Spelprogram - HR Div.3 Nordvästra A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Båstads GIF Mats Ola Borglund 0725292520 svartvit/svart/svart
Förslövs IF Förslövs IF(Föreningen) röd/röd/röd
Grevie GIK Joakim Kant 0733847415 gul/blå/gul
Hjärnarps GIF Mattias Hedman 0705957939 Grön/Grön/Grön
IFK Rössjöholm Stefan Svensson 0732743193 Vit/Blå/Blå
Jonstorps IF FK Paul Myllenberg 0705750741 Blåvit/Blå/Blå
Munka Ljungby IF Stefan Nilsson 043183552 0702705707 Röd/Blå/Röd
Strövelstorps GoIF/IF Salamis Göran Lendrén 043126156 0738373737 Vit/Röd/Röd
Vejby IF Christian Jensen Goentorp 0733761217 orange/blå/blå/orange
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-02 19:30 130530002 Båstads GIF - Hjärnarps GIF 4 - 2 Örebäcksvallen konstgräs
2019-04-08 18:30 130530005 Förslövs IF - Strövelstorps GoIF/IF Salamis 0 - 3 Bjärevallen konstgräs
2019-04-08 19:00 130530004 Grevie GIK - IFK Rössjöholm 2 - 4 Grevieparken B-plan
2019-04-08 19:15 130530003 Munka Ljungby IF - Jonstorps IF FK 2 - 1 Munka IP B-plan
2019-04-14 16:00 130530009 IFK Rössjöholm - Förslövs IF 0 - 0 Lärkevallen A-plan
2019-04-15 18:30 130530014 Hjärnarps GIF - Vejby IF 3 - 4 Hjärnarpsvallen A-plan
2019-04-15 19:00 130530010 Jonstorps IF FK - Grevie GIK 1 - 6 Kullaparken A-Plan
2019-04-15 19:00 130530011 Båstads GIF - Munka Ljungby IF 1 - 3 Örebäcksvallen konstgräs
2019-04-22 13:00 130530018 Strövelstorps GoIF/IF Salamis - IFK Rössjöholm 5 - 0 Strövelstorps IP A-plan
2019-04-23 19:00 130530022 Båstads GIF - Förslövs IF 5 - 1 Örebäcksvallen konstgräs
2019-04-28 15:00 130530021 Jonstorps IF FK - Strövelstorps GoIF/IF Salamis 1 - 3 Kullaparken A-Plan
2019-04-29 19:00 130530016 Grevie GIK - Båstads GIF 2 - 3 Grevieparken A-plan
2019-04-29 19:00 130530019 Vejby IF - Munka Ljungby IF 3 - 2 Vejby IP B-Plan
Maj
2019-05-05 16:00 130530030 IFK Rössjöholm - Jonstorps IF FK 4 - 3 Lärkevallen A-plan
2019-05-06 18:30 130530033 Hjärnarps GIF - Munka Ljungby IF 2 - 1 Hjärnarpsvallen A-plan
2019-05-06 19:00 130530027 Grevie GIK - Vejby IF 1 - 3 Grevieparken A-plan
2019-05-06 19:00 130530029 Strövelstorps GoIF/IF Salamis - Båstads GIF 0 - 3 Spannarps IP A-plan
2019-05-13 19:00 130530031 Vejby IF - Förslövs IF 0 - 0 Vejby IP B-Plan
2019-05-13 19:00 130530034 Båstads GIF - IFK Rössjöholm 6 - 1 Örebäcksvallen konstgräs
2019-05-13 19:00 130530038 Grevie GIK - Hjärnarps GIF 2 - 2 Grevieparken A-plan
2019-05-20 18:30 130530045 Hjärnarps GIF - Förslövs IF 2 - 2 Hjärnarpsvallen A-plan
2019-05-20 19:15 130530046 Munka Ljungby IF - Grevie GIK 4 - 0 Munka IP B-plan
2019-05-26 15:00 130530053 Jonstorps IF FK - Vejby IF 1 - 3 Kullaparken A-Plan
2019-05-27 18:30 130530050 Förslövs IF - Munka Ljungby IF 1 - 1 Bjärevallen A-plan
2019-05-27 18:30 130530057 Hjärnarps GIF - IFK Rössjöholm 3 - 3 Hjärnarpsvallen A-plan
2019-05-29 19:00 130530040 Strövelstorps GoIF/IF Salamis - Vejby IF 2 - 5 Strövelstorps IP A-plan
2019-05-29 19:00 130530063 IFK Rössjöholm - Munka Ljungby IF 6 - 1 Lärkevallen A-plan
Juni
2019-06-03 19:00 130530055 Vejby IF - Båstads GIF 4 - 0 Vejby IP B-Plan
2019-06-03 19:00 130530059 Grevie GIK - Förslövs IF 1 - 0 Grevieparken A-plan
2019-06-03 19:15 130530058 Munka Ljungby IF - Strövelstorps GoIF/IF Salamis 1 - 0 Munka IP B-plan
2019-06-10 19:00 130530062 Strövelstorps GoIF/IF Salamis - Grevie GIK 0 - 1 Strövelstorps IP A-plan
