Spelprogram - P13- 4F

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 Andreas Hamrén Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 7 Marcos Albanesi Chagallo 0704380297 Vinröd/Svart/Svarta
FoC Farsta FF Blå Johanna Jonasson 0768788916 Röd/Svart/Svart
Hanvikens SK Guld Mikael Andreas Wikström Röd/Röd/Vita
IFK Aspudden-Tellus Röd 4 Hanna Bergander 0709992986 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF blå Sofia Zelander 0703565816 Blå/Vit/Blå
Årsta FF 2 Agnes Blomqvist +46704603611 +4670463611 Vit/Svart/Svart
Örby IS Röd Roger Fajersson 0702851949 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 13:00 151217006 IFK Aspudden-Tellus Röd 4 - Västerhaninge IF blå 6 - 5 Aspuddens IP 12
2019-04-07 15:00 151217003 FoC Farsta FF Blå - Örby IS Röd 5 - 0 Farsta IP 11
2019-04-14 10:30 151217010 Örby IS Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 1 - 6 Stureby Skola BP 1
2019-04-22 15:00 151217015 FoC Farsta FF Blå - Hanvikens SK Guld 6 - 7 Farsta IP 11
2019-04-27 10:00 151217012 Årsta FF 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 4 4 - 5 Årstagårdens BP 1
2019-04-27 16:15 151217021 Hanvikens SK Guld - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 17 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-04-28 14:00 151217020 Västerhaninge IF blå - FoC Farsta FF Blå 6 - 7 Hanvedens IP 2
Maj
2019-05-04 13:00 151217026 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 - Västerhaninge IF blå 2 - 13 Kärrtorps IP 21
2019-05-05 09:00 151217029 Örby IS Röd - Årsta FF 2 9 - 5 Stureby Skola BP 1
2019-05-05 11:00 151217016 Boo FF 7 - Västerhaninge IF blå 2 - 3 Boovallen 2
2019-05-05 15:00 151217027 FoC Farsta FF Blå - IFK Aspudden-Tellus Röd 4 1 - 4 Farsta IP 11
2019-05-05 17:00 151217008 Hanvikens SK Guld - Boo FF 7 5 - 1 Boovallen 2
2019-05-10 19:00 151217036 Årsta FF 2 - Boo FF 7 4 - 8 Årstagårdens BP 1
2019-05-11 18:00 151217019 IFK Aspudden-Tellus Röd 4 - Boo FF 7 2 - 4 Aspuddens IP 12
2019-05-12 12:00 151217032 IFK Aspudden-Tellus Röd 4 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 12 - 1 Aspuddens IP 11
2019-05-19 10:30 151217041 Örby IS Röd - Hanvikens SK Guld 3 - 1 Stureby Skola BP 1
2019-05-19 15:00 151217039 FoC Farsta FF Blå - Boo FF 7 4 - 4 Farsta IP 11
2019-05-24 19:15 151217043 Boo FF 7 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 2 - 1 Boovallen 2
2019-05-25 11:30 151217048 Årsta FF 2 - FoC Farsta FF Blå 4 - 8 Årstagårdens BP 1
2019-05-26 14:00 151217046 Västerhaninge IF blå - Örby IS Röd 13 - 4 Hanvedens IP 2
Juni
2019-06-01 13:00 151217050 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 - FoC Farsta FF Blå 4 - 4 Kärrtorps IP 21
2019-06-01 16:30 151217051 Hanvikens SK Guld - Årsta FF 2 5 - 3 Trollbäckens IP 2
2019-06-02 09:00 151217053 Örby IS Röd - IFK Aspudden-Tellus Röd 4 3 - 4 Stureby Skola BP 1
2019-06-08 11:15 151217060 Årsta FF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 6 - 5 Årstagårdens BP 1
