Spelprogram - P14- 3D

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-05 19:00 151177033 Hammarby IF FF 3 vit - Älta IF 2 6 - 0 Enskede IP 3
2019-04-05 19:45 151177003 Boo FF 2 - Vendelsö IK 2 3 - 8 Myrsjö IP 1
2019-04-07 11:00 151177002 Sickla IF 1 - Tyresö FF Röd 4 19 - 2 Nacka IP 1
2019-04-07 14:00 151177004 Hanvikens SK Gul - Enskede IK Grå 3 - 5 Trollbäckens IP 2
2019-04-13 12:00 151177009 Enskede IK Grå - Boo FF 2 2 - 2 Enskede IP 3
2019-04-13 16:30 151177007 Hammarby IF FF 3 vit - Ingarö IF 2 8 - 3 Eriksdals BP 1
2019-04-22 11:30 151177016 Hanvikens SK Gul - Hammarby IF FF 3 vit 1 - 5 Trollbäckens IP 2
2019-04-22 12:45 151177013 Älta IF 2 - Vendelsö IK 2 2 - 7 Älta IP 1
2019-04-22 14:00 151177018 Tyresö FF Röd 4 - Tungelsta IF 1 7 - 4 Tyresövallen 2
2019-04-26 18:30 151177014 Enskede IK Grå - Sickla IF 1 2 - 4 Gubbängens BP 1
2019-04-27 16:00 151177001 Älta IF 2 - Tungelsta IF 1 3 - 3 Älta IP 1
2019-04-28 10:30 151177024 Tungelsta IF 1 - Ingarö IF 2 4 - 1 Tungelsta Skola 1
2019-04-28 12:00 151177023 Vendelsö IK 2 - Tyresö FF Röd 4 7 - 0 Svartbäckens BP 1
2019-04-28 18:00 151177022 Enskede IK Grå - Älta IF 2 1 - 6 Enskede IP 3
2019-04-28 19:30 151177020 Hammarby IF FF 3 vit - Boo FF 2 7 - 1 Eriksdals BP 1
Maj
2019-05-04 12:00 151177026 Sickla IF 1 - Hammarby IF FF 3 vit 1 - 2 Nacka IP 1
2019-05-04 17:00 151177030 Tyresö FF Röd 4 - Enskede IK Grå 2 - 1 Tyresövallen 2
2019-05-05 10:30 151177028 Hanvikens SK Gul - Ingarö IF 2 2 - 5 Trollbäckens IP 2
2019-05-12 12:00 151177036 Tungelsta IF 1 - Hanvikens SK Gul 5 - 3 Tungelsta Skola 1
2019-05-12 15:30 151177031 Ingarö IF 2 - Boo FF 2 7 - 2 Ingarö IP 2
2019-05-12 18:00 151177035 Enskede IK Grå - Vendelsö IK 2 4 - 3 Enskede IP 3
2019-05-14 19:00 151177029 Vendelsö IK 2 - Tungelsta IF 1 5 - 2 Svartbäckens BP 1
2019-05-17 18:45 151177052 Enskede IK Grå - Hammarby IF FF 3 vit 2 - 6 Enskede IP 3
2019-05-18 13:30 151177040 Enskede IK Grå - Tungelsta IF 1 2 - 5 Enskede IP 3
2019-05-18 18:00 151177039 Boo FF 2 - Hanvikens SK Gul 5 - 4 Stavsborgs BP 1
2019-05-19 09:00 151177038 Sickla IF 1 - Ingarö IF 2 5 - 3 Nacka IP 1
2019-05-19 15:30 151177042 Tyresö FF Röd 4 - Hammarby IF FF 3 vit 1 - 9 Tyresövallen 2
2019-05-24 19:00 151177060 Tungelsta IF 1 - Sickla IF 1 5 - 2 Tungelsta Skola 1
2019-05-25 15:00 151177044 Ingarö IF 2 - Älta IF 2 7 - 1 Ingarö IP 2
