Spelprogram - F15- 2D

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 18:30 151620002 Stuvsta IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 1 - 1 Stuvsta IP 1
2019-04-26 20:00 151620010 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Segeltorps IF 1 6 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-04-28 12:00 151620009 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Älta IF 2 2 - 2 Hägerstensåsens BP 1
2019-04-28 14:30 151620006 Skogås-Trångsunds FF Blå - Solberga BK F04 8 - 1 Nytorps Mosse IP 1
2019-04-28 15:30 151620008 Hanvikens SK Röd - Stuvsta IF 2 0 - 0 Trollbäckens IP 2
Maj
2019-05-01 13:00 151620005 Segeltorps IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå 0 - 6 Nytorps Mosse IP 1
2019-05-04 12:00 151620013 Saltsjöbadens IF 2 - Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - 4 Saltsjöbadens IP 1
2019-05-05 11:30 151620014 Solberga BK F04 - Segeltorps IF 1 1 - 8 Solberga BP 1
2019-05-05 16:00 151620011 Älta IF 2 - Hanvikens SK Röd 5 - 0 Älta IP 1
2019-05-07 19:00 151620015 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 0 - 3 Mälarhöjdens IP 1
2019-05-10 19:30 151620019 Hanvikens SK Röd - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 1 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-05-10 20:00 151620020 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Solberga BK F04 4 - 0 Brantbrinks IP 2
2019-05-11 11:00 151620016 Segeltorps IF 1 - Saltsjöbadens IF 2 0 - 7 Segeltorps IP 1
2019-05-12 14:30 151620017 Skogås-Trångsunds FF Blå - Stuvsta IF 2 3 - 4 Nytorps Mosse IP 1
2019-05-12 16:15 151620001 Älta IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 3 - 1 Älta IP 1
2019-05-17 19:30 151620021 Älta IF 2 - Skogås-Trångsunds FF Blå 9 - 1 Stavsborgs BP 1
2019-05-18 14:00 151620023 Saltsjöbadens IF 2 - Solberga BK F04 6 - 2 Saltsjöbadens IP 1
2019-05-18 14:30 151620024 Hanvikens SK Röd - Segeltorps IF 1 2 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-05-19 12:30 151620045 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Saltsjöbadens IF 2 3 - 4 Axelsbergs BP 1
2019-05-19 16:15 151620022 Stuvsta IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 1 - 1 Stuvsta IP 1
2019-05-24 18:00 151620003 Saltsjöbadens IF 2 - Hanvikens SK Röd 3 - 2 Saltsjöbadens IP 1
2019-05-25 11:00 151620027 Segeltorps IF 1 - Älta IF 2 2 - 8 Segeltorps IP 1
2019-05-25 14:15 151620030 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Saltsjöbadens IF 2 2 - 0 Brantbrinks IP 2
2019-05-25 16:30 151620037 Solberga BK F04 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 1 - 1 Solberga BP 1
2019-05-26 14:00 151620026 Solberga BK F04 - Stuvsta IF 2 1 - 3 Solberga BP 1
2019-05-26 14:30 151620028 Skogås-Trångsunds FF Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 4 - 2 Nytorps Mosse IP 1
Juni
2019-06-01 14:30 151620034 Hanvikens SK Röd - Skogås-Trångsunds FF Blå 5 - 3 Trollbäckens IP 2
2019-06-02 12:00 151620035 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Segeltorps IF 1 5 - 1 Axelsbergs BP 1
2019-06-02 16:15 151620031 Älta IF 2 - Solberga BK F04 2 - 0 Älta IP 1
2019-06-02 18:00 151620032 Stuvsta IF 2 - Saltsjöbadens IF 2 0 - 2 Stuvsta IP 1
2019-06-08 12:00 151620040 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Hanvikens SK Röd 13 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-06-08 14:00 151620038 Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 2 0 - 1 Segeltorps IP 1
2019-06-09 14:45 151620036 Saltsjöbadens IF 2 - Älta IF 2 2 - 3 Saltsjöbadens IP 1
2019-06-15 16:00 151620042 Skogås-Trångsunds FF Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 2 - 4 Nytorps Mosse IP 1
2019-06-16 16:15 151620041 Älta IF 2 - Stuvsta IF 2 3 - 3 Älta IP 1
