Spelprogram - P13- 1D

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hammarby IF FF 10 vit Katja Maria Tollmar Grillner 0737652180 0737652180 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Röd Mikael Andreas Wikström Röd/Röd/Vita
Huddinge IF 6 Anna Mia Maria Sjögren 0704016768 Svart/gulrandig/Svart/Gul
IF Brommapojkarna 21 Paul Nord Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Haninge A Wille Sjöberg Vit/Blå/Vit
IFK Tumba FK Vit Richard Essving 0764226042 Vit/Blå/Blå
Sörskogens IF P06_1 Rasmus Malmborg 0707987130 Vit/Röd/Vit
Tyresö FF 1 Göran Karlsfelt 0707684487 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 1 Fredrik Holmerson 0724532108 0724532108 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 11:30 151193003 Huddinge IF 6 - Sörskogens IF P06_1 3 - 7 Visättra IP 1
2019-04-07 13:30 151193001 Vendelsö IK 1 - IFK Tumba FK Vit 6 - 6 Svartbäckens BP 1
2019-04-07 17:00 151193006 IFK Haninge A - Tyresö FF 1 5 - 5 Torvalla IP 31
2019-04-13 12:30 151193007 Tyresö FF 1 - IF Brommapojkarna 21 4 - 1 Tyresövallen 22
2019-04-14 12:00 151193010 Sörskogens IF P06_1 - Hammarby IF FF 10 vit 0 - 4 Sörskogens BP 1
2019-04-14 12:30 151193012 IFK Tumba FK Vit - IFK Haninge A 0 - 6 Storvretens BP 1
2019-04-22 09:00 151193013 Vendelsö IK 1 - Sörskogens IF P06_1 3 - 2 Torvalla IP 31
2019-04-22 18:00 151193017 IF Brommapojkarna 21 - IFK Haninge A 1 - 3 Olovslunds BP 1
2019-04-24 17:00 151193016 Hanvikens SK Röd - Tyresö FF 1 3 - 3 Trollbäckens IP 2
2019-04-27 11:30 151193024 IFK Tumba FK Vit - IF Brommapojkarna 21 6 - 2 Storvretens BP 1
2019-04-27 12:30 151193019 IFK Haninge A - Hanvikens SK Röd 2 - 3 Torvalla IP 31
2019-04-27 12:30 151193020 Tyresö FF 1 - Huddinge IF 6 3 - 3 Tyresövallen 22
Maj
2019-05-03 18:45 151193027 Huddinge IF 6 - IFK Haninge A 3 - 6 Stuvsta IP 12
2019-05-04 16:30 151193028 Hanvikens SK Röd - IF Brommapojkarna 21 8 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-05-05 12:00 151193029 Sörskogens IF P06_1 - IFK Tumba FK Vit 3 - 2 Sörskogens BP 1
2019-05-11 10:00 151193036 IFK Tumba FK Vit - Hanvikens SK Röd 3 - 4 Storvretens BP 1
2019-05-11 12:00 151193053 Sörskogens IF P06_1 - IFK Haninge A 3 - 3 Sörskogens BP 12
2019-05-11 12:30 151193033 Tyresö FF 1 - Vendelsö IK 1 4 - 1 Tyresövallen 22
2019-05-11 15:15 151193031 IF Brommapojkarna 21 - Huddinge IF 6 OW (0 - 3) Olovslunds BP 1
2019-05-12 09:00 151193026 Hammarby IF FF 10 vit - Tyresö FF 1 2 - 1 Långholmens BP 1
2019-05-18 16:00 151193039 Huddinge IF 6 - Hanvikens SK Röd 1 - 2 Källbrinks IP 3
2019-05-19 09:00 151193037 Vendelsö IK 1 - IFK Haninge A 2 - 10 Svartbäckens BP 1
2019-05-25 12:30 151193032 IFK Haninge A - Hammarby IF FF 10 vit 0 - 2 Torvalla IP 31
2019-05-25 12:30 151193046 Tyresö FF 1 - Sörskogens IF P06_1 9 - 2 Tyresövallen 22
2019-05-26 12:00 151193048 IFK Tumba FK Vit - Huddinge IF 6 0 - 5 Storvretens BP 1
2019-05-29 17:00 151193043 Hanvikens SK Röd - Hammarby IF FF 10 vit 3 - 4 Trollbäckens IP 2
2019-05-30 18:00 151193044 IF Brommapojkarna 21 - Vendelsö IK 1 4 - 1 Olovslunds BP 1
Juni
2019-06-01 13:30 151193038 Hammarby IF FF 10 vit - IF Brommapojkarna 21 5 - 0 Långholmens BP 1
2019-06-02 10:30 151193049 Vendelsö IK 1 - Hanvikens SK Röd 2 - 5 Svartbäckens BP 1
2019-06-07 18:00 151193055 Huddinge IF 6 - Vendelsö IK 1 6 - 2 Källbrinks IP 3
2019-06-08 12:00 151193057 IF Brommapojkarna 21 - Sörskogens IF P06_1 3 - 2 Olovslunds BP 1
2019-06-08 12:00 151193060 IFK Tumba FK Vit - Hammarby IF FF 10 vit 1 - 7 Storvretens BP 1
