Spelprogram - P13- 1B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 1 Johan Lundqvist 0768340085 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 4 Dan Olof Petrini 0766411139 Svart/Svart/Svart/Vit
Djurgårdens IF FF 1 Josefin Engfelt 0708488182 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Hammarby IF FF 10 grön Katja Maria Tollmar Grillner 0737652180 0737652180 Vit/Grön/Vit
Hässelby SK FF 1 Fredrika Winström 0730796391 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 2 Andreas Kagg Stenmalm Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 22 Peter Cederström 0793045679 Röd/Svart, Svarta, Svarta
IFK Aspudden-Tellus Röd 1 Hanna Bergander 0709992986 Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 1 vit Max Hamberg 0702112939 blåvit randig/blå/blå
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Markus Wistrand 0733198332 Röd/Vit/Röd
Sollentuna FK 1 Johan Gunnars 0705396793 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 1 Mikael Wiklund 0703300432 Blå-vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 12:00 151191004 Hammarby IF FF 10 grön - IFK Lidingö FK 1 vit 8 - 1 Eriksdals BP 1
2019-04-06 13:00 151191001 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Spånga IS FK 1 4 - 9 Aspuddens IP 11
2019-04-06 15:00 151191003 Sollentuna FK 1 - AIK FF 1 0 - 0 Helenelunds IP 11
2019-04-06 16:00 151191005 IF Brommapojkarna 2 - Bele Barkarby FF 4 5 - 0 Olovslunds BP 1
2019-04-07 10:00 151191006 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Djurgårdens IF FF 1 0 - 0 Hägerstensåsens BP 12
2019-04-11 19:15 151191002 Hässelby SK FF 1 - IF Brommapojkarna 22 3 - 0 Hässelby Gårds BP 1
2019-04-13 10:30 151191007 Djurgårdens IF FF 1 - IF Brommapojkarna 2 2 - 0 Östermalms IP 11
2019-04-13 11:00 151191008 Bele Barkarby FF 4 - Hammarby IF FF 10 grön 0 - 5 Veddestavallen 2
2019-04-13 12:00 151191010 AIK FF 1 - Hässelby SK FF 1 4 - 1 Råstasjön 1
2019-04-13 15:00 151191009 IFK Lidingö FK 1 vit - Sollentuna FK 1 3 - 2 Breviks IP 2
2019-04-22 10:00 151191013 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - AIK FF 1 2 - 17 Aspuddens IP 11
2019-04-22 16:00 151191016 Hammarby IF FF 10 grön - Djurgårdens IF FF 1 5 - 2 Kärrtorps IP 21
2019-04-22 16:30 151191017 IF Brommapojkarna 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 12 - 3 Olovslunds BP 1
2019-04-22 18:00 151191015 Sollentuna FK 1 - Bele Barkarby FF 4 1 - 2 Edsbergs Sportfält 3
2019-04-24 20:00 151191029 Spånga IS FK 1 - AIK FF 1 2 - 1 Bromstens IP 2
2019-04-27 09:00 151191019 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hammarby IF FF 10 grön 3 - 3 Hägerstensåsens BP 12
2019-04-27 09:00 151191020 Djurgårdens IF FF 1 - Sollentuna FK 1 2 - 6 Östermalms IP 11
2019-04-27 11:45 151191021 Bele Barkarby FF 4 - Hässelby SK FF 1 1 - 2 Strömvallen 1
2019-04-27 16:15 151191011 IF Brommapojkarna 22 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 3 - 2 Grimsta IP 22
2019-04-28 09:00 151191024 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 2 2 - 7 Spånga IP 4
2019-04-28 09:00 151191066 IF Brommapojkarna 22 - Sollentuna FK 1 1 - 7 Bromstens IP 21
2019-04-28 13:00 151191022 IFK Lidingö FK 1 vit - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 25 - 1 Breviks IP 2
Maj
2019-05-03 18:30 151191026 Hässelby SK FF 1 - Djurgårdens IF FF 1 4 - 1 Hässelby IP 2
2019-05-04 10:30 151191030 IF Brommapojkarna 22 - IFK Lidingö FK 1 vit 2 - 2 Grimsta IP 22
2019-05-04 15:00 151191027 Sollentuna FK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 0 - 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-05-04 16:30 151191065 Hammarby IF FF 10 grön - AIK FF 1 0 - 1 Eriksdals BP 1
