Spelprogram - P 10 B5

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska IF David Cicek 0709107710 vit/vit/vit
FF Jaguar Isko Feratovic 0704022628 svart-vit/svart/svart
Finspångs FK Markus Nyman 0703528648 Vit/Vit/Vit
Hageby IF David Arandia Hjelte Gul/Svart
IK Sleipner Samer Jehjah Blå/Vit randig/Blå/Blå
Kimstad GoIF Johan Lembke 0730432889 vit/röd/vita
Kustbollen Henrik Lindqvist 0703068170 röd/blå/röd
Lindö FF Niklas Hjelm 0701713757 Gul/Svart/Gul
Ringarums IF Linda Sjösten 0720502421 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Smedby AIS Gul Märta Alsne 0708334528 Svart/svart/Svart
Smedby AIS Svart Märta Alsne 0708334528 Svart/svart/Svart
Stegeborgs IF Fredrik Hansson 0703239042 Grön/Grön/Grön
Torstorps IF Johan Nilsson 0722274371 Blå/Vit/Vita
Västra Husby IF Sandra Sundén 0706893147 Vit/blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-02 18:00 Hageby IF - Smedby AIS Gul Sydvallen
2019-05-03 19:00 FF Jaguar - Assyriska IF Himmelstalund Södra
2019-05-04 10:00 Kimstad GoIF - Ringarums IF Krokhagens IP
2019-05-05 10:30 Finspångs FK - Stegeborgs IF Grosvads IP
2019-05-05 11:00 Torstorps IF - Kustbollen Atlaslunden
2019-05-05 15:00 Smedby AIS Svart - Lindö FF Mirum Arena
2019-05-05 16:00 Västra Husby IF - IK Sleipner Hylingevallen
2019-05-06 17:30 Assyriska IF - Hageby IF Sydvallen
2019-05-10 19:00 FF Jaguar - Finspångs FK Himmelstalund Södra
2019-05-11 11:00 IK Sleipner - Torstorps IF Ektorps IP
2019-05-12 00:00 Smedby AIS Gul - Smedby AIS Svart Mirum Arena
2019-05-12 11:00 Stegeborgs IF - Kimstad GoIF Häggvallen
2019-05-12 14:30 Lindö FF - Kustbollen Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-12 15:00 Ringarums IF - Västra Husby IF Ringvallen
2019-05-18 10:00 Kustbollen - Smedby AIS Gul Östra Husby IP
2019-05-19 10:00 Hageby IF - Finspångs FK Sydvallen
2019-05-19 11:00 IK Sleipner - Ringarums IF Ektorps IP
2019-05-19 14:00 Kimstad GoIF - FF Jaguar Krokhagens IP
2019-05-19 15:00 Torstorps IF - Lindö FF Atlaslunden
2019-05-19 16:00 Västra Husby IF - Stegeborgs IF Hylingevallen
2019-05-19 17:00 Smedby AIS Svart - Assyriska IF Mirum Arena
2019-05-22 17:30 Assyriska IF - Kustbollen Sydvallen
2019-05-24 19:00 FF Jaguar - Västra Husby IF Himmelstalund Södra
2019-05-26 10:00 Hageby IF - Kimstad GoIF Sydvallen
2019-05-26 10:30 Finspångs FK - Smedby AIS Svart Grosvads IP
2019-05-26 11:00 Stegeborgs IF - IK Sleipner Häggvallen
2019-05-26 13:00 Smedby AIS Gul - Lindö FF Mirum Arena
2019-05-26 15:00 Ringarums IF - Torstorps IF Ringvallen
2019-05-29 17:30 Assyriska IF - Smedby AIS Gul Sydvallen
Juni
2019-06-02 11:00 IK Sleipner - FF Jaguar Ektorps IP
2019-06-02 11:00 Smedby AIS Svart - Kimstad GoIF Mirum Arena
2019-06-02 14:30 Lindö FF - Assyriska IF Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-06-02 15:00 Torstorps IF - Smedby AIS Gul Atlaslunden
2019-06-02 15:00 Ringarums IF - Stegeborgs IF Ringvallen
2019-06-02 15:00 Kustbollen - Finspångs FK Östra Husby IP
2019-06-02 16:00 Västra Husby IF - Hageby IF Hylingevallen
2019-06-07 19:00 FF Jaguar - Ringarums IF Himmelstalund Södra
2019-06-08 10:00 Kimstad GoIF - Kustbollen Krokhagens IP
2019-06-08 10:30 Finspångs FK - Lindö FF Grosvads IP
2019-06-09 10:00 Hageby IF - IK Sleipner Sydvallen
2019-06-09 11:00 Stegeborgs IF - Torstorps IF Häggvallen
2019-06-09 17:00 Smedby AIS Svart - Västra Husby IF Mirum Arena
