Spelprogram - F 14 B2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Derby Björn Manholm 0769496191 Grön/Svart/Svart/Grön
Ekängens IF Karolina Örtnäs 0730435249 Ljusblå/Svart/Svart
Hjulsbro IK Ann-Kristin Berzelius 0730729992 Blå/Vit/Vit
IK Östria Lambohov Daniel Gustavsson 0705123525 Gul/Svart/Gul
Krokeks IF Christian Fredriksson 0768682832 Röd/Röd/Vit
Smedby AIS Jason Mellström 0706433339 Svart/svart/Svart
Söderköpings IK Patrik Hörbom 0705770037 Vit/Blå/Vita
Valdemarsviks IF Fredrik Törnborg 0761034260 vit/blå/vit
Vidingsjö MoIF Christer Kihlgren +46709501684 Röd/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 232453001 IK Östria Lambohov - Smedby AIS 3 - 2 Lambohovs sportfält
2019-04-28 17:00 232453002 Söderköpings IK - Valdemarsviks IF 0 - 6 Vikingavallen Söderköping
Maj
2019-05-01 13:30 232453003 BK Derby - Ekängens IF 3 - 2 Grenadjärvallen
2019-05-01 15:30 232453004 Vidingsjö MoIF - Krokeks IF 2 - 1 Skarpans IP
2019-05-03 18:00 232453009 Valdemarsviks IF - BK Derby 0 - 5 Grännäs IP
2019-05-04 14:00 232453006 Hjulsbro IK - IK Östria Lambohov 4 - 2 UCS Arena
2019-05-05 16:30 232453010 Smedby AIS - Söderköpings IK 6 - 1 Mirum Arena
2019-05-05 17:00 232453008 Ekängens IF - Vidingsjö MoIF 0 - 0 Anders Ljungstedts gymnasium
2019-05-11 10:00 232453015 Krokeks IF - Ekängens IF 7 - 5 Kullevi
2019-05-11 14:00 232453013 BK Derby - Smedby AIS 7 - 1 Grenadjärvallen
2019-05-12 17:00 232453012 Söderköpings IK - Hjulsbro IK 0 - 12 Vikingavallen Söderköping
2019-05-12 17:00 232453014 Vidingsjö MoIF - Valdemarsviks IF 2 - 3 Skarpans IP
2019-05-15 19:00 232453017 IK Östria Lambohov - Söderköpings IK 5 - 0 Lambohovs sportfält
2019-05-17 18:30 232453018 Valdemarsviks IF - Krokeks IF 7 - 1 Grännäs IP
2019-05-18 10:30 232453016 Hjulsbro IK - BK Derby 8 - 3 UCS Arena
2019-05-25 10:00 232453024 Krokeks IF - Smedby AIS 2 - 6 Kullevi
2019-05-25 10:00 232453025 Ekängens IF - Valdemarsviks IF 1 - 4 Ekängens IP
2019-05-25 11:00 232453022 BK Derby - IK Östria Lambohov 6 - 2 Grenadjärvallen
2019-05-26 16:00 232453023 Vidingsjö MoIF - Hjulsbro IK 0 - 5 Skarpans IP
2019-05-30 13:30 232453036 Hjulsbro IK - Valdemarsviks IF 12 - 1 UCS Arena
Juni
2019-06-01 10:30 232453026 Hjulsbro IK - Krokeks IF 13 - 1 UCS Arena
2019-06-01 11:00 232453029 Smedby AIS - Ekängens IF 7 - 0 Mirum Arena
2019-06-02 19:00 232453028 Söderköpings IK - BK Derby 1 - 11 Vikingavallen Söderköping
2019-06-05 19:00 232453027 IK Östria Lambohov - Vidingsjö MoIF 5 - 1 Lambohovs sportfält
2019-06-05 19:00 232453045 Smedby AIS - Hjulsbro IK 1 - 4 Mirum Arena
2019-06-07 18:00 232453035 Valdemarsviks IF - Smedby AIS 3 - 1 Grännäs IP
2019-06-09 14:00 232453034 Ekängens IF - Hjulsbro IK 2 - 8 Ekängens IP
2019-06-09 16:00 232453032 Vidingsjö MoIF - Söderköpings IK 1 - 0 Skarpans IP
2019-06-10 19:00 232453037 Ekängens IF - IK Östria Lambohov 1 - 1
2019-06-15 13:00 232453033 Krokeks IF - IK Östria Lambohov 1 - 8 Kullevi
2019-06-16 17:00 232453038 Söderköpings IK - Krokeks IF 2 - 2 Vikingavallen Söderköping
2019-06-18 18:30 232453044 Valdemarsviks IF - IK Östria Lambohov 4 - 3 Grännäs IP
2019-06-18 19:00 232453019 Smedby AIS - Vidingsjö MoIF 6 - 1 Mirum Arena
2019-06-19 18:00 232453042 Krokeks IF - BK Derby Kullevi
2019-06-23 15:00 232453043 Ekängens IF - Söderköpings IK 0 - 3 Stångebro sportfält
2019-06-23 18:30 232453039 BK Derby - Vidingsjö MoIF 11 - 1 Grenadjärvallen