Spelprogram - SM F17 Västra Götaland

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 15:45 Lerums IS - Kungsbacka DFF/Mölnlycke IF 7 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-04-11 20:15 Hovås Billdal IF - IFK Göteborg/Kopparbergs/Göteborg FC 1 - 4 41 Hovås Billdal Arena 1
2019-04-12 19:00 Kungsbacka DFF/Mölnlycke IF - Onsala BK 5 - 2 80 Kungsbacka sportcenter 6
2019-04-17 19:00 IFK Göteborg/Kopparbergs/Göteborg FC - Lerums IS 0 - 3 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-04-25 20:15 IK Zenith - IFK Göteborg/Kopparbergs/Göteborg FC 4 - 0 25 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
Maj
2019-05-02 19:45 Sävedalens IF - IK Zenith 2 - 4 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-05-02 20:00 Onsala BK - IFK Göteborg/Kopparbergs/Göteborg FC 1 - 0 43 Rydets IP Konstgräs
2019-05-05 17:00 IK Zenith - Hovås Billdal IF 2 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-05-09 18:45 Lerums IS - IK Zenith 3 - 1 Aspevallen 1 Gräs
2019-05-09 20:15 Hovås Billdal IF - Sävedalens IF 2 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2019-05-13 20:00 IFK Göteborg/Kopparbergs/Göteborg FC - Kungsbacka DFF/Mölnlycke IF 3 - 1 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-05-18 16:00 IK Zenith - Onsala BK 8 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-05-19 18:30 Sävedalens IF - Lerums IS 1 - 1 60 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-05-22 19:00 Kungsbacka DFF/Mölnlycke IF - IK Zenith 3 - 7 Kungsbacka sportcenter 6
2019-05-24 19:00 Onsala BK - Sävedalens IF 1 - 4 29 Rydets IP Konstgräs
2019-05-26 12:00 Lerums IS - Hovås Billdal IF 8 - 1 34 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-05-29 20:15 Hovås Billdal IF - Onsala BK 1 - 1 20 Hovås Billdal Arena 1
Juni
2019-06-08 15:00 Kungsbacka DFF/Mölnlycke IF - Hovås Billdal IF 5 - 4 50 Kungsbacka sportcenter 6
2019-06-08 16:00 Onsala BK - Lerums IS 2 - 5 50 Rydets IP A
Juli
2019-07-11 20:00 IFK Göteborg/Kopparbergs/Göteborg FC - Sävedalens IF 1 - 1 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
Augusti
2019-08-18 19:15 Sävedalens IF - Hovås Billdal IF 2 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-08-19 18:45 IK Zenith - Lerums IS 2 - 4 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-08-20 20:00 IFK Göteborg/Kopparbergs/Göteborg FC - Hovås Billdal IF 4 - 0 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-08-21 18:45 Onsala BK - IK Zenith 0 - 1 60 Rydets IP A
2019-08-23 19:00 Kungsbacka DFF/Mölnlycke IF - Sävedalens IF 3 - 3 78 Kungsbacka sportcenter 10
2019-08-27 20:00 IFK Göteborg/Kopparbergs/Göteborg FC - Onsala BK 2 - 2 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-08-28 20:00 Lerums IS - Sävedalens IF 3 - 1 72 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-08-28 20:15 IK Zenith - Kungsbacka DFF/Mölnlycke IF 5 - 2 45 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-08-30 19:15 Hovås Billdal IF - Lerums IS 2 - 3 19 Hovås Billdal Arena 1
September
2019-09-02 19:00 Kungsbacka DFF/Mölnlycke IF - Lerums IS 3 - 4 Tingbergsvallen B
2019-09-02 20:15 Sävedalens IF - Onsala BK 2 - 3 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-09-05 20:15 IK Zenith - Sävedalens IF 4 - 1 40 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-09-07 13:00 Onsala BK - Hovås Billdal IF 3 - 0 28 Kaparevallen
2019-09-09 20:00 IFK Göteborg/Kopparbergs/Göteborg FC - IK Zenith 4 - 5 25 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-09-14 15:15 Hovås Billdal IF - Kungsbacka DFF/Mölnlycke IF 0 - 2 50 Hovås Billdal Arena 1
2019-09-19 20:15 Sävedalens IF - IFK Göteborg/Kopparbergs/Göteborg FC 2 - 1 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-09-21 12:00 Onsala BK - Kungsbacka DFF/Mölnlycke IF 5 - 1 60 Tingbergsvallen A
2019-09-24 19:45 Sävedalens IF - Kungsbacka DFF/Mölnlycke IF 6 - 0 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-09-24 20:00 Lerums IS - IFK Göteborg/Kopparbergs/Göteborg FC 4 - 0 19 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-09-28 11:30 Lerums IS - Onsala BK 7 - 1 25 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-09-29 13:00 Kungsbacka DFF/Mölnlycke IF - IFK Göteborg/Kopparbergs/Göteborg FC 2 - 7 50 Kungsbacka sportcenter 6
2019-09-29 15:15 Hovås Billdal IF - IK Zenith 1 - 3 Hovåsvallen 1 Gräs