Spelprogram - Div 4 Herr

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alnö IF Tomas Berglund 0705893569 Röd/röd/röd
Essviks AIF Fredrik Martinsson 0702328226 0702328226 grön , vit, grön
Kubikenborgs IF Mikael Åman 0703127704 gul/svart randig, svarta, gul/svart randig
Matfors IF Örjan Forsström 06024484 0705386183 blå/vit/blå
Medskogsbrons BK Joakim Hedlund 0703021102 0703021102 Svart, Svart, Svart
Nedansjö IK Nedansjö IK(Föreningen) blå, blå, blå
Selånger FK Herr Anders Nyberg röd-blå randig, marinblå, röda
Sidsjö-Böle IF Mikael Eklöf 0704450035 Grön/Svart/Svart
Söråkers FF Söråkers FF(Föreningen) Röd/svart , Svart, Röd
Torpshammars IF Torpshammars IF(Föreningen) vit, vit, vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 14:00 100101004 Selånger FK Herr - Sidsjö-Böle IF 0 - 4 Västhagen IP
2019-05-04 17:00 100101013 Kubikenborgs IF - Medskogsbrons BK 4 - 1 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-05-07 19:00 100101005 Söråkers FF - Medskogsbrons BK 4 - 2 Söråkers IP
2019-05-07 20:00 100101001 Alnö IF - Matfors IF 1 - 1 Baldershovs IP Konstgräs
2019-05-07 20:00 100101003 Kubikenborgs IF - Nedansjö IK 2 - 1 Västhagen IP
2019-05-10 19:30 100101002 Torpshammars IF - Essviks AIF 1 - 3 Ånge IP
2019-05-11 15:00 100101023 Kubikenborgs IF - Selånger FK Herr 4 - 0 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-05-17 20:00 100101007 Sidsjö-Böle IF - Kubikenborgs IF 0 - 1 Västhagen IP
2019-05-18 14:00 100101010 Matfors IF - Söråkers FF 1 - 2 Baldershovs IP Konstgräs
2019-05-19 12:00 100101009 Essviks AIF - Alnö IF 1 - 4 Västhagen IP
2019-05-19 15:00 100101008 Nedansjö IK - Torpshammars IF 1 - 3 Nedansjö IP
2019-05-24 19:00 100101012 Torpshammars IF - Sidsjö-Böle IF 1 - 2 Torpshammars IP
2019-05-24 20:00 100101014 Selånger FK Herr - Söråkers FF 0 - 5 Västhagen IP
2019-05-24 20:00 100101015 Essviks AIF - Matfors IF 1 - 2 Baldershovs IP Konstgräs
2019-05-25 14:00 100101011 Alnö IF - Nedansjö IK 6 - 0 Baldershovs IP Konstgräs
2019-05-28 19:00 100101016 Söråkers FF - Kubikenborgs IF 1 - 3 Söråkers IP
2019-05-28 19:00 100101017 Medskogsbrons BK - Torpshammars IF 2 - 2 Viforsplan
2019-05-28 19:00 100101019 Nedansjö IK - Essviks AIF 1 - 3 Nedansjö IP
2019-05-28 19:00 100101020 Matfors IF - Selånger FK Herr 5 - 1 Thulevallen
2019-05-28 19:45 100101018 Sidsjö-Böle IF - Alnö IF 0 - 1 NP3 Arena
Juni
2019-06-04 19:00 100101021 Alnö IF - Medskogsbrons BK 5 - 2 Släda IP
2019-06-04 19:00 100101022 Torpshammars IF - Matfors IF 1 - 2 Torpshammars IP
2019-06-04 19:00 100101024 Nedansjö IK - Söråkers FF 0 - 0 Nedansjö IP
