Spelprogram - Division 4 Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-18 19:00 160101002 Ärla IF - Nykvarns SK 0 - 0 Årby IP KG
2019-04-19 13:00 160101005 Oxelösunds IK - Runtuna IK 4 - 1 Ramdalens IP
2019-04-19 14:00 160101004 AC Primavera - IK Viljan Strängnäs 0 - 2 Ekängens IP KG
2019-04-19 14:00 160101006 IFK Nyköping - Malmköpings IF 1 - 2 Rosvalla IP
2019-04-20 15:00 160101001 Afrikansk FC - Katrineholms SK FK 1 - 2 Geneta Sportfält
2019-04-22 16:00 160101003 Triangelns IK - Södertälje FF 2 - 0 Mesta IP
2019-04-26 19:00 160101011 Malmköpings IF - Afrikansk FC 6 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2019-04-27 11:30 160101007 Runtuna IK - Ärla IF 2 - 1 Rosvalla IP KG A
2019-04-27 15:00 160101009 Nykvarns SK - Triangelns IK 1 - 5 Nykvarns IP
2019-04-27 15:00 160101010 IK Viljan Strängnäs - IFK Nyköping 2 - 2 Vasavallen KG
2019-04-27 15:00 160101012 Katrineholms SK FK - Oxelösunds IK 5 - 1 Backavallen
2019-04-29 19:30 160101008 Södertälje FF - AC Primavera 0 - 3 Brunnsängs Idrottsplats
Maj
2019-05-03 18:45 160101018 IFK Nyköping - Södertälje FF 8 - 0 Folkungavallen
2019-05-03 19:00 160101015 Triangelns IK - Ärla IF 5 - 2 Mesta IP
2019-05-03 19:00 160101016 AC Primavera - Nykvarns SK 2 - 0 Ekängens IP KG
2019-05-03 19:00 160101017 Oxelösunds IK - Malmköpings IF 0 - 2 Ramdalens IP
2019-05-04 15:00 160101013 Runtuna IK - Katrineholms SK FK 2 - 0 Runavallen
2019-05-04 15:00 160101014 Afrikansk FC - IK Viljan Strängnäs 2 - 3 Östertälje IP
2019-05-10 19:00 160101020 Ärla IF - Katrineholms SK FK 1 - 2 Åsborgen
2019-05-10 19:00 160101023 Triangelns IK - AC Primavera 2 - 1 Mesta IP
2019-05-10 19:00 160101024 Malmköpings IF - Runtuna IK 3 - 2 Sparbanksvallen Malmahed
2019-05-11 15:00 160101021 IK Viljan Strängnäs - Oxelösunds IK 3 - 0 Vasavallen A
2019-05-11 15:00 160101022 Nykvarns SK - IFK Nyköping 0 - 4 Nykvarns IP
2019-05-13 19:30 160101019 Södertälje FF - Afrikansk FC 5 - 1 Brunnsängs Idrottsplats
2019-05-15 19:00 160101028 AC Primavera - Ärla IF 4 - 0 Skogsängens IP
2019-05-17 19:00 160101026 Runtuna IK - IK Viljan Strängnäs 1 - 5 Runavallen
2019-05-17 19:00 160101029 Oxelösunds IK - Södertälje FF 4 - 2 Ramdalens IP
2019-05-17 19:15 160101030 IFK Nyköping - Triangelns IK 6 - 1 Folkungavallen
2019-05-18 15:00 160101027 Afrikansk FC - Nykvarns SK 4 - 1 Östertälje IP
2019-05-19 17:00 160101025 Katrineholms SK FK - Malmköpings IF 3 - 5 Backavallen
2019-05-24 19:00 160101033 Ärla IF - Malmköpings IF 1 - 3 Åsborgen
2019-05-24 19:00 160101035 Triangelns IK - Afrikansk FC 0 - 1 Mesta IP
2019-05-24 19:00 160101036 AC Primavera - IFK Nyköping 4 - 4 Skogsängens IP
