-09-15 16:30 151615141 FC Djursholm 1 - Täby FK 1 1 - 2 Djursholms IP 2
2019-09-16 20:30 151615104 Älvsjö AIK FF 1 - Spånga IS FK 1 3 - 0 Älvsjö IP 1
2019-09-17 20:15 151615145 Spånga IS FK 1 - Hammarby IF FF 1 4 - 4 Nälsta BP 1
2019-09-18 20:30 151615076 Älvsjö AIK FF 1 - Viggbyholms IK FF 1 3 - 1 Vårbergs IP 1
2019-09-21 18:30 151615152 Stuvsta IF 1 - FC Djursholm 1 1 - 0 Stuvsta IP 1
2019-09-22 12:00 151615149 Tyresö FF 1 - Sollentuna FK 1 2 - 3 Tyresövallen 1
2019-09-22 13:00 151615148 Viggbyholms IK FF 1 - Spånga IS FK 1 0 - 1 Hägernäs IP 2
2019-09-22 14:00 151615151 Täby FK 1 - Boo FF 1 0 - 2 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-09-22 17:00 151615154 Hammarby IF FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 0 - 4 Hammarby IP 1
2019-09-25 19:00 151615099 Hässelby SK FF 1 - FC Djursholm 1 1 - 3 Hässelby Gårds BP 1
2019-09-28 13:00 151615161 IF Brommapojkarna 1 - Älvsjö AIK FF 1 1 - 1 Åkeshovs BP 1
2019-09-28 14:30 151615156 Boo FF 1 - Stuvsta IF 1 0 - 1 Myrsjö IP 1
2019-09-29 11:30 151615160 Hammarby IF FF 1 - Viggbyholms IK FF 1 2 - 1 Hammarby IP 1
2019-09-29 13:00 151615169 IF Brommapojkarna 1 - FC Djursholm 1 4 - 1 Blackeberg BP 1
2019-09-29 14:00 151615157 Hässelby SK FF 1 - Täby FK 1 1 - 0 Hässelby Gårds BP 1
2019-09-29 14:00 151615159 Spånga IS FK 1 - Tyresö FF 1 0 - 2 Spånga IP 4
Oktober
2019-10-02 18:30 151615165 Stuvsta IF 1 - Hässelby SK FF 1 3 - 1 Stuvsta IP 1
2019-10-05 10:30 151615167 Älvsjö AIK FF 1 - FC Djursholm 1 7 - 0 Älvsjö IP 1
2019-10-05 11:00 151615162 Tyresö FF 1 - Viggbyholms IK FF 1 6 - 1 Tyresövallen 1
2019-10-06 10:30 151615168 Hammarby IF FF 1 - IF Brommapojkarna 1 3 - 3 Hammarby IP 1
2019-10-06 16:00 151615164 Täby FK 1 - Sollentuna FK 1 0 - 4 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-10-09 20:30 151615180 Älvsjö AIK FF 1 - Hässelby SK FF 1 3 - 1 Vårbergs IP 1
2019-10-11 19:30 151615127 FC Djursholm 1 - Tyresö FF 1 3 - 4 Tyresövallen 1
2019-10-12 16:00 151615172 Sollentuna FK 1 - Stuvsta IF 1 0 - 1 Norrvikens IP 2 Hall
2019-10-13 15:00 151615170 Boo FF 1 - Älvsjö AIK FF 1 1 - 0 Myrsjö IP 1
2019-10-13 17:00 151615175 Tyresö FF 1 - Hammarby IF FF 1 0 - 4 Tyresövallen 1
2019-10-14 20:00 151615096 Viggbyholms IK FF 1 - Stuvsta IF 1 Hägernäs IP 2
2019-10-16 20:15 151615177 Täby FK 1 - Viggbyholms IK FF 1 Skarpäng 1
2019-10-18 19:00 151615100 Boo FF 1 - Hammarby IF FF 1 Stavsborgs BP 1
2019-10-18 20:00 151615178 Stuvsta IF 1 - Spånga IS FK 1 Stuvsta IP 1
2019-10-20 11:00 151615182 Hammarby IF FF 1 - FC Djursholm 1 Hammarby IP 1
2019-10-20 12:00 151615144 Sollentuna FK 1 - Viggbyholms IK FF 1 Kärrdals BP 1
2019-10-20 13:00 151615181 IF Brommapojkarna 1 - Boo FF 1 Åkeshovs BP 1
2019-10-22 20:15 151615173 Spånga IS FK 1 - Täby FK 1 Nälsta BP 1