2019-06-12 19:00 151193065 Sörskogens IF P06_1 - Hanvikens SK Röd 3 - 4 Sörskogens BP 1
2019-06-13 18:00 151193050 Hammarby IF FF 10 vit - Huddinge IF 6 6 - 1 Visättra IP 1
2019-06-15 11:00 151193062 Tyresö FF 1 - IFK Tumba FK Vit 4 - 0 Tyresövallen 22
2019-06-16 09:00 151193061 Vendelsö IK 1 - Hammarby IF FF 10 vit 0 - 10 Svartbäckens BP 1
Augusti
2019-08-10 11:30 151193072 IFK Tumba FK Vit - Tyresö FF 1 1 - 5 Storvretens BP 1
2019-08-11 15:00 151193067 Hammarby IF FF 10 vit - Vendelsö IK 1 8 - 0 Eriksdals BP 1
2019-08-18 13:30 151193074 Hammarby IF FF 10 vit - IFK Tumba FK Vit 7 - 0 Eriksdals BP 1
2019-08-18 14:00 151193077 Sörskogens IF P06_1 - IF Brommapojkarna 21 3 - 1 Sörskogens BP 1
2019-08-19 17:00 151193069 Hanvikens SK Röd - Sörskogens IF P06_1 4 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-08-23 19:00 151193073 Vendelsö IK 1 - Huddinge IF 6 4 - 4 Svartbäckens BP 1
2019-08-24 12:30 151193082 IFK Haninge A - Sörskogens IF P06_1 3 - 2 Torvalla IP 31
2019-08-24 16:00 151193079 Huddinge IF 6 - Hammarby IF FF 10 vit 0 - 4 Källbrinks IP 3
2019-08-25 10:30 151193080 Hanvikens SK Röd - Vendelsö IK 1 12 - 4 Trollbäckens IP 2
2019-08-31 14:00 151193087 Huddinge IF 6 - IFK Tumba FK Vit 4 - 5 Källbrinks IP 3
September
2019-09-01 09:00 151193085 Vendelsö IK 1 - IF Brommapojkarna 21 3 - 1 Svartbäckens BP 1
2019-09-01 15:00 151193086 Hammarby IF FF 10 vit - Hanvikens SK Röd 2 - 2 Eriksdals BP 1
2019-09-01 18:00 151193089 Sörskogens IF P06_1 - Tyresö FF 1 1 - 1 Sörskogens BP 1
2019-09-07 12:30 151193093 IFK Haninge A - Vendelsö IK 1 3 - 1 Torvalla IP 31
2019-09-07 15:00 151193122 Hammarby IF FF 10 vit - Sörskogens IF P06_1 8 - 1 Eriksdals BP 1
2019-09-08 11:45 151193092 IF Brommapojkarna 21 - Hammarby IF FF 10 vit 1 - 2 Olovslunds BP 1
2019-09-08 13:30 151193091 Hanvikens SK Röd - Huddinge IF 6 8 - 4 Trollbäckens IP 2
2019-09-14 14:00 151193099 Huddinge IF 6 - IF Brommapojkarna 21 3 - 3 Källbrinks IP 3
2019-09-14 16:30 151193100 Hanvikens SK Röd - IFK Tumba FK Vit 12 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-09-15 10:30 151193097 Vendelsö IK 1 - Tyresö FF 1 4 - 6 Svartbäckens BP 1
2019-09-15 10:30 151193098 Hammarby IF FF 10 vit - IFK Haninge A 5 - 0 Eriksdals BP 1
2019-09-21 12:30 151193104 IFK Haninge A - Huddinge IF 6 4 - 1 Torvalla IP 31
2019-09-21 12:30 151193105 Tyresö FF 1 - Hammarby IF FF 10 vit 2 - 6 Tyresövallen 22
2019-09-21 13:45 151193103 IF Brommapojkarna 21 - Hanvikens SK Röd 1 - 7 Olovslunds BP 1
2019-09-22 12:00 151193108 IFK Tumba FK Vit - Sörskogens IF P06_1 2 - 4 Storvretens BP 1
2019-09-28 11:30 151193112 Hanvikens SK Röd - IFK Haninge A 3 - 7 Trollbäckens IP 2
2019-09-28 12:00 151193111 Huddinge IF 6 - Tyresö FF 1 2 - 2 Källbrinks IP 3
2019-09-29 17:00 151193113 IF Brommapojkarna 21 - IFK Tumba FK Vit 2 - 2 Olovslunds BP 1
Oktober
2019-10-05 12:30 151193115 IFK Haninge A - IF Brommapojkarna 21 3 - 2 Torvalla IP 31
2019-10-05 12:30 151193116 Tyresö FF 1 - Hanvikens SK Röd 4 - 1 Strandskolan
2019-10-06 12:00 151193119 Sörskogens IF P06_1 - Vendelsö IK 1 8 - 0 Sörskogens BP 1
2019-10-12 12:30 151193126 IFK Haninge A - IFK Tumba FK Vit 17 - 0 Torvalla IP 31
2019-10-13 13:30 151193125 IF Brommapojkarna 21 - Tyresö FF 1 2 - 1 Olovslunds BP 1
2019-10-15 19:15 151193127 Tyresö FF 1 - IFK Haninge A 4 - 0 Tyresövallen 22
2019-10-19 12:00 151193132 IFK Tumba FK Vit - Vendelsö IK 1 4 - 2 Broängsplan 1
2019-10-20 12:00 151193130 Sörskogens IF P06_1 - Huddinge IF 6 1 - 1 Sörskogens BP 1