Spelprogram - F10 Sydvästra C, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-13 10:00 Furulunds IK - Västra Ingelstad IS (F11) Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
2019-04-13 10:00 Lilla Torg FF svart - Lilla Torg FF blå Mariedals IP konstgräs 5-manna 2
2019-04-14 09:30 Kulladals FF - Lunds BOIS Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-04-14 10:00 Husie IF - TFK Nova Eslöv Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 10:00 IF Lödde - Maglasäte IF Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
Omgång 2
2019-04-21 10:00 Lilla Torg FF svart - Kulladals FF Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 10:30 Lilla Torg FF blå - IF Lödde Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-23 18:30 TFK Nova Eslöv - Furulunds IK Berga IP, naturgräs
2019-05-08 17:30 Lunds BOIS - Husie IF Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
Omgång 3
2019-04-27 10:00 IF Lödde - Kulladals FF Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-04-28 10:00 Husie IF - Lilla Torg FF svart Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 12:00 Furulunds IK - Lunds BOIS Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-05-21 18:30 Västra Ingelstad IS (F11) - TFK Nova Eslöv Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Omgång 4
2019-05-04 10:00 Lilla Torg FF svart - Furulunds IK Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-05 10:00 IF Lödde - Husie IF Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-05-06 18:30 Lunds BOIS - Västra Ingelstad IS (F11) Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-05-16 18:30 Maglasäte IF - Vellinge IF Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
Omgång 5
2019-05-11 10:00 Vellinge IF - Lilla Torg FF blå Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Furulunds IK - IF Lödde Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-05-11 11:00 Västra Ingelstad IS (F11) - Lilla Torg FF svart Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 14:00 TFK Nova Eslöv - Lunds BOIS Berga IP, naturgräs
Omgång 6
2019-05-16 17:45 IF Lödde - Västra Ingelstad IS (F11) Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-05-18 11:00 Kulladals FF - Vellinge IF Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-19 12:00 Lilla Torg FF blå - Maglasäte IF Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-05 17:15 Lilla Torg FF svart - TFK Nova Eslöv Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
Omgång 7
2019-05-25 11:30 Vellinge IF - Husie IF Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-05-25 12:30 Lunds BOIS - Lilla Torg FF svart Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-05-26 12:00 Maglasäte IF - Kulladals FF Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-05-26 14:00 TFK Nova Eslöv - IF Lödde Berga IP, naturgräs
Omgång 8
2019-06-08 11:00 Kulladals FF - Lilla Torg FF blå Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
2019-06-08 11:00 Furulunds IK - Vellinge IF Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-06-09 10:00 IF Lödde - Lunds BOIS Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-06-09 10:00 Husie IF - Maglasäte IF Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Omgång 9
2019-06-15 09:00 Lilla Torg FF blå - Husie IF Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Vellinge IF - Västra Ingelstad IS (F11) Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-06-15 12:00 Maglasäte IF - Furulunds IK Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Lilla Torg FF svart - IF Lödde Mariedals IP konstgräs 7-manna 1