2019-05-25 15:00 160101031 IK Viljan Strängnäs - Katrineholms SK FK 4 - 2 Vasavallen A
2019-05-25 15:00 160101034 Nykvarns SK - Oxelösunds IK 1 - 1 Nykvarns IP
2019-05-27 19:30 160101032 Södertälje FF - Runtuna IK 0 - 1 Brunnsängs Idrottsplats
2019-05-30 14:00 160101040 IFK Nyköping - Ärla IF 4 - 0 Folkungavallen
2019-05-30 17:30 160101041 Afrikansk FC - AC Primavera 3 - 3 Östertälje IP
2019-05-31 19:00 160101037 Runtuna IK - Nykvarns SK 4 - 1 Runavallen
2019-05-31 19:00 160101039 Malmköpings IF - IK Viljan Strängnäs 0 - 3 Sparbanksvallen Malmahed
2019-05-31 19:00 160101042 Oxelösunds IK - Triangelns IK 1 - 1 Ramdalens IP
Juni
2019-06-01 15:00 160101038 Katrineholms SK FK - Södertälje FF 3 - 1 Backavallen
2019-06-02 14:00 160101047 IFK Nyköping - Afrikansk FC 1 - 2 Folkungavallen
2019-06-04 19:00 160101044 Ärla IF - IK Viljan Strängnäs 0 - 3 Åsborgen
2019-06-04 19:00 160101046 AC Primavera - Oxelösunds IK 2 - 1 Skogsängens IP
2019-06-04 19:00 160101048 Triangelns IK - Runtuna IK 4 - 0 Mesta IP
2019-06-04 19:30 160101045 Södertälje FF - Malmköpings IF 3 - 8 Brunnsängs Idrottsplats
2019-06-06 15:00 160101043 Nykvarns SK - Katrineholms SK FK 0 - 6 Nykvarns IP
2019-06-07 19:00 160101053 Oxelösunds IK - IFK Nyköping 2 - 8 Ramdalens IP
2019-06-07 19:00 160101054 Runtuna IK - AC Primavera 1 - 7 Runavallen
2019-06-08 15:00 160101049 IK Viljan Strängnäs - Södertälje FF 7 - 1 Vasavallen A
2019-06-08 15:00 160101051 Afrikansk FC - Ärla IF 2 - 0 Östertälje IP
2019-06-09 17:00 160101050 Katrineholms SK FK - Triangelns IK 4 - 6 Backavallen
2019-06-09 17:00 160101052 Malmköpings IF - Nykvarns SK 4 - 0 Sparbanksvallen Malmahed
2019-06-12 19:00 160101059 AC Primavera - Katrineholms SK FK 3 - 0 Skogsängens IP
2019-06-14 19:00 160101056 Ärla IF - Södertälje FF 2 - 3 Åsborgen
2019-06-14 19:00 160101058 Triangelns IK - Malmköpings IF 3 - 1 Mesta IP
2019-06-15 15:00 160101057 Afrikansk FC - Oxelösunds IK 4 - 0 Östertälje IP
2019-06-15 17:00 160101060 IFK Nyköping - Runtuna IK 5 - 1 Folkungavallen
2019-06-19 19:00 160101066 Oxelösunds IK - Ärla IF 0 - 2 Ramdalens IP
2019-06-20 19:00 160101063 Malmköpings IF - AC Primavera 4 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2019-06-20 19:00 160101064 IK Viljan Strängnäs - Triangelns IK 1 - 0 Vasavallen A
2019-06-23 17:00 160101061 Katrineholms SK FK - IFK Nyköping 2 - 3 Backavallen
2019-06-24 19:30 160101062 Södertälje FF - Nykvarns SK 5 - 2 Brunnsängs Idrottsplats
2019-06-24 19:30 160101065 Runtuna IK - Afrikansk FC 2 - 4 Runavallen
2019-06-28 19:00 160101067 Malmköpings IF - IFK Nyköping 0 - 8 Sparbanksvallen Malmahed
2019-06-28 19:00 160101069 Runtuna IK - Oxelösunds IK 6 - 5 Runavallen
