Spelprogram - Pojkar, Div 3 Västergötland

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Stefan Jungqvist 0725076534
IF Elfsborg Johan Fälth 0727153218 Gul/Svart/Gul
IFK Falköping FF Joakim Fritzon 0736253638 Blå/Vit/Blå
IFK Skövde FK Rickard Karlsson 0500459984 0705527902 Blå/Blå/Blå
Mariedals IK Ann Johansson 0707473292 Blå-vit/Vit/Blå
Norrby IF Jerry Andersson 0709667378 Blå/Vit/Blå
Sandared/Sjömarken Johan Bäck 0733434662 0733434662 Vit, Grön, Grön
Stenungsunds IF Vigan Berbatovci 0763188925 0763188925 Röd, Röda, Röda
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-17 19:00 200111046 Norrby IF - IF Elfsborg 1 - 1 Ramnavallen konstgräs
2019-04-22 12:00 200111004 Norrby IF - Mariedals IK 6 - 0 Ramnavallen konstgräs
2019-04-23 19:15 200111003 Sandared/Sjömarken - IFK Falköping FF 13 - 0 Sandevi B konstgräs
2019-04-24 19:00 200111001 IF Elfsborg - IFK Skövde FK 2 - 0 Borås Arena 2 konstgräs
2019-04-27 17:00 200111007 Stenungsunds IF - IF Elfsborg 3 - 2 Nya SIF gården
2019-04-28 11:00 200111006 IFK Falköping FF - Alingsås IF FF 1 - 9 Odenvi Konstgräs
2019-04-28 16:30 200111008 IFK Skövde FK - Norrby IF 1 - 1 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
Maj
2019-05-01 15:00 200111010 Alingsås IF FF - Mariedals IK 8 - 0 Mjörnvallen, A-plan
2019-05-01 15:00 200111011 Sandared/Sjömarken - Norrby IF 2 - 3 Sandevi B konstgräs
2019-05-01 17:00 200111012 Stenungsunds IF - IFK Skövde FK 2 - 1 Nya SIF gården
2019-05-02 19:00 200111009 IF Elfsborg - IFK Falköping FF 15 - 1 Borås Arena 2 konstgräs
2019-05-05 11:00 200111015 IFK Falköping FF - Stenungsunds IF 1 - 2 Dotorpsplan A
2019-05-05 12:00 200111013 Norrby IF - Alingsås IF FF 2 - 4 Ramnavallen konstgräs
2019-05-05 13:00 200111014 Mariedals IK - IF Elfsborg 0 - 6 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-05-05 16:30 200111016 IFK Skövde FK - Sandared/Sjömarken 1 - 4 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-05-11 13:00 200111017 IF Elfsborg - Norrby IF 3 - 2 Borås Arena 2 konstgräs
2019-05-12 11:00 200111019 IFK Falköping FF - IFK Skövde FK 0 - 7 Dotorpsplan A
2019-05-12 17:00 200111018 Alingsås IF FF - Sandared/Sjömarken 0 - 2 Mjörnvallen, A-plan
2019-05-12 19:00 200111020 Stenungsunds IF - Mariedals IK 2 - 0 Nya SIF gården
2019-05-17 18:30 200111021 Sandared/Sjömarken - IF Elfsborg 4 - 2 Sandevi A-plan
2019-05-18 13:00 200111023 Mariedals IK - IFK Falköping FF 2 - 1 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-05-19 12:00 200111022 Norrby IF - Stenungsunds IF 7 - 0 Ramnavallen konstgräs
2019-05-19 18:30 200111024 IFK Skövde FK - Alingsås IF FF 2 - 2 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-05-25 11:00 200111027 IFK Falköping FF - Norrby IF 3 - 3 Odenplan A-plan
2019-05-26 13:00 200111028 Stenungsunds IF - Sandared/Sjömarken 1 - 5 Nya SIF gården
2019-05-26 14:30 200111026 Mariedals IK - IFK Skövde FK 2 - 1 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-05-28 19:00 200111025 IF Elfsborg - Alingsås IF FF 1 - 4 Borås Arena 2 konstgräs
Juni
2019-06-02 11:00 200111030 IFK Falköping FF - Sandared/Sjömarken 0 - 3 Dotorpsplan A
2019-06-02 19:00 200111029 Mariedals IK - Norrby IF 0 - 5 Kransmossens IP, Konstgräs 2
2019-06-09 14:00 200111002 Alingsås IF FF - Stenungsunds IF 6 - 0 Mjörnvallen, A-plan
2019-06-11 19:00 200111037 Norrby IF - Sandared/Sjömarken 2 - 1 Ramnavallen konstgräs
2019-06-15 10:30 200111036 Norrby IF - IFK Skövde FK 3 - 1 Ramnavallen konstgräs
2019-06-15 11:00 200111031 Stenungsunds IF - Alingsås IF FF 1 - 4 Nya SIF gården
2019-06-16 14:30 200111035 Sandared/Sjömarken - Mariedals IK 16 - 0 Sandevi A-plan
2019-06-16 16:00 200111034 Alingsås IF FF - IFK Falköping FF 5 - 1 Mjörnvallen, A-plan
2019-06-18 19:00 200111033 IF Elfsborg - Stenungsunds IF 6 - 1 Borås Arena 2 konstgräs
2019-06-19 20:00 200111040 IFK Skövde FK - Stenungsunds IF 4 - 3 Lillegårdens IP, B-plan
2019-06-23 17:00 200111038 Mariedals IK - Alingsås IF FF 0 - 17 Kransmossens IP, Konstgräs 1
