Spelprogram - Pojkar, Div 5 U15 Södra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Grön Christopher Grujovic 0709735254 Grön/Vit/Grön
Bergdalens IK Petri Tähtinen 0706812145 Röd/Röd/Röd
Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö Martin Karlsson 0703991970 Vit/Blå/Blå
Brämhults IK Vit Tony Ehnar 0702009519 Svart/Svart/Svart
IF Elfsborg Milan Aleksic 0766111899 Gul/Svart/Gul
Kinna IF Röd Karin Lindholm 0705892405 Röd/Blå/Vit
Norrby IF Gytis Gelgota 0736286065 Blå/Vit/Blå
Örby/Skene/Svansjö Petter Claeson 0709941034 Blå-Vit/blå/Blå eller vit/svart/vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:30 200126046 Norrby IF - Bergdalens IK 1 - 0 Ramnavallen konstgräs
2019-04-16 18:00 200126003 Örby/Skene/Svansjö - Brämhults IK Vit 5 - 2 Örby IP B konstgräs
2019-04-19 15:00 200126002 Kinna IF Röd - Alingsås IF FF Grön 3 - 6 Viskavallen A
2019-04-22 15:00 200126004 Norrby IF - IF Elfsborg 3 - 2 Ramnavallen konstgräs
2019-04-25 18:30 200126008 Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö - Norrby IF 0 - 3 Björnskogsvallen
2019-04-26 18:00 200126006 Brämhults IK Vit - Kinna IF Röd 0 - 1 Bodavallen C konstgräs
2019-04-28 13:00 200126007 Alingsås IF FF Grön - Bergdalens IK 3 - 6 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-04-29 19:00 200126010 Kinna IF Röd - IF Elfsborg 2 - 7 Viskavallen A
Maj
2019-05-01 12:30 200126009 Bergdalens IK - Brämhults IK Vit 3 - 1 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-05-01 17:00 200126011 Örby/Skene/Svansjö - Norrby IF 7 - 3 Örby IP A
2019-05-03 18:30 200126016 Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö - Örby/Skene/Svansjö 2 - 3 Björnskogsvallen
2019-05-04 11:00 200126013 Norrby IF - Kinna IF Röd 2 - 1 Ramnavallen konstgräs
2019-05-05 11:00 200126015 Brämhults IK Vit - Alingsås IF FF Grön 2 - 4 Bodavallen C konstgräs
2019-05-05 17:00 200126014 IF Elfsborg - Bergdalens IK 1 - 1 Borås Arena 2 konstgräs
2019-05-08 19:00 200126020 Alingsås IF FF Grön - IF Elfsborg 0 - 3 Alströmervallen konstgräs
2019-05-12 11:00 200126019 Brämhults IK Vit - Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö 6 - 0 Brämhults IP A
2019-05-12 12:00 200126017 Bergdalens IK - Norrby IF 2 - 1 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-05-12 18:30 200126018 Kinna IF Röd - Örby/Skene/Svansjö 5 - 3 Viskavallen A
2019-05-16 19:00 200126021 Örby/Skene/Svansjö - Bergdalens IK 3 - 0 Örby IP A
2019-05-16 19:00 200126023 IF Elfsborg - Brämhults IK Vit 2 - 0 Borås Arena 2 konstgräs
2019-05-17 18:30 200126022 Norrby IF - Alingsås IF FF Grön 3 - 0 Ramnavallen konstgräs
2019-05-17 19:00 200126024 Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö - Kinna IF Röd 1 - 2 Björnskogsvallen
2019-05-23 19:00 200126005 IF Elfsborg - Örby/Skene/Svansjö 2 - 2 Borås Arena 2 konstgräs
2019-05-24 17:30 200126027 Brämhults IK Vit - Norrby IF 1 - 4 Brämhults IP A
2019-05-26 12:00 200126025 Bergdalens IK - Kinna IF Röd 4 - 1 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-05-26 16:00 200126028 Alingsås IF FF Grön - Örby/Skene/Svansjö 5 - 0 Mjörnvallen, A-plan
2019-05-26 17:00 200126026 IF Elfsborg - Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö 5 - 2 Borås Arena 2 konstgräs
2019-05-28 19:00 200126031 Alingsås IF FF Grön - Kinna IF Röd 0 - 3 Mjörnvallen, B-plan
Juni
2019-06-02 12:00 200126029 IF Elfsborg - Norrby IF 3 - 3 Ryda Sportfält A
2019-06-02 18:00 200126032 Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö - Bergdalens IK 4 - 10 Björnskogsvallen
2019-06-02 19:00 200126030 Brämhults IK Vit - Örby/Skene/Svansjö 2 - 2 Brämhults IP A
2019-06-05 19:00 200126042 Kinna IF Röd - Norrby IF 1 - 6 Pruhultsplanen
2019-06-05 19:00 200126047 IF Elfsborg - Alingsås IF FF Grön 9 - 1 Borås Arena 2 konstgräs
2019-06-09 17:00 200126038 IF Elfsborg - Kinna IF Röd 4 - 3 Ryda Sportfält B
2019-06-09 17:00 200126039 Brämhults IK Vit - Bergdalens IK 1 - 3 Brämhults IP A
2019-06-12 19:00 200126035 Örby/Skene/Svansjö - IF Elfsborg 4 - 8 Örby IP A