2019-05-26 13:30 151177043 Hanvikens SK Gul - Sickla IF 1 2 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-05-26 14:00 151177048 Tungelsta IF 1 - Boo FF 2 4 - 4 Tungelsta Skola 1
2019-05-26 19:30 151177046 Hammarby IF FF 3 vit - Vendelsö IK 2 2 - 5 Eriksdals BP 1
2019-05-30 14:00 151177061 Älta IF 2 - Sickla IF 1 4 - 2 Stavsborgs BP 1
Juni
2019-06-01 11:15 151177050 Sickla IF 1 - Boo FF 2 0 - 3 Nacka IP 1
2019-06-01 17:00 151177049 Älta IF 2 - Hanvikens SK Gul 5 - 1 Älta IP 1
2019-06-02 14:45 151177062 Hammarby IF FF 3 vit - Tungelsta IF 1 6 - 1 Kärrtorps IP 1
2019-06-02 15:30 151177054 Tyresö FF Röd 4 - Ingarö IF 2 2 - 5 Tyresövallen 2
2019-06-08 13:15 151177011 Tyresö FF Röd 4 - Älta IF 2 3 - 8 Tyresövallen 1
2019-06-08 15:00 151177057 Ingarö IF 2 - Vendelsö IK 2 0 - 5 Ingarö IP 2
2019-06-09 09:30 151177055 Boo FF 2 - Älta IF 2 2 - 3 Myrsjö IP 1
2019-06-09 12:00 151177056 Hanvikens SK Gul - Tyresö FF Röd 4 6 - 0 Trollbäckens IP 2
2019-06-15 14:30 151177010 Vendelsö IK 2 - Sickla IF 1 13 - 1 Svartbäckens BP 1
2019-06-16 13:30 151177065 Vendelsö IK 2 - Hanvikens SK Gul 5 - 0 Svartbäckens BP 1
2019-06-16 15:30 151177066 Tyresö FF Röd 4 - Boo FF 2 1 - 12 Tyresövallen 2
2019-06-16 18:00 151177064 Enskede IK Grå - Ingarö IF 2 10 - 1 Enskede IP 3
Augusti
2019-08-10 11:30 151177068 Boo FF 2 - Tyresö FF Röd 4 8 - 2 Myrsjö IP 1
2019-08-10 15:00 151177070 Ingarö IF 2 - Enskede IK Grå WO (3 - 0) Ingarö IP 2
2019-08-11 13:00 151177067 Sickla IF 1 - Älta IF 2 2 - 2 Nacka IP 1
2019-08-11 16:30 151177069 Hanvikens SK Gul - Vendelsö IK 2 7 - 1 Trollbäckens IP 2
2019-08-17 18:30 151177078 Tyresö FF Röd 4 - Hanvikens SK Gul 4 - 7 Tyresövallen 2
2019-08-18 15:00 151177077 Vendelsö IK 2 - Ingarö IF 2 4 - 1 Svartbäckens BP 1
2019-08-23 18:30 151177072 Tungelsta IF 1 - Hammarby IF FF 3 vit 3 - 3 Tungelsta Skola 1
2019-08-24 11:00 151177080 Hanvikens SK Gul - Älta IF 2 1 - 4 Fornuddens BP 1
2019-08-24 15:00 151177081 Ingarö IF 2 - Tyresö FF Röd 4 1 - 6 Ingarö IP 2
2019-08-25 10:30 151177079 Boo FF 2 - Sickla IF 1 3 - 2 Myrsjö IP 1
2019-08-25 19:30 151177083 Hammarby IF FF 3 vit - Enskede IK Grå 5 - 5 Eriksdals BP 1
2019-08-31 13:00 151177087 Boo FF 2 - Tungelsta IF 1 5 - 2 Skuru IP 11
September
2019-09-01 09:00 151177086 Sickla IF 1 - Hanvikens SK Gul 3 - 2 Nacka IP 1
2019-09-01 11:00 151177085 Älta IF 2 - Ingarö IF 2 5 - 3 Älta IP 1
2019-09-01 15:00 151177089 Vendelsö IK 2 - Hammarby IF FF 3 vit 1 - 3 Svartbäckens BP 1
