Spelprogram - P 8-12

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska FF Babylon 1 Farid Malki Jacoub 087959670 0707253489 vit/vit/vit
Bele Barkarby FF Gul Carl Henrik Sjökvist 0735052929 Svart/Svart/Svart/Vit
Hässelby SK FF grön 1 Nils Jesper Maurin Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 19 Rikard Gustaf Fellenius 0722343241 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 25 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 8 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 4 Morad Ahassad Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
IFK Viksjö 6 Mikael Hjelmström 0858010573 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kungsängens IF 2 Cecilia Grobecker vit/blå/vit
Spånga IS FK 9 Magnus Bertil Lundqvist 0720506158 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Lila Christine Olsson 0709251646 Grön/Vit/Grön
Vasalunds IF frös 2 Jonas Rydsheim Röda/Svarta/Röda
Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Hatun Abdulkadir Mohamoud 0763365709 Röda/Svart/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 10:00 Assyriska FF Babylon 1 - Vasalunds IF frös 2 Spånga IP 51
2019-04-27 11:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Kungsängens IF 2 Knutby BP 115
2019-04-27 13:00 Spånga IS FK 9 - IFK Viksjö 6 Nälsta BP 125
2019-04-28 13:00 Bele Barkarby FF Gul - Sundbybergs IK Lila Strömvallen 26
2019-04-28 13:00 IFK Viksjö 4 - IF Brommapojkarna 25 Viksjövallen 36
2019-04-28 16:00 IF Brommapojkarna 19 - Hässelby SK FF grön 1 Grimsta IP 35
Omgång 2
2019-05-04 10:00 Vasalunds IF frös 2 - IFK Viksjö 4 Läroverket 1
2019-05-04 11:00 Kungsängens IF 2 - Spånga IS FK 9 Kungsängens IP 215
2019-05-04 12:00 Hässelby SK FF grön 1 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Hässelby IP 226
2019-05-05 15:00 IF Brommapojkarna 8 - Assyriska FF Babylon 1 Grimsta IP 36
2019-05-05 15:00 IFK Viksjö 6 - Bele Barkarby FF Gul Viksjövallen 35
2019-05-05 17:00 IF Brommapojkarna 25 - IF Brommapojkarna 19 Grimsta IP 35
Omgång 3
2019-05-11 11:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - IF Brommapojkarna 25 Knutby BP 115
2019-05-11 14:00 Spånga IS FK 9 - Hässelby SK FF grön 1 Nälsta BP 125
2019-05-12 09:00 Bele Barkarby FF Gul - Kungsängens IF 2 Strömvallen 26
2019-05-12 15:00 IFK Viksjö 4 - IF Brommapojkarna 8 Viksjövallen 36
2019-05-12 15:00 IFK Viksjö 6 - Sundbybergs IK Lila Viksjövallen 35
2019-05-12 16:00 IF Brommapojkarna 19 - Vasalunds IF frös 2 Grimsta IP 35
Omgång 4
2019-05-18 11:00 Kungsängens IF 2 - IFK Viksjö 6 Kungsängens IP 215
2019-05-18 11:00 Sundbybergs IK Lila - Assyriska FF Babylon 1 Rissne IP 25
2019-05-18 12:00 Vasalunds IF frös 2 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Läroverket 1
2019-05-18 14:00 Hässelby SK FF grön 1 - Bele Barkarby FF Gul Hässelby IP 226
2019-05-19 14:00 IF Brommapojkarna 8 - IF Brommapojkarna 19 Grimsta IP 36
2019-05-19 14:00 IF Brommapojkarna 25 - Spånga IS FK 9 Grimsta IP 35
Omgång 5
2019-05-25 11:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - IF Brommapojkarna 8 Knutby BP 115
2019-05-25 16:00 Spånga IS FK 9 - Vasalunds IF frös 2 Nälsta BP 125
2019-05-26 09:00 Bele Barkarby FF Gul - IF Brommapojkarna 25 Strömvallen 26
2019-05-26 11:00 Kungsängens IF 2 - Sundbybergs IK Lila Kungsängens IP 215
2019-05-26 13:00 IFK Viksjö 6 - Hässelby SK FF grön 1 Viksjövallen 35
2019-05-26 15:00 IFK Viksjö 4 - Assyriska FF Babylon 1 Viksjövallen 36
Omgång 6
2019-06-01 09:00 Assyriska FF Babylon 1 - IF Brommapojkarna 19 Spånga IP 51
2019-06-01 11:00 Vasalunds IF frös 2 - Bele Barkarby FF Gul Läroverket 1
