Spelprogram - P16 Skåneserie A, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 12:00 130961007 Staffanstorp United FC 1 - Höörs IS 1 4 - 1 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2019-04-07 13:00 130961003 BK Höllviken 1 - Kulladals FF 1 1 - 3 Höllvikens IP plan 4 konstgräs
2019-04-13 13:00 130961002 BK Olympic - IFK Hässleholm 2 - 1 Lindängens IP, Malmö B-plan
2019-04-14 14:00 130961001 Eskilsminne IF 1 - Kristianstad FC 1 - 1 Västergårds IP 11
2019-04-20 14:00 130961010 Kristianstad FC - BK Olympic 4 - 0 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-04-22 13:00 130961008 Kulladals FF 1 - Eslövs BK 3 - 1 Kulladals IP A-Plan
2019-04-22 16:00 130961009 IFK Hässleholm - BK Höllviken 1 1 - 0 Österås IP konstgräs 1
2019-04-26 18:30 130961015 Staffanstorp United FC 1 - Kulladals FF 1 1 - 4 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2019-04-27 14:00 130961013 BK Höllviken 1 - Kristianstad FC 0 - 1 Höllvikens IP plan 3
2019-04-28 14:00 130961011 Eskilsminne IF 1 - Höörs IS 1 7 - 1 Västergårds IP 11
2019-04-28 14:00 130961014 Eslövs BK - IFK Hässleholm 0 - 2 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
Maj
2019-05-04 14:00 130961018 IFK Hässleholm - Staffanstorp United FC 1 2 - 3 Österås IP B-plan
2019-05-05 14:00 130961017 Eskilsminne IF 1 - BK Olympic 7 - 1 Västergårds IP 11
2019-05-05 14:00 130961019 Kristianstad FC - Eslövs BK 3 - 1 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-05-05 16:00 130961020 Höörs IS 1 - Kulladals FF 1 1 - 2 Färs & Frosta Arena, Höör A-plan
2019-05-10 19:00 130961024 Staffanstorp United FC 1 - Kristianstad FC 0 - 0 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2019-05-11 13:00 130961021 BK Olympic - Höörs IS 1 4 - 1 Lindängens IP, Malmö A-plan
2019-05-11 15:00 130961022 BK Höllviken 1 - Eskilsminne IF 1 0 - 6 Höllvikens IP plan 3
2019-05-12 13:00 130961025 Kulladals FF 1 - IFK Hässleholm 3 - 2 Kulladals IP A-Plan
2019-05-14 19:30 130961004 Eslövs BK - Staffanstorp United FC 1 2 - 1 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-05-18 14:00 130961029 Kristianstad FC - Kulladals FF 1 3 - 1 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
2019-05-19 13:00 130961028 BK Olympic - BK Höllviken 1 4 - 3 Lindängens IP, Malmö A-plan
2019-05-19 16:00 130961030 Höörs IS 1 - IFK Hässleholm 1 - 5 Färs & Frosta Arena, Höör A-plan
2019-05-24 18:30 130961031 BK Höllviken 1 - Höörs IS 1 6 - 0 Höllvikens IP plan 3
2019-05-24 19:00 130961033 Staffanstorp United FC 1 - Eskilsminne IF 1 3 - 3 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2019-05-26 14:00 130961032 Eslövs BK - BK Olympic 4 - 2 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-05-26 16:00 130961035 IFK Hässleholm - Kristianstad FC 3 - 3 Österås IP B-plan
2019-05-30 14:00 130961027 Eskilsminne IF 1 - Eslövs BK 1 - 3 Västergårds IP 11
Juni
2019-06-01 14:00 130961041 Eslövs BK - Höörs IS 1 2 - 2 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-06-08 13:00 130961038 BK Olympic - Staffanstorp United FC 1 0 - 0 Lindängens IP, Malmö A-plan
2019-06-08 13:00 130961039 BK Höllviken 1 - Eslövs BK 2 - 2 Höllvikens IP plan 3
2019-06-09 14:00 130961037 Eskilsminne IF 1 - Kulladals FF 1 4 - 1 Västergårds IP 11
2019-06-09 17:00 130961040 Höörs IS 1 - Kristianstad FC 5 - 3 Färs & Frosta Arena, Höör A-plan
2019-06-14 19:00 130961043 Kulladals FF 1 - BK Olympic 4 - 0 Kulladals IP A-Plan
2019-06-15 13:00 130961042 Staffanstorp United FC 1 - BK Höllviken 1 3 - 0 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2019-06-16 14:00 130961044 IFK Hässleholm - Eskilsminne IF 1 2 - 2 Österås IP G-plan