2019-06-09 16:00 151217059 Västerhaninge IF blå - Hanvikens SK Guld 1 - 2 Hanvedens IP 2
2019-06-13 19:00 151217065 Örby IS Röd - Boo FF 7 4 - 3 Lisebergs BP 1
2019-06-15 11:30 151217063 Hanvikens SK Guld - IFK Aspudden-Tellus Röd 4 9 - 5 Trollbäckens IP 2
2019-06-16 14:00 151217062 Västerhaninge IF blå - Årsta FF 2 1 - 7 Hanvedens IP 2
Augusti
2019-08-10 10:00 151217071 IFK Aspudden-Tellus Röd 4 - Hanvikens SK Guld 2 - 3 Aspuddens IP 11
2019-08-10 11:30 151217072 Årsta FF 2 - Västerhaninge IF blå 6 - 1 Årstagårdens BP 1
2019-08-17 13:00 151217074 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 - Årsta FF 2 2 - 7 Kärrtorps IP 21
2019-08-17 16:30 151217075 Hanvikens SK Guld - Västerhaninge IF blå 1 - 7 Trollbäckens IP 2
2019-08-24 10:00 151217084 Årsta FF 2 - Hanvikens SK Guld 7 - 0 Årstagårdens BP 1
2019-08-24 10:30 151217069 Boo FF 7 - Örby IS Röd 0 - 1 Skuru IP 11
2019-08-25 11:00 151217082 IFK Aspudden-Tellus Röd 4 - Örby IS Röd 0 - 0 Aspuddens IP 11
2019-08-25 15:00 151217079 FoC Farsta FF Blå - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 3 - 2 Farsta IP 11
2019-08-31 13:00 151217086 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 - Boo FF 7 3 - 7 Kärrtorps IP 21
September
2019-09-01 12:00 151217089 Örby IS Röd - Västerhaninge IF blå 4 - 3 Stureby Skola BP 1
2019-09-01 14:00 151217087 FoC Farsta FF Blå - Årsta FF 2 4 - 11 Farsta IP 11
2019-09-06 17:45 151217091 Boo FF 7 - FoC Farsta FF Blå 2 - 4 Boovallen 2
2019-09-08 10:30 151217095 Hanvikens SK Guld - Örby IS Röd 8 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-09-13 19:15 151217100 Boo FF 7 - Årsta FF 2 0 - 8 Boovallen 2
2019-09-14 13:00 151217098 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 4 1 - 3 Kärrtorps IP 21
2019-09-21 15:30 151217105 Västerhaninge IF blå - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 6 - 1 Hanvedens IP 2
2019-09-22 12:00 151217104 IFK Aspudden-Tellus Röd 4 - FoC Farsta FF Blå 6 - 0 Aspuddens IP 11
2019-09-27 17:45 151217112 Boo FF 7 - IFK Aspudden-Tellus Röd 4 0 - 2 Boovallen 2
2019-09-28 10:00 151217111 FoC Farsta FF Blå - Västerhaninge IF blå 4 - 3 Farsta IP 11
2019-09-28 13:00 151217110 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 - Hanvikens SK Guld 1 - 3 Kärrtorps IP 21
Oktober
2019-10-05 13:00 151217117 Hanvikens SK Guld - FoC Farsta FF Blå 0 - 3 Trollbäckens IP 2
2019-10-05 15:30 151217116 Västerhaninge IF blå - Boo FF 7 5 - 2 Hanvedens IP 2
2019-10-11 18:00 151217108 Årsta FF 2 - Örby IS Röd 10 - 1 Årstagårdens BP 1
2019-10-11 19:15 151217124 Boo FF 7 - Hanvikens SK Guld 4 - 7 Boovallen 2
2019-10-12 10:00 151217126 IFK Aspudden-Tellus Röd 4 - Årsta FF 2 0 - 2 Aspuddens IP 12
2019-10-12 13:00 151217122 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 1 - Örby IS Röd 3 - 1 Kärrtorps IP 21
2019-10-19 15:30 151217127 Västerhaninge IF blå - IFK Aspudden-Tellus Röd 4 4 - 8 Hanvedens IP 2
2019-10-20 10:30 151217130 Örby IS Röd - FoC Farsta FF Blå 9 - 4 Stureby Skola BP 1