2019-06-01 11:00 Sundbybergs IK Lila - IFK Viksjö 4 Rissne IP 25
2019-06-01 13:00 Hässelby SK FF grön 1 - Kungsängens IF 2 Hässelby IP 226
2019-06-02 15:00 IF Brommapojkarna 8 - Spånga IS FK 9 Grimsta IP 36
2019-06-02 16:00 IF Brommapojkarna 25 - IFK Viksjö 6 Grimsta IP 35
Omgång 7
2019-06-08 11:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Assyriska FF Babylon 1 Knutby BP 115
2019-06-08 11:00 Kungsängens IF 2 - IF Brommapojkarna 25 Kungsängens IP 215
2019-06-08 13:00 Hässelby SK FF grön 1 - Sundbybergs IK Lila Hässelby IP 226
2019-06-09 09:00 Bele Barkarby FF Gul - IF Brommapojkarna 8 Strömvallen 26
2019-06-09 14:00 IFK Viksjö 6 - Vasalunds IF frös 2 Viksjövallen 35
2019-06-09 17:00 IF Brommapojkarna 19 - IFK Viksjö 4 Grimsta IP 35
Omgång 8
2019-08-24 09:00 IF Brommapojkarna 8 - IFK Viksjö 6 Grimsta IP 36
2019-08-24 10:00 Assyriska FF Babylon 1 - Spånga IS FK 9 Spånga IP 51
2019-08-24 10:00 Vasalunds IF frös 2 - Kungsängens IF 2 Läroverket 1
2019-08-24 11:00 Sundbybergs IK Lila - IF Brommapojkarna 19 Rissne IP 25
2019-08-25 15:00 IFK Viksjö 4 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Viksjövallen 36
2019-08-25 17:00 IF Brommapojkarna 25 - Hässelby SK FF grön 1 Grimsta IP 35
Omgång 9
2019-08-31 11:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - IF Brommapojkarna 19 Knutby BP 115
2019-08-31 11:00 Kungsängens IF 2 - IF Brommapojkarna 8 Kungsängens IP 215
2019-08-31 13:00 Hässelby SK FF grön 1 - Vasalunds IF frös 2 Hässelby IP 226
2019-08-31 14:00 Spånga IS FK 9 - IFK Viksjö 4 Nälsta BP 125
2019-09-01 12:00 Bele Barkarby FF Gul - Assyriska FF Babylon 1 Strömvallen 26
2019-09-01 16:00 IF Brommapojkarna 25 - Sundbybergs IK Lila Grimsta IP 35
Omgång 10
2019-09-07 10:00 Assyriska FF Babylon 1 - IFK Viksjö 6 Spånga IP 51
2019-09-07 11:00 Sundbybergs IK Lila - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Rissne IP 25
2019-09-08 09:00 IFK Viksjö 4 - Bele Barkarby FF Gul Viksjövallen 36
2019-09-08 14:00 IF Brommapojkarna 19 - Spånga IS FK 9 Grimsta IP 35
2019-09-08 15:00 IF Brommapojkarna 8 - Hässelby SK FF grön 1 Grimsta IP 36
2019-09-08 16:00 Vasalunds IF frös 2 - IF Brommapojkarna 25 Läroverket 1
Omgång 11
2019-09-14 11:00 Kungsängens IF 2 - Assyriska FF Babylon 1 Kungsängens IP 215
2019-09-14 14:00 Spånga IS FK 9 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Nälsta BP 125
2019-09-14 16:00 Vasalunds IF frös 2 - Sundbybergs IK Lila Läroverket 1
2019-09-15 11:00 Bele Barkarby FF Gul - IF Brommapojkarna 19 Strömvallen 26
2019-09-15 15:00 IF Brommapojkarna 25 - IF Brommapojkarna 8 Grimsta IP 35
2019-09-15 15:00 IFK Viksjö 6 - IFK Viksjö 4 Viksjövallen 35
Omgång 12
2019-09-21 10:00 Assyriska FF Babylon 1 - Hässelby SK FF grön 1 Spånga IP 51
2019-09-21 11:00 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby - Bele Barkarby FF Gul Knutby BP 115
2019-09-21 11:00 Sundbybergs IK Lila - Spånga IS FK 9 Rissne IP 25
2019-09-22 13:00 IFK Viksjö 4 - Kungsängens IF 2 Viksjövallen 36
2019-09-22 15:00 IF Brommapojkarna 19 - IFK Viksjö 6 Grimsta IP 35
2019-09-22 17:00 IF Brommapojkarna 8 - Vasalunds IF frös 2 Grimsta IP 36
Omgång 13
2019-09-28 11:00 Kungsängens IF 2 - IF Brommapojkarna 19 Kungsängens IP 215
2019-09-28 14:00 Hässelby SK FF grön 1 - IFK Viksjö 4 Hässelby IP 226
2019-09-29 09:00 Bele Barkarby FF Gul - Spånga IS FK 9 Strömvallen 26
2019-09-29 14:00 IF Brommapojkarna 8 - Sundbybergs IK Lila Grimsta IP 36
2019-09-29 14:00 IFK Viksjö 6 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby Viksjövallen 35
2019-09-29 17:00 IF Brommapojkarna 25 - Assyriska FF Babylon 1 Grimsta IP 35