Spelprogram - F14 A

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 12:00 170430004 Gamla Upsala SK F15 - Enköpings SK UK F14 Grön 5 - 6 Yrsa IP 1
2019-05-04 15:00 170430001 Bälinge IF F05 - Vaksala SK 4 - 1 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-04 16:30 170430003 SK Iron - Håbo FF Röd 5 - 1 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-05 18:15 170430002 Alsike IF F05 - Danmarks IF F05 Röd 5 - 4 Alsike Konstgräs
2019-05-10 19:00 170430005 Bälinge IF F05 - Alsike IF F05 1 - 9 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-11 10:00 170430007 Danmarks IF F05 Röd - SK Iron 2 - 1 Danelid 4
2019-05-11 14:00 170430008 Vaksala SK - Enköpings SK UK F14 Grön 3 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-05-15 19:30 170430006 Håbo FF Röd - Gamla Upsala SK F15 1 - 3 Futurum Konstgräs
2019-05-18 10:00 170430011 Gamla Upsala SK F15 - Danmarks IF F05 Röd 4 - 3 Yrsa IP 1
2019-05-18 11:00 170430012 Enköpings SK UK F14 Grön - Håbo FF Röd 3 - 4 Korsängen A Konstgräs
2019-05-18 14:00 170430009 Alsike IF F05 - Vaksala SK 9 - 3 Brunnbyvallen 1
2019-05-19 11:00 170430010 SK Iron - Bälinge IF F05 5 - 2 Björkvallen 1
2019-05-26 10:00 170430015 Danmarks IF F05 Röd - Enköpings SK UK F14 Grön 4 - 2 Danelid 4
2019-05-26 10:30 170430014 Alsike IF F05 - SK Iron 7 - 5 Alsike Konstgräs
2019-05-26 11:00 170430016 Vaksala SK - Håbo FF Röd 3 - 8 Årsta IP Konstgräs
2019-05-26 12:45 170430013 Bälinge IF F05 - Gamla Upsala SK F15 2 - 5 Bälinge IP Konstgräs
Juni
2019-06-02 11:00 170430017 SK Iron - Vaksala SK 2 - 3 Björkvallen 1
2019-06-02 12:00 170430018 Gamla Upsala SK F15 - Alsike IF F05 2 - 2 Yrsa IP 1
2019-06-02 12:15 170430020 Håbo FF Röd - Danmarks IF F05 Röd 1 - 1 Futurum 1
2019-06-02 13:30 170430019 Enköpings SK UK F14 Grön - Bälinge IF F05 7 - 3 Enavallen D-plan
2019-06-10 19:00 170430021 Bälinge IF F05 - Håbo FF Röd 1 - 12 Lövstalöt IP 1
2019-06-10 19:00 170430023 SK Iron - Gamla Upsala SK F15 3 - 2 Björkvallen 1
2019-06-15 10:00 170430028 Danmarks IF F05 Röd - Bälinge IF F05 9 - 0 Danelid 4
2019-06-15 17:30 170430022 Alsike IF F05 - Enköpings SK UK F14 Grön 9 - 0 Alsike Konstgräs
2019-06-16 11:00 170430026 Enköpings SK UK F14 Grön - SK Iron 1 - 4 Enavallen D-plan
2019-06-16 16:00 170430025 Gamla Upsala SK F15 - Vaksala SK 8 - 0 Yrsa IP 1
2019-06-16 16:45 170430027 Håbo FF Röd - Alsike IF F05 4 - 8 Futurum 1
2019-06-18 19:30 170430024 Vaksala SK - Danmarks IF F05 Röd 0 - 4 Årsta IP 1
Augusti
2019-08-18 11:00 170430029 Vaksala SK - Bälinge IF F05 8 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-08-18 13:00 170430032 Enköpings SK UK F14 Grön - Gamla Upsala SK F15 3 - 8 Enavallen D-plan
2019-08-18 14:30 170430031 Håbo FF Röd - SK Iron 8 - 2 Futurum 1
2019-08-21 18:30 170430030 Danmarks IF F05 Röd - Alsike IF F05 3 - 6 Danelid 4
2019-08-24 10:00 170430034 Gamla Upsala SK F15 - Håbo FF Röd 3 - 4 Yrsa IP 1
2019-08-24 10:30 170430035 SK Iron - Danmarks IF F05 Röd 2 - 2 Björkvallen 1
2019-08-24 14:00 170430033 Alsike IF F05 - Bälinge IF F05 11 - 1 Brunnbyvallen 1
2019-08-25 14:30 170430036 Enköpings SK UK F14 Grön - Vaksala SK 2 - 4 Enavallen D-plan
2019-08-30 19:00 170430038 Bälinge IF F05 - SK Iron 5 - 3 Bälinge IP Konstgräs
2019-08-31 10:00 170430039 Danmarks IF F05 Röd - Gamla Upsala SK F15 1 - 4 Danelid 4
September
2019-09-01 10:00 170430040 Håbo FF Röd - Enköpings SK UK F14 Grön 6 - 3 Futurum 1
2019-09-01 11:00 170430037 Vaksala SK - Alsike IF F05 3 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-09-07 13:00 170430041 Gamla Upsala SK F15 - Bälinge IF F05 3 - 3 Yrsa IP 1
2019-09-07 16:00 170430043 Enköpings SK UK F14 Grön - Danmarks IF F05 Röd 2 - 5 Enavallen D-plan
2019-09-08 12:15 170430044 Håbo FF Röd - Vaksala SK 5 - 2 Futurum 1
2019-09-08 13:00 170430042 SK Iron - Alsike IF F05 1 - 11 Björkvallen 1
2019-09-11 19:00 170430046 Alsike IF F05 - Gamla Upsala SK F15 9 - 2 Alsike Konstgräs
2019-09-15 11:00 170430045 Vaksala SK - SK Iron 2 - 1 Årsta IP Konstgräs
2019-09-15 16:30 170430048 Danmarks IF F05 Röd - Håbo FF Röd 2 - 4 Danelid 4
2019-09-20 17:45 170430047 Bälinge IF F05 - Enköpings SK UK F14 Grön 3 - 3 Bälinge IP Konstgräs
2019-09-21 10:00 170430051 Gamla Upsala SK F15 - SK Iron 3 - 1 Yrsa IP 1
2019-09-21 11:00 170430050 Enköpings SK UK F14 Grön - Alsike IF F05 3 - 12 Enavallen D-plan
2019-09-22 10:00 170430052 Danmarks IF F05 Röd - Vaksala SK 6 - 2 Danelid 4
2019-09-22 14:30 170430049 Håbo FF Röd - Bälinge IF F05 2 - 1 Futurum 1
2019-09-28 14:00 170430055 Alsike IF F05 - Håbo FF Röd 5 - 1 Brunnbyvallen 1
2019-09-29 09:30 170430053 Vaksala SK - Gamla Upsala SK F15 4 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-09-29 12:00 170430056 Bälinge IF F05 - Danmarks IF F05 Röd 2 - 7 Bälinge IP Konstgräs
2019-09-29 14:00 170430054 SK Iron - Enköpings SK UK F14 Grön 3 - 2 Björkvallen 1