Spelprogram - F10- 5

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF Jonas Bergström 0722200639 Svart/Svart/Svart/Vit
Ekerö IK Vit Ryan Loesch +46707976559 Blå/Blå/Blå
Hässelby SK FF 2 Ann-Charlotte Adolfsson 0730299005 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 3 Andreas Fender 0702330213 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 8 Robin Gatti 0739383760 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 1 Johanna Åsman 0730737046 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
IK Frej Täby FK Vit Krister Jonsson 087584574 0704225657 Gul, Svart, Gul
Kallhälls FF Therése Wihlborg Kilic 0704545883 Blå/Blå/Blå
Karlbergs BK 2 Jenni Sten 0708633033 Röd/Vit/Röd
Nockebyhovs IF Johan Alsterlind Ljusblå/Svart/Blå
Sollentuna FK 5 Marina Vangstad 0708156546 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 2 Jenny Skog 0739719226 Blå-vit/Blå/Blå
Vasalunds IF Röd Hilde Strömholm Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Vit 1 Hanna Enecrona 0730740193 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 11:15 IF Brommapojkarna 8 - Ekerö IK Vit Hässelängens BP 1
2019-04-27 12:00 Kallhälls FF - Karlbergs BK 2 Bolindervallen 22
2019-04-27 12:45 Sollentuna FK 5 - Bele Barkarby FF Helenelunds IP 126
2019-04-27 16:30 Spånga IS FK 2 - IK Frej Täby FK Vit Nälsta BP 11
2019-04-28 09:00 Nockebyhovs IF - IF Brommapojkarna 3 Åkeshovs BP 11
2019-04-28 11:15 Vasalunds IF Röd - Hässelby SK FF 2 Huvudstafältet 11
2019-04-28 17:30 IFK Viksjö 1 - Ängby IF Vit 1 Viksjövallen 3
Omgång 2
2019-05-04 10:15 Ängby IF Vit 1 - Vasalunds IF Röd Ängby IP 2
2019-05-04 12:30 IK Frej Täby FK Vit - Nockebyhovs IF Vikingavallen/Täby IP 21
2019-05-04 12:45 Ekerö IK Vit - Spånga IS FK 2 Träkvistavallen 225
2019-05-04 15:15 IF Brommapojkarna 3 - Kallhälls FF Stora Mossens IP 2
2019-05-04 16:15 Hässelby SK FF 2 - IF Brommapojkarna 8 Hässelby IP 21
2019-05-05 15:15 Karlbergs BK 2 - Sollentuna FK 5 Kristinebergs IP 2
2019-05-05 18:00 Bele Barkarby FF - IFK Viksjö 1 Strömvallen 2
Omgång 3
2019-05-11 11:15 IF Brommapojkarna 8 - Vasalunds IF Röd Hässelängens BP 1
2019-05-11 12:00 Kallhälls FF - IK Frej Täby FK Vit Bolindervallen 22
2019-05-11 12:45 Sollentuna FK 5 - IF Brommapojkarna 3 Helenelunds IP 126
2019-05-11 14:00 IFK Viksjö 1 - Karlbergs BK 2 Viksjövallen 3
2019-05-12 09:00 Nockebyhovs IF - Ekerö IK Vit Åkeshovs BP 11
2019-05-12 11:30 Spånga IS FK 2 - Hässelby SK FF 2 Nälsta BP 11
2019-05-12 15:30 Bele Barkarby FF - Ängby IF Vit 1 Strömvallen 2
Omgång 4
2019-05-18 10:15 Ängby IF Vit 1 - IF Brommapojkarna 8 Ängby IP 2
2019-05-18 11:15 IK Frej Täby FK Vit - Sollentuna FK 5 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-05-18 11:30 Ekerö IK Vit - Kallhälls FF Träkvistavallen 225
2019-05-18 12:30 Vasalunds IF Röd - Spånga IS FK 2 Huvudstafältet 11
2019-05-18 16:15 Hässelby SK FF 2 - Nockebyhovs IF Hässelby IP 21
2019-05-19 14:00 IF Brommapojkarna 3 - IFK Viksjö 1 Stora Mossens IP 2
2019-05-19 15:15 Karlbergs BK 2 - Bele Barkarby FF Kristinebergs IP 2
Omgång 5
2019-05-25 09:00 Nockebyhovs IF - Vasalunds IF Röd Åkeshovs BP 11
2019-05-25 12:00 Kallhälls FF - Hässelby SK FF 2 Bolindervallen 22
2019-05-25 12:45 IFK Viksjö 1 - IK Frej Täby FK Vit Viksjövallen 3
2019-05-25 12:45 Sollentuna FK 5 - Ekerö IK Vit Helenelunds IP 126
2019-05-25 16:30 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 8 Nälsta BP 11
2019-05-26 14:15 Bele Barkarby FF - IF Brommapojkarna 3 Strömvallen 2
2019-05-26 16:30 Karlbergs BK 2 - Ängby IF Vit 1 Kristinebergs IP 2
Omgång 6
2019-06-01 10:15 Ekerö IK Vit - IFK Viksjö 1 Träkvistavallen 225
2019-06-01 11:30 IK Frej Täby FK Vit - Bele Barkarby FF Vikingavallen/Täby IP 21
2019-06-01 12:30 IF Brommapojkarna 8 - Nockebyhovs IF Hässelängens BP 1
