Spelprogram - Damer, Div 4 Västra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-24 19:00 200073004 Åsaka SK (9:9) - Skoftebyns IF U 1 - 8 Åsevi A
2019-04-26 18:45 200073002 Halvorstorp A/Trollhättans FK U (9:9) - Lödöse Nygård IK U 0 - 1 Halvorstorps IP A
2019-04-30 18:00 200073001 Vänersborgs FK U - Vänersborgs IF U (9:9) 2 - 1 Vänersvallen Syd Konstgräs
Omgång 2
2019-05-01 19:00 200073006 Göta/Edet - Åsaka SK (9:9) 3 - 0 Ryrsjövallen
2019-05-04 13:00 200073008 Sjuntorps IF (9:9) - Halvorstorp A/Trollhättans FK U (9:9) 2 - 1 Sjuntorpsvallen A
2019-05-06 19:00 200073009 Lödöse Nygård IK U - Vänersborgs FK U 3 - 0 Alevi A
Omgång 3
2019-05-12 12:00 200073011 Vänersborgs FK U - Sjuntorps IF (9:9) 1 - 1 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-08-06 19:00 200073015 Lödöse Nygård IK U - Vänersborgs IF U (9:9) 5 - 1 Alevi A
2019-09-15 17:00 200073012 Halvorstorp A/Trollhättans FK U (9:9) - Skoftebyns IF U 0 - 2 Halvorstorps IP A
Omgång 4
2019-05-15 19:00 200073017 Göta/Edet - Halvorstorp A/Trollhättans FK U (9:9) 1 - 5 Ryrsjövallen
2019-05-20 19:00 200073019 Sjuntorps IF (9:9) - Lödöse Nygård IK U 0 - 6 Sjuntorpsvallen A
2019-05-20 19:15 200073020 Vänersborgs IF U (9:9) - Åsaka SK (9:9) 1 - 0 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-05-20 19:45 200073018 Skoftebyns IF U - Vänersborgs FK U 7 - 0 Nysätra IP
Omgång 5
2019-04-23 19:00 200073021 Göta/Edet - Vänersborgs FK U 1 - 5 Strömsvallen A konstgräs
2019-05-26 13:30 200073024 Sjuntorps IF (9:9) - Vänersborgs IF U (9:9) 4 - 2 Sjuntorpsvallen A
2019-05-26 15:00 200073025 Lödöse Nygård IK U - Skoftebyns IF U 1 - 2 Alevi A
Omgång 6
2019-05-29 19:00 200073028 Göta/Edet - Lödöse Nygård IK U 0 - 7 Ryrsjövallen
2019-06-02 16:00 200073026 Åsaka SK (9:9) - Halvorstorp A/Trollhättans FK U (9:9) 3 - 2 Åsevi A
2019-06-03 19:45 200073029 Skoftebyns IF U - Sjuntorps IF (9:9) 2 - 0 Nysätra IP
Omgång 7
2019-06-05 19:45 200073033 Skoftebyns IF U - Vänersborgs IF U (9:9) 4 - 1 Nysätra IP
2019-06-07 19:00 200073031 Vänersborgs FK U - Åsaka SK (9:9) 14 - 1 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-06-08 12:00 200073034 Sjuntorps IF (9:9) - Göta/Edet 8 - 0 Sjuntorpsvallen A
Omgång 8
2019-06-13 19:15 200073036 Vänersborgs IF U (9:9) - Halvorstorp A/Trollhättans FK U (9:9) 0 - 5 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-15 15:00 200073040 Göta/Edet - Skoftebyns IF U 1 - 5 Ekaråsen A
2019-06-17 19:00 200073038 Åsaka SK (9:9) - Lödöse Nygård IK U 0 - 4 Åsevi A
Omgång 9
2019-06-23 19:00 200073041 Vänersborgs FK U - Halvorstorp A/Trollhättans FK U (9:9) 4 - 3 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-06-25 19:15 200073045 Vänersborgs IF U (9:9) - Göta/Edet 5 - 1 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-06-26 19:00 200073043 Sjuntorps IF (9:9) - Åsaka SK (9:9) 2 - 0 Sjuntorpsvallen A
