Spelprogram - P16-kval till U17

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Akropolis IF 1 Panagiotis Lounis 0707670598 Vit/Vit/Vit
Boo FF 1 Anna Andersson 0739512542 0707779579 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Daniel Filip Adler Svarta/svarta/röda
FC Järfälla Saleh Osman Gulai 0769372211 Vit/Svart/Svarta
Hammarby TFF 1 Osvaldo Martiatu Suarez 0704676069 vit/grön/vit
Huddinge IF 1 Marcus Lund 0707726301 Svart/gulrandig/Svart/Gul
IF Stockholms Fotbollsakademi Carl Hugo Parment +46708733222 Svart vit Randigt/Svarta/Svarta
IFK Haninge Maria Svensson 0705554895 Vit/Blå/Vit
IFK Stocksund 1 Björn Ulfberg 0733889333 Vit/Blå/Vit
IFK Viksjö 1 Dan Ekblad 0706050655 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Nacka United FF Annelie Jonsson Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Spånga IS FK 1 Jonas Åkesson 0763488496 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK 1 Jan-Erik Nilsson 0707555306 Grön, Vit, Grön
Tullinge Triangel Pojkar FK 1 Henrik Bonde 0703991273 Grön/Vit/Grön/Grön
Tyresö FF 1 Nils Mats Holmgren Gul/Röd/Röda
Täby FK FA Fredrik Eklund 0706826724 Blå-Svart/Svart/Blå
Vendelsö IK 1 Ulrika Palmberg 0708882690 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-14 14:00 151120024 Sundbybergs IK 1 - Huddinge IF 1 2 - 2 Sundbybergs IP 2
2019-04-27 14:00 151120002 Täby FK FA - Akropolis IF 1 1 - 8 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-04-27 14:00 151120008 IFK Viksjö 1 - IF Stockholms Fotbollsakademi 1 - 5 Viksjövallen 2
2019-04-27 16:30 151120006 Spånga IS FK 1 - Hammarby TFF 1 5 - 2 Blackeberg BP 1
2019-04-28 12:00 151120003 Tyresö FF 1 - Boo FF 1 0 - 3 Tyresövallen 1
2019-04-28 14:00 151120005 Sundbybergs IK 1 - FC Järfälla 1 - 0 Sundbybergs IP 2
2019-04-28 14:00 151120009 IFK Stocksund 1 - IFK Haninge 4 - 1 Danderyd Arena 1
2019-04-28 17:00 151120007 Nacka United FF - Huddinge IF 1 6 - 3 Nacka IP 2
2019-04-28 19:30 151120004 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Enskede IK 9 - 5 Brantbrinks IP 2
Maj
2019-05-03 19:30 151120011 IFK Haninge - IFK Viksjö 1 1 - 0 Torvalla IP 1
2019-05-04 15:00 151120017 Boo FF 1 - Täby FK FA 2 - 0 Boovallen 1
2019-05-05 13:15 151120014 Hammarby TFF 1 - Sundbybergs IK 1 1 - 2 Hammarby IP 1
2019-05-05 16:00 151120015 FC Järfälla - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 0 - 10 Järfällavallen 1
2019-05-05 16:00 151120016 Enskede IK - Tyresö FF 1 3 - 3 Enskede IP 2
2019-05-05 17:00 151120018 Akropolis IF 1 - Vendelsö IK 1 4 - 0 Vårbergs IP 1
2019-05-05 19:30 151120012 IF Stockholms Fotbollsakademi - Nacka United FF 6 - 1 Solberga BP 1
2019-05-11 14:00 151120023 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Hammarby TFF 1 4 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-05-11 15:00 151120027 IFK Viksjö 1 - IFK Stocksund 1 0 - 8 Viksjövallen 2
2019-05-11 16:00 151120021 Täby FK FA - Enskede IK 3 - 2 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-05-11 16:15 151120026 Nacka United FF - IFK Haninge 1 - 1 Nacka IP 2
2019-05-11 17:30 151120022 Tyresö FF 1 - FC Järfälla 9 - 0 Tyresövallen 1
2019-05-12 18:00 151120020 Vendelsö IK 1 - Boo FF 1 2 - 4 Vendelsömalmsskolan 1
2019-05-12 18:00 151120025 Spånga IS FK 1 - IF Stockholms Fotbollsakademi 0 - 2 Spånga IP 4
