Spelprogram - P13- 4G

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 09:00 151218002 Älvsjö AIK FF Rosa 2 - IFK Tumba FK Svart 2 - 12 Solberga BP 1
2019-04-22 12:15 151218003 Sörskogens IF P06_3 - Stuvsta IF 2 11 - 2 Sörskogens BP 1
2019-04-27 14:15 151218006 Rönninge Salem Fotboll 3 - Huddinge IF 1 4 - 4 Berga IP 1
2019-04-27 14:15 151218008 Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Rosa 2 1 - 4 Stuvsta IP 1
2019-04-28 11:00 151218009 IFK Tumba FK Svart - Konyaspor Kultur och IF 2 - 6 Storvretens BP 1
Maj
2019-05-05 13:00 151218014 Huddinge IF 1 - Rågsveds IF 1 3 - 1 Källbrinks IP 3
2019-05-05 14:00 151218011 Konyaspor Kultur och IF - Stuvsta IF 2 10 - 6 Alby BP 1
2019-05-05 14:00 151218013 Sörskogens IF P06_3 - Rönninge Salem Fotboll 3 6 - 2 Sörskogens BP 1
2019-05-08 18:30 151218019 Stuvsta IF 2 - IFK Tumba FK Svart 5 - 3 Stuvsta IP 1
2019-05-12 09:00 151218017 Rönninge Salem Fotboll 3 - Älvsjö AIK FF Rosa 2 6 - 4 Berga IP 1
2019-05-12 12:30 151218016 Rågsveds IF 1 - Sörskogens IF P06_3 4 - 3 Hagsätra IP 12
2019-05-18 17:30 151218024 Stuvsta IF 2 - Rågsveds IF 1 1 - 5 Stuvsta IP 1
2019-05-19 12:00 151218023 Sörskogens IF P06_3 - Huddinge IF 1 3 - 1 Sörskogens BP 1
2019-05-19 14:00 151218021 Konyaspor Kultur och IF - Rönninge Salem Fotboll 3 4 - 1 Alby BP 1
2019-05-24 18:00 151218028 Rönninge Salem Fotboll 3 - IFK Tumba FK Svart 1 - 6 Berga IP 1
2019-05-26 10:00 151218026 Huddinge IF 1 - Älvsjö AIK FF Rosa 2 2 - 3 Källbrinks IP 3
2019-05-26 11:00 151218027 Rågsveds IF 1 - Konyaspor Kultur och IF 3 - 4 Hagsätra IP 11
Juni
2019-06-01 11:00 151218035 IFK Tumba FK Svart - Rågsveds IF 1 3 - 4 Storvretens BP 1
2019-06-01 16:00 151218034 Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 3 3 - 1 Stuvsta IP 1
2019-06-01 18:30 151218032 Älvsjö AIK FF Rosa 2 - Sörskogens IF P06_3 2 - 3 Älvsjö IP 1
2019-06-02 14:00 151218031 Konyaspor Kultur och IF - Huddinge IF 1 5 - 2 Alby BP 1
2019-06-09 08:30 151218037 Huddinge IF 1 - IFK Tumba FK Svart 2 - 9 Källbrinks IP 3
2019-06-09 11:00 151218038 Rågsveds IF 1 - Älvsjö AIK FF Rosa 2 5 - 0 Hagsätra IP 12
2019-06-09 12:00 151218036 Sörskogens IF P06_3 - Konyaspor Kultur och IF 5 - 6 Sörskogens BP 1
2019-06-12 18:30 151218044 Stuvsta IF 2 - Huddinge IF 1 0 - 2 Stuvsta IP 1
2019-06-14 18:30 151218005 Rågsveds IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 3 3 - 1 Hagsätra IP 12
2019-06-16 14:00 151218041 Konyaspor Kultur och IF - Älvsjö AIK FF Rosa 2 5 - 4 Alby BP 1
2019-06-17 19:30 151218045 IFK Tumba FK Svart - Sörskogens IF P06_3 3 - 1 Sörskogens BP 1
