Spelprogram - P13- 4A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 24 Lars Tony Sivert Eliasson GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF 2 Malena Söderholm Sandh 0730256222 Grön/Vit/Vit
IFK Lidingö FK 5 vit Pia Stevens-Larsen 0703985378 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Vaxholm 2 Lotta Romfelt Kullman Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 3 Mathias Linarfve Vit/Blå/Vit
Kungsängens IF 2 Jannica Wermason 0704776079 vit/blå/vit
Rydbo IF 2 Fredrik Persson 0706993659 Röd/Vit/Svart
Sollentuna FK 11 Henrik Andersson 0736256704 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 22 Björn Wäppling 0738243696 Blå-Svart/Svart/Blå
Täby United FC 4 Lennarth Selander 0733778755 Svart/Svart/Svart
Vallentuna BK 3 Thomas Hagelin 0728899011 Blå/blå/blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 12:00 151212006 IFK Österåker FK 3 - Vallentuna BK 3 5 - 2 Åkersberga IP 2
2019-04-07 12:45 151212003 IFK Vaxholm 2 - Rydbo IF 2 1 - 8 Vaxö IP 12
2019-04-09 19:00 151212002 Kungsängens IF 2 - Bollstanäs SK 24 1 - 17 Kungsängens IP 3
2019-04-11 19:00 151212004 Sollentuna FK 11 - Täby United FC 4 6 - 2 Kärrdals BP 1
2019-04-12 19:00 151212005 Täby FK 22 - IFK Lidingö FK 5 vit 2 - 6 Näsbydal 1
2019-04-13 13:00 151212009 Täby United FC 4 - IFK Vaxholm 2 4 - 4 Erikslund 1
2019-04-14 10:15 151212007 Vallentuna BK 3 - Täby FK 22 3 - 7 Vallentuna IP 3
2019-04-14 10:30 151212008 IFK Lidingö FK 5 vit - Sollentuna FK 11 7 - 0 Lidingövallen 21
2019-04-14 14:00 151212010 Rydbo IF 2 - Kungsängens IF 2 4 - 2 Wasavallen 1
2019-04-14 16:30 151212011 Bollstanäs SK 24 - Bällsta FF 2 4 - 3 Bollstanäs IP 2
2019-04-22 09:30 151212015 IFK Vaxholm 2 - IFK Lidingö FK 5 vit 2 - 6 Vaxö IP 12
2019-04-22 10:30 151212013 Bällsta FF 2 - Rydbo IF 2 1 - 1 Bällstabergs BP 1
2019-04-22 12:30 151212016 Sollentuna FK 11 - Vallentuna BK 3 6 - 2 Helenelunds IP 11
2019-04-22 14:30 151212014 Kungsängens IF 2 - Täby United FC 4 1 - 8 Kungsängens IP 3
2019-04-22 17:00 151212017 Täby FK 22 - IFK Österåker FK 3 11 - 3 Näsbydal 1
2019-04-26 19:00 151212022 Täby United FC 4 - Bällsta FF 2 2 - 8 Erikslund 1
2019-04-27 15:00 151212020 Vallentuna BK 3 - IFK Vaxholm 2 3 - 4 Vallentuna IP 3
2019-04-28 10:45 151212021 IFK Lidingö FK 5 vit - Kungsängens IF 2 4 - 0 Lidingövallen 21
2019-04-28 12:45 151212019 IFK Österåker FK 3 - Sollentuna FK 11 1 - 0 Åkersberga IP 2
2019-04-28 14:00 151212023 Rydbo IF 2 - Bollstanäs SK 24 4 - 4 Wasavallen 1
Maj
