Spelprogram - P 13 C1

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 231505003 Ödeshögs IK - Mjölby AI FF 4 - 0 Vättervallen
2019-04-28 11:30 231505001 Sommen/Boxholm - IFK Motala FK 0 - 6 Sommens IP
2019-04-28 17:30 231505004 Ekängens IF - Vadstena GIF 6 - 0 Anders Ljungstedts gymnasium
Maj
2019-05-01 15:30 231505002 BK Derby - Skeninge IK 2 - 4 Grenadjärvallen
2019-05-05 11:00 231505010 IFK Motala FK - BK Derby 5 - 2 Askling Bil Arena
2019-05-05 13:00 231505008 Mjölby AI FF - Ekängens IF 9 - 0 Vifolkavallen
2019-05-05 14:00 231505009 Skeninge IK - Ödeshögs IK 1 - 5 Skänninge IP
2019-05-05 17:00 231505006 IK Östria Lambohov - Sommen/Boxholm 5 - 2 Lambohovs sportfält
2019-05-11 11:00 231505013 Ödeshögs IK - IFK Motala FK 5 - 3 Vättervallen
2019-05-12 13:00 231505015 Vadstena GIF - Mjölby AI FF 0 - 3 Kungsvalla IP
2019-05-12 14:00 231505012 BK Derby - IK Östria Lambohov 0 - 2 Grenadjärvallen
2019-05-17 19:00 231505014 Ekängens IF - Skeninge IK 0 - 6 Ekängens IP
2019-05-19 14:00 231505018 Skeninge IK - Vadstena GIF 6 - 0 Skänninge IP
2019-05-19 17:00 231505016 IK Östria Lambohov - Ödeshögs IK 2 - 8 Lambohovs sportfält
2019-05-19 17:00 231505017 Sommen/Boxholm - BK Derby 2 - 4 Sommens IP
2019-05-19 17:30 231505019 IFK Motala FK - Ekängens IF 5 - 0 Askling Bil Arena
2019-05-25 11:00 231505022 Ödeshögs IK - Sommen/Boxholm 10 - 0 Vättervallen
2019-05-25 15:00 231505025 Mjölby AI FF - Skeninge IK 3 - 1 Vifolkavallen
2019-05-26 13:00 231505024 Vadstena GIF - IFK Motala FK 1 - 5 Kungsvalla IP
2019-05-26 16:00 231505023 Ekängens IF - IK Östria Lambohov 4 - 3 Ekängens IP
Juni
2019-06-02 11:30 231505027 Sommen/Boxholm - Ekängens IF 5 - 0 Sommens IP
2019-06-02 17:00 231505029 IFK Motala FK - Mjölby AI FF 5 - 5 Askling Bil Arena
2019-06-02 18:00 231505028 BK Derby - Ödeshögs IK 0 - 11 Grenadjärvallen
2019-06-05 19:00 231505026 IK Östria Lambohov - Vadstena GIF 11 - 1 Lambohovs sportfält
2019-06-08 13:00 231505034 Mjölby AI FF - IK Östria Lambohov 4 - 4 Vifolkavallen
2019-06-09 12:00 231505032 Ekängens IF - BK Derby 1 - 5 Ekängens IP
2019-06-09 14:00 231505035 Skeninge IK - IFK Motala FK 0 - 2 Skänninge IP
2019-06-09 15:00 231505033 Vadstena GIF - Sommen/Boxholm 1 - 3 Kungsvalla IP
2019-06-15 11:00 231505039 Ödeshögs IK - Ekängens IF 6 - 0 Vättervallen
2019-06-15 12:30 231505038 BK Derby - Vadstena GIF 6 - 2 Grenadjärvallen
2019-06-16 17:00 231505036 IK Östria Lambohov - Skeninge IK 0 - 4 Lambohovs sportfält
2019-06-16 17:00 231505037 Sommen/Boxholm - Mjölby AI FF 2 - 5 Sommens IP
2019-06-23 15:00 231505043 Mjölby AI FF - BK Derby 3 - 1 Vifolkavallen
2019-06-23 17:00 231505044 Skeninge IK - Sommen/Boxholm 4 - 0 Skänninge IP
2019-06-23 17:00 231505045 IFK Motala FK - IK Östria Lambohov 5 - 0 Askling Bil Arena
2019-06-26 19:30 231505042 Vadstena GIF - Ödeshögs IK 6 - 2 Kungsvalla IP