Spelprogram - P11 Nordöstra C2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-14 11:00 Önnestad BoIF - Yngsjö IF Önnevallen IP A-plan 7-manna 1
2019-04-14 11:30 Nosaby IF blåvit - Sösdala IF Nya Vallbjörka B-plan
2019-04-14 12:00 Hörby FF vit - Tollarps IF Hörby IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-14 13:00 Fjälkinge IF - Höörs IS vit Maxilandia A-plan 7-manna 2
2019-04-16 18:30 IFK Knislinge blå - Åhus Horna BK svart Helgevallen B-plan 7-manna 1
Omgång 2
2019-04-20 11:00 Sösdala IF - Önnestad BoIF Hanåsvallen 7-manna
2019-04-20 12:30 Tollarps IF - Nosaby IF blåvit Tollarps IP C-plan 7-manna
2019-04-22 10:00 Höörs IS vit - Hörby FF vit Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-04-22 12:00 Åhus Horna BK svart - Fjälkinge IF Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-04-23 18:30 Yngsjö IF - IFK Knislinge blå Yngsjö IP B-plan 7-manna
Omgång 3
2019-04-26 18:30 Hörby FF vit - Åhus Horna BK svart Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Yngsjö IF - Sösdala IF Yngsjö IP B-plan 7-manna
2019-04-28 10:15 Önnestad BoIF - Tollarps IF Önnevallen IP A-plan 7-manna 1
2019-04-28 11:30 Nosaby IF blåvit - Höörs IS vit Nya Vallbjörka B-plan
2019-04-28 13:00 Fjälkinge IF - IFK Knislinge blå Maxilandia A-plan 7-manna 1
Omgång 4
2019-05-04 13:00 Fjälkinge IF - Hörby FF vit Maxilandia A-plan 7-manna 2
2019-05-04 15:00 Åhus Horna BK svart - Nosaby IF blåvit Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Höörs IS vit - Önnestad BoIF Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-05-05 15:00 IFK Knislinge blå - Sösdala IF Helgevallen B-plan 7-manna 1
2019-05-05 18:00 Tollarps IF - Yngsjö IF Tollarps IP C-plan 7-manna
Omgång 5
2019-05-06 18:30 Hörby FF vit - IFK Knislinge blå Hörby IP C-plan 5-manna
2019-05-11 10:00 Yngsjö IF - Höörs IS vit Yngsjö IP B-plan 7-manna
2019-05-11 11:00 Sösdala IF - Tollarps IF Hanåsvallen 7-manna
2019-05-12 11:00 Önnestad BoIF - Åhus Horna BK svart Önnevallen IP A-plan 7-manna 1
2019-05-12 11:30 Nosaby IF blåvit - Fjälkinge IF Nya Vallbjörka B-plan
Omgång 6
2019-05-17 18:30 Hörby FF vit - Nosaby IF blåvit Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-17 18:30 IFK Knislinge blå - Tollarps IF Helgevallen B-plan 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Åhus Horna BK svart - Yngsjö IF Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-05-19 10:00 Höörs IS vit - Sösdala IF Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-05-19 12:00 Fjälkinge IF - Önnestad BoIF Maxilandia A-plan 7-manna 2
Omgång 7
2019-05-25 10:00 Yngsjö IF - Fjälkinge IF Yngsjö IP B-plan 7-manna
2019-05-25 11:30 Nosaby IF blåvit - IFK Knislinge blå Nya Vallbjörka B-plan
2019-05-25 14:00 Tollarps IF - Höörs IS vit Tollarps IP C-plan 7-manna
2019-05-26 11:00 Önnestad BoIF - Hörby FF vit Önnevallen IP A-plan 7-manna 1
2019-05-28 18:30 Sösdala IF - Åhus Horna BK svart Hanåsvallen 7-manna
Omgång 8
2019-06-07 18:30 Hörby FF vit - Yngsjö IF Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 13:00 Fjälkinge IF - Sösdala IF Maxilandia A-plan 7-manna 2
2019-06-08 15:00 Åhus Horna BK svart - Tollarps IF Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-06-09 11:30 Nosaby IF blåvit - Önnestad BoIF Nya Vallbjörka B-plan
2019-06-09 13:00 IFK Knislinge blå - Höörs IS vit Helgevallen B-plan 7-manna 1
Omgång 9
2019-06-15 09:30 Tollarps IF - Fjälkinge IF Tollarps IP C-plan 7-manna
2019-06-15 10:00 Höörs IS vit - Åhus Horna BK svart Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-06-16 10:00 Yngsjö IF - Nosaby IF blåvit Yngsjö IP B-plan 7-manna
2019-06-16 11:00 Önnestad BoIF - IFK Knislinge blå Önnevallen IP A-plan 7-manna 1
2019-06-17 18:30 Sösdala IF - Hörby FF vit Hanåsvallen 7-manna