2019-05-18 14:00 151120032 Huddinge IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 3 - 6 Källbrinks IP 3
2019-05-18 15:00 151120029 IFK Stocksund 1 - Nacka United FF 7 - 1 Danderyd Arena 1
2019-05-18 15:00 151120036 Boo FF 1 - Akropolis IF 1 8 - 1 Boovallen 1
2019-05-18 15:30 151120035 Enskede IK - Vendelsö IK 1 2 - 1 Kärrtorps IP 2
2019-05-19 15:30 151120030 IFK Haninge - Spånga IS FK 1 1 - 0 Torvalla IP 3
2019-05-19 19:30 151120031 IF Stockholms Fotbollsakademi - Sundbybergs IK 1 6 - 4 Solberga BP 1
2019-05-19 19:30 151120034 FC Järfälla - Täby FK FA 2 - 1 Järfällavallen 1
2019-05-19 20:00 151120033 Hammarby TFF 1 - Tyresö FF 1 1 - 4 Hammarby IP 1
2019-05-24 20:00 151120042 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - IF Stockholms Fotbollsakademi 4 - 2 Brantbrinks IP 1
2019-05-25 11:00 151120041 Tyresö FF 1 - Huddinge IF 1 10 - 1 Tyresövallen 1
2019-05-25 16:00 151120040 Täby FK FA - Hammarby TFF 1 8 - 2 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-05-26 14:00 151120043 Sundbybergs IK 1 - IFK Haninge 3 - 4 Sundbybergs IP 2
2019-05-26 16:00 151120038 Akropolis IF 1 - Enskede IK 6 - 1 Vårbergs IP 1
2019-05-26 18:00 151120039 Vendelsö IK 1 - FC Järfälla 3 - 1 Vendelsömalmsskolan 1
2019-05-26 18:00 151120044 Spånga IS FK 1 - IFK Stocksund 1 1 - 3 Spånga IP 4
Juni
2019-06-01 12:00 151120054 Enskede IK - Boo FF 1 1 - 3 Enskede IP 2
2019-06-01 14:00 151120047 IFK Viksjö 1 - Spånga IS FK 1 2 - 1 Viksjövallen 2
2019-06-01 14:00 151120051 Huddinge IF 1 - Täby FK FA 3 - 1 Källbrinks IP 3
2019-06-02 14:00 151120048 IFK Stocksund 1 - Sundbybergs IK 1 5 - 2 Danderyd Arena 1
2019-06-02 14:00 151120050 IF Stockholms Fotbollsakademi - Tyresö FF 1 3 - 3 Solberga BP 1
2019-06-02 14:00 151120052 Hammarby TFF 1 - Vendelsö IK 1 3 - 3 Gubbängens IP 1
2019-06-02 14:00 151120053 FC Järfälla - Akropolis IF 1 4 - 6 Järfällavallen 1
2019-06-02 16:30 151120049 IFK Haninge - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 1 - 5 Torvalla IP 1
2019-06-05 20:00 151120013 Huddinge IF 1 - Spånga IS FK 1 2 - 6 Källbrinks IP 3
2019-06-08 13:30 151120062 Sundbybergs IK 1 - IFK Viksjö 1 0 - 2 Sundbybergs IP 2
2019-06-08 14:00 151120061 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - IFK Stocksund 1 3 - 4 Brantbrinks IP 2
2019-06-08 16:00 151120059 Täby FK FA - IF Stockholms Fotbollsakademi 0 - 4 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-06-08 17:00 151120056 Boo FF 1 - FC Järfälla 5 - 1 Boovallen 1
2019-06-09 12:00 151120060 Tyresö FF 1 - IFK Haninge 5 - 0 Tyresövallen 1
2019-06-09 16:00 151120057 Akropolis IF 1 - Hammarby TFF 1 4 - 0 Vårbergs IP 1
2019-06-09 16:00 151120063 Spånga IS FK 1 - Nacka United FF 3 - 4 Spånga IP 4
2019-06-09 18:00 151120058 Vendelsö IK 1 - Huddinge IF 1 7 - 1 Vendelsömalmsskolan 1
2019-06-11 20:30 151120045 Nacka United FF - IFK Viksjö 1 2 - 0 Viksjövallen 2
2019-06-15 14:30 151120066 IFK Viksjö 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 1 - 2 Viksjövallen 2
2019-06-16 10:00 151120071 Hammarby TFF 1 - Boo FF 1 4 - 3 Hammarby IP 1
2019-06-16 12:00 151120068 IFK Haninge - Täby FK FA 4 - 5 Torvalla IP 1
2019-06-16 14:00 151120072 FC Järfälla - Enskede IK 0 - 1 Järfällavallen 1