Juli
2019-07-07 16:30 200111048 IFK Skövde FK - IFK Falköping FF 1 - 2 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-07-10 18:00 200111043 Sandared/Sjömarken - IFK Skövde FK 6 - 0 Idrottsgården A-plan
2019-07-12 19:00 200111045 Sandared/Sjömarken - Alingsås IF FF 1 - 1 Idrottsgården A-plan
Augusti
2019-08-07 19:00 200111041 IF Elfsborg - Mariedals IK Borås Arena 2 konstgräs
2019-08-10 12:00 200111050 Alingsås IF FF - IFK Skövde FK Mjörnvallen, A-plan
2019-08-10 14:00 200111052 Norrby IF - Stenungsunds IF Ramnavallen konstgräs
2019-08-11 11:00 200111051 IFK Falköping FF - Mariedals IK Dotorpsplan A
2019-08-13 19:15 200111053 Alingsås IF FF - IF Elfsborg Mjörnvallen, A-plan
2019-08-15 19:00 200111054 Sandared/Sjömarken - Stenungsunds IF Sandevi A-plan
2019-08-15 19:00 200111055 Norrby IF - IFK Falköping FF Ramnavallen konstgräs
2019-08-17 14:00 200111059 Sandared/Sjömarken - IFK Falköping FF Sandevi A-plan
2019-08-17 15:00 200111056 IFK Skövde FK - Mariedals IK Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-08-18 12:00 200111060 Norrby IF - Mariedals IK Ramnavallen konstgräs
2019-08-18 16:00 200111058 Alingsås IF FF - Stenungsunds IF Mjörnvallen, A-plan
2019-08-21 19:00 200111057 IF Elfsborg - IFK Skövde FK Borås Arena 2 konstgräs
2019-08-25 11:00 200111062 IFK Falköping FF - Alingsås IF FF Dotorpsplan A
2019-08-25 14:45 200111063 Stenungsunds IF - IF Elfsborg Nya SIF gården
2019-08-25 16:00 200111061 Mariedals IK - Sandared/Sjömarken Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-08-25 16:30 200111064 IFK Skövde FK - Norrby IF Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-08-29 19:00 200111065 IF Elfsborg - IFK Falköping FF Borås Arena 2 konstgräs
2019-08-31 12:00 200111067 Sandared/Sjömarken - Norrby IF Sandevi A-plan
September
2019-09-01 11:00 200111066 Alingsås IF FF - Mariedals IK Mjörnvallen, A-plan
2019-09-01 12:30 200111044 Stenungsunds IF - IFK Falköping FF Nya SIF gården
2019-09-04 19:00 200111049 IF Elfsborg - Sandared/Sjömarken Borås Arena 2 konstgräs
2019-09-04 19:15 200111068 Stenungsunds IF - IFK Skövde FK Nya SIF gården
2019-09-08 11:00 200111069 Norrby IF - Alingsås IF FF Ramnavallen konstgräs
2019-09-08 11:00 200111070 Mariedals IK - IF Elfsborg Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-09-08 11:00 200111071 IFK Falköping FF - Stenungsunds IF Dotorpsplan A
2019-09-08 19:00 200111072 IFK Skövde FK - Sandared/Sjömarken Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-09-12 19:00 200111032 IFK Skövde FK - IF Elfsborg Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-09-15 11:00 200111074 Alingsås IF FF - Sandared/Sjömarken Mjörnvallen, A-plan
2019-09-15 11:00 200111075 IFK Falköping FF - IFK Skövde FK Dotorpsplan A
2019-09-15 14:45 200111076 Stenungsunds IF - Mariedals IK Nya SIF gården
2019-09-18 19:00 200111073 IF Elfsborg - Norrby IF Borås Arena 2 konstgräs
2019-09-21 11:00 200111077 Sandared/Sjömarken - IF Elfsborg Sandevi A-plan
2019-09-22 11:00 200111079 Mariedals IK - IFK Falköping FF Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-09-22 14:45 200111078 Stenungsunds IF - Norrby IF Nya SIF gården
2019-09-22 19:00 200111080 IFK Skövde FK - Alingsås IF FF Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-09-24 19:15 200111005 Mariedals IK - Sandared/Sjömarken Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-09-25 19:00 200111039 IFK Falköping FF - IF Elfsborg Odenvi Konstgräs
2019-09-29 11:00 200111083 IFK Falköping FF - Norrby IF Odenvi Konstgräs
2019-09-29 12:30 200111084 Stenungsunds IF - Sandared/Sjömarken Nya SIF gården
2019-09-29 19:00 200111082 Mariedals IK - IFK Skövde FK Kransmossens IP, Konstgräs 1
Oktober
2019-10-02 19:00 200111081 IF Elfsborg - Alingsås IF FF Borås Arena 2 konstgräs
2019-10-05 11:00 200111042 Alingsås IF FF - Norrby IF Noltorpsvallen B Konstgräs
December
2019-12-31 200111047 Mariedals IK - Stenungsunds IF Kransmossens IP, Konstgräs 1