2019-06-16 16:30 151620044 Hanvikens SK Röd - Solberga BK F04 8 - 2 Trollbäckens IP 2
Augusti
2019-08-17 10:00 151620050 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå 5 - 0 Brantbrinks IP 1
2019-08-18 14:00 151620048 Solberga BK F04 - Hanvikens SK Röd 6 - 2 Solberga BP 1
2019-08-18 15:00 151620046 Stuvsta IF 2 - Älta IF 2 3 - 3 Stuvsta IP 1
2019-08-18 15:15 151620047 Saltsjöbadens IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 6 - 2 Saltsjöbadens IP 1
2019-08-24 12:00 151620055 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Solberga BK F04 0 - 4 Hägerstensåsens BP 1
2019-08-24 15:10 151620052 Stuvsta IF 2 - Segeltorps IF 1 1 - 2 Sörskogens BP 1
2019-08-24 16:00 151620051 Älta IF 2 - Saltsjöbadens IF 2 8 - 2 Älta IP 1
2019-08-25 16:30 151620054 Hanvikens SK Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 0 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-08-31 16:30 151620058 Segeltorps IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 2 - 2 Segeltorps IP 1
September
2019-09-01 12:00 151620057 Solberga BK F04 - Älta IF 2 1 - 7 Solberga BP 1
2019-09-01 16:00 151620056 Saltsjöbadens IF 2 - Stuvsta IF 2 2 - 9 Saltsjöbadens IP 1
2019-09-04 20:15 151620062 Stuvsta IF 2 - Solberga BK F04 8 - 1 Sörskogens BP 1
2019-09-07 16:00 151620059 Skogås-Trångsunds FF Blå - Hanvikens SK Röd 3 - 2 Nytorps Mosse IP 1
2019-09-07 16:30 151620061 Älta IF 2 - Segeltorps IF 1 2 - 2 Älta IP 1
2019-09-14 11:00 151620067 Segeltorps IF 1 - Hanvikens SK Röd 5 - 0 Segeltorps IP 1
2019-09-14 11:45 151620070 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Stuvsta IF 2 5 - 2 Brantbrinks IP 2
2019-09-15 14:00 151620066 Solberga BK F04 - Saltsjöbadens IF 2 1 - 4 Solberga BP 1
2019-09-15 14:30 151620068 Skogås-Trångsunds FF Blå - Älta IF 2 2 - 2 Nytorps Mosse IP 1
2019-09-22 11:30 151620074 Solberga BK F04 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 3 - 8 Solberga BP 1
2019-09-22 12:00 151620075 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hanvikens SK Röd 1 - 2 Hägerstensåsens BP 1
2019-09-22 16:00 151620072 Stuvsta IF 2 - Skogås-Trångsunds FF Blå 1 - 4 Stuvsta IP 1
2019-09-22 18:00 151620073 Saltsjöbadens IF 2 - Segeltorps IF 1 7 - 0 Saltsjöbadens IP 1
2019-09-24 19:00 151620065 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå 0 - 2 Mälarhöjdens IP 1
2019-09-25 20:10 151620079 Hanvikens SK Röd - Älta IF 2 1 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-09-28 14:00 151620076 Segeltorps IF 1 - Solberga BK F04 2 - 0 Segeltorps IP 1
2019-09-29 12:45 151620077 Skogås-Trångsunds FF Blå - Saltsjöbadens IF 2 2 - 2 Nytorps Mosse IP 1
2019-09-29 13:45 151620080 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 4 - 1 Brantbrinks IP 1
Oktober
2019-10-04 19:00 151620081 Älta IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 5 - 0 Älta IP 1
2019-10-05 13:00 151620084 Solberga BK F04 - Skogås-Trångsunds FF Blå WW (-3 - -3) Solberga BP 1
2019-10-06 14:15 151620085 Segeltorps IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 1 1 - 4 Segeltorps IP 1
2019-10-06 14:45 151620082 Stuvsta IF 2 - Hanvikens SK Röd 3 - 1 Stuvsta IP 1
2019-10-10 19:15 151620063 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Saltsjöbadens IF 2 3 - 0 Brantbrinks IP 2
2019-10-12 13:00 151620089 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Stuvsta IF 2 3 - 3 Hägerstensåsens BP 1
2019-10-12 14:00 151620090 Tullinge Triangel Pojkar FK 1 - Älta IF 2 2 - 1 Brantbrinks IP 2
2019-10-12 14:30 151620088 Hanvikens SK Röd - Saltsjöbadens IF 2 2 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-10-13 14:00 151620086 Skogås-Trångsunds FF Blå - Segeltorps IF 1 3 - 1 Nytorps Mosse IP 1