Spelprogram - F13- 2C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF Tobias Eriksson 0707956504 Svart/Svart/Svart/Vit
Hässelby SK FF 2 Hanna Nordling 0709938434 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 3 Kristina Bergström 0702674055 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Kallhälls FF Melanie Howarth Risberg 0732538416 0732538416 Blå/Blå/Blå
Nockebyhovs IF Thomas Christer Jansson 0707204819 Ljusblå/Svart/Blå
Skå IK & Bygdegård grön Per Berglund 0732707075 vit/vit/vit
Sollentuna FK 1 Carina Bredow 0708322212 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 1 Petter Gabrielsson 0703695520 Blå-vit/Blå/Blå
Ursvik IK Svart Daniel Kristmansson 0793391975 Gult/Svart/Svart
Ängby IF 2 Mats Olof Hansson 0733981991 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-14 17:00 151649029 Hässelby SK FF 2 - Spånga IS FK 1 0 - 0 Hässelby IP 2
2019-04-22 10:30 151649004 Bele Barkarby FF - Hässelby SK FF 2 3 - 2 Strömvallen 1
2019-04-22 18:30 151649002 Sollentuna FK 1 - Kallhälls FF 2 - 3 Helenelunds IP 11
2019-04-23 19:00 151649001 Ängby IF 2 - Ursvik IK Svart 2 - 2 Ursviks IP 11
2019-04-23 19:30 151649005 Nockebyhovs IF - Skå IK & Bygdegård grön 0 - 1 Svanängens IP 2
2019-04-26 18:30 151649010 Ursvik IK Svart - Nockebyhovs IF 2 - 1 Ursviks IP 11
2019-04-28 15:00 151649006 Skå IK & Bygdegård grön - Bele Barkarby FF 1 - 2 Svanängens IP 2
2019-04-28 15:15 151649008 Spånga IS FK 1 - Sollentuna FK 1 0 - 1 Nälsta BP 12
2019-04-28 15:30 151649009 Kallhälls FF - Ängby IF 2 2 - 2 Bolindervallen 2
Maj
2019-05-01 14:00 151649043 Hässelby SK FF 2 - Nockebyhovs IF 2 - 2 Hässelby IP 2
2019-05-04 10:00 151649013 IF Brommapojkarna 3 - Skå IK & Bygdegård grön 4 - 1 Olovslunds BP 1
2019-05-04 12:30 151649012 Sollentuna FK 1 - Hässelby SK FF 2 3 - 0 Norrvikens IP 12
2019-05-05 12:30 151649011 Ängby IF 2 - Spånga IS FK 1 4 - 0 Blackeberg BP 11
2019-05-05 17:00 151649015 Kallhälls FF - Ursvik IK Svart 2 - 4 Bolindervallen 2
2019-05-10 18:30 151649020 Ursvik IK Svart - Bele Barkarby FF 7 - 1 Ursviks IP 11
2019-05-10 19:00 151649003 IF Brommapojkarna 3 - Spånga IS FK 1 1 - 3 Nälsta BP 1
2019-05-11 10:00 151649019 Spånga IS FK 1 - Kallhälls FF 2 - 3 Spånga IP 41
2019-05-12 15:00 151649017 Skå IK & Bygdegård grön - Sollentuna FK 1 3 - 4 Svanängens IP 2
2019-05-12 15:30 151649018 Hässelby SK FF 2 - Ängby IF 2 3 - 1 Hässelby IP 2
2019-05-13 18:30 151649016 Nockebyhovs IF - IF Brommapojkarna 3 1 - 5 Åkeshovs BP 11
2019-05-18 09:00 151649024 Spånga IS FK 1 - Nockebyhovs IF 2 - 0 Spånga IP 4
2019-05-18 10:00 151649021 Ängby IF 2 - Skå IK & Bygdegård grön 1 - 1 Ängby IP 11
2019-05-18 15:30 151649022 Sollentuna FK 1 - Ursvik IK Svart 2 - 3 Kärrdals BP 1
2019-05-19 10:00 151649023 IF Brommapojkarna 3 - Bele Barkarby FF 2 - 1 Olovslunds BP 1