2019-06-04 19:00 100101025 Essviks AIF - Sidsjö-Böle IF 2 - 0 Essviksvallen
2019-06-07 19:00 100101006 Medskogsbrons BK - Selånger FK Herr 8 - 2 Viforsplan
2019-06-11 19:00 100101026 Selånger FK Herr - Torpshammars IF 4 - 2 Selånger IP
2019-06-11 19:00 100101027 Söråkers FF - Alnö IF 1 - 6 Söråkers IP
2019-06-11 19:00 100101028 Medskogsbrons BK - Essviks AIF 2 - 1 Viforsplan
2019-06-11 19:00 100101030 Matfors IF - Kubikenborgs IF 4 - 2 Thulevallen
2019-06-11 20:01 100101029 Sidsjö-Böle IF - Nedansjö IK 4 - 1 Västhagen IP
2019-06-18 19:00 100101031 Alnö IF - Selånger FK Herr 4 - 0 Släda IP
2019-06-18 19:00 100101032 Torpshammars IF - Kubikenborgs IF 2 - 3 Torpshammars IP
2019-06-18 19:00 100101034 Nedansjö IK - Medskogsbrons BK 0 - 3 Nedansjö IP
2019-06-18 19:00 100101035 Essviks AIF - Söråkers FF 3 - 0 Essviksvallen
2019-06-18 19:45 100101033 Sidsjö-Böle IF - Matfors IF 1 - 0 NP3 Arena
2019-06-25 19:00 100101036 Kubikenborgs IF - Alnö IF 1 - 2 Kubikenborgs IP
2019-06-25 19:00 100101037 Selånger FK Herr - Essviks AIF 0 - 7 Selånger IP
2019-06-25 19:00 100101039 Medskogsbrons BK - Sidsjö-Böle IF 2 - 1 Viforsplan
2019-06-25 19:00 100101040 Matfors IF - Nedansjö IK 8 - 0 Thulevallen
2019-06-28 19:00 100101041 Alnö IF - Torpshammars IF 4 - 2 Släda IP
2019-06-28 19:00 100101042 Medskogsbrons BK - Matfors IF 0 - 2 Viforsplan
2019-06-28 19:00 100101043 Sidsjö-Böle IF - Söråkers FF 3 - 2 NP3 Arena
2019-06-28 19:00 100101044 Nedansjö IK - Selånger FK Herr 2 - 0 Nedansjö IP
2019-06-28 19:00 100101045 Essviks AIF - Kubikenborgs IF 5 - 0 Essviksvallen
Juli
2019-07-26 19:30 100101038 Söråkers FF - Torpshammars IF 1 - 2 Torpshammars IP
2019-07-30 19:00 100101046 Torpshammars IF - Alnö IF 0 - 4 Torpshammars IP
2019-07-30 19:00 100101047 Kubikenborgs IF - Essviks AIF 1 - 1 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-07-30 19:00 100101048 Selånger FK Herr - Nedansjö IK 3 - 1 Selånger IP
2019-07-30 19:00 100101049 Söråkers FF - Sidsjö-Böle IF 6 - 3 Söråkers IP
2019-07-30 19:00 100101050 Matfors IF - Medskogsbrons BK 3 - 0 Thulevallen
Augusti
2019-08-02 19:00 100101051 Alnö IF - Kubikenborgs IF 2 - 2 Släda IP
2019-08-02 19:00 100101054 Nedansjö IK - Matfors IF 0 - 3 Nedansjö IP
2019-08-02 19:00 100101055 Essviks AIF - Selånger FK Herr 6 - 0 Essviksvallen
2019-08-02 19:30 100101052 Torpshammars IF - Söråkers FF 0 - 0 Torpshammars IP
2019-08-02 20:00 100101053 Sidsjö-Böle IF - Medskogsbrons BK 3 - 3 NP3 Arena
2019-08-06 19:00 100101056 Kubikenborgs IF - Torpshammars IF 3 - 0 Kubikenborgs IP
