Spelprogram - Div 4 Ljungby Dam

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-23 18:45 142307002 Moheda IF (9-m) - Lagans AIK (9-m) 1 - 1 Moheda IP
2019-04-23 18:45 142307003 Hultsjö IF B (9-m) - Hjortsberga IF (9-m) 1 - 3 e.f. Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-04-23 18:45 142307005 Vrigstads IF (9-m) - IFK Lammhult 4 - 3 Tallåsen
2019-04-23 19:30 142307001 Ljungby IF B (9-m) - Hamneda GIK 1 - 3 Lagavallen
2019-04-24 18:45 142307004 Bor/Rydaholm B (9-m) - Ryssby IF (9-m) 3 - 1 Kungshall, Rydaholm
2019-04-28 12:00 142307008 Ryssby IF (9-m) - Hultsjö IF B (9-m) 3 - 0 Lunnavallen
2019-04-28 14:00 142307006 Hamneda GIK - Vrigstads IF (9-m) 3 - 4 Sunnevi
2019-04-29 19:00 142307007 IFK Lammhult - Bor/Rydaholm B (9-m) 0 - 3 Norrvalla
2019-04-29 19:00 142307009 Hjortsberga IF (9-m) - Moheda IF (9-m) 1 - 3 Blidavallen
2019-04-29 19:00 142307010 Lagans AIK (9-m) - Ljungby IF B (9-m) 3 - 0 Ringvallen
Maj
2019-05-05 16:00 142307012 Moheda IF (9-m) - Ryssby IF (9-m) 4 - 3 Moheda IP
2019-05-06 19:00 142307013 Hultsjö IF B (9-m) - IFK Lammhult 1 - 1 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-05-06 19:00 142307015 Lagans AIK (9-m) - Hamneda GIK 3 - 1 Ringvallen
2019-05-06 19:30 142307011 Ljungby IF B (9-m) - Hjortsberga IF (9-m) 2 - 1 Lagavallen
2019-05-07 19:00 142307014 Bor/Rydaholm B (9-m) - Vrigstads IF (9-m) 6 - 3 Rastavallen
2019-05-13 19:00 142307016 Hjortsberga IF (9-m) - Lagans AIK (9-m) 2 - 1 Blidavallen
2019-05-13 19:00 142307017 Hamneda GIK - Bor/Rydaholm B (9-m) 4 - 2 Sunnevi
2019-05-13 19:00 142307018 Vrigstads IF (9-m) - Hultsjö IF B (9-m) 3 - 4 Tallåsen
2019-05-13 19:00 142307019 IFK Lammhult - Moheda IF (9-m) 2 - 1 Norrvalla
2019-05-13 19:00 142307020 Ryssby IF (9-m) - Ljungby IF B (9-m) 3 - 3 Lunnavallen
2019-05-20 19:00 142307022 Moheda IF (9-m) - Vrigstads IF (9-m) 2 - 2 Moheda IP
2019-05-20 19:00 142307023 Hultsjö IF B (9-m) - Bor/Rydaholm B (9-m) 4 - 1 Hultsjövallen
2019-05-20 19:00 142307024 Hjortsberga IF (9-m) - Hamneda GIK 2 - 7 Blidavallen
2019-05-20 19:00 142307025 Lagans AIK (9-m) - Ryssby IF (9-m) 1 - 2 Ringvallen
2019-05-20 19:30 142307021 Ljungby IF B (9-m) - IFK Lammhult 4 - 0 Lagavallen
2019-05-26 14:00 142307028 Hamneda GIK - Hultsjö IF B (9-m) 5 - 1 Sunnevi
2019-05-27 19:00 142307026 IFK Lammhult - Lagans AIK (9-m) 2 - 3 Norrvalla
2019-05-27 19:00 142307027 Ryssby IF (9-m) - Hjortsberga IF (9-m) 4 - 1 Lunnavallen
2019-05-27 19:00 142307029 Bor/Rydaholm B (9-m) - Moheda IF (9-m) 0 - 1 Kungshall, Rydaholm
