Spelprogram - P11-24

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Svart Erik Hanspers 0733448563 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 5 Sara Östborg 0709822239 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 9 Karin Margareta Warnemo 0703226400 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Svart 5 Anders Roxström 0727375454 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 23 grön Per Lilja Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 4 vit Jenny Hellqvist 0768537759 Vit/Grön/Vit
Jarlabergs IF 2 Victor Nelén Gul/Svart/Gul
Saltsjöbadens IF 6 Anne Björkestrand Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Svart 1 Johan Lindberg 0708202316 Röd/Blå/Röd
Sköndals IK FK 1 Maria Lindstrand +46707991321 Marinblå, marinblå, marinblå
Spårvägens FF 1 Kjell Irestam 08391126 0708110676 Blå/Blå/Blå
Tyresö FF Cen Gul Micael Airaksinen Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 7 Tim Scholz 087165716 0725040799 Blå/Blå/Blå
Värmdö IF Blå 2 Patrik Schéele Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Hammarby IF FF 23 grön - Vendelsö IK 7 Kärrtorps IP 31
2019-04-27 10:15 Spårvägens FF 1 - Hammarby IF FF 4 vit Skarpnäcks SF 31
2019-04-27 11:30 Sköndals IK FK 1 - Jarlabergs IF 2 Sandåkra BP 12
2019-04-28 10:45 Boo FF 5 - Boo FF 9 Boovallen 126
2019-04-28 12:45 Tyresö FF Cen Gul - Värmdö IF Blå 2 Tyresövallen 226
2019-04-28 16:30 Enskede IK Svart 5 - Saltsjöbadens IF 6 Enskede IP 4
2019-04-28 16:30 Sickla IF Svart 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart Sicklavallen 1
Maj
2019-05-04 10:15 Jarlabergs IF 2 - Sickla IF Svart 1 Nacka IP 216
2019-05-04 11:30 Boo FF 9 - Tyresö FF Cen Gul Orminge BP 1
2019-05-04 12:45 Värmdö IF Blå 2 - Sköndals IK FK 1 Värmdövallen 226
2019-05-04 13:45 Vendelsö IK 7 - Enskede IK Svart 5 Vendelsömalmsskolan 11
2019-05-05 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Spårvägens FF 1 Kärrtorps IP 22
2019-05-05 12:45 Hammarby IF FF 4 vit - Hammarby IF FF 23 grön Kärrtorps IP 31
2019-05-05 18:15 Saltsjöbadens IF 6 - Boo FF 5 Saltsjöbadens IP 2
2019-05-11 08:45 Hammarby IF FF 23 grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart Kärrtorps IP 32
2019-05-11 14:00 Boo FF 9 - Värmdö IF Blå 2 Orminge BP 1
2019-05-12 10:45 Boo FF 5 - Vendelsö IK 7 Boovallen 126
2019-05-12 10:45 Spårvägens FF 1 - Jarlabergs IF 2 Skarpnäcks SF 31
2019-05-12 12:45 Tyresö FF Cen Gul - Saltsjöbadens IF 6 Tyresövallen 226
2019-05-12 14:00 Enskede IK Svart 5 - Hammarby IF FF 4 vit Enskede IP 4
2019-05-12 17:45 Sickla IF Svart 1 - Sköndals IK FK 1 Sicklavallen 1
2019-05-18 09:00 Jarlabergs IF 2 - Hammarby IF FF 23 grön Nacka IP 216
2019-05-18 10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Enskede IK Svart 5 Kärrtorps IP 22
2019-05-18 11:30 Sköndals IK FK 1 - Spårvägens FF 1 Sandåkra BP 12
2019-05-18 12:45 Värmdö IF Blå 2 - Sickla IF Svart 1 Värmdövallen 226
2019-05-18 16:15 Vendelsö IK 7 - Tyresö FF Cen Gul Vendelsömalmsskolan 11
2019-05-19 12:45 Hammarby IF FF 4 vit - Boo FF 5 Kärrtorps IP 31
2019-05-19 18:15 Saltsjöbadens IF 6 - Boo FF 9 Saltsjöbadens IP 2
2019-05-25 10:15 Hammarby IF FF 23 grön - Sköndals IK FK 1 Kärrtorps IP 31
2019-05-25 10:15 Spårvägens FF 1 - Sickla IF Svart 1 Skarpnäcks SF 31
2019-05-25 14:00 Boo FF 9 - Vendelsö IK 7 Orminge BP 1
2019-05-25 16:45 Saltsjöbadens IF 6 - Värmdö IF Blå 2 Saltsjöbadens IP 2
2019-05-26 11:30 Tyresö FF Cen Gul - Hammarby IF FF 4 vit Tyresövallen 226
2019-05-26 12:00 Boo FF 5 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart Boovallen 126
2019-05-26 15:15 Enskede IK Svart 5 - Jarlabergs IF 2 Enskede IP 4
Juni
2019-06-01 09:00 Jarlabergs IF 2 - Boo FF 5 Nacka IP 216
2019-06-01 10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Tyresö FF Cen Gul Kärrtorps IP 22
2019-06-01 11:30 Sköndals IK FK 1 - Enskede IK Svart 5 Sandåkra BP 12