2019-08-06 19:00 100101057 Selånger FK Herr - Alnö IF 2 - 2 Selånger IP
2019-08-06 19:00 100101058 Söråkers FF - Essviks AIF 2 - 1 Söråkers IP
2019-08-06 19:00 100101059 Medskogsbrons BK - Nedansjö IK 4 - 0 Viforsplan
2019-08-06 19:00 100101060 Matfors IF - Sidsjö-Böle IF 4 - 0 Thulevallen
2019-08-09 19:00 100101061 Alnö IF - Söråkers FF 1 - 1 Släda IP
2019-08-09 19:00 100101062 Torpshammars IF - Selånger FK Herr 1 - 2 Torpshammars IP
2019-08-09 19:00 100101063 Kubikenborgs IF - Matfors IF 0 - 2 Kubikenborgs IP
2019-08-09 19:00 100101064 Nedansjö IK - Sidsjö-Böle IF 1 - 2 Nedansjö IP
2019-08-09 19:00 100101065 Essviks AIF - Medskogsbrons BK 2 - 5 Essviksvallen
2019-08-13 19:00 100101066 Selånger FK Herr - Kubikenborgs IF 1 - 2 Selånger IP
2019-08-13 19:00 100101067 Söråkers FF - Nedansjö IK 4 - 2 Söråkers IP
2019-08-13 19:00 100101068 Medskogsbrons BK - Alnö IF 2 - 2 Viforsplan
2019-08-13 19:00 100101070 Matfors IF - Torpshammars IF 2 - 1 Thulevallen
2019-08-13 20:00 100101069 Sidsjö-Böle IF - Essviks AIF 1 - 4 NP3 Arena
2019-08-16 19:00 100101071 Alnö IF - Sidsjö-Böle IF 4 - 1 Släda IP
2019-08-16 19:00 100101072 Torpshammars IF - Medskogsbrons BK 3 - 1 Torpshammars IP
2019-08-16 19:00 100101073 Kubikenborgs IF - Söråkers FF 3 - 2 Kubikenborgs IP
2019-08-16 19:00 100101074 Selånger FK Herr - Matfors IF 1 - 4 Selånger IP
2019-08-16 19:00 100101075 Essviks AIF - Nedansjö IK 4 - 0 Essviksvallen
2019-08-24 12:30 100101078 Sidsjö-Böle IF - Torpshammars IF 5 - 1 NP3 Arena
2019-08-24 14:00 100101076 Söråkers FF - Selånger FK Herr 2 - 1 Söråkers IP
2019-08-24 14:00 100101077 Medskogsbrons BK - Kubikenborgs IF 5 - 2 Viforsplan
2019-08-24 14:00 100101079 Nedansjö IK - Alnö IF 1 - 4 Nedansjö IP
2019-08-24 14:00 100101080 Matfors IF - Essviks AIF 3 - 1 Thulevallen
2019-08-31 12:00 100101082 Torpshammars IF - Nedansjö IK 0 - 3 Torpshammars IP
2019-08-31 14:00 100101081 Alnö IF - Essviks AIF 5 - 2 Släda IP
2019-08-31 14:00 100101083 Kubikenborgs IF - Sidsjö-Böle IF 4 - 1 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-08-31 14:00 100101084 Selånger FK Herr - Medskogsbrons BK 3 - 3 Selånger IP
2019-08-31 14:00 100101085 Söråkers FF - Matfors IF 1 - 2 Söråkers IP
September
2019-09-14 14:00 100101086 Medskogsbrons BK - Söråkers FF 6 - 2 Viforsplan
2019-09-14 14:00 100101087 Sidsjö-Böle IF - Selånger FK Herr 2 - 4 Sidsjövallen
2019-09-14 14:00 100101088 Nedansjö IK - Kubikenborgs IF 2 - 3 Nedansjö IP
2019-09-14 14:00 100101089 Essviks AIF - Torpshammars IF 1 - 1 e.f. Essviksvallen
2019-09-14 14:00 100101090 Matfors IF - Alnö IF 0 - 0 Thulevallen