Spelprogram - P13 Nordvästra B1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 10:30 131401001 Brunnby FF - Hjärnarps GIF 6 - 0 Brunnbyvallen B-plan 9-manna
2019-04-07 10:30 131401003 Fortuna FF röd - Helsingborgs IF 2 2 - 2 Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
2019-04-07 11:00 131401004 Spanska Akademin FF gul - Ljungbyheds IF/Röstånga IS 5 - 2 Filborna IP 4, 9-manna
2019-04-10 18:30 131401005 Ängelholms FF blå - Jonstorps IF FK 13 - 0 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-04-13 11:00 131401009 Ljungbyheds IF/Röstånga IS - Ängelholms FF blå 4 - 3 Ljungavallen 9-manna
2019-04-13 11:00 131401011 Ekets GoIF - Fortuna FF röd 1 - 4 Örkelljunga IP konstgräs
2019-04-14 11:00 131401012 Hjärnarps GIF - Eskilsminne IF vit 0 - 9 Hjärnarpsvallen A-plan 9-manna
2019-04-14 12:00 131401007 Hittarps IK röd - Brunnby FF 7 - 1 Laröds IP plan 2 konstgräs
2019-04-17 19:15 131401002 Eskilsminne IF vit - Ekets GoIF 5 - 1 Västergårds IP 9, konstgräs
2019-04-20 14:00 131401017 Ängelholms FF blå - Helsingborgs IF 2 4 - 5 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-04-21 11:30 131401018 Jonstorps IF FK - Ljungbyheds IF/Röstånga IS 3 - 5 Kullaparken A-Plan
2019-04-22 15:00 131401015 Fortuna FF röd - Hjärnarps GIF 3 - 0 Örbyvallen A-plan 9-manna
2019-04-27 10:00 131401022 Ekets GoIF - Ängelholms FF blå 1 - 3 Ryavallen C-plan
2019-04-27 15:30 131401021 Helsingborgs IF 2 - Jonstorps IF FK 8 - 1 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
2019-04-28 10:30 131401020 Brunnby FF - Eskilsminne IF vit 3 - 5 Brunnbyvallen B-plan 9-manna
2019-04-28 11:00 131401023 Hjärnarps GIF - Spanska Akademin FF gul 0 - 14 Hjärnarpsvallen A-plan 9-manna
2019-04-28 14:00 131401019 Hittarps IK röd - Fortuna FF röd 11 - 4 Laröds IP plan 2 konstgräs
Maj
2019-05-01 11:00 131401014 Eskilsminne IF vit - Hittarps IK röd 2 - 4 Västergårds IP 7, konstgräs
2019-05-04 11:00 131401026 Fortuna FF röd - Brunnby FF 1 - 0 Örbyvallen B-plan 9-manna
2019-05-04 11:00 131401028 Ängelholms FF blå - Hjärnarps GIF 15 - 0 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-05-05 12:00 131401029 Jonstorps IF FK - Ekets GoIF 2 - 4 Kullaparken A-Plan
2019-05-05 14:00 131401030 Ljungbyheds IF/Röstånga IS - Helsingborgs IF 2 8 - 5 Ljungavallen 9-manna
2019-05-05 17:00 131401027 Spanska Akademin FF gul - Hittarps IK röd 6 - 2 Filborna IP 4, 9-manna
2019-05-10 18:30 131401034 Ekets GoIF - Ljungbyheds IF/Röstånga IS 2 - 3 Ryavallen C-plan
2019-05-11 10:00 131401035 Hjärnarps GIF - Jonstorps IF FK 3 - 10 Hjärnarpsvallen A-plan 9-manna
2019-05-12 10:30 131401032 Brunnby FF - Spanska Akademin FF gul 1 - 5 Brunnbyvallen B-plan 9-manna
2019-05-12 11:00 131401033 Eskilsminne IF vit - Fortuna FF röd 1 - 3 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-05-12 14:00 131401031 Hittarps IK röd - Ängelholms FF blå 2 - 0 Laröds IP plan 2 konstgräs
