Spelprogram - Damer, Div 4 Norra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-17 18:30 200070005 Töreboda IK (9:9) - Skultorps IF U 3 - 2 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-04-19 12:00 200070002 Björsäters IF (9:9) - Ulvåkers IF U 1 - 11 Björsäters IP A
2019-04-20 10:00 200070003 Moholms SK (9:9) - IF Tymer (9:9) 9 - 1 Mogårdsvallen A-plan
2019-04-22 17:00 200070001 Mariestads BoIS FF U - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 3 - 0 Lekevi IP A-plan
2019-04-25 18:30 200070009 Våmb/Skövde KIK U - Moholms SK (9:9) 1 - 0 Claesborgs A-plan
2019-04-25 18:30 200070010 IF Tymer (9:9) - Björsäters IF (9:9) 3 - 1 Timmersdala A
2019-04-27 15:00 200070007 Jula BK - Töreboda IK (9:9) 0 - 1 Ullervads IP A-plan
2019-04-28 17:00 200070011 Ulvåkers IF U - Mariestads BoIS FF U 1 - 0 Åbrovallen A
Maj
2019-05-01 13:00 200070018 Ulvåkers IF U - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 7 - 1 Åbrovallen A
2019-05-01 14:00 200070015 Moholms SK (9:9) - Skultorps IF U 1 - 3 Mogårdsvallen A-plan
2019-05-01 18:30 200070014 Björsäters IF (9:9) - Våmb/Skövde KIK U 2 - 5 e.f. Björsäters IP A
2019-05-01 19:00 200070013 Mariestads BoIS FF U - IF Tymer (9:9) 7 - 0 Lekevi IP A-plan
2019-05-04 15:00 200070020 Jula BK - Moholms SK (9:9) 3 - 2 Ullervads IP A-plan
2019-05-05 17:00 200070022 Våmb/Skövde KIK U - Mariestads BoIS FF U 5 - 0 Claesborgs A-plan
2019-05-08 19:00 200070021 Skultorps IF U - Björsäters IF (9:9) 4 - 0 Orkanvallen B
2019-05-12 17:00 200070029 IF Tymer (9:9) - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 1 - 3 Timmersdala A
2019-05-13 19:00 200070025 Mariestads BoIS FF U - Skultorps IF U 3 - 0 Lekevi IP A-plan
2019-05-13 19:00 200070030 Ulvåkers IF U - Våmb/Skövde KIK U 2 - 6 Åbrovallen A
2019-05-15 19:00 200070031 Töreboda IK (9:9) - Moholms SK (9:9) 2 - 3 Töreshov A-plan
2019-05-17 19:00 200070033 Jula BK - Mariestads BoIS FF U 4 - 2 Ullervads IP A-plan
2019-05-18 13:00 200070024 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Töreboda IK (9:9) 2 - 3 Gullmovallen A-plan
2019-05-19 17:15 200070035 Våmb/Skövde KIK U - IF Tymer (9:9) 7 - 0 Claesborgs A-plan
2019-05-21 19:00 200070034 Skultorps IF U - Ulvåkers IF U 1 - 0 Orkanvallen A
2019-05-23 19:00 200070038 Björsäters IF (9:9) - Töreboda IK (9:9) 0 - 5 Björsäters IP A
2019-05-26 15:00 200070042 Ulvåkers IF U - Jula BK 0 - 0 Åbrovallen A
2019-05-26 17:00 200070040 Våmb/Skövde KIK U - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 10 - 0 Claesborgs A-plan
2019-05-27 19:00 200070041 IF Tymer (9:9) - Skultorps IF U 1 - 5 Timmersdala A
2019-05-28 19:00 200070044 Töreboda IK (9:9) - Mariestads BoIS FF U 5 - 7 Töreshov A-plan
2019-05-30 18:00 200070048 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Moholms SK (9:9) 2 - 4 Movallen A-plan
Juni
