Spelprogram - P10-40

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Marin Johan Andersson Svarta/svarta/röda
Gröndals IK 1 Victor Ståhl Vit/Blå/Svart
Huddinge IF 2 Jimmy Poopuu 0723276565 Svart/gulrandig/Svart/Gul
Huddinge IF Gul 3 Anna Fougstedt 0709522657 Gul med svarta detaljer, Svart, Vit
Hägersten SK Gul Niklas Trosell Gul/Svart/gul
Konyaspor Kultur och IF William Shahoud +46737754059 randig grön/vita, grön, grön
Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Carl Johan Henrik Ebbeskog 0705925869 Röd/Vit/Röd
Norsborgs IF 1 Bülent Yücel 0704143214 Blå/Blå/Blå
Segeltorps IF 4 Linda Therese Larsson Blåvitt/Blå/Blå
Solberga BK P09 Maria Axelsson Orange/svart/Svart/Orange
Vårby Gårds IF Blå Narda Ortiz Teranishi 0701477507 Vinröd/Svart/Svart
Årsta FF 3 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Svart 2 Per Lindahl vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 12:45 Solberga BK P09 - Enskede IK Marin Solberga BP 11
2019-04-27 14:00 Hägersten SK Gul - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Hägerstensåsens BP 2
2019-04-28 11:15 Norsborgs IF 1 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Brunna IP 22
2019-04-28 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Huddinge IF Gul 3 Alby BP 11
2019-04-28 14:40 Årsta FF 3 - Gröndals IK 1 Årstagårdens BP 11
2019-04-28 15:00 Vårby Gårds IF Blå - Huddinge IF 2 Vårbyparkens BP 11
Omgång 2
2019-05-03 19:15 Segeltorps IF 4 - Norsborgs IF 1 Segeltorps IP 2
2019-05-04 09:00 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Vårby Gårds IF Blå Älvsjö IP 4
2019-05-04 09:00 Huddinge IF 2 - Årsta FF 3 Källbrinks IP 2
2019-05-04 10:15 Gröndals IK 1 - Konyaspor Kultur och IF Gröndals BP 11
2019-05-04 11:30 Huddinge IF Gul 3 - Hägersten SK Gul Källbrinks IP 2
2019-05-04 16:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Solberga BK P09 Axelsbergs BP 11
Omgång 3
2019-05-11 10:15 Gröndals IK 1 - Huddinge IF Gul 3 Gröndals BP 11
2019-05-11 12:45 Solberga BK P09 - Hägersten SK Gul Solberga BP 11
2019-05-11 13:30 Vårby Gårds IF Blå - Segeltorps IF 4 Vårbyparkens BP 11
2019-05-12 10:30 Konyaspor Kultur och IF - Huddinge IF 2 Alby BP 11
2019-05-12 11:15 Norsborgs IF 1 - Enskede IK Marin Brunna IP 22
2019-05-12 13:20 Årsta FF 3 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Årstagårdens BP 11
Omgång 4
2019-05-18 10:15 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Konyaspor Kultur och IF Älvsjö IP 4
2019-05-18 12:45 Huddinge IF Gul 3 - Solberga BK P09 Källbrinks IP 2
2019-05-18 16:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Norsborgs IF 1 Axelsbergs BP 11
2019-05-19 09:00 Huddinge IF 2 - Gröndals IK 1 Källbrinks IP 2
2019-05-19 11:45 Enskede IK Marin - Vårby Gårds IF Blå Enskede IP 4
2019-05-19 12:30 Segeltorps IF 4 - Årsta FF 3 Segeltorps IP 2
Omgång 5
2019-05-25 09:00 Huddinge IF 2 - Huddinge IF Gul 3 Källbrinks IP 2
2019-05-25 13:30 Vårby Gårds IF Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Vårbyparkens BP 11
2019-05-26 10:30 Konyaspor Kultur och IF - Segeltorps IF 4 Alby BP 11
2019-05-26 11:00 Gröndals IK 1 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Gröndals BP 11
2019-05-26 11:15 Norsborgs IF 1 - Hägersten SK Gul Brunna IP 22
2019-05-26 14:40 Årsta FF 3 - Enskede IK Marin Årstagårdens BP 11
Omgång 6
2019-05-31 17:30 Enskede IK Marin - Konyaspor Kultur och IF Enskede IP 4
2019-05-31 17:30 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Huddinge IF 2 Älvsjö IP 4
2019-06-01 09:00 Solberga BK P09 - Norsborgs IF 1 Solberga BP 11
