Spelprogram - Div 2 Damer Mellersta Norrland

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alnö IF Henrik Hulinder 0725000471 Röd, Röd, Röd
Brunflo FK Mikael Olovsson 0706999929 Gul, Svart, Svart
Heffnersklubbans BK Lena Hamrin 0705794444 0705794444 Blå, Blå, Blå
IFK Timrå Marie Pettersson 0706567277 Vit, blåa, Vit
IFK Östersund 2 Carina Wikstrand 0738395554 Röd, Vita, Vita
Kovlands IF Anders Westlund 0703200977 mörkblå, mörkblå, mörkblå
Krokom/Dvärsätts IF Thomas Lilo 0703703188 Grön/Vit/Grön
Ope IF Bengt Bengtsson 0722287313 Vit, Blå, Vit
Selånger FK 2 Ola Persson Ehrström 0703418525 röd-blå randig, marinblå, röda
Stöde IF Anette Bergman 0702426698 röd, röd, röda
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 13:00 092000002 Alnö IF - Ope IF 1 - 5 Nya HK Vallen 1
2019-04-28 14:00 092000004 Brunflo FK - Heffnersklubbans BK 1 - 1 Åkreäng Konstgräs
2019-04-28 14:00 092000005 IFK Östersund 2 - IFK Timrå 2 - 2 Jämtkraft Arena
Maj
2019-05-01 13:00 092000003 Kovlands IF - Krokom/Dvärsätts IF 13 - 0 NP3 Arena
2019-05-01 15:00 092000001 Selånger FK 2 - Stöde IF 2 - 3 Nya HK Vallen 1
2019-05-04 11:00 092000006 IFK Timrå - Brunflo FK 4 - 3 Timrå IP Konstgräs
2019-05-05 14:00 092000010 Stöde IF - IFK Östersund 2 3 - 7 Västhagen IP
2019-05-06 19:00 092000007 Heffnersklubbans BK - Kovlands IF 0 - 3 Nya HK Vallen 1
2019-05-06 19:00 092000008 Krokom/Dvärsätts IF - Ope IF 0 - 5 Hissmovallen
2019-05-08 19:00 092000009 Selånger FK 2 - Alnö IF 4 - 2 Nya HK Vallen 1
2019-05-10 20:00 092000014 Ope IF - Heffnersklubbans BK 2 - 1 Odensala Sportfält 11
2019-05-11 13:00 092000011 Brunflo FK - Stöde IF 2 - 2 Åkreäng IP
2019-05-11 13:00 092000015 IFK Timrå - Kovlands IF 1 - 3 Timrå IP Konstgräs
2019-05-11 14:00 092000013 Alnö IF - Krokom/Dvärsätts IF 5 - 3 Nya HK Vallen 1
2019-05-12 18:00 092000012 IFK Östersund 2 - Selånger FK 2 2 - 0 Jämtkraft Arena
2019-05-17 19:00 092000020 Stöde IF - Kovlands IF 0 - 2 Stöde IP
2019-05-18 11:00 092000016 IFK Timrå - Ope IF 0 - 4 Timrå IP Konstgräs
2019-05-18 14:00 092000019 Selånger FK 2 - Brunflo FK 0 - 1 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-05-19 14:00 092000017 Heffnersklubbans BK - Krokom/Dvärsätts IF 6 - 0 Nya HK Vallen 1
2019-05-19 17:00 092000018 IFK Östersund 2 - Alnö IF 1 - 0 Jämtkraft Arena
2019-05-22 19:00 092000021 Alnö IF - Stöde IF 3 - 1 Släda IP
2019-05-24 19:00 092000022 IFK Timrå - Selånger FK 2 1 - 0 Timrå IP Konstgräs
2019-05-24 19:00 092000024 Krokom/Dvärsätts IF - Brunflo FK 1 - 1 Hissmovallen