2019-06-29 15:00 160101068 Katrineholms SK FK - Afrikansk FC 3 - 4 Backavallen
2019-06-29 15:00 160101071 IK Viljan Strängnäs - AC Primavera 3 - 4 Vasavallen A
2019-06-29 15:00 160101072 Nykvarns SK - Ärla IF 0 - 1 Nykvarns IP
Juli
2019-07-01 19:30 160101070 Södertälje FF - Triangelns IK 0 - 3 Brunnsängs Idrottsplats
2019-07-04 19:00 160101077 Oxelösunds IK - Katrineholms SK FK 2 - 1 Ramdalens IP
2019-07-05 19:00 160101073 Ärla IF - Runtuna IK 2 - 3 Åsborgen
2019-07-05 19:00 160101074 IFK Nyköping - IK Viljan Strängnäs 1 - 4 Folkungavallen
2019-07-05 19:00 160101076 Triangelns IK - Nykvarns SK 4 - 0 Mesta IP
2019-07-05 19:00 160101078 AC Primavera - Södertälje FF 1 - 0 Skogsängens IP
2019-07-06 15:00 160101075 Afrikansk FC - Malmköpings IF 3 - 0 Östertälje IP
2019-07-09 19:00 160101082 Ärla IF - Triangelns IK 0 - 4 Åsborgen
2019-07-09 19:00 160101084 Katrineholms SK FK - Runtuna IK 0 - 3 Backavallen
2019-07-10 19:00 160101080 Malmköpings IF - Oxelösunds IK 6 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2019-07-10 19:00 160101081 Nykvarns SK - AC Primavera 1 - 4 Nykvarns IP
2019-07-11 19:30 160101079 Södertälje FF - IFK Nyköping 1 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
Augusti
2019-08-07 19:00 160101083 IK Viljan Strängnäs - Afrikansk FC 0 - 2 Vasavallen A
2019-08-08 19:00 160101086 Katrineholms SK FK - Ärla IF 5 - 1 Backavallen
2019-08-09 18:45 160101090 IFK Nyköping - Nykvarns SK 7 - 0 Folkungavallen
2019-08-10 15:00 160101087 Runtuna IK - Malmköpings IF 3 - 5 Runavallen
2019-08-10 15:00 160101088 Afrikansk FC - Södertälje FF 2 - 3 Östertälje IP
2019-08-13 19:00 160101089 Oxelösunds IK - IK Viljan Strängnäs 2 - 2 Ramdalens IP
2019-08-16 19:00 160101094 Ärla IF - AC Primavera 1 - 4 Åsborgen
2019-08-16 19:00 160101095 Triangelns IK - IFK Nyköping 0 - 2 Mesta IP
2019-08-16 19:00 160101096 Malmköpings IF - Katrineholms SK FK 4 - 2 Sparbanksvallen Malmahed
2019-08-17 15:00 160101091 Nykvarns SK - Afrikansk FC 0 - 5 Nykvarns IP
2019-08-17 15:00 160101092 IK Viljan Strängnäs - Runtuna IK 8 - 1 Vasavallen A
2019-08-19 19:30 160101093 Södertälje FF - Oxelösunds IK 6 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2019-08-20 19:00 160101085 AC Primavera - Triangelns IK 5 - 2 Skogsängens IP
2019-08-22 19:00 160101101 Katrineholms SK FK - IK Viljan Strängnäs 2 - 5 Backavallen
2019-08-23 18:45 160101097 Runtuna IK - Södertälje FF 2 - 8 Runavallen
2019-08-23 19:00 160101099 Oxelösunds IK - Nykvarns SK 5 - 1 Ramdalens IP
2019-08-23 19:00 160101100 Malmköpings IF - Ärla IF 6 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2019-08-24 15:00 160101098 Afrikansk FC - Triangelns IK 5 - 1 Östertälje IP