2019-05-04 13:45 151212027 IFK Vaxholm 2 - IFK Österåker FK 3 1 - 3 Vaxö IP 12
2019-05-04 15:30 151212026 Kungsängens IF 2 - Vallentuna BK 3 1 - 2 Kungsängens IP 3
2019-05-04 16:30 151212025 Bällsta FF 2 - IFK Lidingö FK 5 vit 1 - 4 Breviks IP 2
2019-05-05 16:00 151212028 Sollentuna FK 11 - Täby FK 22 3 - 9 Edsbergs Sportfält 2
2019-05-05 18:00 151212030 Bollstanäs SK 24 - Täby United FC 4 3 - 2 Bollstanäs IP 2
2019-05-10 19:00 151212031 Täby FK 22 - IFK Vaxholm 2 3 - 4 Näsbydal 1
2019-05-11 10:30 151212032 IFK Österåker FK 3 - Kungsängens IF 2 3 - 4 Åkersberga IP 2
2019-05-11 11:30 151212035 Täby United FC 4 - Rydbo IF 2 3 - 4 Erikslund 1
2019-05-11 15:00 151212033 Vallentuna BK 3 - Bällsta FF 2 4 - 3 Vallentuna IP 3
2019-05-12 14:15 151212034 IFK Lidingö FK 5 vit - Bollstanäs SK 24 2 - 2 Lidingövallen 21
2019-05-18 12:15 151212039 IFK Vaxholm 2 - Sollentuna FK 11 1 - 1 Vaxö IP 12
2019-05-18 15:30 151212038 Kungsängens IF 2 - Täby FK 22 3 - 4 Kungsängens IP 3
2019-05-19 11:00 151212065 Rydbo IF 2 - Sollentuna FK 11 5 - 4 Wasavallen 1
2019-05-19 12:30 151212037 Bällsta FF 2 - IFK Österåker FK 3 3 - 3 Bällstabergs BP 1
2019-05-19 14:00 151212041 Rydbo IF 2 - IFK Lidingö FK 5 vit 2 - 4 Wasavallen 1
2019-05-19 18:00 151212042 Bollstanäs SK 24 - Vallentuna BK 3 7 - 3 Bollstanäs IP 2
2019-05-24 19:00 151212044 Täby FK 22 - Bällsta FF 2 4 - 3 Näsbydal 1
2019-05-25 12:00 151212045 IFK Österåker FK 3 - Bollstanäs SK 24 1 - 5 Åkersberga IP 2
2019-05-25 16:30 151212046 Vallentuna BK 3 - Rydbo IF 2 4 - 7 Vallentuna IP 3
2019-05-26 12:15 151212047 IFK Lidingö FK 5 vit - Täby United FC 4 7 - 0 Lidingövallen 21
2019-05-26 17:30 151212043 Sollentuna FK 11 - Kungsängens IF 2 6 - 0 Edsbergs Sportfält 2
Juni
2019-06-01 10:00 151212052 Täby United FC 4 - Vallentuna BK 3 5 - 2 Erikslund 1
2019-06-01 15:30 151212050 Kungsängens IF 2 - IFK Vaxholm 2 2 - 8 Kungsängens IP 3
2019-06-02 12:30 151212049 Bällsta FF 2 - Sollentuna FK 11 1 - 4 Bällstabergs BP 1
2019-06-02 14:00 151212053 Rydbo IF 2 - IFK Österåker FK 3 7 - 4 Wasavallen 1
2019-06-02 16:30 151212054 Bollstanäs SK 24 - Täby FK 22 4 - 7 Bollstanäs IP 2
2019-06-06 10:00 151212061 Bällsta FF 2 - Kungsängens IF 2 5 - 0 Bällstabergs BP 1
2019-06-08 12:30 151212055 IFK Vaxholm 2 - Bällsta FF 2 2 - 9 Vaxö IP 12
2019-06-08 13:00 151212057 Täby FK 22 - Rydbo IF 2 2 - 10 Näsbydal 1
2019-06-08 15:00 151212059 Vallentuna BK 3 - IFK Lidingö FK 5 vit 4 - 4 Vallentuna IP 3