2019-05-27 19:00 142307030 Vrigstads IF (9-m) - Ljungby IF B (9-m) 4 - 1 Tallåsen
Juni
2019-06-02 15:00 142307035 Lagans AIK (9-m) - Vrigstads IF (9-m) 2 - 4 Ringvallen
2019-06-03 19:00 142307032 Moheda IF (9-m) - Hultsjö IF B (9-m) 5 - 0 Moheda IP
2019-06-03 19:00 142307033 Ryssby IF (9-m) - Hamneda GIK 3 - 4 Lunnavallen
2019-06-03 19:00 142307034 Hjortsberga IF (9-m) - IFK Lammhult 7 - 0 Blidavallen
2019-06-03 19:30 142307031 Ljungby IF B (9-m) - Bor/Rydaholm B (9-m) 1 - 2 Lagavallen
2019-06-10 19:00 142307036 Bor/Rydaholm B (9-m) - Lagans AIK (9-m) 3 - 1 Rastavallen
2019-06-10 19:00 142307038 IFK Lammhult - Ryssby IF (9-m) 1 - 3 Norrvalla
2019-06-10 19:00 142307040 Hultsjö IF B (9-m) - Ljungby IF B (9-m) 1 - 0 Hultsjövallen
2019-06-17 19:00 142307042 Hamneda GIK - IFK Lammhult 5 - 1 Sunnevi
2019-06-17 19:00 142307043 Ryssby IF (9-m) - Vrigstads IF (9-m) 8 - 1 Lunnavallen
2019-06-17 19:00 142307044 Hjortsberga IF (9-m) - Bor/Rydaholm B (9-m) 2 - 5 Blidavallen
2019-06-17 19:00 142307045 Lagans AIK (9-m) - Hultsjö IF B (9-m) 1 - 2 Ringvallen
2019-06-17 19:30 142307041 Ljungby IF B (9-m) - Moheda IF (9-m) 3 - 3 Lagavallen
2019-06-25 19:00 142307047 Lagans AIK (9-m) - Moheda IF (9-m) 2 - 3 Ringvallen
2019-06-25 19:00 142307050 IFK Lammhult - Vrigstads IF (9-m) 1 - 1 Norrvalla
2019-06-25 19:45 142307046 Hamneda GIK - Ljungby IF B (9-m) 2 - 0 Sunnevi
2019-06-26 19:00 142307048 Hjortsberga IF (9-m) - Hultsjö IF B (9-m) 4 - 0 Blidavallen
2019-06-26 19:00 142307049 Ryssby IF (9-m) - Bor/Rydaholm B (9-m) 1 - 3 Lunnavallen
2019-06-30 17:00 142307039 Moheda IF (9-m) - Hamneda GIK 0 - 3 Moheda IP
Juli
2019-07-01 19:00 142307037 Vrigstads IF (9-m) - Hjortsberga IF (9-m) 7 - 1 Tallåsen
Augusti
2019-08-12 19:00 142307051 Vrigstads IF (9-m) - Hamneda GIK 2 - 2 Tallåsen
2019-08-12 19:00 142307052 Bor/Rydaholm B (9-m) - IFK Lammhult 4 - 3 Kungshall, Rydaholm
2019-08-12 19:00 142307053 Hultsjö IF B (9-m) - Ryssby IF (9-m) 2 - 4 Hultsjövallen
2019-08-12 19:00 142307054 Moheda IF (9-m) - Hjortsberga IF (9-m) 3 - 2 Moheda IP
2019-08-12 19:30 142307055 Ljungby IF B (9-m) - Lagans AIK (9-m) 2 - 0 Lagavallen
2019-08-19 18:45 142307056 Hjortsberga IF (9-m) - Ljungby IF B (9-m) 3 - 1 Blidavallen
2019-08-19 18:45 142307057 Ryssby IF (9-m) - Moheda IF (9-m) 3 - 1 Lunnavallen
2019-08-19 18:45 142307058 IFK Lammhult - Hultsjö IF B (9-m) 1 - 1 Norrvalla
2019-08-19 18:45 142307059 Vrigstads IF (9-m) - Bor/Rydaholm B (9-m) 1 - 2 Tallåsen
2019-08-20 18:30 142307060 Hamneda GIK - Lagans AIK (9-m) 7 - 0 Sunnevi
