Spelprogram - P13- 3E

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 5 Anders Nyström 0736820300 Svart/Vit/Svart/Gul
Ekerö IK Staffan André 0703791314 Blå/Blå/Blå
FC Järfälla 2 Farman Hussein 0855914986 0760535004 Vit/Svart/Svarta
FK Bromma 1 Jimmie Nordensvärd 0723702513 Grön/Svart/Gröna
IF Brommapojkarna 5 Johan Elevant 0702449151 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Sollentuna FK 8 Claes Olsson 0706339418 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 3 Fredrik Meyer 0708755397 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Röd Sami Kurula 0709533189 Grön, Vit, Grön
Ursvik IK gul Hans-Göran Brunn 0735312222 Gult/Svart/Svart
Vällingby AIK 1 Magnus Larsson 0736937307 Röd/Grön/Röd
Ängby IF 3 Carl Sollander 0738404004 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 10:00 151204002 Spånga IS FK 3 - Vällingby AIK 1 1 - 2 Spånga IP 4
2019-04-07 10:30 151204003 FC Järfälla 2 - AIK FF 5 1 - 3 Järfällavallen 12
2019-04-07 10:30 151204006 IF Brommapojkarna 5 - Sundbybergs IK Röd 3 - 3 Grimsta IP 22
2019-04-07 17:45 151204005 Ekerö IK - FK Bromma 1 3 - 3 Träkvistavallen 21
2019-04-09 18:45 151204004 Ängby IF 3 - Sollentuna FK 8 5 - 1 Vällingby BP 11
2019-04-12 18:00 151204009 Sollentuna FK 8 - FC Järfälla 2 2 - 7 Kärrdals BP 1
2019-04-13 11:00 151204012 Ursvik IK gul - IF Brommapojkarna 5 9 - 2 Ursviks IP 12
2019-04-13 11:30 151204007 Sundbybergs IK Röd - Ekerö IK 7 - 1 Örvallen 12
2019-04-13 16:30 151204010 AIK FF 5 - Spånga IS FK 3 2 - 0 Råstasjön 11
2019-04-22 08:30 151204016 Ängby IF 3 - Sundbybergs IK Röd 0 - 9 Ängby IP 12
2019-04-22 10:30 151204014 Spånga IS FK 3 - Sollentuna FK 8 0 - 5 Bromstens IP 22
2019-04-22 10:30 151204015 FC Järfälla 2 - FK Bromma 1 9 - 2 Järfällavallen 12
2019-04-22 12:45 151204017 Ekerö IK - IF Brommapojkarna 5 0 - 4 Träkvistavallen 21
2019-04-22 13:45 151204018 Vällingby AIK 1 - Ursvik IK gul 1 - 1 Blackeberg BP 11
2019-04-26 18:30 151204024 Ursvik IK gul - Ekerö IK 3 - 4 Ursviks IP 12
2019-04-27 10:30 151204019 IF Brommapojkarna 5 - Ängby IF 3 3 - 3 Grimsta IP 22
2019-04-27 11:30 151204020 Sundbybergs IK Röd - FC Järfälla 2 2 - 10 Örvallen 12
Maj
2019-05-04 10:00 151204028 Ängby IF 3 - Ekerö IK 3 - 6 Ängby IP 12
2019-05-05 09:00 151204027 FC Järfälla 2 - IF Brommapojkarna 5 7 - 2 Järfällavallen 11
2019-05-05 10:00 151204030 Vällingby AIK 1 - Sollentuna FK 8 2 - 0 Grimsta IP 22
2019-05-05 11:30 151204008 FK Bromma 1 - Ängby IF 3 6 - 0 Ängby Södra BP 1
2019-05-05 11:30 151204026 Spånga IS FK 3 - Sundbybergs IK Röd 3 - 0 Bromstens IP 22
2019-05-05 16:30 151204029 AIK FF 5 - Ursvik IK gul 8 - 0 Råstasjön 1
2019-05-08 19:10 151204021 FK Bromma 1 - Spånga IS FK 3 2 - 1 Ängby Södra BP 1
2019-05-10 18:00 151204035 Sollentuna FK 8 - AIK FF 5 0 - 4 Edsbergs Sportfält 2
2019-05-10 18:30 151204036 Ursvik IK gul - Ängby IF 3 5 - 2 Ursviks IP 12
2019-05-11 11:30 151204032 IF Brommapojkarna 5 - Spånga IS FK 3 1 - 2 Åkeshovs BP 11
2019-05-12 12:45 151204031 Ekerö IK - FC Järfälla 2 0 - 2 Träkvistavallen 21
2019-05-12 16:00 151204034 FK Bromma 1 - Vällingby AIK 1 0 - 2 Ängby Södra BP 1
2019-05-15 19:30 151204023 AIK FF 5 - Vällingby AIK 1 0 - 1 Bergshamra IP 1
