Spelprogram - F14- 3C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Huddinge IF 1 Fredrik Svedelius Svart/gulrandig/Svart/Gul
Järla IF FK Svart Matilda Ahlquist 0793495333 Vit/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Reymersholms IK 2 Martin Samuelsson 0768428094 Grön/Vit/Grön
Rönninge Salem Fotboll 2 Helena Henriksson 0707380961 Gul/Svart/Gul
Stuvsta IF 2 Ann Grehan 0704676971 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Magnus Westerberg 0701684384 Grön/Vit/Grön/Grön
Tyresö FF Röd Johan Sigerstad 0725955500 0725955500 Gul/Röd/Röda
Älta IF 3 Karin Walgeborg 0722436945 Gul/svart/svart
Älvsjö AIK FF 3 Jens Ribbe 0736256168 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 12:00 151638003 Älvsjö AIK FF 3 - Tyresö FF Röd 0 - 2 Solberga BP 1
2019-04-07 12:00 151638004 Tullinge Triangel Pojkar FK - Rönninge Salem Fotboll 2 4 - 3 Brantbrinks IP 2
2019-04-13 18:30 151638005 Älta IF 3 - Huddinge IF 1 4 - 3 Älta IP 1
2019-04-14 14:00 151638010 Tyresö FF Röd - Stuvsta IF 2 1 - 1 Tyresövallen 2
2019-04-14 15:00 151638007 Järla IF FK Svart - Älta IF 3 1 - 1 Nacka IP 2
2019-04-14 16:00 151638009 Rönninge Salem Fotboll 2 - Älvsjö AIK FF 3 6 - 3 Berga IP 1
2019-04-14 17:00 151638008 Huddinge IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 8 - 2 Källbrinks IP 3
2019-04-22 10:30 151638014 Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 3 - 4 Stuvsta IP 1
2019-04-22 11:30 151638013 Reymersholms IK 2 - Tyresö FF Röd 0 - 8 Långholmens BP 1
2019-04-26 18:00 151638021 Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 2 7 - 1 Källbrinks IP 3
2019-04-28 14:00 151638020 Järla IF FK Svart - Älvsjö AIK FF 3 7 - 1 Nacka IP 2
2019-04-28 16:00 151638022 Rönninge Salem Fotboll 2 - Reymersholms IK 2 7 - 0 Berga IP 1
Maj
2019-05-03 19:30 151638016 Tullinge Triangel Pojkar FK - Järla IF FK Svart 2 - 1 Saltsjöbadens IP 1
2019-05-03 19:30 151638026 Stuvsta IF 2 - Järla IF FK Svart 1 - 4 Källbrinks IP 3
2019-05-04 11:00 151638028 Tullinge Triangel Pojkar FK - Älta IF 3 4 - 3 Brantbrinks IP 2
2019-05-05 12:15 151638025 Reymersholms IK 2 - Huddinge IF 1 1 - 3 Långholmens BP 1
2019-05-12 10:45 151638031 Älta IF 3 - Älvsjö AIK FF 3 1 - 5 Älta IP 1
2019-05-12 14:15 151638035 Rönninge Salem Fotboll 2 - Tyresö FF Röd 3 - 5 Berga IP 1
2019-05-12 15:30 151638033 Järla IF FK Svart - Reymersholms IK 2 2 - 2 Nacka IP 2
2019-05-18 14:00 151638038 Stuvsta IF 2 - Älta IF 3 3 - 1 Stuvsta IP 1
2019-05-18 15:30 151638041 Tyresö FF Röd - Huddinge IF 1 0 - 4 Tyresövallen 2
2019-05-18 18:00 151638039 Älvsjö AIK FF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - 4 Älvsjö IP 1
2019-05-19 18:00 151638015 Älvsjö AIK FF 3 - Huddinge IF 1 3 - 2 Sörskogens BP 1
2019-05-24 18:15 151638046 Järla IF FK Svart - Tyresö FF Röd 2 - 6 Nacka IP 2
2019-05-25 16:15 151638044 Älta IF 3 - Reymersholms IK 2 2 - 1 Älta IP 1
2019-05-26 09:30 151638043 Tullinge Triangel Pojkar FK - Stuvsta IF 2 1 - 2 Brantbrinks IP 1
Juni
2019-06-01 15:30 151638065 Tyresö FF Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK 0 - 2 Tyresövallen 2
2019-06-02 13:30 151638049 Reymersholms IK 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - 9 Långholmens BP 1
2019-06-02 14:15 151638052 Rönninge Salem Fotboll 2 - Järla IF FK Svart 2 - 1 Berga IP 1
2019-06-02 16:15 151638050 Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF 3 2 - 2 Stuvsta IP 1
2019-06-04 18:30 151638047 Huddinge IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 3 - 0 Berga IP 1
