Spelprogram - P9 Sydvästra C3, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-13 09:30 BK Olympic vit - Liria IF Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
2019-04-13 09:45 Malmö City FC gul - Veberöds AIF svart Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 11:45 Husie IF vit - FC Rosengård 1917 röd Husiegårds IP gräsplan 5-manna
2019-04-14 10:00 Dalby GIF svart - Staffanstorp United FC lila Dalby IP konstgräs 5-manna väst 1
2019-04-14 10:00 Lilla Torg FF vit - Kulladals FF vit Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-04-14 13:00 Torna Hällestads IF - Klågerups GoIF vit Tornavallen B-plan 7-manna 2
Omgång 2
2019-04-17 18:00 Liria IF - Dalby GIF svart Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 1
2019-04-19 10:00 Veberöds AIF svart - Torna Hällestads IF Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-04-21 09:30 Kulladals FF vit - Malmö City FC gul Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-04-21 10:15 FC Rosengård 1917 röd - Lilla Torg FF vit Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 10:00 Staffanstorp United FC lila - Husie IF vit Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-04-22 11:00 Klågerups GoIF vit - BK Olympic vit Gamla IP, Klågerup konstgräs 5-manna 1
Omgång 3
2019-04-26 18:30 Husie IF vit - Liria IF Husiegårds IP gräsplan 5-manna
2019-04-27 09:45 BK Olympic vit - Torna Hällestads IF Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
2019-04-27 10:00 Malmö City FC gul - FC Rosengård 1917 röd Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 12:00 Veberöds AIF svart - Kulladals FF vit Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-04-28 09:15 Lilla Torg FF vit - Staffanstorp United FC lila Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 10:00 Dalby GIF svart - Klågerups GoIF vit Dalby IP konstgräs 5-manna väst 1
Omgång 4
2019-05-04 11:30 BK Olympic vit - Dalby GIF svart Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
2019-05-05 10:00 Staffanstorp United FC lila - Malmö City FC gul Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-05-05 10:15 FC Rosengård 1917 röd - Veberöds AIF svart Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 12:30 Klågerups GoIF vit - Husie IF vit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-05-05 13:00 Torna Hällestads IF - Kulladals FF vit Tornavallen B-plan 7-manna 2
2019-05-07 18:00 Liria IF - Lilla Torg FF vit Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 1
Omgång 5
2019-05-10 18:00 Husie IF vit - BK Olympic vit Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 09:30 Kulladals FF vit - FC Rosengård 1917 röd Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-05-11 10:00 Malmö City FC gul - Liria IF Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 12:00 Veberöds AIF svart - Staffanstorp United FC lila Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-05-12 10:00 Dalby GIF svart - Torna Hällestads IF Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-05-12 10:00 Lilla Torg FF vit - Klågerups GoIF vit Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
Omgång 6
2019-05-15 18:00 Liria IF - Veberöds AIF svart Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 1
2019-05-18 11:00 Klågerups GoIF vit - Malmö City FC gul Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-05-18 12:00 Staffanstorp United FC lila - Kulladals FF vit Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-05-19 10:00 BK Olympic vit - Lilla Torg FF vit Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
2019-05-19 10:00 Torna Hällestads IF - FC Rosengård 1917 röd Tornavallen B-plan 7-manna 2
2019-05-19 14:00 Dalby GIF svart - Husie IF vit Dalby IP 7-manna, öst 5-manna 1
Omgång 7
2019-05-25 09:30 Kulladals FF vit - Liria IF Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-05-25 10:30 Malmö City FC gul - BK Olympic vit Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 10:00 Lilla Torg FF vit - Dalby GIF svart Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-05-26 10:15 FC Rosengård 1917 röd - Staffanstorp United FC lila Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 11:30 Veberöds AIF svart - Klågerups GoIF vit Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-05-26 13:15 Husie IF vit - Torna Hällestads IF Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
Omgång 8
2019-06-07 18:00 Husie IF vit - Lilla Torg FF vit Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 13:00 BK Olympic vit - Veberöds AIF svart Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
2019-06-09 11:00 Torna Hällestads IF - Staffanstorp United FC lila Tornavallen B-plan 7-manna 2
2019-06-09 12:00 Klågerups GoIF vit - Kulladals FF vit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-06-09 14:00 Dalby GIF svart - Malmö City FC gul Dalby IP 7-manna, öst 5-manna 1
2019-06-11 18:00 Liria IF - FC Rosengård 1917 röd Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 1
Omgång 9
2019-06-15 09:00 Lilla Torg FF vit - Torna Hällestads IF Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
2019-06-15 09:30 Kulladals FF vit - BK Olympic vit Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
2019-06-15 10:30 Malmö City FC gul - Husie IF vit Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Veberöds AIF svart - Dalby GIF svart Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-06-16 10:15 FC Rosengård 1917 röd - Klågerups GoIF vit Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 13:30 Staffanstorp United FC lila - Liria IF Staffansvallen plan 3, 5-manna 1