Spelprogram - P11-33

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska FF Babylon 1 Milad Toma Ibrahim 087955435 0704160114 vit/vit/vit
FK Bromma Grön Torbjörn Bäck Grön/Svart/Gröna
Hässelby SK FF 2 Mats Danielsson +46733965161 +46733965161 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 7 Per Henrik Fälldin Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 3 Mathias Åhlén 0737847151 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Karlbergs BK Gul 2 Daniel Darta Soeria-Atmadja 0709688352 Röd/Vit/Röd
Nockebyhovs IF 2 Magnus Rogell Ljusblå/Svart/Blå
Rissne IF Röd Marino Miskulin 0703204522 Röd/Svart/Svart
Sollentuna FK 11 Lennart Per Johan Östman 0734351266 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 8 Madeleine Blomqvist 0709820232 Blå-vit/Blå/Blå
Vasalunds IF HuvudS Jin Persson Röda/Svarta/Röda
Vasalunds Stockholm IF Rinkeby2 Hatun Abdulkadir Mohamoud 0763365709 Röda/Svart/Röda
Ängby IF Röd Karl Åke Birger Dagervik 08252915 0709971733 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 10:00 IF Brommapojkarna 7 - Karlbergs BK Gul 2 Hässelängens BP 1
2019-04-27 11:15 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby2 - Hässelby SK FF 2 Knutby BP 12
2019-04-27 11:30 Sollentuna FK 11 - Nockebyhovs IF 2 Helenelunds IP 125
2019-04-27 12:15 Assyriska FF Babylon 1 - FK Bromma Grön Spånga IP 5 Hall
2019-04-27 14:00 IFK Viksjö 3 - Vasalunds IF HuvudS Viksjövallen 3
2019-04-27 15:45 Rissne IF Röd - Spånga IS FK 8 Rissne IP 2
Omgång 2
2019-05-03 18:45 FK Bromma Grön - Sollentuna FK 11 Ängby Södra BP 12
2019-05-04 14:00 Spånga IS FK 8 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby2 Nälsta BP 11
2019-05-05 11:00 Hässelby SK FF 2 - IFK Viksjö 3 Hässelby IP 22
2019-05-05 12:30 Vasalunds IF HuvudS - Ängby IF Röd Huvudstafältet 12
2019-05-05 12:45 Karlbergs BK Gul 2 - Rissne IF Röd Kristinebergs IP 2
2019-05-10 17:00 Nockebyhovs IF 2 - IF Brommapojkarna 7 Smedshagens BP 1
Omgång 3
2019-05-11 10:00 IF Brommapojkarna 7 - FK Bromma Grön Hässelängens BP 1
2019-05-11 10:45 Assyriska FF Babylon 1 - Vasalunds IF HuvudS Spånga IP 42
2019-05-11 12:45 IFK Viksjö 3 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby2 Viksjövallen 3
2019-05-11 15:15 Ängby IF Röd - Hässelby SK FF 2 Ängby IP 2
2019-05-11 15:45 Rissne IF Röd - Nockebyhovs IF 2 Rissne IP 2
2019-05-12 15:15 Karlbergs BK Gul 2 - Spånga IS FK 8 Kristinebergs IP 2
Omgång 4
2019-05-17 18:45 FK Bromma Grön - Rissne IF Röd Ängby Södra BP 12
2019-05-18 12:30 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby2 - Ängby IF Röd Knutby BP 12
2019-05-18 16:30 Spånga IS FK 8 - IFK Viksjö 3 Nälsta BP 11
2019-05-19 09:00 Nockebyhovs IF 2 - Karlbergs BK Gul 2 Åkeshovs BP 11
2019-05-19 11:00 Hässelby SK FF 2 - Assyriska FF Babylon 1 Hässelby IP 22
2019-05-19 13:45 Vasalunds IF HuvudS - Sollentuna FK 11 Huvudstafältet 12
Omgång 5
2019-05-25 10:00 IF Brommapojkarna 7 - Vasalunds IF HuvudS Hässelängens BP 1
2019-05-25 11:30 Sollentuna FK 11 - Hässelby SK FF 2 Helenelunds IP 125
2019-05-25 12:15 Assyriska FF Babylon 1 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby2 Spånga IP 5 Hall
2019-05-25 14:00 Ängby IF Röd - IFK Viksjö 3 Ängby IP 2
2019-05-26 09:00 Nockebyhovs IF 2 - Spånga IS FK 8 Åkeshovs BP 11
2019-05-26 15:15 Karlbergs BK Gul 2 - FK Bromma Grön Kristinebergs IP 2
Omgång 6
2019-05-31 18:45 FK Bromma Grön - Nockebyhovs IF 2 Ängby Södra BP 12
2019-06-01 12:30 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby2 - Sollentuna FK 11 Knutby BP 12
