Spelprogram - F13- 3B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bro IK Vit Daniel Roos 0767684137 Vit blå vit
Essinge IK 1 Sam Åberg 0705287378 Svart, Svart, Svart
Hässelby SK FF 3 Gustav Strandberg 0733871895 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 5 Christin Wendel 0703517512 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 1 Tomas Holmér 0761012535 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Norrtulls SK 2 Magnus Bokström 0725000228 Gul/Svart/Gul
Skå IK & Bygdegård Gul Per Berglund 0732707075 vit/vit/vit
Sollentuna FK 2 Carina Bredow 0708322212 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 2 Petter Gabrielsson 0703695520 Blå-vit/Blå/Blå
Täby FK 32 Joakim Paul Hanusek Blå-Svart/Svart/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 15:00 151654001 Skå IK & Bygdegård Gul - IFK Viksjö 1 8 - 1 Svanängens IP 2
2019-04-07 15:00 151654005 Essinge IK 1 - Täby FK 32 2 - 4 Essinge IP 11
2019-04-07 17:00 151654002 Hässelby SK FF 3 - IF Brommapojkarna 5 2 - 0 Hässelby IP 2
2019-04-08 18:30 151654004 Norrtulls SK 2 - Bro IK Vit 2 - 1 Bro IP 2
2019-04-13 11:45 151654011 IF Brommapojkarna 5 - Skå IK & Bygdegård Gul 4 - 2 Olovslunds BP 1
2019-04-13 12:00 151654010 Spånga IS FK 2 - Hässelby SK FF 3 0 - 4 Spånga IP 4
2019-04-13 15:00 151654008 Täby FK 32 - Norrtulls SK 2 1 - 1 Skarpäng 1
2019-04-22 09:00 151654018 IF Brommapojkarna 5 - IFK Viksjö 1 1 - 2 Olovslunds BP 1
2019-04-22 12:30 151654016 Norrtulls SK 2 - Sollentuna FK 2 2 - 0 Stadshagens IP 2
2019-04-22 17:00 151654014 Hässelby SK FF 3 - Bro IK Vit 1 - 4 Hässelby IP 2
2019-04-26 19:00 151654013 Skå IK & Bygdegård Gul - Spånga IS FK 2 0 - 2 Svanängens IP 2
2019-04-27 09:00 151654023 Spånga IS FK 2 - IF Brommapojkarna 5 1 - 5 Spånga IP 4
2019-04-27 10:30 151654024 IFK Viksjö 1 - Essinge IK 1 1 - 4 Viksjövallen 2
2019-04-28 10:30 151654007 Sollentuna FK 2 - Essinge IK 1 4 - 1 Helenelunds IP 11
2019-04-28 10:30 151654021 Täby FK 32 - Hässelby SK FF 3 1 - 1 Skarpäng 1
Maj
2019-05-04 08:30 151654029 Spånga IS FK 2 - IFK Viksjö 1 2 - 0 Spånga IP 4
2019-05-04 13:30 151654030 IF Brommapojkarna 5 - Bro IK Vit 1 - 4 Olovslunds BP 1
2019-05-05 13:45 151654028 Norrtulls SK 2 - Essinge IK 1 2 - 2 Stadshagens IP 2
2019-05-05 15:00 151654025 Skå IK & Bygdegård Gul - Täby FK 32 1 - 2 Svanängens IP 2
2019-05-05 17:00 151654026 Hässelby SK FF 3 - Sollentuna FK 2 1 - 1 Hässelby IP 2
2019-05-11 11:30 151654036 IFK Viksjö 1 - Norrtulls SK 2 0 - 3 Viksjövallen 2
2019-05-11 17:30 151654033 Sollentuna FK 2 - Skå IK & Bygdegård Gul 2 - 0 Kärrdals BP 1
2019-05-12 09:00 151654034 Täby FK 32 - IF Brommapojkarna 5 2 - 4 Skarpäng 1