2019-06-01 12:30 Vasalunds IF Röd - Kallhälls FF Huvudstafältet 11
2019-06-01 12:45 Ängby IF Vit 1 - Spånga IS FK 2 Ängby IP 2
2019-06-01 16:15 Hässelby SK FF 2 - Sollentuna FK 5 Hässelby IP 21
2019-06-02 11:30 IF Brommapojkarna 3 - Karlbergs BK 2 Stora Mossens IP 2
Omgång 7
2019-06-08 09:00 Nockebyhovs IF - Spånga IS FK 2 Åkeshovs BP 11
2019-06-08 12:00 Kallhälls FF - IF Brommapojkarna 8 Bolindervallen 22
2019-06-08 12:45 Sollentuna FK 5 - Vasalunds IF Röd Helenelunds IP 126
2019-06-09 10:15 IF Brommapojkarna 3 - Ängby IF Vit 1 Stora Mossens IP 2
2019-06-09 16:30 Karlbergs BK 2 - IK Frej Täby FK Vit Kristinebergs IP 2
2019-06-09 18:00 Bele Barkarby FF - Ekerö IK Vit Strömvallen 2
2019-06-10 18:00 IFK Viksjö 1 - Hässelby SK FF 2 Viksjövallen 3
Omgång 8
2019-08-24 12:30 IF Brommapojkarna 8 - Sollentuna FK 5 Hässelängens BP 1
2019-08-24 12:30 IK Frej Täby FK Vit - IF Brommapojkarna 3 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-08-24 12:45 Ekerö IK Vit - Karlbergs BK 2 Träkvistavallen 225
2019-08-24 16:15 Hässelby SK FF 2 - Bele Barkarby FF Hässelby IP 21
2019-08-25 11:15 Vasalunds IF Röd - IFK Viksjö 1 Huvudstafältet 11
2019-08-25 11:30 Spånga IS FK 2 - Kallhälls FF Nälsta BP 11
2019-08-25 12:45 Ängby IF Vit 1 - Nockebyhovs IF Ängby IP 2
Omgång 9
2019-08-25 16:30 IF Brommapojkarna 3 - Ekerö IK Vit Stora Mossens IP 2
2019-08-31 10:00 IK Frej Täby FK Vit - Ängby IF Vit 1 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-08-31 10:45 Kallhälls FF - Nockebyhovs IF Bolindervallen 22
2019-08-31 12:45 Sollentuna FK 5 - Spånga IS FK 2 Helenelunds IP 126
2019-08-31 15:15 IFK Viksjö 1 - IF Brommapojkarna 8 Viksjövallen 3
2019-09-01 16:30 Karlbergs BK 2 - Hässelby SK FF 2 Kristinebergs IP 2
2019-09-01 16:45 Bele Barkarby FF - Vasalunds IF Röd Strömvallen 2
Omgång 10
2019-09-07 11:30 IF Brommapojkarna 8 - Bele Barkarby FF Hässelängens BP 1
2019-09-07 12:45 Ekerö IK Vit - IK Frej Täby FK Vit Träkvistavallen 225
2019-09-08 10:15 Nockebyhovs IF - Sollentuna FK 5 Åkeshovs BP 11
2019-09-08 10:15 Spånga IS FK 2 - IFK Viksjö 1 Nälsta BP 11
2019-09-08 11:00 Hässelby SK FF 2 - IF Brommapojkarna 3 Hässelby IP 21
2019-09-08 11:15 Vasalunds IF Röd - Karlbergs BK 2 Huvudstafältet 11
2019-09-08 11:30 Ängby IF Vit 1 - Kallhälls FF Ängby IP 2
Omgång 11
2019-09-14 10:00 IK Frej Täby FK Vit - Hässelby SK FF 2 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-09-14 11:30 Ekerö IK Vit - Ängby IF Vit 1 Träkvistavallen 225
2019-09-14 12:45 Sollentuna FK 5 - Kallhälls FF Helenelunds IP 126
2019-09-14 15:15 IFK Viksjö 1 - Nockebyhovs IF Viksjövallen 3
2019-09-15 10:15 IF Brommapojkarna 3 - Vasalunds IF Röd Stora Mossens IP 2
2019-09-15 16:30 Karlbergs BK 2 - IF Brommapojkarna 8 Kristinebergs IP 2
2019-09-15 16:45 Bele Barkarby FF - Spånga IS FK 2 Strömvallen 2
Omgång 12
2019-09-21 12:00 Kallhälls FF - IFK Viksjö 1 Bolindervallen 22
2019-09-21 12:30 IF Brommapojkarna 8 - IF Brommapojkarna 3 Hässelängens BP 1
2019-09-21 16:15 Hässelby SK FF 2 - Ekerö IK Vit Hässelby IP 21
2019-09-22 09:00 Nockebyhovs IF - Bele Barkarby FF Åkeshovs BP 11
2019-09-22 10:15 Spånga IS FK 2 - Karlbergs BK 2 Nälsta BP 11
2019-09-22 11:15 Vasalunds IF Röd - IK Frej Täby FK Vit Huvudstafältet 11
2019-09-22 11:30 Ängby IF Vit 1 - Sollentuna FK 5 Ängby IP 2
Omgång 13
2019-09-28 11:15 IK Frej Täby FK Vit - IF Brommapojkarna 8 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-09-28 11:30 Ekerö IK Vit - Vasalunds IF Röd Träkvistavallen 225
2019-09-28 14:00 IFK Viksjö 1 - Sollentuna FK 5 Viksjövallen 3
2019-09-29 11:00 Hässelby SK FF 2 - Ängby IF Vit 1 Hässelby IP 21
2019-09-29 14:00 IF Brommapojkarna 3 - Spånga IS FK 2 Stora Mossens IP 2
2019-09-29 15:15 Karlbergs BK 2 - Nockebyhovs IF Kristinebergs IP 2
2019-09-29 16:45 Bele Barkarby FF - Kallhälls FF Strömvallen 2