2019-06-16 11:00 Torstorps IF - Assyriska IF Atlaslunden
2019-06-16 11:00 Stegeborgs IF - FF Jaguar Häggvallen
2019-06-16 11:00 IK Sleipner - Smedby AIS Svart Ektorps IP
2019-06-16 13:00 Lindö FF - Kimstad GoIF Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-06-16 15:00 Ringarums IF - Hageby IF Ringvallen
2019-06-16 15:00 Kustbollen - Västra Husby IF Östra Husby IP
2019-06-18 19:00 Smedby AIS Gul - Finspångs FK Mirum Arena
Augusti
2019-08-16 19:00 FF Jaguar - Torstorps IF Himmelstalund Södra
2019-08-17 10:00 Kimstad GoIF - Smedby AIS Gul Krokhagens IP
2019-08-18 10:00 Hageby IF - Stegeborgs IF Sydvallen
2019-08-18 10:30 Finspångs FK - Assyriska IF Grosvads IP
2019-08-18 15:00 Smedby AIS Svart - Ringarums IF Mirum Arena
2019-08-18 16:00 Västra Husby IF - Lindö FF Hylingevallen
2019-08-20 18:15 Kustbollen - IK Sleipner Östra Husby IP
2019-08-21 17:30 Assyriska IF - Kimstad GoIF Sydvallen
2019-08-23 17:30 Torstorps IF - Finspångs FK Atlaslunden
2019-08-25 00:00 FF Jaguar - Hageby IF Himmelstalund Södra
2019-08-25 10:00 Lindö FF - IK Sleipner Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-08-25 11:00 Stegeborgs IF - Smedby AIS Svart Häggvallen
2019-08-25 15:00 Smedby AIS Gul - Västra Husby IF Mirum Arena
2019-08-25 15:00 Ringarums IF - Kustbollen Ringvallen
2019-08-31 10:00 Kimstad GoIF - Finspångs FK Krokhagens IP
2019-08-31 11:00 Lindö FF - Ringarums IF Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
September
2019-09-01 10:00 Hageby IF - Torstorps IF Sydvallen
2019-09-01 10:00 Smedby AIS Svart - FF Jaguar Mirum Arena
2019-09-01 11:00 IK Sleipner - Smedby AIS Gul Ektorps IP
2019-09-01 15:00 Kustbollen - Stegeborgs IF Östra Husby IP
2019-09-01 16:00 Västra Husby IF - Assyriska IF Hylingevallen
2019-09-08 10:00 Hageby IF - Smedby AIS Svart Sydvallen
2019-09-08 10:30 Finspångs FK - Västra Husby IF Grosvads IP
2019-09-08 11:00 FF Jaguar - Kustbollen Himmelstalund Södra
2019-09-08 11:00 Stegeborgs IF - Lindö FF Häggvallen
2019-09-08 15:30 Torstorps IF - Kimstad GoIF Atlaslunden
2019-09-08 17:00 Smedby AIS Gul - Ringarums IF Mirum Arena
2019-09-09 17:30 Assyriska IF - IK Sleipner Sydvallen
2019-09-14 14:00 Smedby AIS Gul - Stegeborgs IF Mirum Arena
2019-09-14 15:30 Smedby AIS Svart - Torstorps IF Mirum Arena
2019-09-15 11:00 IK Sleipner - Finspångs FK Ektorps IP
2019-09-15 14:30 Lindö FF - FF Jaguar Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-15 15:00 Ringarums IF - Assyriska IF Ringvallen
2019-09-15 16:00 Västra Husby IF - Kimstad GoIF Hylingevallen
2019-09-15 16:00 Kustbollen - Hageby IF Östra Husby IP
2019-09-18 17:30 Assyriska IF - Stegeborgs IF Sydvallen
2019-09-19 18:00 Hageby IF - Lindö FF Sydvallen
2019-09-22 10:30 Finspångs FK - Ringarums IF Grosvads IP
2019-09-22 11:00 Kimstad GoIF - IK Sleipner Krokhagens IP
2019-09-22 11:00 FF Jaguar - Smedby AIS Gul Himmelstalund Södra
2019-09-22 15:00 Smedby AIS Svart - Kustbollen Mirum Arena
2019-09-22 15:30 Torstorps IF - Västra Husby IF Atlaslunden
2019-09-25 17:30 Assyriska IF - FF Jaguar Sydvallen
2019-09-28 10:00 Smedby AIS Gul - Hageby IF
2019-09-29 00:00 Kustbollen - Torstorps IF
2019-09-29 11:00 IK Sleipner - Västra Husby IF
2019-09-29 11:00 Stegeborgs IF - Finspångs FK Häggvallen
2019-09-29 14:30 Lindö FF - Smedby AIS Svart
2019-09-29 15:00 Ringarums IF - Kimstad GoIF