2019-05-12 14:30 151654035 Bro IK Vit - Spånga IS FK 2 4 - 2 Bro IP 2
2019-05-17 18:30 151654022 Bro IK Vit - Skå IK & Bygdegård Gul 1 - 1 Bro IP 2
2019-05-18 13:45 151654042 IF Brommapojkarna 5 - Sollentuna FK 2 4 - 1 Olovslunds BP 1
2019-05-18 16:00 151654040 Bro IK Vit - IFK Viksjö 1 1 - 8 Bro IP 2
2019-05-19 10:15 151654041 Spånga IS FK 2 - Täby FK 32 1 - 6 Spånga IP 4
2019-05-19 17:00 151654038 Hässelby SK FF 3 - Essinge IK 1 1 - 4 Hässelby IP 2
2019-05-21 19:30 151654044 Essinge IK 1 - Skå IK & Bygdegård Gul 3 - 6 Svanängens IP 2
2019-05-25 17:30 151654046 Sollentuna FK 2 - Spånga IS FK 2 1 - 4 Norrvikens IP 1
2019-05-26 151654043 Norrtulls SK 2 - Hässelby SK FF 3 WO (3 - 0) Stadshagens IP 2
2019-05-26 10:30 151654047 Täby FK 32 - Bro IK Vit 2 - 0 Skarpäng 1
2019-05-31 19:00 151654049 Skå IK & Bygdegård Gul - Norrtulls SK 2 1 - 4 Svanängens IP 2
Juni
2019-06-01 14:00 151654054 IF Brommapojkarna 5 - Essinge IK 1 11 - 0 Olovslunds BP 1
2019-06-02 10:30 151654051 Täby FK 32 - IFK Viksjö 1 3 - 2 Skarpäng 1
2019-06-02 17:00 151654052 Bro IK Vit - Sollentuna FK 2 2 - 3 Bro IP 2
2019-06-08 10:30 151654057 Essinge IK 1 - Spånga IS FK 2 1 - 1 Essinge IP 11
2019-06-08 15:00 151654059 Sollentuna FK 2 - Täby FK 32 2 - 2 Norrvikens IP 1
2019-06-09 12:15 151654056 Norrtulls SK 2 - IF Brommapojkarna 5 1 - 1 Stadshagens IP 2
2019-06-09 17:00 151654060 IFK Viksjö 1 - Hässelby SK FF 3 11 - 0 Viksjövallen 2
2019-06-10 19:00 151654065 Spånga IS FK 2 - Norrtulls SK 2 1 - 6 Vällingby BP 11
2019-06-14 19:00 151654061 Skå IK & Bygdegård Gul - Hässelby SK FF 3 2 - 0 Svanängens IP 2
2019-06-15 12:00 151654062 Sollentuna FK 2 - IFK Viksjö 1 1 - 0 Norrvikens IP 1
2019-06-16 12:00 151654064 Bro IK Vit - Essinge IK 1 5 - 3 Bro IP 2
Augusti
2019-08-10 10:30 151654069 Norrtulls SK 2 - Spånga IS FK 2 0 - 4 Stadshagens IP 2
2019-08-11 13:00 151654072 IFK Viksjö 1 - Sollentuna FK 2 0 - 2 Viksjövallen 2
2019-08-11 15:30 151654067 Hässelby SK FF 3 - Skå IK & Bygdegård Gul 1 - 2 Hässelby IP 2
2019-08-17 08:30 151654094 IF Brommapojkarna 5 - Sollentuna FK 2 0 - 1 Olovslunds BP 1
2019-08-18 09:00 151654077 Spånga IS FK 2 - Essinge IK 1 2 - 3 Spånga IP 4
2019-08-18 10:30 151654074 Hässelby SK FF 3 - IFK Viksjö 1 0 - 6 Bromstens IP 22
2019-08-18 10:30 151654075 Täby FK 32 - Sollentuna FK 2 3 - 3 Skarpäng 1
2019-08-18 13:30 151654078 IF Brommapojkarna 5 - Norrtulls SK 2 0 - 3 Olovslunds BP 1
2019-08-23 19:00 151654080 Norrtulls SK 2 - Skå IK & Bygdegård Gul 0 - 3 Svanängens IP 2
2019-08-24 09:00 151654084 IFK Viksjö 1 - Täby FK 32 1 - 2 Viksjövallen 2
2019-08-24 10:30 151654081 Essinge IK 1 - IF Brommapojkarna 5 3 - 5 Essinge IP 11
2019-08-29 19:00 151654083 Sollentuna FK 2 - Bro IK Vit 1 - 0 Helenelunds IP 11