2019-08-25 14:00 160101102 IFK Nyköping - AC Primavera 1 - 4 Folkungavallen
2019-08-30 18:30 160101106 Triangelns IK - Oxelösunds IK 8 - 0 Mesta IP
2019-08-31 13:00 160101105 Ärla IF - IFK Nyköping 1 - 4 Åsborgen
2019-08-31 14:00 160101107 AC Primavera - Afrikansk FC 2 - 6 Skogsängens IP
2019-08-31 15:00 160101104 IK Viljan Strängnäs - Malmköpings IF 7 - 3 Vasavallen A
2019-08-31 15:00 160101108 Nykvarns SK - Runtuna IK 1 - 1 Nykvarns IP
September
2019-09-02 19:30 160101103 Södertälje FF - Katrineholms SK FK 4 - 3 Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-03 20:30 160101055 Nykvarns SK - IK Viljan Strängnäs 1 - 2 Nykvarns IP
2019-09-06 19:00 160101112 Malmköpings IF - Södertälje FF 6 - 3 Sparbanksvallen Malmahed
2019-09-06 19:00 160101113 Oxelösunds IK - AC Primavera 1 - 6 Ramdalens IP
2019-09-07 15:00 160101109 Afrikansk FC - IFK Nyköping 3 - 2 Östertälje IP
2019-09-07 15:00 160101110 Runtuna IK - Triangelns IK 3 - 6 Runavallen
2019-09-07 15:00 160101111 Katrineholms SK FK - Nykvarns SK 2 - 0 Backavallen
2019-09-07 15:00 160101114 IK Viljan Strängnäs - Ärla IF 5 - 1 Vasavallen A
2019-09-13 19:00 160101117 Nykvarns SK - Malmköpings IF 1 - 4 Nykvarns IP
2019-09-14 13:00 160101115 Ärla IF - Afrikansk FC 2 - 5 Åsborgen
2019-09-14 14:00 160101120 IFK Nyköping - Oxelösunds IK 5 - 0 Folkungavallen
2019-09-14 16:00 160101116 Triangelns IK - Katrineholms SK FK 2 - 7 Mesta IP
2019-09-15 14:00 160101119 AC Primavera - Runtuna IK 6 - 2 Skogsängens IP
2019-09-16 19:30 160101118 Södertälje FF - IK Viljan Strängnäs 4 - 4 Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-20 19:00 160101125 Malmköpings IF - Triangelns IK 4 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2019-09-21 15:00 160101121 Runtuna IK - IFK Nyköping 2 - 1 Runavallen
2019-09-21 15:00 160101122 IK Viljan Strängnäs - Nykvarns SK 8 - 2 Vasavallen A
2019-09-21 15:00 160101123 Katrineholms SK FK - AC Primavera 1 - 3 Backavallen
2019-09-21 15:00 160101126 Oxelösunds IK - Afrikansk FC 2 - 4 Ramdalens IP
2019-09-23 19:30 160101124 Södertälje FF - Ärla IF 4 - 5 Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-28 13:00 160101127 Afrikansk FC - Runtuna IK 2 - 1 Östertälje IP B
2019-09-28 13:00 160101128 IFK Nyköping - Katrineholms SK FK 0 - 1 Folkungavallen
2019-09-28 13:00 160101129 AC Primavera - Malmköpings IF 5 - 3 Skogsängens IP
2019-09-28 13:00 160101130 Triangelns IK - IK Viljan Strängnäs 1 - 3 Mesta IP
2019-09-28 13:00 160101131 Nykvarns SK - Södertälje FF 2 - 3 Nykvarns IP
2019-09-28 13:00 160101132 Ärla IF - Oxelösunds IK 4 - 0 Åsborgen