2019-06-02 15:00 200070046 Jula BK - IF Tymer (9:9) 5 - 1 Ullervads IP A-plan
2019-06-02 17:00 200070047 Skultorps IF U - Våmb/Skövde KIK U 1 - 2 Orkanvallen A
2019-06-03 19:00 200070023 IF Tymer (9:9) - Ulvåkers IF U 2 - 5 Timmersdala A
2019-06-05 19:00 200070052 Våmb/Skövde KIK U - Jula BK 8 - 2 Claesborgs A-plan
2019-06-08 12:00 200070054 Ulvåkers IF U - Töreboda IK (9:9) 2 - 3 Åbrovallen A
2019-06-09 18:00 200070051 Skultorps IF U - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 8 - 0 Orkanvallen A
2019-06-10 19:00 200070056 Moholms SK (9:9) - Mariestads BoIS FF U 0 - 1 Mogårdsvallen A-plan
2019-06-13 18:30 200070058 Töreboda IK (9:9) - IF Tymer (9:9) 13 - 0 Töreshov A-plan
2019-06-17 19:00 200070055 Björsäters IF (9:9) - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 0 - 12 Björsäters IP A
2019-06-17 19:00 200070060 Jula BK - Skultorps IF U 1 - 1 Ullervads IP A-plan
2019-06-20 19:00 200070075 Moholms SK (9:9) - Våmb/Skövde KIK U 3 - 4 Mogårdsvallen A-plan
2019-06-26 19:00 200070063 Våmb/Skövde KIK U - Töreboda IK (9:9) 6 - 0 Claesborgs A-plan
2019-06-26 19:00 200070065 Ulvåkers IF U - Moholms SK (9:9) 3 - 1 Åbrovallen A
2019-06-26 19:00 200070066 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Jula BK 0 - 1 Gullmovallen A-plan
Juli
2019-07-01 19:00 200070026 Björsäters IF (9:9) - Jula BK 0 - 4 Björsäters IP A
2019-07-02 19:00 200070070 IF Tymer (9:9) - Moholms SK (9:9) 2 - 7 Timmersdala A
2019-07-02 19:00 200070072 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Mariestads BoIS FF U 0 - 4 Movallen A-plan
2019-07-03 18:30 200070068 Skultorps IF U - Töreboda IK (9:9) 5 - 0 Orkanvallen A
2019-07-03 19:00 200070071 Ulvåkers IF U - Björsäters IF (9:9) 7 - 0 Åbrovallen A
2019-07-07 13:00 200070077 Töreboda IK (9:9) - Jula BK 2 - 4 Töreshov A-plan
2019-07-08 19:00 200070074 Björsäters IF (9:9) - IF Tymer (9:9) 1 - 7 Björsäters IP A
Augusti
2019-08-05 19:00 200070073 Mariestads BoIS FF U - Ulvåkers IF U 3 - 1 Lekevi IP A-plan
2019-08-08 19:00 200070081 Skultorps IF U - Moholms SK (9:9) 4 - 2 Orkanvallen A
2019-08-09 19:15 200070082 Våmb/Skövde KIK U - Björsäters IF (9:9) 12 - 0 Claesborgs A-plan
2019-08-10 11:00 200070083 IF Tymer (9:9) - Mariestads BoIS FF U 2 - 7 Timmersdala A
2019-08-10 15:00 200070084 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Ulvåkers IF U 0 - 2 Gullmovallen A-plan
2019-08-12 19:00 200070050 Björsäters IF (9:9) - Moholms SK (9:9) 2 - 10 Björsäters IP A
2019-08-16 18:30 200070090 Ulvåkers IF U - IF Tymer (9:9) 8 - 0 Åbrovallen A
2019-08-16 18:45 200070087 Moholms SK (9:9) - Jula BK 0 - 1 Mogårdsvallen A-plan
2019-08-18 13:00 200070089 Töreboda IK (9:9) - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 2 - 3 Töreshov A-plan
2019-08-19 18:45 200070085 Mariestads BoIS FF U - Våmb/Skövde KIK U 4 - 0 Lekevi IP A-plan