2019-06-16 16:00 151120067 IFK Stocksund 1 - Tyresö FF 1 5 - 1 Danderyd Arena 1
2019-06-16 17:00 151120070 Huddinge IF 1 - Akropolis IF 1 3 - 6 Källbrinks IP 3
2019-06-16 19:00 151120065 Nacka United FF - Sundbybergs IK 1 0 - 2 Björknäs IP 1
Augusti
2019-08-10 12:00 151120069 IF Stockholms Fotbollsakademi - Vendelsö IK 1 9 - 1 Hägerstensåsens BP 1
2019-08-16 18:15 151120077 Vendelsö IK 1 - IFK Haninge 2 - 2 Haningevallen 1
2019-08-16 20:00 151120080 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Nacka United FF 1 - 2 Brantbrinks IP 2
2019-08-17 14:00 151120074 Enskede IK - Hammarby TFF 1 4 - 0 Enskede IP 2
2019-08-17 16:00 151120078 Täby FK FA - IFK Stocksund 1 5 - 2 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-08-18 12:00 151120075 Boo FF 1 - Huddinge IF 1 4 - 1 Boovallen 1
2019-08-18 12:00 151120079 Tyresö FF 1 - IFK Viksjö 1 9 - 0 Tyresövallen 1
2019-08-18 14:00 151120081 Sundbybergs IK 1 - Spånga IS FK 1 0 - 0 Sundbybergs IP 2
2019-08-18 16:00 151120076 Akropolis IF 1 - IF Stockholms Fotbollsakademi 5 - 4 Vårbergs IP 1
2019-08-24 14:00 151120089 Huddinge IF 1 - Enskede IK 1 - 4 Källbrinks IP 3
2019-08-24 14:30 151120085 IFK Viksjö 1 - Täby FK FA 2 - 4 Viksjövallen 2
2019-08-24 14:30 151120088 IF Stockholms Fotbollsakademi - Boo FF 1 4 - 3 Solberga BP 1
2019-08-24 15:00 151120086 IFK Stocksund 1 - Vendelsö IK 1 3 - 0 Danderyd Arena 1
2019-08-25 11:00 151120090 Hammarby TFF 1 - FC Järfälla 5 - 0 Hammarby IP 1
2019-08-25 12:00 151120087 IFK Haninge - Akropolis IF 1 2 - 5 Torvalla IP 1
2019-08-25 17:00 151120084 Nacka United FF - Tyresö FF 1 0 - 1 Skuru IP 1
2019-08-25 18:00 151120083 Spånga IS FK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 1 - 5 Spånga IP 4
2019-08-30 20:00 151120099 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Sundbybergs IK 1 7 - 0 Brantbrinks IP 2
2019-08-31 11:00 151120098 Tyresö FF 1 - Spånga IS FK 1 5 - 1 Tyresövallen 1
2019-08-31 15:00 151120094 Boo FF 1 - IFK Haninge 2 - 0 Boovallen 1
2019-08-31 16:00 151120097 Täby FK FA - Nacka United FF 8 - 0 Tibblevallen (Täby SC 2)
September
2019-09-01 16:00 151120095 Akropolis IF 1 - IFK Stocksund 1 5 - 7 Vårbergs IP 1
2019-09-01 18:00 151120093 Enskede IK - IF Stockholms Fotbollsakademi 4 - 5 Enskede IP 2
2019-09-01 18:00 151120096 Vendelsö IK 1 - IFK Viksjö 1 3 - 1 Haningevallen 1
2019-09-06 19:15 151120103 Nacka United FF - Vendelsö IK 1 2 - 2 Nacka IP 1
2019-09-07 14:00 151120101 Sundbybergs IK 1 - Tyresö FF 1 3 - 4 Sundbybergs IP 2
2019-09-07 14:00 151120108 Huddinge IF 1 - Hammarby TFF 1 1 - 2 Källbrinks IP 3
2019-09-07 14:30 151120104 IFK Viksjö 1 - Akropolis IF 1 1 - 4 Viksjövallen 2
2019-09-08 12:00 151120106 IFK Haninge - Enskede IK 1 - 2 Torvalla IP 1
2019-09-08 16:00 151120105 IFK Stocksund 1 - Boo FF 1 1 - 3 Danderyd Arena 1
2019-09-08 18:00 151120102 Spånga IS FK 1 - Täby FK FA 2 - 3 Spånga IP 4
2019-09-10 20:00 151120092 FC Järfälla - Huddinge IF 1 2 - 1 Järfällavallen 1
2019-09-14 11:00 151120117 Tyresö FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 6 - 2 Tyresövallen 1
2019-09-14 15:00 151120113 Boo FF 1 - IFK Viksjö 1 7 - 1 Boovallen 1