2019-06-09 12:00 151212058 IFK Österåker FK 3 - Täby United FC 4 4 - 2 Åkersberga IP 2
2019-06-09 16:00 151212056 Sollentuna FK 11 - Bollstanäs SK 24 1 - 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-06-15 10:00 151212064 Täby United FC 4 - Täby FK 22 OW (0 - 3) Erikslund 1
2019-06-16 13:00 151212063 IFK Lidingö FK 5 vit - IFK Österåker FK 3 4 - 1 Lidingövallen 21
2019-06-16 15:00 151212066 Bollstanäs SK 24 - IFK Vaxholm 2 3 - 3 Bollstanäs IP 2
Augusti
2019-08-09 19:00 151212070 Täby FK 22 - Täby United FC 4 8 - 1 Näsbydal 1
2019-08-10 13:45 151212068 IFK Vaxholm 2 - Bollstanäs SK 24 2 - 2 Vaxö IP 12
2019-08-10 14:00 151212067 Kungsängens IF 2 - Bällsta FF 2 1 - 3 Kungsängens IP 2
2019-08-11 17:30 151212069 Sollentuna FK 11 - Rydbo IF 2 5 - 4 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-16 19:00 151212076 Täby United FC 4 - IFK Österåker FK 3 3 - 2 Erikslund 1
2019-08-18 10:00 151212075 IFK Lidingö FK 5 vit - Vallentuna BK 3 8 - 0 Lidingövallen 21
2019-08-18 14:00 151212073 Bällsta FF 2 - IFK Vaxholm 2 6 - 4 Bällstabergs BP 1
2019-08-18 18:00 151212078 Bollstanäs SK 24 - Sollentuna FK 11 2 - 7 Bollstanäs IP 2
2019-08-23 19:00 151212081 Täby FK 22 - Bollstanäs SK 24 2 - 3 Näsbydal 1
2019-08-23 20:00 151212083 Vallentuna BK 3 - Täby United FC 4 4 - 2 Vallentuna IP 3
2019-08-24 12:00 151212082 IFK Österåker FK 3 - Rydbo IF 2 0 - 2 Åkersberga IP 2
2019-08-24 13:45 151212079 IFK Vaxholm 2 - Kungsängens IF 2 18 - 1 Vaxö IP 12
2019-08-25 16:00 151212080 Sollentuna FK 11 - Bällsta FF 2 5 - 1 Edsbergs Sportfält 2
2019-08-25 18:00 151212071 IFK Österåker FK 3 - IFK Lidingö FK 5 vit 1 - 8 Åkersberga IP 2
2019-08-31 09:30 151212089 Rydbo IF 2 - Vallentuna BK 3 4 - 2 Wasavallen 1
2019-08-31 11:30 151212088 Täby United FC 4 - IFK Lidingö FK 5 vit 0 - 4 Erikslund 1
2019-08-31 15:30 151212086 Kungsängens IF 2 - Sollentuna FK 11 1 - 11 Kungsängens IP 3
September
2019-09-01 12:30 151212085 Bällsta FF 2 - Täby FK 22 2 - 6 Bällstabergs BP 1
2019-09-01 18:00 151212090 Bollstanäs SK 24 - IFK Österåker FK 3 1 - 7 Bollstanäs IP 2
2019-09-07 13:00 151212092 Täby FK 22 - Kungsängens IF 2 12 - 0 Näsbydal 1
2019-09-07 15:00 151212094 Vallentuna BK 3 - Bollstanäs SK 24 2 - 1 Vallentuna IP 3
2019-09-08 11:30 151212095 IFK Lidingö FK 5 vit - Rydbo IF 2 WO (3 - 0) Lidingövallen 21
2019-09-08 14:00 151212093 IFK Österåker FK 3 - Bällsta FF 2 6 - 2 Åkersberga IP 2
2019-09-08 17:30 151212091 Sollentuna FK 11 - IFK Vaxholm 2 4 - 2 Edsbergs Sportfält 2
2019-09-09 19:00 151212077 Rydbo IF 2 - Täby FK 22 2 - 2 Wasavallen 1