2019-08-26 18:30 142307061 Lagans AIK (9-m) - Hjortsberga IF (9-m) 1 - 1 Ringvallen
2019-08-26 18:30 142307063 Hultsjö IF B (9-m) - Vrigstads IF (9-m) 3 - 1 Hultsjövallen
2019-08-26 18:30 142307064 Moheda IF (9-m) - IFK Lammhult 10 - 1 Moheda IP
2019-08-26 19:30 142307065 Ljungby IF B (9-m) - Ryssby IF (9-m) 0 - 2 Lagavallen
2019-08-28 18:30 142307062 Bor/Rydaholm B (9-m) - Hamneda GIK 4 - 2 Rastavallen
2019-08-29 18:30 142307088 Vrigstads IF (9-m) - Ryssby IF (9-m) 1 - 2 Tallåsen
2019-08-31 12:00 142307067 Vrigstads IF (9-m) - Moheda IF (9-m) 3 - 4 Tallåsen
2019-08-31 12:00 142307069 Hamneda GIK - Hjortsberga IF (9-m) 2 - 1 Sunnevi
2019-08-31 12:00 142307070 Ryssby IF (9-m) - Lagans AIK (9-m) 1 - 2 Lunnavallen
September
2019-09-02 19:00 142307066 IFK Lammhult - Ljungby IF B (9-m) 1 - 2 Norrvalla
2019-09-03 18:15 142307080 Vrigstads IF (9-m) - Lagans AIK (9-m) 3 - 1 Tallåsen
2019-09-03 18:30 142307068 Bor/Rydaholm B (9-m) - Hultsjö IF B (9-m) 2 - 1 Kungshall, Rydaholm
2019-09-06 18:15 142307073 Hultsjö IF B (9-m) - Hamneda GIK 1 - 1 Hultsjövallen
2019-09-06 19:00 142307075 Ljungby IF B (9-m) - Vrigstads IF (9-m) 5 - 2 Lagavallen Konstgräs
2019-09-07 12:00 WO-anmäld! 142307071 Lagans AIK (9-m) - IFK Lammhult WO (3 - 0) Ringvallen
2019-09-07 12:00 142307072 Hjortsberga IF (9-m) - Ryssby IF (9-m) 3 - 3 Blidavallen
2019-09-08 16:00 142307074 Moheda IF (9-m) - Bor/Rydaholm B (9-m) 5 - 2 Moheda IP
2019-09-14 12:00 142307078 Hamneda GIK - Ryssby IF (9-m) 0 - 0 Sunnevi
2019-09-14 12:00 142307079 IFK Lammhult - Hjortsberga IF (9-m) 3 - 9 Norrvalla
2019-09-16 19:00 142307076 Bor/Rydaholm B (9-m) - Ljungby IF B (9-m) 0 - 3 Rastavallen
2019-09-17 19:00 142307077 Hultsjö IF B (9-m) - Moheda IF (9-m) 0 - 2 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-09-21 12:00 142307083 Ryssby IF (9-m) - IFK Lammhult 1 - 0 Lunnavallen
2019-09-21 12:00 142307084 Hamneda GIK - Moheda IF (9-m) 8 - 0 Sunnevi
2019-09-22 16:00 142307082 Hjortsberga IF (9-m) - Vrigstads IF (9-m) 4 - 5 Blidavallen
2019-09-23 19:00 142307081 Lagans AIK (9-m) - Bor/Rydaholm B (9-m) 6 - 1 Lagan Turf Arena
2019-09-23 19:30 142307085 Ljungby IF B (9-m) - Hultsjö IF B (9-m) 3 - 0 Lagavallen Konstgräs
2019-09-27 19:00 142307090 Hultsjö IF B (9-m) - Lagans AIK (9-m) 2 - 0 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-09-28 10:00 142307087 IFK Lammhult - Hamneda GIK 0 - 3 Norrvalla
2019-09-28 12:00 142307086 Moheda IF (9-m) - Ljungby IF B (9-m) 11 - 1 Moheda IP
2019-09-30 18:30 142307089 Bor/Rydaholm B (9-m) - Hjortsberga IF (9-m) 0 - 1 Kungshall, Rydaholm