2019-05-19 15:15 151649025 Kallhälls FF - Hässelby SK FF 2 2 - 6 Bolindervallen 2
2019-05-24 18:30 151649030 Ursvik IK Svart - IF Brommapojkarna 3 1 - 3 Ursviks IP 11
2019-05-25 10:00 151649026 Bele Barkarby FF - Sollentuna FK 1 5 - 3 Strömvallen 1
2019-05-25 11:30 151649027 Nockebyhovs IF - Ängby IF 2 0 - 7 Åkeshovs BP 11
2019-05-25 16:00 151649007 Hässelby SK FF 2 - IF Brommapojkarna 3 3 - 4 Hässelby Gårds BP 1
2019-05-26 15:00 151649028 Skå IK & Bygdegård grön - Kallhälls FF 2 - 3 Svanängens IP 2
2019-05-28 18:30 151649014 Bele Barkarby FF - Nockebyhovs IF 1 - 3 Strömvallen 1
Juni
2019-06-01 13:30 151649032 Sollentuna FK 1 - IF Brommapojkarna 3 0 - 7 Kärrdals BP 1
2019-06-02 09:00 151649034 Spånga IS FK 1 - Skå IK & Bygdegård grön 3 - 1 Spånga IP 4
2019-06-02 17:00 151649033 Hässelby SK FF 2 - Ursvik IK Svart 3 - 2 Hässelby IP 2
2019-06-03 19:00 151649031 Ängby IF 2 - Bele Barkarby FF 6 - 4 Blackeberg BP 11
2019-06-03 19:00 151649035 Kallhälls FF - Nockebyhovs IF 0 - 0 Bolindervallen 2
2019-06-08 09:00 151649036 IF Brommapojkarna 3 - Ängby IF 2 3 - 0 Olovslunds BP 1
2019-06-08 11:30 151649038 Nockebyhovs IF - Sollentuna FK 1 1 - 1 Åkeshovs BP 11
2019-06-09 15:00 151649039 Skå IK & Bygdegård grön - Hässelby SK FF 2 4 - 4 Svanängens IP 2
2019-06-09 17:00 151649040 Ursvik IK Svart - Spånga IS FK 1 1 - 2 Ursviks IP 11
2019-06-10 19:00 151649037 Bele Barkarby FF - Kallhälls FF 3 - 2 Bolindervallen 2
2019-06-12 19:00 151649044 Spånga IS FK 1 - Bele Barkarby FF 4 - 6 Vällingby BP 11
2019-06-15 09:00 151649041 Ängby IF 2 - Sollentuna FK 1 1 - 2 Åkeshovs BP 12
2019-06-16 15:30 151649045 Kallhälls FF - IF Brommapojkarna 3 3 - 4 Bolindervallen 2
2019-06-16 18:00 151649042 Skå IK & Bygdegård grön - Ursvik IK Svart 1 - 2 Svanängens IP 2
Augusti
2019-08-17 11:15 151649047 IF Brommapojkarna 3 - Kallhälls FF 2 - 0 Olovslunds BP 1
2019-08-17 13:00 151649048 Bele Barkarby FF - Spånga IS FK 1 2 - 0 Strömvallen 1
2019-08-17 13:30 151649046 Sollentuna FK 1 - Ängby IF 2 3 - 2 Helenelunds IP 11
2019-08-17 15:00 151649050 Ursvik IK Svart - Skå IK & Bygdegård grön 2 - 2 Ursviks IP 11
2019-08-19 18:30 151649049 Nockebyhovs IF - Hässelby SK FF 2 0 - 0 Åkeshovs BP 11
2019-08-24 12:00 151649052 Sollentuna FK 1 - Nockebyhovs IF 3 - 1 Helenelunds IP 11
2019-08-24 14:15 151649064 Spånga IS FK 1 - Hässelby SK FF 2 0 - 1 Vällingby BP 12
2019-08-25 10:00 151649054 Spånga IS FK 1 - Ursvik IK Svart 1 - 2 Spånga IP 4
2019-08-25 11:00 151649051 Ängby IF 2 - IF Brommapojkarna 3 2 - 3 Ängby IP 11
2019-08-25 14:00 151649053 Hässelby SK FF 2 - Skå IK & Bygdegård grön 1 - 3 Hässelby IP 2
2019-08-30 18:30 151649060 Ursvik IK Svart - Hässelby SK FF 2 1 - 5 Ursviks IP 11
2019-08-31 10:15 151649056 IF Brommapojkarna 3 - Sollentuna FK 1 4 - 3 Olovslunds BP 1