2019-05-18 09:00 151204040 Sollentuna FK 8 - Ursvik IK gul 11 - 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-05-18 15:00 151204041 AIK FF 5 - FK Bromma 1 2 - 3 Råstasjön 11
2019-05-18 17:30 151204038 Spånga IS FK 3 - Ekerö IK 5 - 2 Spånga IP 4
2019-05-19 10:30 151204039 FC Järfälla 2 - Ängby IF 3 4 - 0 Järfällavallen 11
2019-05-19 12:15 151204042 Vällingby AIK 1 - Sundbybergs IK Röd 2 - 1 Grimsta IP 22
2019-05-24 18:30 151204048 Ursvik IK gul - FC Järfälla 2 0 - 3 Ursviks IP 12
2019-05-25 11:30 151204046 Sundbybergs IK Röd - AIK FF 5 1 - 5 Örvallen 12
2019-05-26 10:30 151204045 IF Brommapojkarna 5 - Vällingby AIK 1 2 - 2 Grimsta IP 22
2019-05-26 16:00 151204047 FK Bromma 1 - Sollentuna FK 8 2 - 6 Ängby Södra BP 1
2019-05-28 18:30 151204043 Ängby IF 3 - Spånga IS FK 3 3 - 2 Vällingby BP 1
2019-05-30 10:30 151204050 Spånga IS FK 3 - FC Järfälla 2 0 - 5 Spånga IP 4
Juni
2019-06-02 10:30 151204054 Vällingby AIK 1 - Ekerö IK 0 - 1 Grimsta IP 22
2019-06-02 14:00 151204051 FK Bromma 1 - Ursvik IK gul 6 - 4 Ängby Södra BP 1
2019-06-03 19:30 151204053 AIK FF 5 - IF Brommapojkarna 5 10 - 0 Bergshamra IP 1
2019-06-07 18:30 151204060 Ursvik IK gul - Spånga IS FK 3 0 - 6 Ursviks IP 12
2019-06-07 19:00 151204052 Sollentuna FK 8 - Sundbybergs IK Röd 0 - 7 Helenelunds IP 11
2019-06-08 10:00 151204056 Ängby IF 3 - Vällingby AIK 1 1 - 8 Ängby IP 12
2019-06-08 11:30 151204059 Sundbybergs IK Röd - FK Bromma 1 3 - 5 Örvallen 12
2019-06-08 16:00 151204058 IF Brommapojkarna 5 - Sollentuna FK 8 2 - 7 Kärrdals BP 1
2019-06-09 12:45 151204057 Ekerö IK - AIK FF 5 2 - 3 Träkvistavallen 21
2019-06-14 18:00 151204064 Sollentuna FK 8 - Ekerö IK 3 - 0 Edsbergs Sportfält 2
2019-06-15 11:30 151204062 Sundbybergs IK Röd - Ursvik IK gul 6 - 3 Örvallen 12
2019-06-15 15:00 151204065 AIK FF 5 - Ängby IF 3 3 - 3 Råstasjön 11
2019-06-16 10:00 151204066 Vällingby AIK 1 - FC Järfälla 2 1 - 9 Grimsta IP 22
2019-06-16 16:00 151204063 FK Bromma 1 - IF Brommapojkarna 5 3 - 7 Ängby Södra BP 1
Augusti
2019-08-10 09:00 151204069 Ängby IF 3 - AIK FF 5 2 - 7 Ängby IP 12
2019-08-10 11:00 151204072 Ursvik IK gul - Sundbybergs IK Röd 1 - 3 Ursviks IP 12
2019-08-11 12:00 151204068 FC Järfälla 2 - Vällingby AIK 1 WO (3 - 0) Järfällavallen 11
2019-08-11 12:45 151204070 Ekerö IK - Sollentuna FK 8 0 - 0 Träkvistavallen 21
2019-08-16 19:30 151204076 Sollentuna FK 8 - IF Brommapojkarna 5 1 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-17 16:30 151204077 AIK FF 5 - Ekerö IK 7 - 3 Råstasjön 11
2019-08-18 10:30 151204074 Spånga IS FK 3 - Ursvik IK gul 3 - 3 Spånga IP 4
2019-08-18 10:30 151204078 Vällingby AIK 1 - Ängby IF 3 1 - 0 Grimsta IP 22
2019-08-18 12:00 151204075 FK Bromma 1 - Sundbybergs IK Röd 2 - 3 Ängby Södra BP 1
2019-08-21 19:00 151204071 IF Brommapojkarna 5 - FK Bromma 1 5 - 2 Ängby Södra BP 1
2019-08-23 18:30 151204084 Ursvik IK gul - FK Bromma 1 0 - 6 Ursviks IP 12
2019-08-24 11:30 151204083 Sundbybergs IK Röd - Sollentuna FK 8 3 - 0 Örvallen 12
2019-08-24 12:30 151204079 FC Järfälla 2 - Spånga IS FK 3 4 - 1 Järfällavallen 11
2019-08-25 09:00 151204082 IF Brommapojkarna 5 - AIK FF 5 1 - 5 Grimsta IP 22
2019-08-25 12:45 151204081 Ekerö IK - Vällingby AIK 1 1 - 2 Träkvistavallen 21