2019-09-07 15:00 151177092 Ingarö IF 2 - Sickla IF 1 5 - 5 Ingarö IP 2
2019-09-07 18:00 151177073 Älta IF 2 - Boo FF 2 4 - 4 Stavsborgs BP 1
2019-09-08 16:30 151177091 Hanvikens SK Gul - Boo FF 2 10 - 2 Trollbäckens IP 2
2019-09-08 19:30 151177094 Hammarby IF FF 3 vit - Tyresö FF Röd 4 6 - 2 Eriksdals BP 1
2019-09-13 19:00 151177097 Älta IF 2 - Hammarby IF FF 3 vit 5 - 3 Stavsborgs BP 1
2019-09-14 17:00 151177121 Älta IF 2 - Tyresö FF Röd 4 7 - 0 Älta IP 1
2019-09-14 18:00 151177074 Sickla IF 1 - Tungelsta IF 1 3 - 7 Nacka IP 1
2019-09-15 10:30 151177100 Hanvikens SK Gul - Tungelsta IF 1 3 - 5 Trollbäckens IP 2
2019-09-15 15:00 151177101 Vendelsö IK 2 - Enskede IK Grå 2 - 0 Svartbäckens BP 1
2019-09-20 18:15 151177105 Hammarby IF FF 3 vit - Sickla IF 1 5 - 2 Enskede IP 2
2019-09-21 14:00 151177096 Tungelsta IF 1 - Enskede IK Grå 1 - 8 Tungelsta Skola 1
2019-09-21 15:00 151177103 Ingarö IF 2 - Hanvikens SK Gul 5 - 3 Ingarö IP 2
2019-09-22 12:00 151177108 Tungelsta IF 1 - Vendelsö IK 2 3 - 2 Tungelsta Skola 1
2019-09-22 16:30 151177107 Enskede IK Grå - Tyresö FF Röd 4 7 - 3 Enskede IP 3
2019-09-29 10:30 151177111 Boo FF 2 - Hammarby IF FF 3 vit 6 - 3 Myrsjö IP 1
2019-09-29 14:30 151177109 Älta IF 2 - Enskede IK Grå 7 - 5 Älta IP 1
2019-09-29 15:30 151177113 Ingarö IF 2 - Tungelsta IF 1 2 - 4 Ingarö IP 2
2019-09-29 15:30 151177114 Tyresö FF Röd 4 - Vendelsö IK 2 1 - 5 Tyresövallen 2
Oktober
2019-10-04 18:00 151177119 Vendelsö IK 2 - Älta IF 2 1 - 5 Svartbäckens BP 1
2019-10-04 19:30 151177099 Boo FF 2 - Ingarö IF 2 4 - 7 Boovallen 1
2019-10-06 14:00 151177120 Tungelsta IF 1 - Tyresö FF Röd 4 3 - 2 Tungelsta Skola 1
2019-10-06 15:00 151177118 Enskede IK Grå - Sickla IF 1 7 - 0 Enskede IP 3
2019-10-12 11:00 151177132 Tungelsta IF 1 - Älta IF 2 4 - 2 Tungelsta Skola 1
2019-10-12 12:00 151177116 Hammarby IF FF 3 vit - Hanvikens SK Gul 7 - 0 Enskede IP 3
2019-10-12 18:00 151177123 Boo FF 2 - Enskede IK Grå 0 - 3 Myrsjö IP 1
2019-10-13 11:45 151177122 Sickla IF 1 - Vendelsö IK 2 3 - 7 Nacka IP 1
2019-10-13 15:00 151177125 Ingarö IF 2 - Hammarby IF FF 3 vit 0 - 4 Ingarö IP 2
2019-10-20 15:00 151177130 Vendelsö IK 2 - Boo FF 2 3 - 7 Svartbäckens BP 1
2019-10-20 17:00 151177131 Tyresö FF Röd 4 - Sickla IF 1 1 - 1 Tyresövallen 2
2019-10-20 18:00 151177129 Enskede IK Grå - Hanvikens SK Gul 2 - 4 Enskede IP 3