2019-08-31 11:30 151649058 Nockebyhovs IF - Kallhälls FF 1 - 6 Åkeshovs BP 11
2019-08-31 13:00 151649057 Bele Barkarby FF - Ängby IF 2 1 - 2 Strömvallen 1
September
2019-09-01 15:00 151649059 Skå IK & Bygdegård grön - Spånga IS FK 1 2 - 0 Svanängens IP 2
2019-09-02 19:00 151649055 Kallhälls FF - Bele Barkarby FF 1 - 2 Bolindervallen 2
2019-09-07 09:00 151649061 Ängby IF 2 - Nockebyhovs IF 7 - 0 Ängby IP 11
2019-09-07 12:00 151649062 Sollentuna FK 1 - Bele Barkarby FF 3 - 1 Helenelunds IP 11
2019-09-08 18:30 151649063 IF Brommapojkarna 3 - Ursvik IK Svart 2 - 2 Olovslunds BP 1
2019-09-13 18:30 151649070 Ursvik IK Svart - Sollentuna FK 1 5 - 1 Ursviks IP 11
2019-09-14 11:30 151649067 Nockebyhovs IF - Spånga IS FK 1 1 - 0 Åkeshovs BP 11
2019-09-15 09:00 151649082 Sollentuna FK 1 - Spånga IS FK 1 4 - 0 Helenelunds IP 11
2019-09-15 15:00 151649068 Skå IK & Bygdegård grön - Ängby IF 2 0 - 0 Svanängens IP 2
2019-09-15 15:15 151649069 Hässelby SK FF 2 - Kallhälls FF 2 - 1 Hässelby IP 2
2019-09-21 12:00 151649072 Sollentuna FK 1 - Skå IK & Bygdegård grön 3 - 1 Helenelunds IP 11
2019-09-21 12:00 151649073 IF Brommapojkarna 3 - Nockebyhovs IF 3 - 0 Olovslunds BP 1
2019-09-21 14:00 151649074 Bele Barkarby FF - Ursvik IK Svart 0 - 2 Strömvallen 1
2019-09-22 11:30 151649066 IF Brommapojkarna 3 - Bele Barkarby FF 2 - 4 Olovslunds BP 1
2019-09-22 15:30 151649075 Kallhälls FF - Spånga IS FK 1 5 - 1 Bolindervallen 2
2019-09-23 19:00 151649071 Ängby IF 2 - Hässelby SK FF 2 1 - 0 Blackeberg BP 11
2019-09-27 18:30 151649080 Ursvik IK Svart - Kallhälls FF 2 - 1 Ursviks IP 11
2019-09-28 11:30 151649076 Nockebyhovs IF - Bele Barkarby FF 3 - 2 Åkeshovs BP 11
2019-09-29 09:00 151649079 Spånga IS FK 1 - Ängby IF 2 0 - 5 Spånga IP 4
2019-09-29 14:00 151649078 Hässelby SK FF 2 - Sollentuna FK 1 2 - 0 Hässelby IP 2
2019-09-29 15:00 151649077 Skå IK & Bygdegård grön - IF Brommapojkarna 3 0 - 4 Svanängens IP 2
2019-09-30 18:30 151649065 Kallhälls FF - Skå IK & Bygdegård grön 3 - 3 Svanängens IP 2
Oktober
2019-10-05 09:00 151649081 Ängby IF 2 - Kallhälls FF 3 - 0 Ängby IP 11
2019-10-05 10:00 151649083 IF Brommapojkarna 3 - Hässelby SK FF 2 2 - 1 Olovslunds BP 1
2019-10-05 11:30 151649085 Nockebyhovs IF - Ursvik IK Svart 1 - 4 Åkeshovs BP 11
2019-10-05 14:00 151649084 Bele Barkarby FF - Skå IK & Bygdegård grön 8 - 1 Järfällavallen 21
2019-10-07 19:00 151649089 Kallhälls FF - Sollentuna FK 1 0 - 1 Bolindervallen 2
2019-10-11 18:30 151649088 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 3 1 - 2 Spånga IP 4
2019-10-12 11:00 151649086 Skå IK & Bygdegård grön - Nockebyhovs IF 1 - 0 Svanängens IP 2
2019-10-12 11:00 151649090 Ursvik IK Svart - Ängby IF 2 3 - 1 Ursviks IP 11
2019-10-12 16:00 151649087 Hässelby SK FF 2 - Bele Barkarby FF 1 - 5 Hässelby Gårds BP 1