2019-08-30 18:30 151204086 Spånga IS FK 3 - Ängby IF 3 6 - 1 Spånga IP 4
2019-08-30 20:00 151204089 AIK FF 5 - Sundbybergs IK Röd 2 - 4 Råstasjön 1
2019-08-31 09:00 151204088 Sollentuna FK 8 - FK Bromma 1 2 - 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-31 11:15 151204087 FC Järfälla 2 - Ursvik IK gul 5 - 2 Järfällavallen 11
September
2019-09-01 12:00 151204090 Vällingby AIK 1 - IF Brommapojkarna 5 3 - 6 Grimsta IP 22
2019-09-06 19:15 151204096 Ursvik IK gul - Sollentuna FK 8 0 - 1 Ursviks IP 12
2019-09-07 09:00 151204091 Ängby IF 3 - FC Järfälla 2 1 - 11 Ängby IP 12
2019-09-07 11:30 151204094 Sundbybergs IK Röd - Vällingby AIK 1 4 - 3 Örvallen 12
2019-09-08 12:00 151204095 FK Bromma 1 - AIK FF 5 1 - 6 Ängby Södra BP 1
2019-09-08 13:00 151204092 Ekerö IK - Spånga IS FK 3 2 - 3 Träkvistavallen 21
2019-09-14 17:30 151204098 Spånga IS FK 3 - IF Brommapojkarna 5 4 - 1 Spånga IP 4
2019-09-15 09:00 151204100 Ängby IF 3 - Ursvik IK gul 1 - 5 Ängby IP 12
2019-09-15 10:30 151204099 FC Järfälla 2 - Ekerö IK 7 - 1 Järfällavallen 11
2019-09-15 12:00 151204102 Vällingby AIK 1 - FK Bromma 1 1 - 3 Grimsta IP 22
2019-09-20 18:00 151204107 Sollentuna FK 8 - Vällingby AIK 1 0 - 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-09-20 19:15 151204108 Ursvik IK gul - AIK FF 5 3 - 1 Ursviks IP 12
2019-09-21 10:30 151204104 IF Brommapojkarna 5 - FC Järfälla 2 1 - 10 Grimsta IP 22
2019-09-21 11:30 151204105 Sundbybergs IK Röd - Spånga IS FK 3 2 - 3 Örvallen 12
2019-09-22 12:45 151204103 Ekerö IK - Ängby IF 3 6 - 1 Träkvistavallen 21
2019-09-28 09:00 151204112 Ängby IF 3 - IF Brommapojkarna 5 3 - 1 Ängby IP 12
2019-09-28 10:30 151204110 Spånga IS FK 3 - FK Bromma 1 0 - 3 Spånga IP 4
2019-09-29 10:30 151204114 Vällingby AIK 1 - AIK FF 5 0 - 2 Grimsta IP 22
2019-09-29 11:00 151204111 FC Järfälla 2 - Sundbybergs IK Röd 2 - 4 Järfällavallen 11
2019-09-29 12:45 151204113 Ekerö IK - Ursvik IK gul 11 - 3 Träkvistavallen 21
2019-09-30 19:30 151204101 AIK FF 5 - Sollentuna FK 8 5 - 2 Bergshamra IP 1
Oktober
2019-10-04 19:30 151204118 Sollentuna FK 8 - Spånga IS FK 3 2 - 4 Edsbergs Sportfält 2
2019-10-05 09:00 151204115 IF Brommapojkarna 5 - Ekerö IK 1 - 0 Grimsta IP 22
2019-10-05 11:00 151204120 Ursvik IK gul - Vällingby AIK 1 1 - 3 Ursviks IP 12
2019-10-05 11:30 151204116 Sundbybergs IK Röd - Ängby IF 3 5 - 2 Örvallen 12
2019-10-09 18:00 151204130 AIK FF 5 - FC Järfälla 2 1 - 1 Bergshamra IP 1
2019-10-11 18:00 151204117 FK Bromma 1 - FC Järfälla 2 2 - 3 Ängby Södra BP 1
2019-10-12 09:00 151204122 Spånga IS FK 3 - AIK FF 5 1 - 1 Spånga IP 4
2019-10-13 10:30 151204123 FC Järfälla 2 - Sollentuna FK 8 5 - 0 Järfällavallen 11
2019-10-13 10:30 151204124 Ängby IF 3 - FK Bromma 1 2 - 2 Ängby IP 12
2019-10-13 10:30 151204126 IF Brommapojkarna 5 - Ursvik IK gul 3 - 2 Grimsta IP 22
2019-10-13 12:00 151204125 Ekerö IK - Sundbybergs IK Röd 2 - 0 Träkvistavallen 21
2019-10-16 19:00 151204127 Sundbybergs IK Röd - IF Brommapojkarna 5 4 - 0 Sundbybergs IP 21
2019-10-18 18:00 151204129 Sollentuna FK 8 - Ängby IF 3 1 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-10-20 12:00 151204131 Vällingby AIK 1 - Spånga IS FK 3 1 - 1 Grimsta IP 22
2019-10-20 14:00 151204128 FK Bromma 1 - Ekerö IK 2 - 2 Ängby Södra BP 1