2019-05-17 18:30 131401041 Ljungbyheds IF/Röstånga IS - Hjärnarps GIF WO (3 - 0) Ljungavallen 9-manna
2019-05-18 11:00 131401042 Helsingborgs IF 2 - Ekets GoIF 3 - 3 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
2019-05-18 17:00 131401038 Spanska Akademin FF gul - Eskilsminne IF vit 5 - 3 Filborna IP 4, 9-manna
2019-05-19 13:00 131401040 Jonstorps IF FK - Hittarps IK röd 1 - 5 Kullaparken B-plan 9-manna
2019-05-22 19:00 131401052 Ljungbyheds IF/Röstånga IS - Brunnby FF 2 - 2 Ljungavallen 9-manna
2019-05-24 19:00 131401010 Helsingborgs IF 2 - Spanska Akademin FF gul 4 - 7 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 9-manna
2019-05-25 10:00 131401047 Hjärnarps GIF - Helsingborgs IF 2 3 - 13 Hjärnarpsvallen A-plan 9-manna
2019-05-26 10:30 131401044 Brunnby FF - Jonstorps IF FK 1 - 3 Brunnbyvallen B-plan 9-manna
2019-05-26 11:00 131401045 Eskilsminne IF vit - Ängelholms FF blå 4 - 2 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-05-26 11:00 131401046 Fortuna FF röd - Spanska Akademin FF gul 6 - 0 Örbyvallen B-plan 9-manna
2019-05-26 14:00 131401043 Hittarps IK röd - Ljungbyheds IF/Röstånga IS 2 - 4 Laröds IP plan 2 konstgräs
Juni
2019-06-01 11:00 131401039 Ängelholms FF blå - Brunnby FF 14 - 1 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-06-04 19:15 131401057 Eskilsminne IF vit - Ljungbyheds IF/Röstånga IS 4 - 5 Västergårds IP 3, 9-manna
2019-06-08 10:00 131401053 Helsingborgs IF 2 - Hittarps IK röd 2 - 4 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
2019-06-08 13:00 131401054 Ekets GoIF - Hjärnarps GIF 8 - 1 Ryavallen C-plan
2019-06-09 13:00 131401050 Ängelholms FF blå - Fortuna FF röd 5 - 6 Nya Träningsplanerna, Ängelholm Konstgräs
2019-06-09 14:30 131401051 Jonstorps IF FK - Eskilsminne IF vit 4 - 6 Kullaparken B-plan 9-manna
2019-06-09 17:00 131401016 Spanska Akademin FF gul - Ekets GoIF 6 - 0 Filborna IP 4, 9-manna
2019-06-12 18:00 131401055 Hittarps IK röd - Ekets GoIF 3 - 3 Laröds IP plan 2 konstgräs
2019-06-12 18:30 131401066 Hjärnarps GIF - Hittarps IK röd 2 - 4 Hjärnarpsvallen A-plan 9-manna
2019-06-12 19:30 131401064 Helsingborgs IF 2 - Eskilsminne IF vit 2 - 2 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
2019-06-15 11:00 131401058 Fortuna FF röd - Jonstorps IF FK 5 - 2 Örbyvallen B-plan 9-manna
2019-06-16 10:30 131401056 Brunnby FF - Helsingborgs IF 2 9 - 3 Brunnbyvallen B-plan 9-manna
2019-06-16 17:00 131401059 Spanska Akademin FF gul - Ängelholms FF blå WO (3 - 0) Filborna IP 4, 9-manna
2019-06-19 19:00 131401062 Jonstorps IF FK - Spanska Akademin FF gul 2 - 2 Kullaparken B-plan 9-manna
2019-06-19 19:00 131401063 Ljungbyheds IF/Röstånga IS - Fortuna FF röd 4 - 2 Ljungavallen 9-manna
2019-06-23 18:30 131401065 Ekets GoIF - Brunnby FF 3 - 2 Ryavallen C-plan