Spelprogram - P13- 2F

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Orange 1 Anders Roxström 0727375454 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 6 grön Niklas Gredenmo +46739888916 Vit/Grön/Vit
Huddinge IF 3 Anna Mia Maria Sjögren 0704016768 Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Tumba FK Blå Richard Essving 0764226042 Vit/Blå/Blå
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Markus Wistrand 0733198332 Röd/Vit/Röd
Rönninge Salem Fotboll 1 Anna-Lena Wedin-Karlsson 0855018963 0709550779 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 1 Bo Alkfors Eriksson Blåvitt/blå/blå
Sörskogens IF P06_2 Rasmus Malmborg 0707987130 Vit/Röd/Vit
Tullinge Triangel Pojkar FK 2 Christer Eriksson Grön/Vit/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Grön 3 Mikael Bergqvist 0733909027 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-05 18:00 151199006 Huddinge IF 3 - Hammarby IF FF 6 grön 4 - 8 Källbrinks IP 3
2019-04-06 11:00 151199001 IFK Tumba FK Blå - Sörskogens IF P06_2 10 - 2 Brunna IP 21
2019-04-06 12:00 151199002 Älvsjö AIK FF Grön 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 4 - 11 Älvsjö IP 1
2019-04-06 12:00 151199004 Rönninge Salem Fotboll 1 - Enskede IK Orange 1 1 - 7 Berga IP 1
2019-04-06 12:30 151199005 Segeltorps IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 4 - 2 Segeltorps IP 1
2019-04-13 09:00 151199011 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - IFK Tumba FK Blå 5 - 3 Hägerstensåsens BP 12
2019-04-13 13:00 151199012 Sörskogens IF P06_2 - Huddinge IF 3 5 - 6 Sörskogens BP 1
2019-04-13 16:00 151199008 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 6 - 2 Brantbrinks IP 1
2019-04-14 16:30 151199007 Hammarby IF FF 6 grön - Segeltorps IF 1 5 - 1 Eriksdals BP 1
2019-04-22 09:00 151199018 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Sörskogens IF P06_2 8 - 2 Hägerstensåsens BP 12
2019-04-22 18:00 151199014 Älvsjö AIK FF Grön 3 - Enskede IK Orange 1 6 - 3 Solberga BP 1
2019-04-23 17:15 151199016 Rönninge Salem Fotboll 1 - Hammarby IF FF 6 grön 2 - 14 Berga IP 1
2019-04-28 08:30 151199019 Huddinge IF 3 - Rönninge Salem Fotboll 1 5 - 0 Källbrinks IP 3
2019-04-28 14:00 151199024 Sörskogens IF P06_2 - Segeltorps IF 1 4 - 0 Sörskogens BP 1
2019-04-28 16:00 151199021 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Älvsjö AIK FF Grön 3 1 - 0 Brantbrinks IP 1
Maj
2019-05-04 10:15 151199030 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Enskede IK Orange 1 12 - 0 Hägerstensåsens BP 12
2019-05-05 08:30 151199026 Älvsjö AIK FF Grön 3 - Hammarby IF FF 6 grön 0 - 5 Älvsjö IP 1
2019-05-05 09:00 151199028 Rönninge Salem Fotboll 1 - Segeltorps IF 1 0 - 3 Berga IP 1
2019-05-05 12:00 151199025 IFK Tumba FK Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 1 - 6 Storvretens BP 1
2019-05-11 14:00 151199062 Hammarby IF FF 6 grön - Sörskogens IF P06_2 6 - 0 Årstagårdens BP 1
2019-05-11 16:15 151199034 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 2 - 3 Brantbrinks IP 1
2019-05-12 10:30 151199033 Hammarby IF FF 6 grön - IFK Tumba FK Blå 5 - 1 Eriksdals BP 1
2019-05-12 10:45 151199032 Huddinge IF 3 - Älvsjö AIK FF Grön 3 5 - 7 Källbrinks IP 3
2019-05-12 14:00 151199036 Sörskogens IF P06_2 - Rönninge Salem Fotboll 1 3 - 3 Sörskogens BP 1
