Spelprogram - Div.5 Pojkar 9 mot 9 max 14 år

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:00 311259002 Sotenäs U - Vallens IF 6 - 4 Stensnäsvallen
2019-04-28 16:00 311259003 IFK Uddevalla 06 - Skärhamns IK 5 - 7 Kamratgården
2019-04-28 17:00 311259004 Myckleby IK/Orust FC - Stenungsunds IF röd 4 - 2 Ängevi (Myckleby IK)
Maj
2019-05-02 18:30 311259008 Skärhamns IK - Myckleby IK/Orust FC 8 - 4 Tjörns Sparbank Arena
2019-05-04 10:30 311259009 Vallens IF - IFK Uddevalla 06 4 - 4 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-05 11:00 311259006 Lysekils AIK - Munkedals IF 05 4 - 1 Gullmarsvallen
2019-05-08 18:30 311259014 Myckleby IK/Orust FC - Vallens IF 7 - 3 Ängevi (Myckleby IK)
2019-05-09 19:15 311259015 Stenungsunds IF röd - Skärhamns IK 4 - 1 SEAB-plan
2019-05-12 11:00 311259012 Sotenäs U - Lysekils AIK 18 - 1 Havsvallen
2019-05-18 16:30 311259018 Vallens IF - Stenungsunds IF röd 2 - 1 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-05-19 11:00 311259016 Lysekils AIK - IFK Uddevalla 06 8 - 4 Gullmarsvallen
2019-05-19 19:00 311259017 Munkedals IF 05 - Sotenäs U 1 - 3 Munkedals IP
2019-05-23 18:30 311259025 Skärhamns IK - Vallens IF 4 - 4 Tjörns Sparbank Arena
2019-05-26 10:00 311259022 IFK Uddevalla 06 - Munkedals IF 05 5 - 3 Kamratgården
2019-05-26 17:00 311259023 Myckleby IK/Orust FC - Lysekils AIK 10 - 1 Ängevi (Myckleby IK)
Juni
2019-06-02 11:00 311259028 Sotenäs U - IFK Uddevalla 06 5 - 0 Stensnäsvallen
2019-06-02 12:00 311259026 Lysekils AIK - Stenungsunds IF röd 11 - 8 Gullmarsvallen
2019-06-02 18:30 311259027 Munkedals IF 05 - Myckleby IK/Orust FC 4 - 3 Munkedals IP
2019-06-06 10:00 311259034 Skärhamns IK - Lysekils AIK 8 - 4 Tjörns Sparbank Arena
2019-06-09 11:00 311259033 Stenungsunds IF röd - Munkedals IF 05 1 - 3 SEAB-plan
2019-06-09 17:00 311259032 Myckleby IK/Orust FC - Sotenäs U 4 - 4 Ängevi (Myckleby IK)
2019-06-15 10:00 311259037 Munkedals IF 05 - Skärhamns IK 5 - 3 Munkedals IP
2019-06-16 11:00 311259038 Sotenäs U - Stenungsunds IF röd 5 - 2 Havsvallen
2019-06-17 20:00 311259044 Vallens IF - Munkedals IF 05 3 - 0 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-06-23 14:45 311259042 Stenungsunds IF röd - IFK Uddevalla 06 WO (3 - 0) SEAB-plan
2019-06-23 16:00 311259043 Skärhamns IK - Sotenäs U 2 - 6 Tjörns Sparbank Arena
2019-06-30 16:00 311259048 Skärhamns IK - IFK Uddevalla 06 7 - 4 Tjörns Sparbank Arena
Juli
2019-07-01 19:15 311259047 Stenungsunds IF röd - Myckleby IK/Orust FC 4 - 2 SEAB-plan
2019-07-02 19:00 311259036 Lysekils AIK - Vallens IF 5 - 10 Kronbergsvallens IP
Augusti
2019-08-10 12:00 311259053 IFK Uddevalla 06 - Vallens IF 2 - 5 Kamratgården
2019-08-11 17:00 311259054 Myckleby IK/Orust FC - Skärhamns IK 9 - 6 Ängevi (Myckleby IK)
2019-08-14 19:00 311259051 Munkedals IF 05 - Lysekils AIK 6 - 1 Munkedals IP
2019-08-17 12:00 311259056 Lysekils AIK - Sotenäs U 2 - 8 Gullmarsvallen
2019-08-17 17:00 311259058 Vallens IF - Myckleby IK/Orust FC 2 - 3 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-08-24 10:00 311259064 Stenungsunds IF röd - Vallens IF 6 - 6 SEAB-plan
2019-08-25 11:00 311259061 Sotenäs U - Munkedals IF 05 10 - 0 Havsvallen
2019-08-25 16:00 311259062 IFK Uddevalla 06 - Lysekils AIK 4 - 3 Kamratgården
2019-08-28 19:00 311259066 Lysekils AIK - Myckleby IK/Orust FC 7 - 5 Gullmarsvallen
2019-08-29 19:00 311259057 Skärhamns IK - Stenungsunds IF röd 4 - 0 Tjörns Sparbank Arena
2019-08-31 12:00 311259039 IFK Uddevalla 06 - Myckleby IK/Orust FC 2 - 9 Kamratgården
September
2019-09-01 16:00 311259068 Vallens IF - Skärhamns IK 4 - 4 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-07 14:45 311259073 Stenungsunds IF röd - Lysekils AIK 1 - 5 SEAB-plan
2019-09-08 16:00 311259071 IFK Uddevalla 06 - Sotenäs U 2 - 8 Kamratgården
2019-09-09 18:30 311259072 Myckleby IK/Orust FC - Munkedals IF 05 5 - 0 Ängevi (Myckleby IK)
2019-09-14 11:00 311259077 Munkedals IF 05 - Stenungsunds IF röd 3 - 1 Munkedals IP
2019-09-15 12:00 311259076 Lysekils AIK - Skärhamns IK 3 - 0 Kronbergsvallens IP
2019-09-21 10:00 311259067 Munkedals IF 05 - IFK Uddevalla 06 3 - 1 Munkedals IP
2019-09-21 10:30 311259082 Stenungsunds IF röd - Sotenäs U 2 - 5 SEAB-plan
2019-09-21 17:15 311259084 Vallens IF - Lysekils AIK 1 - 4 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-09-22 17:00 311259081 Myckleby IK/Orust FC - IFK Uddevalla 06 OW (0 - 3) Ängevi (Myckleby IK)
2019-09-28 11:00 311259078 Sotenäs U - Myckleby IK/Orust FC 11 - 4 Havsvallen
2019-09-29 11:00 311259088 Sotenäs U - Skärhamns IK WO (3 - 0) Stensn��svallen
2019-09-29 16:00 311259089 IFK Uddevalla 06 - Stenungsunds IF röd 2 - 1 Kamratgården
Oktober
2019-10-05 15:00 311259049 Vallens IF - Sotenäs U 1 - 3 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2019-10-06 17:00 311259083 Skärhamns IK - Munkedals IF 05 6 - 0 Tjörns Sparbank Arena
2019-10-13 17:00 311259087 Munkedals IF 05 - Vallens IF 1 - 10 Munkedals IP