2019-05-25 13:00 092000025 Ope IF - Kovlands IF 1 - 3 Odensala Sportfält 11
2019-05-26 18:00 092000023 Heffnersklubbans BK - IFK Östersund 2 1 - 0 Nya HK Vallen 1
2019-05-29 19:00 092000029 Alnö IF - Heffnersklubbans BK 3 - 2 Släda IP
2019-05-30 13:00 092000026 Ope IF - Stöde IF 1 - 2 Torvallens IP
Juni
2019-06-01 14:00 092000030 Krokom/Dvärsätts IF - IFK Timrå 0 - 9 Hissmovallen
2019-06-03 19:00 092000027 Kovlands IF - Selånger FK 2 5 - 1 Ånäsvallen
2019-06-03 19:00 092000028 Brunflo FK - IFK Östersund 2 3 - 4 Åkreäng IP
2019-06-06 13:00 092000034 Selånger FK 2 - Ope IF 0 - 4 Selånger IP
2019-06-07 19:00 092000031 IFK Timrå - Heffnersklubbans BK 0 - 1 Timrå IP Konstgräs
2019-06-09 14:00 092000032 Brunflo FK - Alnö IF 4 - 4 Åkreäng IP
2019-06-09 15:00 092000033 IFK Östersund 2 - Kovlands IF 0 - 7 Jämtkraft Arena
2019-06-09 15:00 092000035 Stöde IF - Krokom/Dvärsätts IF 4 - 0 Stöde IP
2019-06-15 13:00 092000039 Kovlands IF - Brunflo FK 4 - 0 Ånäsvallen
2019-06-15 13:00 092000040 Alnö IF - IFK Timrå 3 - 0 Släda IP
2019-06-15 14:00 092000037 Krokom/Dvärsätts IF - Selånger FK 2 1 - 3 Hissmovallen
2019-06-16 18:00 092000036 Heffnersklubbans BK - Stöde IF 1 - 0 Nya HK Vallen 1
2019-06-17 19:00 092000038 Ope IF - IFK Östersund 2 4 - 2 Torvallens IP
2019-06-20 19:00 092000042 Brunflo FK - Ope IF 0 - 3 Åkreäng IP
2019-06-20 19:00 092000045 Stöde IF - IFK Timrå 4 - 1 Stöde IP
2019-06-24 19:00 092000043 IFK Östersund 2 - Krokom/Dvärsätts IF 3 - 2 Jämtkraft Arena
2019-06-24 19:00 092000044 Selånger FK 2 - Heffnersklubbans BK 0 - 0 Selånger IP
2019-06-25 19:00 092000041 Kovlands IF - Alnö IF 10 - 0 Ånäsvallen
2019-06-29 13:00 092000046 Stöde IF - Selånger FK 2 0 - 0 Stöde IP
2019-06-29 13:00 092000047 Ope IF - Alnö IF 9 - 0 Torvallens IP
2019-06-29 13:00 092000048 Krokom/Dvärsätts IF - Kovlands IF 1 - 8 Hissmovallen
2019-06-29 17:00 092000050 IFK Timrå - IFK Östersund 2 2 - 0 Timrå IP Konstgräs
2019-06-30 18:00 092000049 Heffnersklubbans BK - Brunflo FK 2 - 0 Nya HK Vallen 1
Augusti
2019-08-09 19:00 092000053 Ope IF - Krokom/Dvärsätts IF 13 - 1 Torvallens IP
2019-08-10 13:00 092000051 Brunflo FK - IFK Timrå 0 - 0 Åkreäng IP
2019-08-10 13:00 092000054 Alnö IF - Selånger FK 2 5 - 0 Släda IP
2019-08-10 14:00 092000055 IFK Östersund 2 - Stöde IF 0 - 0 Jämtkraft Arena
2019-08-12 18:30 092000052 Kovlands IF - Heffnersklubbans BK 3 - 0 Ånäsvallen
2019-08-16 18:30 092000060 Kovlands IF - IFK Timrå 5 - 0 Ånäsvallen