2019-05-16 18:00 151199017 Segeltorps IF 1 - Huddinge IF 3 2 - 3 Visättra IP 1
2019-05-18 10:30 151199022 Enskede IK Orange 1 - IFK Tumba FK Blå 3 - 15 Enskede IP 2
2019-05-18 10:30 151199042 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Hammarby IF FF 6 grön 2 - 6 Hägerstensåsens BP 12
2019-05-18 14:30 151199038 Älvsjö AIK FF Grön 3 - Segeltorps IF 1 1 - 2 Mälarhöjdens IP 1
2019-05-19 12:00 151199037 IFK Tumba FK Blå - Huddinge IF 3 2 - 5 Storvretens BP 1
2019-05-19 15:00 151199040 Enskede IK Orange 1 - Sörskogens IF P06_2 5 - 2 Enskede IP 3
2019-05-24 18:00 151199044 Segeltorps IF 1 - IFK Tumba FK Blå 6 - 1 Segeltorps IP 1
2019-05-24 18:00 151199045 Huddinge IF 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 0 - 3 Källbrinks IP 3
2019-05-25 09:00 151199047 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Enskede IK Orange 1 7 - 3 Brantbrinks IP 1
2019-05-26 09:00 151199043 Rönninge Salem Fotboll 1 - Älvsjö AIK FF Grön 3 5 - 2 Berga IP 1
2019-05-31 17:30 151199051 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Sörskogens IF P06_2 0 - 8 Broängsplan 1
Juni
2019-06-01 13:00 151199049 IFK Tumba FK Blå - Rönninge Salem Fotboll 1 9 - 4 Storvretens BP 1
2019-06-02 10:00 151199054 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Segeltorps IF 1 3 - 2 Hägerstensåsens BP 11
2019-06-02 12:00 151199052 Enskede IK Orange 1 - Hammarby IF FF 6 grön 5 - 4 Enskede IP 3
2019-06-08 14:00 151199060 Sörskogens IF P06_2 - Älvsjö AIK FF Grön 3 3 - 3 Sörskogens BP 1
2019-06-08 17:00 151199056 Rönninge Salem Fotboll 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 1 - 7 Berga IP 1
2019-06-09 11:45 151199058 Huddinge IF 3 - Enskede IK Orange 1 4 - 5 Källbrinks IP 3
2019-06-09 13:30 151199059 Hammarby IF FF 6 grön - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 12 - 1 Eriksdals BP 1
2019-06-15 11:00 151199063 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Huddinge IF 3 3 - 5 Brantbrinks IP 1
2019-06-16 11:00 151199061 IFK Tumba FK Blå - Älvsjö AIK FF Grön 3 8 - 1 Storvretens BP 2
2019-06-16 11:30 151199127 Hammarby IF FF 6 grön - Huddinge IF 3 2 - 1 Tantolundens BP 11
2019-06-16 12:00 151199064 Enskede IK Orange 1 - Segeltorps IF 1 2 - 4 Enskede IP 3
Augusti
2019-08-10 17:00 151199067 Älvsjö AIK FF Grön 3 - IFK Tumba FK Blå 2 - 3 Älvsjö IP 1
2019-08-14 18:30 151199072 Sörskogens IF P06_2 - Hammarby IF FF 6 grön 3 - 4 Sörskogens BP 1
2019-08-17 09:00 151199078 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 3 - 1 Hägerstensåsens BP 12
2019-08-17 13:00 151199074 Älvsjö AIK FF Grön 3 - Sörskogens IF P06_2 9 - 0 Älvsjö IP 1
2019-08-24 15:00 151199081 Segeltorps IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 3 - 3 Segeltorps IP 1
2019-08-25 12:00 151199080 Rönninge Salem Fotboll 1 - IFK Tumba FK Blå 3 - 3 Berga IP 1
2019-08-25 13:30 151199083 Hammarby IF FF 6 grön - Enskede IK Orange 1 3 - 0 Eriksdals BP 1
2019-08-25 14:00 151199084 Sörskogens IF P06_2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 2 - 10 Sörskogens BP 1
2019-08-26 19:00 151199075 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Hammarby IF FF 6 grön 1 - 2 Brantbrinks IP 2
2019-08-29 19:00 151199070 Enskede IK Orange 1 - Segeltorps IF 1 2 - 3 Gubbängens BP 1
2019-08-31 12:00 151199085 IFK Tumba FK Blå - Segeltorps IF 1 1 - 5 Storvretens BP 1