2019-05-05 12:00 151191028 Hammarby IF FF 10 grön - IF Brommapojkarna 2 0 - 2 Eriksdals BP 1
2019-05-05 18:00 151191023 AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 22 9 - 1 Råstasjön 11
2019-05-10 18:30 151191036 Spånga IS FK 1 - Hammarby IF FF 10 grön 1 - 2 Spånga IP 4
2019-05-11 09:00 151191032 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hässelby SK FF 1 5 - 2 Hägerstensåsens BP 12
2019-05-11 10:45 151191033 Djurgårdens IF FF 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 9 - 4 Östermalms IP 11
2019-05-11 14:00 151191034 Bele Barkarby FF 4 - IF Brommapojkarna 22 3 - 2 Strömvallen 1
2019-05-12 11:30 151191035 IFK Lidingö FK 1 vit - AIK FF 1 10 - 2 Breviks IP 2
2019-05-12 12:00 151191031 IF Brommapojkarna 2 - Sollentuna FK 1 3 - 2 Olovslunds BP 1
2019-05-12 19:45 151191012 Spånga IS FK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 7 - 3 Spånga IP 4
2019-05-13 19:00 151191025 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Bele Barkarby FF 4 1 - 7 Gröndals BP 1
2019-05-18 10:30 151191039 Sollentuna FK 1 - Hammarby IF FF 10 grön 1 - 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-05-18 10:30 151191042 IF Brommapojkarna 22 - Djurgårdens IF FF 1 2 - 3 Grimsta IP 22
2019-05-18 12:00 151191041 AIK FF 1 - Bele Barkarby FF 4 1 - 3 Råstasjön 11
2019-05-18 15:00 151191040 IFK Lidingö FK 1 vit - Spånga IS FK 1 2 - 4 Breviks IP 2
2019-05-19 15:30 151191038 Hässelby SK FF 1 - IF Brommapojkarna 2 2 - 3 Hässelby IP 2
2019-05-20 20:00 151191018 IF Brommapojkarna 22 - Spånga IS FK 1 2 - 4 Stora Mossens IP 11
2019-05-24 18:30 151191048 Spånga IS FK 1 - Sollentuna FK 1 4 - 2 Spånga IP 4
2019-05-25 09:00 151191045 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IF Brommapojkarna 22 6 - 2 Hägerstensåsens BP 12
2019-05-25 10:30 151191046 Djurgårdens IF FF 1 - AIK FF 1 1 - 7 Östermalms IP 11
2019-05-25 16:00 151191047 Bele Barkarby FF 4 - IFK Lidingö FK 1 vit 4 - 1 Strömvallen 1
2019-05-26 13:30 151191043 Hammarby IF FF 10 grön - Hässelby SK FF 1 7 - 2 Eriksdals BP 1
2019-05-26 17:15 151191044 IF Brommapojkarna 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 5 - 3 Olovslunds BP 1
2019-05-29 17:30 151191037 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 5 - 5 Aspuddens IP 12
2019-05-31 18:30 151191049 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Hammarby IF FF 10 grön 0 - 15 Aspuddens IP 11
Juni
2019-06-01 09:00 151191053 AIK FF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 5 - 0 Råstasjön 1
2019-06-01 10:30 151191054 IF Brommapojkarna 22 - IF Brommapojkarna 2 2 - 8 Grimsta IP 22
2019-06-01 17:30 151191050 Hässelby SK FF 1 - Sollentuna FK 1 2 - 3 Hässelby IP 2
2019-06-07 18:30 151191051 Bele Barkarby FF 4 - Spånga IS FK 1 2 - 1 Veddestavallen 2
2019-06-08 09:00 151191052 IFK Lidingö FK 1 vit - Djurgårdens IF FF 1 7 - 2 Lidingövallen 21
2019-06-08 09:00 151191058 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IFK Lidingö FK 1 vit 4 - 2 Hägerstensåsens BP 12
2019-06-08 10:30 151191059 Djurgårdens IF FF 1 - Bele Barkarby FF 4 2 - 0 Östermalms IP 11
2019-06-08 13:30 151191055 Sollentuna FK 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 4 - 0 Edsbergs Sportfält 2
2019-06-08 15:30 151191057 IF Brommapojkarna 2 - AIK FF 1 2 - 2 Olovslunds BP 1
2019-06-09 09:00 151191060 Spånga IS FK 1 - Hässelby SK FF 1 3 - 2 Spånga IP 4
2019-06-09 10:30 151191056 Hammarby IF FF 10 grön - IF Brommapojkarna 22 4 - 1 Eriksdals BP 1