2019-08-22 18:15 200070102 Ulvåkers IF U - Skultorps IF U 5 - 0 Åbrovallen A
2019-08-22 18:30 200070093 Jula BK - Björsäters IF (9:9) 4 - 1 Ullervads IP A-plan
2019-08-23 18:30 200070096 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - IF Tymer (9:9) 7 - 2 Movallen A-plan
2019-08-25 17:00 200070095 Våmb/Skövde KIK U - Ulvåkers IF U 2 - 2 Claesborgs A-plan
2019-08-26 18:30 200070094 Skultorps IF U - Mariestads BoIS FF U 3 - 2 Orkanvallen A
2019-08-28 18:15 200070097 Mariestads BoIS FF U - Jula BK 4 - 2 Lekevi IP A-plan
2019-08-28 18:15 200070099 Moholms SK (9:9) - Töreboda IK (9:9) 6 - 3 Mogårdsvallen A-plan
2019-08-28 18:15 200070101 IF Tymer (9:9) - Våmb/Skövde KIK U 0 - 3 Timmersdala A
2019-08-31 15:00 200070108 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Våmb/Skövde KIK U 1 - 3 Gullmovallen A-plan
September
2019-09-02 18:15 200070104 Töreboda IK (9:9) - Björsäters IF (9:9) 7 - 1 Töreshov A-plan
2019-09-02 18:15 200070106 Jula BK - Ulvåkers IF U 0 - 0 Ullervads IP A-plan
2019-09-02 18:15 200070107 Skultorps IF U - IF Tymer (9:9) 12 - 2 Orkanvallen A
2019-09-04 19:15 200070061 Mariestads BoIS FF U - Björsäters IF (9:9) 8 - 0 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-09-07 15:00 200070111 Moholms SK (9:9) - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 1 - 4 Mogårdsvallen A-plan
2019-09-08 17:00 200070113 IF Tymer (9:9) - Jula BK 1 - 7 Timmersdala A
2019-09-09 17:45 200070112 Våmb/Skövde KIK U - Skultorps IF U 4 - 2 Södermalms IP konstgräs
2019-09-09 19:00 200070109 Mariestads BoIS FF U - Töreboda IK (9:9) 6 - 2 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-09-12 19:15 200070119 Jula BK - Våmb/Skövde KIK U 1 - 3 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-09-14 15:00 200070117 Töreboda IK (9:9) - Ulvåkers IF U 2 - 1 Töreshov A-plan
2019-09-14 15:00 200070120 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Skultorps IF U WO (3 - 0) Movallen A-plan
2019-09-14 17:00 200070115 Moholms SK (9:9) - Björsäters IF (9:9) 3 - 1 Mogårdsvallen A-plan
2019-09-18 19:15 200070086 Björsäters IF (9:9) - Skultorps IF U 0 - 8 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-09-22 15:00 200070121 Mariestads BoIS FF U - Moholms SK (9:9) 3 - 2 Lekevi IP A-plan
2019-09-22 17:00 200070122 Skultorps IF U - Jula BK 1 - 0 Orkanvallen A
2019-09-24 17:30 200070124 IF Tymer (9:9) - Töreboda IK (9:9) 2 - 9 Timmersdala A
2019-09-28 15:00 200070128 Moholms SK (9:9) - Ulvåkers IF U 4 - 2 Mogårdsvallen A-plan
2019-09-28 15:00 200070130 Töreboda IK (9:9) - Våmb/Skövde KIK U 0 - 3 Töreshov A-plan
2019-09-28 15:00 200070132 Jula BK - Gullspång/Hova/Weimer (9:9) 1 - 0 Ullervads IP A-plan
Oktober
2019-10-02 19:00 200070127 Björsäters IF (9:9) - Mariestads BoIS FF U 0 - 10 Vänershofs IP B
2019-10-06 16:00 200070126 Gullspång/Hova/Weimer (9:9) - Björsäters IF (9:9) 3 - 0 Gullmovallen A-plan