2019-08-31 11:00 151654085 Skå IK & Bygdegård Gul - Essinge IK 1 4 - 2 Svanängens IP 2
September
2019-09-01 09:00 151654089 Spånga IS FK 2 - Sollentuna FK 2 3 - 3 Spånga IP 4
2019-09-01 16:00 151654088 Bro IK Vit - Täby FK 32 1 - 3 Bro IP 2
2019-09-01 17:00 151654086 Hässelby SK FF 3 - Norrtulls SK 2 1 - 0 Hässelby IP 2
2019-09-06 18:30 151654092 Essinge IK 1 - Hässelby SK FF 3 6 - 0 Essinge IP 11
2019-09-07 09:00 151654096 IFK Viksjö 1 - Bro IK Vit 0 - 3 Viksjövallen 2
2019-09-08 10:30 151654095 Täby FK 32 - Spånga IS FK 2 2 - 0 Skarpäng 1
2019-09-14 09:00 151654101 Spånga IS FK 2 - Bro IK Vit 4 - 1 Spånga IP 4
2019-09-14 11:00 151654097 Skå IK & Bygdegård Gul - Sollentuna FK 2 4 - 2 Svanängens IP 2
2019-09-14 13:45 151654102 IF Brommapojkarna 5 - Täby FK 32 2 - 0 Olovslunds BP 1
2019-09-15 13:45 151654100 Norrtulls SK 2 - IFK Viksjö 1 3 - 0 Stadshagens IP 2
2019-09-21 10:30 151654103 Essinge IK 1 - Norrtulls SK 2 4 - 4 Essinge IP 11
2019-09-21 12:00 151654108 IFK Viksjö 1 - Spånga IS FK 2 4 - 1 Viksjövallen 2
2019-09-21 13:30 151654105 Sollentuna FK 2 - Hässelby SK FF 3 6 - 1 Helenelunds IP 11
2019-09-21 16:00 151654107 Bro IK Vit - IF Brommapojkarna 5 2 - 5 Bro IP 2
2019-09-22 12:00 151654106 Täby FK 32 - Skå IK & Bygdegård Gul 3 - 4 Skarpäng 1
2019-09-22 16:00 151654070 Essinge IK 1 - Bro IK Vit 1 - 1 Essinge IP 11
2019-09-27 19:05 151654114 IF Brommapojkarna 5 - Spånga IS FK 2 2 - 0 Nälsta BP 11
2019-09-28 10:00 151654113 Essinge IK 1 - IFK Viksjö 1 6 - 3 Essinge IP 11
2019-09-28 11:00 151654109 Skå IK & Bygdegård Gul - Bro IK Vit 2 - 2 Svanängens IP 2
2019-09-28 17:00 151654116 Sollentuna FK 2 - Norrtulls SK 2 4 - 0 Helenelunds IP 11
2019-09-29 17:00 151654110 Hässelby SK FF 3 - Täby FK 32 1 - 6 Hässelby IP 2
Oktober
2019-10-05 10:00 151654120 IFK Viksjö 1 - IF Brommapojkarna 5 1 - 2 Tallbohovs IP 1
2019-10-05 16:00 151654118 Bro IK Vit - Hässelby SK FF 3 2 - 1 Bro IP 2
2019-10-06 09:00 151654119 Spånga IS FK 2 - Skå IK & Bygdegård Gul 0 - 4 Spånga IP 4
2019-10-06 10:30 151654125 Essinge IK 1 - Sollentuna FK 2 0 - 3 Essinge IP 11
2019-10-13 12:30 151654124 Norrtulls SK 2 - Täby FK 32 0 - 1 Stadshagens IP 2
2019-10-13 15:00 151654121 Skå IK & Bygdegård Gul - IF Brommapojkarna 5 1 - 2 Svanängens IP 2
2019-10-13 15:30 151654122 Hässelby SK FF 3 - Spånga IS FK 2 4 - 2 Hässelby Gårds BP 1
2019-10-18 19:00 151654129 Bro IK Vit - Norrtulls SK 2 0 - 3 Bro IP 2
2019-10-19 10:00 151654131 IF Brommapojkarna 5 - Hässelby SK FF 3 3 - 0 Olovslunds BP 1
2019-10-19 13:30 151654128 Täby FK 32 - Essinge IK 1 5 - 2 Skarpäng 1
2019-10-20 13:00 151654132 IFK Viksjö 1 - Skå IK & Bygdegård Gul 1 - 1 Viksjövallen 2