2019-06-15 10:30 151191062 Djurgårdens IF FF 1 - Spånga IS FK 1 2 - 4 Östermalms IP 11
2019-06-15 12:00 151191061 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Hässelby SK FF 1 2 - 2 Aspuddens IP 11
2019-06-16 11:00 151191014 Hässelby SK FF 1 - IFK Lidingö FK 1 vit 3 - 3 Hässelby IP 2
2019-06-16 13:00 151191064 IFK Lidingö FK 1 vit - IF Brommapojkarna 2 2 - 2 Breviks IP 2
2019-06-18 19:30 151191063 Bele Barkarby FF 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 1 - 2 Veddestavallen 2
Augusti
2019-08-10 13:30 151191068 Sollentuna FK 1 - IF Brommapojkarna 22 7 - 0 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-11 12:00 151191072 Spånga IS FK 1 - Djurgårdens IF FF 1 4 - 3 Spånga IP 4
2019-08-17 11:00 151191075 Bele Barkarby FF 4 - Djurgårdens IF FF 1 1 - 4 Strömvallen 1
2019-08-17 12:00 151191073 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Sollentuna FK 1 0 - 5 Aspuddens IP 11
2019-08-18 10:30 151191074 Hässelby SK FF 1 - Spånga IS FK 1 3 - 5 Bromstens IP 21
2019-08-18 11:30 151191076 IFK Lidingö FK 1 vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 4 - 5 Breviks IP 2
2019-08-18 12:00 151191077 AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 2 3 - 1 Råstasjön 1
2019-08-24 09:00 151191082 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - AIK FF 1 3 - 3 Hägerstensåsens BP 12
2019-08-24 10:00 151191084 Spånga IS FK 1 - Bele Barkarby FF 4 2 - 0 Spånga IP 4
2019-08-24 10:30 151191083 Djurgårdens IF FF 1 - IFK Lidingö FK 1 vit OW (0 - 3) Östermalms IP 11
2019-08-24 13:30 151191079 Sollentuna FK 1 - Hässelby SK FF 1 3 - 0 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-25 10:00 151191071 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Bele Barkarby FF 4 3 - 2 Hägerstensåsens BP 11
2019-08-25 10:30 151191080 Hammarby IF FF 10 grön - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 13 - 0 Eriksdals BP 1
2019-08-30 18:30 151191085 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - IF Brommapojkarna 2 0 - 12 Aspuddens IP 11
2019-08-30 18:30 151191090 IF Brommapojkarna 22 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 2 - 1 Vällingby BP 11
2019-08-31 15:00 151191100 Hammarby IF FF 10 grön - Spånga IS FK 1 10 - 1 Långholmens BP 1
September
2019-09-01 13:00 151191088 IFK Lidingö FK 1 vit - Bele Barkarby FF 4 3 - 2 Breviks IP 2
2019-09-01 15:00 151191087 Sollentuna FK 1 - Spånga IS FK 1 1 - 2 Kärrdals BP 1
2019-09-01 18:00 151191089 AIK FF 1 - Djurgårdens IF FF 1 4 - 2 Råstasjön 1
2019-09-07 09:00 151191093 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 4 - 0 Hägerstensåsens BP 12
2019-09-07 10:00 151191095 Bele Barkarby FF 4 - AIK FF 1 1 - 2 Strömvallen 1
2019-09-07 10:00 151191096 Spånga IS FK 1 - IFK Lidingö FK 1 vit 2 - 3 Spånga IP 4
2019-09-08 17:00 151191092 IF Brommapojkarna 2 - Hässelby SK FF 1 5 - 2 Olovslunds BP 1
2019-09-08 18:30 151191094 Djurgårdens IF FF 1 - IF Brommapojkarna 22 2 - 4 Stadshagens IP 2
2019-09-13 19:00 151191102 IF Brommapojkarna 22 - Bele Barkarby FF 4 1 - 1 Vällingby BP 1
2019-09-14 09:00 151191099 Sollentuna FK 1 - IF Brommapojkarna 2 4 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-09-14 12:00 151191097 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - Djurgårdens IF FF 1 4 - 4 Aspuddens IP 11
2019-09-15 13:30 151191081 IF Brommapojkarna 2 - IF Brommapojkarna 22 6 - 1 Blackeberg BP 11
2019-09-16 17:45 151191091 Hammarby IF FF 10 grön - Sollentuna FK 1 10 - 0 Norrvikens IP 22 Hall
2019-09-19 19:15 151191067 Hässelby SK FF 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 4 - 3 Hässelby Gårds BP 11