2019-08-16 19:30 092000059 Heffnersklubbans BK - Ope IF 1 - 1 Nya HK Vallen 1
2019-08-17 12:00 092000058 Krokom/Dvärsätts IF - Alnö IF 1 - 1 Hissmovallen
2019-08-17 13:00 092000056 Stöde IF - Brunflo FK 8 - 1 Stöde IP
2019-08-18 14:00 092000057 Selånger FK 2 - IFK Östersund 2 4 - 1 Selånger IP
2019-08-22 18:30 092000065 Kovlands IF - Stöde IF 7 - 0 Ånäsvallen
2019-08-24 13:00 092000061 Ope IF - IFK Timrå 4 - 0 Torvallens IP
2019-08-24 13:00 092000063 Alnö IF - IFK Östersund 2 2 - 1 Släda IP
2019-08-25 13:00 092000064 Brunflo FK - Selånger FK 2 0 - 5 Åkreäng IP
2019-08-25 14:00 092000062 Krokom/Dvärsätts IF - Heffnersklubbans BK 0 - 0 Hissmovallen
2019-08-29 18:30 092000067 Selånger FK 2 - Kovlands IF 0 - 6 Selånger IP
2019-08-31 13:00 092000070 IFK Timrå - Krokom/Dvärsätts IF 1 - 2 Timrå IP Konstgräs
2019-08-31 16:00 092000066 Stöde IF - Ope IF 4 - 4 Stöde IP
September
2019-09-02 19:00 092000068 IFK Östersund 2 - Brunflo FK 4 - 3 Jämtkraft Arena
2019-09-04 19:00 092000069 Heffnersklubbans BK - Alnö IF 1 - 0 Nya HK Vallen 1
2019-09-07 13:00 092000072 Alnö IF - Brunflo FK 5 - 0 Släda IP
2019-09-07 13:00 092000073 Kovlands IF - IFK Östersund 2 12 - 0 Ånäsvallen
2019-09-07 14:00 092000075 Krokom/Dvärsätts IF - Stöde IF 1 - 4 Hissmovallen
2019-09-07 17:30 092000074 Ope IF - Selånger FK 2 10 - 0 Odensala Sportfält 11
2019-09-11 19:00 092000071 Heffnersklubbans BK - IFK Timrå 1 - 0 Nya HK Vallen 1
2019-09-14 13:00 092000080 IFK Timrå - Alnö IF 0 - 1 Timrå IP Konstgräs
2019-09-14 14:00 092000079 Brunflo FK - Kovlands IF 0 - 9 Åkreäng IP
2019-09-15 14:00 092000077 Selånger FK 2 - Krokom/Dvärsätts IF 2 - 1 Selånger IP
2019-09-15 17:00 092000076 Stöde IF - Heffnersklubbans BK 0 - 1 Stöde IP
2019-09-16 19:00 092000078 IFK Östersund 2 - Ope IF 1 - 1 Jämtkraft Arena
2019-09-21 13:00 092000081 Alnö IF - Kovlands IF 0 - 5 Släda IP
2019-09-21 13:00 092000082 Ope IF - Brunflo FK 6 - 1 Torvallens IP
2019-09-21 13:00 092000085 IFK Timrå - Stöde IF 2 - 1 Timrå IP Konstgräs
2019-09-22 14:00 092000083 Krokom/Dvärsätts IF - IFK Östersund 2 1 - 4 Hissmovallen
2019-09-23 19:00 092000084 Heffnersklubbans BK - Selånger FK 2 2 - 0 Nya HK Vallen 1
2019-09-28 13:00 092000086 Stöde IF - Alnö IF 5 - 0 Stöde IP
2019-09-28 13:00 092000087 Selånger FK 2 - IFK Timrå 0 - 2 Selånger IP
2019-09-28 13:00 092000088 IFK Östersund 2 - Heffnersklubbans BK 2 - 1 Jämtkraft Arena
2019-09-28 13:00 092000089 Brunflo FK - Krokom/Dvärsätts IF 1 - 5 Åkreäng IP
2019-09-28 13:00 092000090 Kovlands IF - Ope IF 6 - 2 Ånäsvallen