2019-06-01 12:45 Värmdö IF Blå 2 - Spårvägens FF 1 Värmdövallen 226
2019-06-01 16:15 Vendelsö IK 7 - Saltsjöbadens IF 6 Vendelsömalmsskolan 11
2019-06-02 16:30 Sickla IF Svart 1 - Hammarby IF FF 23 grön Sicklavallen 1
2019-06-07 19:30 Saltsjöbadens IF 6 - Hammarby IF FF 4 vit Saltsjöbadens IP 2
2019-06-08 10:15 Hammarby IF FF 23 grön - Spårvägens FF 1 Kärrtorps IP 31
2019-06-08 11:15 Vendelsö IK 7 - Värmdö IF Blå 2 Vendelsömalmsskolan 11
2019-06-08 14:00 Boo FF 9 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart Orminge BP 1
2019-06-09 11:30 Tyresö FF Cen Gul - Jarlabergs IF 2 Tyresövallen 226
2019-06-09 12:00 Boo FF 5 - Sköndals IK FK 1 Boovallen 126
2019-06-09 14:00 Enskede IK Svart 5 - Sickla IF Svart 1 Enskede IP 4
2019-06-09 18:00 Hammarby IF FF 4 vit - Boo FF 9 Orminge BP 1
Augusti
2019-08-24 09:00 Jarlabergs IF 2 - Boo FF 9 Skuru IP 11
2019-08-24 10:15 Spårvägens FF 1 - Enskede IK Svart 5 Skarpnäcks SF 31
2019-08-24 10:15 Sköndals IK FK 1 - Tyresö FF Cen Gul Sandåkra BP 12
2019-08-24 10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Saltsjöbadens IF 6 Kärrtorps IP 22
2019-08-24 10:15 Värmdö IF Blå 2 - Hammarby IF FF 23 grön Värmdövallen 226
2019-08-25 10:15 Hammarby IF FF 4 vit - Vendelsö IK 7 Kärrtorps IP 31
2019-08-25 16:30 Sickla IF Svart 1 - Boo FF 5 Sicklavallen 1
2019-08-31 09:00 Hammarby IF FF 4 vit - Värmdö IF Blå 2 Kärrtorps IP 31
2019-08-31 12:30 Vendelsö IK 7 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart Vendelsömalmsskolan 11
2019-08-31 14:00 Boo FF 9 - Sköndals IK FK 1 Orminge BP 1
September
2019-09-01 10:45 Boo FF 5 - Spårvägens FF 1 Boovallen 126
2019-09-01 12:45 Tyresö FF Cen Gul - Sickla IF Svart 1 Tyresövallen 226
2019-09-01 14:00 Saltsjöbadens IF 6 - Jarlabergs IF 2 Saltsjöbadens IP 2
2019-09-01 17:45 Enskede IK Svart 5 - Hammarby IF FF 23 grön Enskede IP 4
2019-09-07 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Hammarby IF FF 4 vit Kärrtorps IP 22
2019-09-07 10:15 Spårvägens FF 1 - Tyresö FF Cen Gul Skarpnäcks SF 31
2019-09-07 11:30 Sköndals IK FK 1 - Saltsjöbadens IF 6 Sandåkra BP 12
2019-09-07 11:30 Värmdö IF Blå 2 - Enskede IK Svart 5 Värmdövallen 226
2019-09-07 14:00 Jarlabergs IF 2 - Vendelsö IK 7 Fisksätra IP 2
2019-09-08 11:30 Hammarby IF FF 23 grön - Boo FF 5 Kärrtorps IP 31
2019-09-12 16:45 Sickla IF Svart 1 - Boo FF 9 Boovallen 21
2019-09-13 18:15 Saltsjöbadens IF 6 - Sickla IF Svart 1 Saltsjöbadens IP 2
2019-09-13 18:45 Hammarby IF FF 4 vit - Jarlabergs IF 2 Kärrtorps IP 31
2019-09-14 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Värmdö IF Blå 2 Kärrtorps IP 22
2019-09-14 12:30 Vendelsö IK 7 - Sköndals IK FK 1 Vendelsömalmsskolan 11
2019-09-14 14:00 Boo FF 9 - Spårvägens FF 1 Orminge BP 1
2019-09-15 12:45 Tyresö FF Cen Gul - Hammarby IF FF 23 grön Tyresövallen 226
2019-09-15 16:00 Boo FF 5 - Enskede IK Svart 5 Boovallen 126
2019-09-21 09:00 Jarlabergs IF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart Nacka IP 216
2019-09-21 10:15 Spårvägens FF 1 - Saltsjöbadens IF 6 Skarpnäcks SF 31
2019-09-21 10:15 Värmdö IF Blå 2 - Boo FF 5 Värmdövallen 226
2019-09-21 11:30 Sköndals IK FK 1 - Hammarby IF FF 4 vit Sandåkra BP 12
2019-09-22 15:15 Sickla IF Svart 1 - Vendelsö IK 7 Sicklavallen 1
2019-09-22 15:30 Enskede IK Svart 5 - Tyresö FF Cen Gul Enskede IP 4
2019-09-28 10:15 Tyresö FF Cen Gul - Boo FF 5 Nacka IP 215
2019-09-28 10:15 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Sköndals IK FK 1 Kärrtorps IP 22
2019-09-28 11:15 Vendelsö IK 7 - Spårvägens FF 1 Vendelsömalmsskolan 11
2019-09-28 11:30 Boo FF 9 - Enskede IK Svart 5 Orminge BP 1
2019-09-28 16:45 Hammarby IF FF 23 grön - Boo FF 9 Orminge BP 1
2019-09-29 10:15 Hammarby IF FF 4 vit - Sickla IF Svart 1 Kärrtorps IP 31
2019-09-29 14:00 Jarlabergs IF 2 - Värmdö IF Blå 2 Nacka IP 216
2019-09-29 18:15 Saltsjöbadens IF 6 - Hammarby IF FF 23 grön Saltsjöbadens IP 2