2019-06-01 14:00 Hägersten SK Gul - Vårby Gårds IF Blå Hägerstensåsens BP 2
2019-06-01 16:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Årsta FF 3 Axelsbergs BP 11
2019-06-02 11:15 Segeltorps IF 4 - Gröndals IK 1 Segeltorps IP 2
Omgång 7
2019-06-08 09:00 Huddinge IF 2 - Segeltorps IF 4 Källbrinks IP 2
2019-06-08 13:30 Vårby Gårds IF Blå - Solberga BK P09 Vårbyparkens BP 11
2019-06-09 08:15 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Huddinge IF Gul 3 Älvsjö IP 4
2019-06-09 10:30 Konyaspor Kultur och IF - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Alby BP 11
2019-06-09 11:00 Gröndals IK 1 - Enskede IK Marin Gröndals BP 11
2019-06-09 14:40 Årsta FF 3 - Hägersten SK Gul Årstagårdens BP 11
Omgång 8
2019-08-24 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Gröndals IK 1 Axelsbergs BP 11
2019-08-24 11:30 Huddinge IF Gul 3 - Norsborgs IF 1 Källbrinks IP 2
2019-08-24 12:45 Solberga BK P09 - Årsta FF 3 Solberga BP 11
2019-08-24 16:30 Hägersten SK Gul - Konyaspor Kultur och IF Hägerstensåsens BP 2
2019-08-25 11:15 Segeltorps IF 4 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Segeltorps IP 2
2019-08-25 15:30 Enskede IK Marin - Huddinge IF 2 Enskede IP 4
Omgång 9
2019-08-30 17:30 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Enskede IK Marin Älvsjö IP 4
2019-08-31 09:00 Segeltorps IF 4 - Huddinge IF Gul 3 Segeltorps IP 2
2019-08-31 09:00 Huddinge IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Källbrinks IP 2
2019-08-31 13:30 Vårby Gårds IF Blå - Norsborgs IF 1 Vårbyparkens BP 11
2019-09-01 11:00 Gröndals IK 1 - Hägersten SK Gul Gröndals BP 11
2019-09-01 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Solberga BK P09 Alby BP 11
Omgång 10
2019-09-07 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Axelsbergs BP 11
2019-09-07 12:45 Solberga BK P09 - Gröndals IK 1 Solberga BP 11
2019-09-07 15:15 Hägersten SK Gul - Huddinge IF 2 Hägerstensåsens BP 2
2019-09-07 16:30 Huddinge IF Gul 3 - Vårby Gårds IF Blå Källbrinks IP 2
2019-09-08 11:15 Norsborgs IF 1 - Årsta FF 3 Brunna IP 22
2019-09-08 13:00 Enskede IK Marin - Segeltorps IF 4 Enskede IP 4
Omgång 11
2019-09-13 17:30 Enskede IK Marin - Huddinge IF Gul 3 Enskede IP 4
2019-09-14 09:00 Huddinge IF 2 - Solberga BK P09 Källbrinks IP 2
2019-09-14 10:15 Älvsj�� AIK FF Svart 2 - Hägersten SK Gul Älvsjö IP 4
2019-09-15 12:00 Konyaspor Kultur och IF - Norsborgs IF 1 Alby BP 11
2019-09-15 13:20 Årsta FF 3 - Vårby Gårds IF Blå Årstagårdens BP 11
2019-09-15 13:45 Segeltorps IF 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4 Segeltorps IP 2
Omgång 12
2019-09-21 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Enskede IK Marin Axelsbergs BP 11
2019-09-21 11:30 Huddinge IF Gul 3 - Årsta FF 3 Källbrinks IP 2
2019-09-21 12:15 Vårby Gårds IF Blå - Konyaspor Kultur och IF Vårbyparkens BP 12
2019-09-21 12:45 Solberga BK P09 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Solberga BP 11
2019-09-21 15:15 Hägersten SK Gul - Segeltorps IF 4 Hägerstensåsens BP 2
2019-09-22 11:15 Norsborgs IF 1 - Gröndals IK 1 Brunna IP 22
Omgång 13
2019-09-28 11:30 Gröndals IK 1 - Vårby Gårds IF Blå Gröndals BP 11
2019-09-28 16:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Huddinge IF Gul 3 Axelsbergs BP 11
2019-09-29 09:00 Enskede IK Marin - Hägersten SK Gul Enskede IP 4
2019-09-29 10:30 Konyaspor Kultur och IF - Årsta FF 3 Alby BP 11
2019-09-29 11:30 Huddinge IF 2 - Norsborgs IF 1 Källbrinks IP 2
2019-09-29 12:30 Segeltorps IF 4 - Solberga BK P09 Segeltorps IP 2