2019-09-14 10:30 151212106 IFK Lidingö FK 5 vit - Bällsta FF 2 6 - 0 Lidingövallen 21
2019-09-14 13:45 151212099 IFK Vaxholm 2 - Täby FK 22 2 - 5 Vaxö IP 12
2019-09-14 15:30 151212098 Kungsängens IF 2 - IFK Österåker FK 3 1 - 5 Kungsängens IP 3
2019-09-15 12:30 151212097 Bällsta FF 2 - Vallentuna BK 3 9 - 0 Bällstabergs BP 1
2019-09-15 14:00 151212101 Rydbo IF 2 - Täby United FC 4 2 - 2 Wasavallen 1
2019-09-15 16:30 151212102 Bollstanäs SK 24 - IFK Lidingö FK 5 vit 1 - 10 Bollstanäs IP 2
2019-09-20 18:30 151212107 Täby United FC 4 - Bollstanäs SK 24 3 - 2 Erikslund 1
2019-09-21 09:45 151212119 Rydbo IF 2 - Bällsta FF 2 1 - 3 Wasavallen 1
2019-09-21 13:00 151212103 Täby FK 22 - Sollentuna FK 11 3 - 2 Näsbydal 1
2019-09-21 16:30 151212105 Vallentuna BK 3 - Kungsängens IF 2 3 - 1 Vallentuna IP 3
2019-09-22 12:00 151212104 IFK Österåker FK 3 - IFK Vaxholm 2 0 - 1 Åkersberga IP 2
2019-09-28 10:00 151212109 Bällsta FF 2 - Täby United FC 4 1 - 5 Erikslund 1
2019-09-28 15:30 151212110 Kungsängens IF 2 - IFK Lidingö FK 5 vit 0 - 5 Kungsängens IP 3
2019-09-29 16:30 151212114 Bollstanäs SK 24 - Rydbo IF 2 3 - 2 Bollstanäs IP 2
2019-09-29 17:30 151212112 Sollentuna FK 11 - IFK Österåker FK 3 1 - 7 Edsbergs Sportfält 2
Oktober
2019-10-05 11:30 151212118 Täby United FC 4 - Kungsängens IF 2 4 - 0 Erikslund 1
2019-10-05 16:30 151212116 Vallentuna BK 3 - Sollentuna FK 11 4 - 2 Vallentuna IP 3
2019-10-06 10:00 151212117 IFK Lidingö FK 5 vit - IFK Vaxholm 2 1 - 1 Lidingövallen 21
2019-10-06 14:00 151212115 IFK Österåker FK 3 - Täby FK 22 4 - 2 Åkersberga IP 2
2019-10-09 19:30 151212129 Täby United FC 4 - Sollentuna FK 11 3 - 1 Erikslund 1
2019-10-11 19:00 151212125 Täby FK 22 - Vallentuna BK 3 2 - 1 Näsbydal 1
2019-10-12 13:30 151212122 Kungsängens IF 2 - Rydbo IF 2 1 - 3 Kungsängens IP 3
2019-10-12 14:00 151212123 IFK Vaxholm 2 - Täby United FC 4 5 - 5 Vaxö IP 12
2019-10-13 12:30 151212121 Bällsta FF 2 - Bollstanäs SK 24 4 - 2 Bällstabergs BP 1
2019-10-13 17:30 151212124 Sollentuna FK 11 - IFK Lidingö FK 5 vit 3 - 2 Norrvikens IP 1
2019-10-19 11:00 151212130 Rydbo IF 2 - IFK Vaxholm 2 3 - 2 Wasavallen 1
2019-10-19 15:00 151212127 Vallentuna BK 3 - IFK Österåker FK 3 2 - 1 Vallentuna IP 3
2019-10-20 11:00 151212111 IFK Vaxholm 2 - Vallentuna BK 3 0 - 1 Vaxö IP 12
2019-10-20 12:30 151212128 IFK Lidingö FK 5 vit - Täby FK 22 6 - 1 Breviks IP 2
2019-10-20 15:00 151212131 Bollstanäs SK 24 - Kungsängens IF 2 4 - 2 Bollstanäs IP 2