Omgång 10
2019-07-01 19:15 200073049 Lödöse Nygård IK U - Halvorstorp A/Trollhättans FK U (9:9) 2 - 1 Alevi A
2019-07-01 19:45 200073047 Skoftebyns IF U - Åsaka SK (9:9) 12 - 0 Nysätra IP
2019-09-17 19:15 200073050 Vänersborgs IF U (9:9) - Vänersborgs FK U 0 - 2 Vänersvallen Nord Konstgräs
Omgång 11
2019-08-11 13:30 200073054 Åsaka SK (9:9) - Göta/Edet 2 - 3 Åsevi A
2019-08-12 19:30 200073051 Vänersborgs FK U - Lödöse Nygård IK U 2 - 3 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-08-14 19:00 200073052 Halvorstorp A/Trollhättans FK U (9:9) - Sjuntorps IF (9:9) 2 - 1 Halvorstorps IP A
Omgång 12
2019-04-16 19:15 200073060 Vänersborgs IF U (9:9) - Lödöse Nygård IK U 2 - 3 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-08-19 18:30 200073059 Sjuntorps IF (9:9) - Vänersborgs FK U 1 - 3 Sjuntorpsvallen A
2019-08-19 19:45 200073058 Skoftebyns IF U - Halvorstorp A/Trollhättans FK U (9:9) 8 - 0 Nysätra IP
Omgång 13
2019-08-23 18:30 200073062 Halvorstorp A/Trollhättans FK U (9:9) - Göta/Edet 3 - 1 Halvorstorps IP A
2019-08-25 15:00 200073065 Lödöse Nygård IK U - Sjuntorps IF (9:9) 1 - 1 Alevi A
2019-08-26 18:30 200073064 Åsaka SK (9:9) - Vänersborgs IF U (9:9) 1 - 2 Åsevi A
2019-08-27 20:15 200073061 Vänersborgs FK U - Skoftebyns IF U 1 - 2 Vänersvallen Syd Konstgräs
Omgång 14
2019-08-31 16:00 200073068 Vänersborgs FK U - Göta/Edet 6 - 2 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-09-02 19:15 200073070 Vänersborgs IF U (9:9) - Sjuntorps IF (9:9) 0 - 3 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-09-02 19:45 200073069 Skoftebyns IF U - Lödöse Nygård IK U 1 - 2 Nysätra IP
Omgång 15
2019-09-08 14:00 200073072 Halvorstorp A/Trollhättans FK U (9:9) - Åsaka SK (9:9) 5 - 2 Halvorstorps IP A
2019-09-09 18:15 200073074 Sjuntorps IF (9:9) - Skoftebyns IF U 0 - 0 Sjuntorpsvallen A
2019-09-09 19:30 200073075 Lödöse Nygård IK U - Göta/Edet 6 - 0 Strömsvallen A konstgräs
Omgång 16
2019-09-11 19:15 200073080 Vänersborgs IF U (9:9) - Skoftebyns IF U 1 - 7 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-09-14 14:00 200073079 Göta/Edet - Sjuntorps IF (9:9) 0 - 2 Ryrsjövallen
2019-10-01 19:30 200073077 Åsaka SK (9:9) - Vänersborgs FK U 0 - 9 Torsbovallen Konstgräs
Omgång 17
2019-09-22 16:15 200073085 Halvorstorp A/Trollhättans FK U (9:9) - Vänersborgs IF U (9:9) 2 - 2 Halvorstorps IP A
2019-09-23 19:15 200073082 Skoftebyns IF U - Göta/Edet 10 - 0 Nysätra IP
2019-09-24 19:45 200073084 Lödöse Nygård IK U - Åsaka SK (9:9) 3 - 0 Strömsvallen A konstgräs
Omgång 18
2019-09-28 14:00 200073086 Halvorstorp A/Trollhättans FK U (9:9) - Vänersborgs FK U 2 - 1 Halvorstorps IP A
2019-09-28 14:00 200073090 Göta/Edet - Vänersborgs IF U (9:9) 0 - 4 Ekaråsen A
2019-09-28 17:00 200073088 Åsaka SK (9:9) - Sjuntorps IF (9:9) 1 - 2 Granngårdens Konstgräs