Augusti
2019-08-16 18:00 151218048 Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 2 6 - 2 Källbrinks IP 3
2019-08-17 13:00 151218046 Älvsjö AIK FF Rosa 2 - Konyaspor Kultur och IF 2 - 8 Solberga BP 1
2019-08-17 13:00 151218047 Sörskogens IF P06_3 - IFK Tumba FK Svart 1 - 2 Sörskogens BP 1
2019-08-24 11:00 151218055 IFK Tumba FK Svart - Huddinge IF 1 3 - 1 Storvretens BP 1
2019-08-25 12:00 151218052 Älvsjö AIK FF Rosa 2 - Rågsveds IF 1 2 - 5 Solberga BP 1
2019-08-25 14:00 151218051 Konyaspor Kultur och IF - Sörskogens IF P06_3 2 - 7 Alby BP 1
2019-08-30 18:00 151218059 Rönninge Salem Fotboll 3 - Stuvsta IF 2 1 - 2 Berga IP 1
September
2019-09-01 10:00 151218057 Huddinge IF 1 - Konyaspor Kultur och IF 4 - 1 Källbrinks IP 3
2019-09-01 11:00 151218058 Rågsveds IF 1 - IFK Tumba FK Svart 7 - 1 Hagsätra IP 11
2019-09-01 16:30 151218056 Sörskogens IF P06_3 - Älvsjö AIK FF Rosa 2 5 - 3 Sörskogens BP 1
2019-09-07 12:00 151218065 IFK Tumba FK Svart - Rönninge Salem Fotboll 3 4 - 5 Storvretens BP 1
2019-09-08 12:00 151218062 Älvsjö AIK FF Rosa 2 - Huddinge IF 1 2 - 7 Solberga BP 1
2019-09-08 14:00 151218061 Konyaspor Kultur och IF - Rågsveds IF 1 2 - 9 Alby BP 1
2019-09-13 18:00 151218068 Rönninge Salem Fotboll 3 - Konyaspor Kultur och IF 4 - 5 Berga IP 1
2019-09-15 10:00 151218066 Huddinge IF 1 - Sörskogens IF P06_3 2 - 2 Källbrinks IP 3
2019-09-15 11:00 151218067 Rågsveds IF 1 - Stuvsta IF 2 6 - 2 Hagsätra IP 11
2019-09-21 12:00 151218075 IFK Tumba FK Svart - Stuvsta IF 2 4 - 0 Storvretens BP 1
2019-09-22 14:00 151218073 Sörskogens IF P06_3 - Rågsveds IF 1 0 - 2 Sörskogens BP 1
2019-09-22 20:00 151218072 Älvsjö AIK FF Rosa 2 - Rönninge Salem Fotboll 3 2 - 2 Älvsjö IP 1
2019-09-25 18:30 151218079 Stuvsta IF 2 - Konyaspor Kultur och IF 4 - 9 Stuvsta IP 1
2019-09-27 18:00 151218077 Rönninge Salem Fotboll 3 - Sörskogens IF P06_3 3 - 4 Berga IP 1
2019-09-29 11:00 151218076 Rågsveds IF 1 - Huddinge IF 1 5 - 5 Hagsätra IP 12
Oktober
2019-10-06 09:15 151218082 Älvsjö AIK FF Rosa 2 - Stuvsta IF 2 3 - 0 Älvsjö IP 1
2019-10-06 10:00 151218084 Huddinge IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 3 1 - 4 Visättra IP 1
2019-10-06 14:00 151218081 Konyaspor Kultur och IF - IFK Tumba FK Svart 2 - 8 Alby BP 1
2019-10-12 11:00 151218089 IFK Tumba FK Svart - Älvsjö AIK FF Rosa 2 1 - 2 Storvretens BP 1
2019-10-12 12:00 151218086 Rönninge Salem Fotboll 3 - Rågsveds IF 1 2 - 8 Berga IP 1
2019-10-12 12:00 151218088 Stuvsta IF 2 - Sörskogens IF P06_3 3 - 6 Stuvsta IP 1