2019-06-01 12:45 IFK Viksjö 3 - Assyriska FF Babylon 1 Viksjövallen 3
2019-06-01 16:30 Spånga IS FK 8 - Ängby IF Röd Nälsta BP 11
2019-06-02 10:00 Vasalunds IF HuvudS - Rissne IF Röd Huvudstafältet 12
2019-06-02 11:00 Hässelby SK FF 2 - IF Brommapojkarna 7 Hässelby IP 22
Omgång 7
2019-06-07 17:30 FK Bromma Grön - Spånga IS FK 8 Ängby Södra BP 12
2019-06-08 10:00 IF Brommapojkarna 7 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby2 Hässelängens BP 1
2019-06-08 11:30 Sollentuna FK 11 - IFK Viksjö 3 Helenelunds IP 125
2019-06-08 14:30 Rissne IF Röd - Hässelby SK FF 2 Rissne IP 2
2019-06-09 09:00 Assyriska FF Babylon 1 - Ängby IF Röd Knutby BP 12
2019-06-09 15:15 Karlbergs BK Gul 2 - Vasalunds IF HuvudS Kristinebergs IP 2
Omgång 8
2019-08-24 11:30 IFK Viksjö 3 - IF Brommapojkarna 7 Viksjövallen 3
2019-08-24 12:30 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby2 - Rissne IF Röd Knutby BP 12
2019-08-24 16:30 Spånga IS FK 8 - Assyriska FF Babylon 1 Nälsta BP 11
2019-08-25 11:00 Hässelby SK FF 2 - Karlbergs BK Gul 2 Hässelby IP 22
2019-08-25 12:30 Vasalunds IF HuvudS - Nockebyhovs IF 2 Huvudstafältet 12
2019-08-25 14:00 Ängby IF Röd - Sollentuna FK 11 Ängby IP 2
Omgång 9
2019-08-30 17:30 FK Bromma Grön - Vasalunds IF HuvudS Ängby Södra BP 12
2019-08-31 10:00 IF Brommapojkarna 7 - Ängby IF Röd Hässelängens BP 1
2019-08-31 11:30 Sollentuna FK 11 - Assyriska FF Babylon 1 Helenelunds IP 125
2019-08-31 14:30 Rissne IF Röd - IFK Viksjö 3 Rissne IP 2
2019-09-01 09:00 Nockebyhovs IF 2 - Hässelby SK FF 2 Åkeshovs BP 11
2019-09-01 14:00 Karlbergs BK Gul 2 - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby2 Kristinebergs IP 2
Omgång 10
2019-09-07 12:30 Vasalunds Stockholm IF Rinkeby2 - Nockebyhovs IF 2 Knutby BP 12
2019-09-07 12:45 IFK Viksjö 3 - Karlbergs BK Gul 2 Viksjövallen 3
2019-09-07 13:30 Ängby IF Röd - Rissne IF Röd Tele2 Arena 13
2019-09-07 15:15 Spånga IS FK 8 - Sollentuna FK 11 Nälsta BP 11
2019-09-08 11:00 Hässelby SK FF 2 - FK Bromma Grön Hässelby IP 22
2019-09-08 16:30 Assyriska FF Babylon 1 - IF Brommapojkarna 7 Hässelängens BP 1
Omgång 11
2019-09-13 17:30 FK Bromma Grön - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby2 Ängby Södra BP 12
2019-09-14 10:00 IF Brommapojkarna 7 - Sollentuna FK 11 Hässelängens BP 1
2019-09-14 14:30 Rissne IF Röd - Assyriska FF Babylon 1 Rissne IP 2
2019-09-15 10:15 Nockebyhovs IF 2 - IFK Viksjö 3 Åkeshovs BP 11
2019-09-15 11:15 Vasalunds IF HuvudS - Spånga IS FK 8 Huvudstafältet 12
2019-09-15 14:00 Karlbergs BK Gul 2 - Ängby IF Röd Kristinebergs IP 2
Omgång 12
2019-09-21 11:30 Sollentuna FK 11 - Rissne IF Röd Helenelunds IP 125
2019-09-21 12:15 Assyriska FF Babylon 1 - Karlbergs BK Gul 2 Spånga IP 5 Hall
2019-09-21 12:45 IFK Viksjö 3 - FK Bromma Grön Viksjövallen 3
2019-09-21 16:30 Spånga IS FK 8 - IF Brommapojkarna 7 Nälsta BP 11
2019-09-22 11:00 Hässelby SK FF 2 - Vasalunds IF HuvudS Hässelby IP 22
2019-09-22 12:45 Ängby IF Röd - Nockebyhovs IF 2 Ängby IP 2
Omgång 13
2019-09-27 17:30 FK Bromma Grön - Ängby IF Röd Ängby Södra BP 12
2019-09-28 14:30 Rissne IF Röd - IF Brommapojkarna 7 Rissne IP 2
2019-09-28 16:15 Vasalunds IF HuvudS - Vasalunds Stockholm IF Rinkeby2 Huvudstafältet 11
2019-09-29 09:00 Nockebyhovs IF 2 - Assyriska FF Babylon 1 Åkeshovs BP 11
2019-09-29 11:00 Hässelby SK FF 2 - Spånga IS FK 8 Hässelby IP 22
2019-09-29 12:45 Karlbergs BK Gul 2 - Sollentuna FK 11 Kristinebergs IP 2