2019-09-20 18:30 151191126 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Spånga IS FK 1 6 - 1 Bredängs BP 1
2019-09-21 09:00 151191104 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Sollentuna FK 1 6 - 1 Hägerstensåsens BP 12
2019-09-21 10:30 151191105 Djurgårdens IF FF 1 - Hässelby SK FF 1 1 - 3 Östermalms IP 11
2019-09-21 12:00 151191106 Bele Barkarby FF 4 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 10 - 2 Strömvallen 1
2019-09-21 14:00 151191101 AIK FF 1 - IFK Lidingö FK 1 vit 3 - 2 Råsunda IP 1
2019-09-21 15:15 151191070 IF Brommapojkarna 2 - IFK Lidingö FK 1 vit 4 - 1 Olovslunds BP 1
2019-09-22 12:15 151191108 Spånga IS FK 1 - AIK FF 1 2 - 3 Spånga IP 4
2019-09-22 13:00 151191107 IFK Lidingö FK 1 vit - IF Brommapojkarna 22 4 - 1 Breviks IP 2
2019-09-22 17:00 151191103 IF Brommapojkarna 2 - Hammarby IF FF 10 grön 1 - 4 Olovslunds BP 1
2019-09-22 18:30 151191098 Hässelby SK FF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 4 - 3 Hässelby IP 2
2019-09-27 18:30 151191127 Djurgårdens IF FF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 2 - 4 Hägerstensåsens BP 11
2019-09-28 10:30 151191111 Sollentuna FK 1 - Djurgårdens IF FF 1 0 - 6 Edsbergs Sportfält 2
2019-09-28 10:30 151191114 IF Brommapojkarna 22 - AIK FF 1 0 - 7 Grimsta IP 22
2019-09-28 15:00 151191069 Hammarby IF FF 10 grön - AIK FF 1 3 - 1 Långholmens BP 1
2019-09-29 10:00 151191109 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - IFK Lidingö FK 1 vit 3 - 9 Aspuddens IP 11
2019-09-29 11:45 151191113 IF Brommapojkarna 2 - Spånga IS FK 1 3 - 2 Olovslunds BP 1
2019-09-29 12:00 151191112 Hammarby IF FF 10 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 6 - 1 Eriksdals BP 1
2019-09-29 15:30 151191110 Hässelby SK FF 1 - Bele Barkarby FF 4 2 - 3 Hässelby IP 2
2019-09-29 18:00 151191130 AIK FF 1 - Sollentuna FK 1 7 - 2 Kärrdals BP 11
Oktober
2019-10-03 20:30 151191132 Spånga IS FK 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 11 - 0 Vällingby BP 1
2019-10-05 09:00 151191115 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IF Brommapojkarna 2 1 - 6 Hägerstensåsens BP 12
2019-10-05 09:00 151191120 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 22 5 - 2 Spånga IP 4
2019-10-05 10:30 151191116 Djurgårdens IF FF 1 - Hammarby IF FF 10 grön 1 - 1 Östermalms IP 11
2019-10-05 12:00 151191117 Bele Barkarby FF 4 - Sollentuna FK 1 3 - 3 Veddestavallen 2
2019-10-06 09:00 151191129 Hammarby IF FF 10 grön - IFK Lidingö FK 1 vit 3 - 4 Långholmens BP 1
2019-10-06 11:30 151191118 IFK Lidingö FK 1 vit - Hässelby SK FF 1 6 - 1 Breviks IP 2
2019-10-06 18:00 151191119 AIK FF 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 1 8 - 1 Råstasjön 1
2019-10-06 18:30 151191078 IF Brommapojkarna 22 - Hammarby IF FF 10 grön 2 - 4 Åkeshovs BP 11
2019-10-09 17:30 151191128 IF Brommapojkarna 2 - Bele Barkarby FF 4 3 - 1 Blackeberg BP 11
2019-10-11 19:30 151191086 Hässelby SK FF 1 - Hammarby IF FF 10 grön 3 - 5 Hässelby Gårds BP 1
2019-10-12 09:00 151191123 Sollentuna FK 1 - IFK Lidingö FK 1 vit Edsbergs Sportfält 3
2019-10-12 13:30 151191124 Hammarby IF FF 10 grön - Bele Barkarby FF 4 4 - 2 Kärrtorps IP 11
2019-10-13 11:45 151191125 IF Brommapojkarna 2 - Djurgårdens IF FF 1 3 - 2 Olovslunds BP 1
2019-10-13 14:00 151191122 Hässelby SK FF 1 - AIK FF 1 2 - 6 Vällingby BP 1
2019-10-14 19:00 151191121 IFK Aspudden-Tellus Röd 1 - IF Brommapojkarna 22 Gröndals BP 1
2019-10-19 10:30 151191131 IF Brommapojkarna 22 - Hässelby SK FF 1 Grimsta IP 22