2019-06-10 19:00 130530064 Jonstorps IF FK - Hjärnarps GIF 6 - 7 Kullaparken A-Plan
2019-06-12 19:00 130530043 Vejby IF - IFK Rössjöholm 2 - 6 Vejby IP B-Plan
2019-06-17 19:00 130530068 Strövelstorps GoIF/IF Salamis - Förslövs IF 1 - 7 Spannarps IP A-plan
2019-06-17 19:00 130530069 IFK Rössjöholm - Grevie GIK 0 - 2 Lärkevallen A-plan
2019-06-17 19:00 130530071 Hjärnarps GIF - Båstads GIF 1 - 8 Hjärnarpsvallen A-plan
2019-06-24 18:30 130530076 Grevie GIK - Jonstorps IF FK 4 - 2 Grevieparken A-plan
2019-06-24 18:30 130530077 Förslövs IF - IFK Rössjöholm 3 - 3 Bjärevallen A-plan
2019-06-25 18:30 130530051 Strövelstorps GoIF/IF Salamis - Hjärnarps GIF 7 - 6 Spannarps IP A-plan
2019-06-26 19:00 130530070 Jonstorps IF FK - Munka Ljungby IF 1 - 2 Kullaparken A-Plan
Augusti
2019-08-03 14:00 130530017 Förslövs IF - Jonstorps IF FK Uppskj. Bjärevallen A-plan
2019-08-05 19:00 130530080 IFK Rössjöholm - Strövelstorps GoIF/IF Salamis 5 - 3 Lärkevallen A-plan
2019-08-05 19:00 130530082 Båstads GIF - Grevie GIK 3 - 1 Örebäcksvallen A-plan
2019-08-05 19:15 130530086 Munka Ljungby IF - Vejby IF 0 - 3 Munka IP B-plan
2019-08-11 15:00 130530081 Jonstorps IF FK - Förslövs IF OW (0 - 3) Kullaparken A-Plan
2019-08-12 19:00 130530079 Vejby IF - Hjärnarps GIF WO (3 - 0) Vejby IP B-Plan
2019-08-18 15:00 130530093 Jonstorps IF FK - IFK Rössjöholm OW (0 - 3) Kullaparken B-Plan
2019-08-19 19:00 130530091 Vejby IF - Grevie GIK 4 - 2 Vejby IP B-Plan
2019-08-19 19:15 130530075 Munka Ljungby IF - Båstads GIF 1 - 2 Munka IP B-plan
2019-08-20 18:30 130530089 Strövelstorps GoIF/IF Salamis - Jonstorps IF FK Strövelstorps IP A-plan
2019-08-25 13:00 130530101 IFK Rössjöholm - Båstads GIF Lärkevallen A-plan
2019-08-26 18:30 130530099 Förslövs IF - Vejby IF Bjärevallen A-plan
2019-08-26 19:15 130530097 Munka Ljungby IF - Hjärnarps GIF Munka IP B-plan
2019-08-29 18:30 130530105 Hjärnarps GIF - Grevie GIK Hjärnarpsvallen A-plan
September
2019-09-02 18:30 130530088 Förslövs IF - Båstads GIF Bjärevallen konstgräs
2019-09-02 19:00 130530103 Vejby IF - Strövelstorps GoIF/IF Salamis Vejby IP B-Plan
2019-09-06 19:00 130530112 IFK Rössjöholm - Vejby IF Lärkevallen B-plan
2019-09-08 18:30 130530110 Förslövs IF - Hjärnarps GIF Bjärevallen A-plan
2019-09-09 18:30 130530109 Grevie GIK - Munka Ljungby IF Grevieparken A-plan
2019-09-09 18:30 130530117 Hjärnarps GIF - Strövelstorps GoIF/IF Salamis Hjärnarpsvallen A-plan
2019-09-09 19:00 130530042 Jonstorps IF FK - Båstads GIF Kullaparken A-Plan
2019-09-16 19:00 130530115 Vejby IF - Jonstorps IF FK Vejby IP B-Plan
2019-09-16 19:00 130530125 Båstads GIF - Vejby IF Örebäcksvallen konstgräs
2019-09-16 19:15 130530118 Munka Ljungby IF - Förslövs IF Munka IP B-plan
2019-09-22 16:00 130530123 IFK Rössjöholm - Hjärnarps GIF Lärkevallen A-plan
2019-09-23 18:30 130530121 Förslövs IF - Grevie GIK Bjärevallen konstgräs
2019-09-23 18:30 130530129 Hjärnarps GIF - Jonstorps IF FK Hjärnarpsvallen A-plan
2019-09-23 19:00 130530122 Strövelstorps GoIF/IF Salamis - Munka Ljungby IF Strövelstorps IP A-plan
2019-09-30 19:00 130530106 Båstads GIF - Jonstorps IF FK Örebäcksvallen konstgräs
2019-09-30 19:00 130530131 Grevie GIK - Strövelstorps GoIF/IF Salamis Grevieparken A-plan
2019-09-30 19:15 130530130 Munka Ljungby IF - IFK Rössjöholm Munka IP B-plan
Oktober
2019-10-02 19:00 130530094 Båstads GIF - Strövelstorps GoIF/IF Salamis Örebäcksvallen konstgräs