2019-06-05 18:30 151638061 Reymersholms IK 2 - Stuvsta IF 2 0 - 3 Stuvsta IP 1
2019-06-08 14:30 151638059 Järla IF FK Svart - Huddinge IF 1 3 - 10 Nacka IP 2
2019-06-10 19:00 151638055 Älvsjö AIK FF 3 - Reymersholms IK 2 1 - 2 Eriksdals BP 1
2019-06-12 20:00 151638057 Älta IF 3 - Tyresö FF Röd 4 - 0 Älta IP 1
2019-06-18 18:30 151638064 Rönninge Salem Fotboll 2 - Älta IF 3 1 - 1 Berga IP 1
Augusti
2019-08-11 14:15 151638070 Älta IF 3 - Rönninge Salem Fotboll 2 4 - 2 Älta IP 1
2019-08-17 12:00 151638075 Huddinge IF 1 - Järla IF FK Svart 6 - 2 Källbrinks IP 3
2019-08-17 15:30 151638077 Tyresö FF Röd - Älta IF 3 2 - 1 Tyresövallen 2
2019-08-23 20:00 151638080 Tullinge Triangel Pojkar FK - Reymersholms IK 2 3 - 3 Brantbrinks IP 2
2019-08-25 14:45 151638079 Älvsjö AIK FF 3 - Stuvsta IF 2 5 - 2 Älvsjö IP 1
2019-08-25 15:30 151638083 Järla IF FK Svart - Rönninge Salem Fotboll 2 8 - 2 Skuru IP 1
September
2019-09-01 11:00 151638089 Tyresö FF Röd - Järla IF FK Svart 2 - 6 Fisksätra IP 1
2019-09-01 11:30 151638085 Reymersholms IK 2 - Älta IF 3 0 - 1 Långholmens BP 1
2019-09-01 14:15 151638088 Rönninge Salem Fotboll 2 - Huddinge IF 1 1 - 2 Berga IP 1
2019-09-01 16:15 151638086 Stuvsta IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - 3 Stuvsta IP 1
2019-09-06 20:00 151638091 Tullinge Triangel Pojkar FK - Älvsjö AIK FF 3 2 - 11 Brantbrinks IP 2
2019-09-08 11:00 151638095 Huddinge IF 1 - Tyresö FF Röd 3 - 1 Källbrinks IP 3
2019-09-08 12:45 151638092 Älta IF 3 - Stuvsta IF 2 1 - 4 Älta IP 1
2019-09-13 18:30 151638099 Älvsjö AIK FF 3 - Älta IF 3 3 - 2 Älvsjö IP 1
2019-09-14 15:30 151638101 Tyresö FF Röd - Rönninge Salem Fotboll 2 2 - 2 Tyresövallen 2
2019-09-16 19:00 151638097 Reymersholms IK 2 - Järla IF FK Svart 0 - 7 Eriksdals BP 1
2019-09-21 14:30 151638105 Järla IF FK Svart - Stuvsta IF 2 Nacka IP 2
2019-09-21 18:30 151638130 Tyresö FF Röd - Älvsjö AIK FF 3 Tyresövallen 2
2019-09-22 11:15 151638103 Älta IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Älta IP 1
2019-09-22 13:30 151638106 Huddinge IF 1 - Reymersholms IK 2 Källbrinks IP 3
2019-09-23 19:05 151638073 Reymersholms IK 2 - Älvsjö AIK FF 3 Eriksdals BP 1
2019-09-27 20:00 151638069 Tullinge Triangel Pojkar FK - Tyresö FF Röd Brantbrinks IP 2
2019-09-29 10:00 151638111 Älvsjö AIK FF 3 - Järla IF FK Svart Älvsjö IP 1
2019-09-29 11:00 151638109 Reymersholms IK 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Långholmens BP 1
2019-09-29 13:00 151638110 Stuvsta IF 2 - Huddinge IF 1 Stuvsta IP 1
Oktober
2019-10-04 18:15 151638116 Järla IF FK Svart - Tullinge Triangel Pojkar FK Nacka IP 2
2019-10-05 11:30 151638117 Huddinge IF 1 - Älvsjö AIK FF 3 Källbrinks IP 3
2019-10-05 15:30 151638119 Tyresö FF Röd - Reymersholms IK 2 Tyresövallen 2
2019-10-06 14:15 151638118 Rönninge Salem Fotboll 2 - Stuvsta IF 2 Berga IP 1
2019-10-07 19:05 151638067 Reymersholms IK 2 - Stuvsta IF 2 Eriksdals BP 1
2019-10-09 18:30 151638125 Älta IF 3 - Järla IF FK Svart Älta IP 1
2019-10-11 20:00 151638124 Tullinge Triangel Pojkar FK - Huddinge IF 1 Brantbrinks IP 2
2019-10-13 12:45 151638123 Älvsjö AIK FF 3 - Rönninge Salem Fotboll 2 Älvsjö IP 1
2019-10-13 15:00 151638122 Stuvsta IF 2 - Tyresö FF Röd Stuvsta IP 1
2019-10-19 11:30 151638128 Huddinge IF 1 - Älta IF 3 Källbrinks IP 3
2019-10-20 14:00 151638129 Rönninge Salem Fotboll 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Berga IP 1