2019-09-14 16:00 151120116 Täby FK FA - Sundbybergs IK 1 10 - 0 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-09-15 14:00 151120110 Hammarby TFF 1 - IF Stockholms Fotbollsakademi 0 - 5 Hammarby IP 1
2019-09-15 16:00 151120114 Akropolis IF 1 - Nacka United FF 2 - 2 Vårbergs IP 1
2019-09-15 18:00 151120111 FC Järfälla - IFK Haninge 4 - 3 Järfällavallen 1
2019-09-15 18:00 151120112 Enskede IK - IFK Stocksund 1 1 - 2 Enskede IP 2
2019-09-15 18:00 151120115 Vendelsö IK 1 - Spånga IS FK 1 1 - 2 Haningevallen 1
2019-09-20 20:00 151120125 IFK Haninge - Hammarby TFF 1 5 - 0 Torvalla IP 1
2019-09-21 14:00 151120119 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Täby FK FA 1 - 5 Brantbrinks IP 2
2019-09-21 14:00 151120120 Sundbybergs IK 1 - Vendelsö IK 1 0 - 1 Sundbybergs IP 2
2019-09-21 14:30 151120126 IF Stockholms Fotbollsakademi - Huddinge IF 1 10 - 0 Solberga BP 1
2019-09-21 16:00 151120122 Nacka United FF - Boo FF 1 1 - 4 Nacka IP 2
2019-09-22 16:00 151120124 IFK Stocksund 1 - FC Järfälla 8 - 3 Danderyd Arena 1
2019-09-22 18:00 151120121 Spånga IS FK 1 - Akropolis IF 1 2 - 1 Spånga IP 4
2019-09-28 13:30 151120132 Boo FF 1 - Spånga IS FK 1 7 - 1 Boovallen 1
2019-09-28 14:00 151120128 Huddinge IF 1 - IFK Haninge 4 - 5 Källbrinks IP 3
2019-09-28 16:00 151120135 Täby FK FA - Tyresö FF 1 1 - 1 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-09-28 17:00 151120130 FC Järfälla - IFK Viksjö 1 2 - 2 Järfällavallen 1
2019-09-29 16:00 151120133 Akropolis IF 1 - Sundbybergs IK 1 5 - 2 Vårbergs IP 1
2019-09-29 18:00 151120129 Hammarby TFF 1 - IFK Stocksund 1 0 - 4 Hammarby IP 1
2019-09-29 18:00 151120131 Enskede IK - Nacka United FF 2 - 5 Enskede IP 2
2019-09-29 18:00 151120134 Vendelsö IK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 0 - 8 Haningevallen 1
Oktober
2019-10-02 19:30 151120123 IFK Viksjö 1 - Enskede IK 0 - 2 Sandviksskolan 1
2019-10-04 19:45 151120143 IFK Stocksund 1 - Huddinge IF 1 7 - 4 Danderyd Arena 1
2019-10-05 14:00 151120138 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Akropolis IF 1 5 - 3 Brantbrinks IP 2
2019-10-05 14:00 151120142 IFK Viksjö 1 - Hammarby TFF 1 0 - 5 Tallbohovs IP 1
2019-10-06 12:00 151120144 IFK Haninge - IF Stockholms Fotbollsakademi 3 - 1 Torvalla IP 1
2019-10-06 14:00 151120139 Sundbybergs IK 1 - Boo FF 1 1 - 2 Sundbybergs IP 2
2019-10-06 16:00 151120137 Tyresö FF 1 - Vendelsö IK 1 4 - 0 Tyresövallen 1
2019-10-06 18:00 151120140 Spånga IS FK 1 - Enskede IK 1 - 6 Spånga IP 4
2019-10-07 20:00 151120141 Nacka United FF - FC Järfälla 1 - 0 Järfällavallen 1
2019-10-10 19:30 151120151 Boo FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 3 - 5 Boovallen 1
2019-10-11 20:00 151120146 IF Stockholms Fotbollsakademi - IFK Stocksund 1 0 - 5 Solberga BP 1
2019-10-12 14:00 151120147 Huddinge IF 1 - IFK Viksjö 1 1 - 4 Källbrinks IP 3
2019-10-12 16:00 151120107 IF Stockholms Fotbollsakademi - FC Järfälla 13 - 0 Vårbergs IP 1
2019-10-13 16:00 151120152 Akropolis IF 1 - Tyresö FF 1 3 - 2 Vårbergs IP 1
2019-10-13 17:00 151120149 FC Järfälla - Spånga IS FK 1 3 - 2 Järfällavallen 1
2019-10-13 18:00 151120148 Hammarby TFF 1 - Nacka United FF 0 - 6 Hammarby IP 1
2019-10-13 18:00 151120150 Enskede IK - Sundbybergs IK 1 6 - 0 Enskede IP 2
2019-10-13 18:00 151120153 Vendelsö IK 1 - Täby FK FA 1 - 7 Haningevallen 1