2019-08-31 18:15 151199086 Älvsjö AIK FF Grön 3 - Rönninge Salem Fotboll 1 7 - 1 Älvsjö IP 1
September
2019-09-01 14:00 151199090 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Huddinge IF 3 5 - 4 Hägerstensåsens BP 12
2019-09-01 16:30 151199088 Enskede IK Orange 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 0 - 8 Enskede IP 3
2019-09-06 18:00 151199093 Huddinge IF 3 - IFK Tumba FK Blå 3 - 5 Källbrinks IP 3
2019-09-07 09:30 151199092 Segeltorps IF 1 - Älvsjö AIK FF Grön 3 2 - 1 Segeltorps IP 1
2019-09-08 12:00 151199094 Hammarby IF FF 6 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 3 - 2 Eriksdals BP 1
2019-09-08 12:00 151199096 Sörskogens IF P06_2 - Enskede IK Orange 1 1 - 1 Sörskogens BP 1
2019-09-14 09:00 151199102 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 3 - 4 Hägerstensåsens BP 12
2019-09-14 11:00 151199097 IFK Tumba FK Blå - Hammarby IF FF 6 grön 4 - 4 Storvretens BP 1
2019-09-15 08:30 151199098 Älvsjö AIK FF Grön 3 - Huddinge IF 3 3 - 2 Älvsjö IP 1
2019-09-15 10:30 151199100 Rönninge Salem Fotboll 1 - Sörskogens IF P06_2 0 - 2 Berga IP 1
2019-09-20 17:30 151199106 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - IFK Tumba FK Blå 4 - 0 Broängsplan 1
2019-09-20 18:00 151199103 Segeltorps IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 6 - 2 Segeltorps IP 1
2019-09-21 11:30 151199105 Hammarby IF FF 6 grön - Älvsjö AIK FF Grön 3 3 - 5 Årstagårdens BP 1
2019-09-22 13:30 151199107 Enskede IK Orange 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 2 - 3 Enskede IP 3
2019-09-28 12:00 151199109 IFK Tumba FK Blå - Enskede IK Orange 1 6 - 0 Storvretens BP 1
2019-09-29 09:30 151199110 Älvsjö AIK FF Grön 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 2 - 8 Solberga BP 1
2019-09-29 10:30 151199112 Rönninge Salem Fotboll 1 - Huddinge IF 3 2 - 9 Berga IP 1
2019-09-29 12:30 151199113 Segeltorps IF 1 - Sörskogens IF P06_2 4 - 0 Segeltorps IP 1
Oktober
2019-10-03 18:00 151199076 Enskede IK Orange 1 - Huddinge IF 3 0 - 10 Visättra IP 1
2019-10-05 10:00 151199115 Huddinge IF 3 - Segeltorps IF 1 2 - 0 Källbrinks IP 3
2019-10-05 11:30 151199116 Hammarby IF FF 6 grön - Rönninge Salem Fotboll 1 5 - 2 Årstagårdens BP 1
2019-10-05 13:00 151199120 Sörskogens IF P06_2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 1 - 8 Sörskogens BP 1
2019-10-06 13:30 151199118 Enskede IK Orange 1 - Älvsjö AIK FF Grön 3 1 - 1 Enskede IP 3
2019-10-06 14:00 151199071 Huddinge IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 3 - 7 Sörskogens BP 1
2019-10-11 19:30 151199125 Segeltorps IF 1 - Hammarby IF FF 6 grön 3 - 5 Segeltorps IP 1
2019-10-12 10:00 151199126 Huddinge IF 3 - Sörskogens IF P06_2 2 - 1 Källbrinks IP 3
2019-10-12 13:00 151199121 IFK Tumba FK Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 3 - 1 Storvretens BP 1
2019-10-13 10:00 151199124 Rönninge Salem Fotboll 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK 2 0 - 3 Berga IP 1
2019-10-19 14:30 151199128 Tullinge Triangel Pojkar FK 2 - Segeltorps IF 1 0 - 1 Brantbrinks IP 1
2019-10-20 10:00 151199131 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Älvsjö AIK FF Grön 3 5 - 1 Hägerstensåsens BP 12
2019-10-20 13:30 151199129 Enskede IK Orange 1 - Rönninge Salem Fotboll 1 2 - 1 Enskede IP 3
2019-10-20 14:00 151199132 Sörskogens IF P06_2 - IFK Tumba FK Blå 3 - 7 Sörskogens BP 1