2019-06-12 19:00 200126040 Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö - Alingsås IF FF Grön 2 - 0 Björnskogsvallen
2019-06-13 19:15 200126044 Alingsås IF FF Grön - Brämhults IK Vit 4 - 0 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-06-14 18:00 200126036 Norrby IF - Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö 8 - 1 Ramnavallen konstgräs
2019-06-16 13:00 200126033 Bergdalens IK - Alingsås IF FF Grön 4 - 4 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-06-19 19:00 200126037 Norrby IF - Örby/Skene/Svansjö 2 - 2 Ramnavallen konstgräs
2019-06-28 18:30 200126043 Örby/Skene/Svansjö - Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö 13 - 0 Örby IP A
2019-06-30 13:00 200126001 Bergdalens IK - Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö 10 - 0 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
Juli
2019-07-10 19:00 200126045 Örby/Skene/Svansjö - Kinna IF Röd 2 - 2 Örby IP A
Augusti
2019-08-08 19:00 200126050 Kinna IF Röd - Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö 6 - 2 Viskavallen A
2019-08-11 11:00 200126051 Brämhults IK Vit - IF Elfsborg 3 - 5 Brämhults IP A
2019-08-11 19:00 200126049 Bergdalens IK - Örby/Skene/Svansjö 4 - 0 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-08-14 19:00 200126056 Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö - IF Elfsborg 0 - 6 Björnskogsvallen
2019-08-15 18:30 200126054 Örby/Skene/Svansjö - Alingsås IF FF Grön 0 - 3 Vävarevallen A-plan
2019-08-16 19:00 200126055 Norrby IF - Brämhults IK Vit 3 - 2 Ramnavallen konstgräs
2019-08-18 15:00 200126053 Kinna IF Röd - Bergdalens IK 1 - 2 Viskavallen A
2019-08-20 18:30 200126059 Örby/Skene/Svansjö - Brämhults IK Vit Vävarevallen A-plan
2019-08-21 19:00 200126058 Kinna IF Röd - Alingsås IF FF Grön Viskavallen A
2019-08-21 19:00 200126060 Norrby IF - IF Elfsborg Ramnavallen konstgräs
2019-08-24 10:30 200126063 Alingsås IF FF Grön - Bergdalens IK Mjörnvallen, B-plan
2019-08-25 14:30 200126062 Brämhults IK Vit - Kinna IF Röd Brämhults IP A
2019-08-25 15:00 200126064 Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö - Norrby IF Björnskogsvallen
2019-08-25 17:00 200126061 IF Elfsborg - Örby/Skene/Svansjö Ryda Sportfält A
2019-08-29 19:00 200126066 Kinna IF Röd - IF Elfsborg Viskavallen A
2019-08-30 19:30 200126057 Bergdalens IK - Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
September
2019-09-01 11:30 200126065 Bergdalens IK - Brämhults IK Vit Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-09-01 15:00 200126068 Alingsås IF FF Grön - Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö Mjörnvallen, A-plan
2019-09-01 17:00 200126067 Örby/Skene/Svansjö - Norrby IF Vävarevallen A-plan
2019-09-06 18:00 200126072 Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö - Örby/Skene/Svansjö Björnskogsvallen
2019-09-06 19:00 200126069 Norrby IF - Kinna IF Röd Ramnavallen konstgräs
2019-09-08 14:30 200126071 Brämhults IK Vit - Alingsås IF FF Grön Brämhults IP A
2019-09-08 17:00 200126070 IF Elfsborg - Bergdalens IK Ryda Sportfält A
2019-09-15 14:00 200126076 Alingsås IF FF Grön - IF Elfsborg Mjörnvallen, A-plan
2019-09-15 15:30 200126073 Bergdalens IK - Norrby IF Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-09-15 17:30 200126075 Brämhults IK Vit - Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö Brämhults IP A
2019-09-20 19:00 200126078 Norrby IF - Alingsås IF FF Grön Ramnavallen konstgräs
2019-09-21 13:00 200126074 Kinna IF Röd - Örby/Skene/Svansjö Viskavallen A
2019-09-22 17:00 200126077 Örby/Skene/Svansjö - Bergdalens IK Vävarevallen A-plan
2019-09-22 17:00 200126079 IF Elfsborg - Brämhults IK Vit Borås Arena 2 konstgräs
2019-09-22 17:00 200126080 Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö - Kinna IF Röd Björnskogsvallen
2019-09-27 19:30 200126081 Bergdalens IK - Kinna IF Röd Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-09-28 14:00 200126084 Alingsås IF FF Grön - Örby/Skene/Svansjö Mjörnvallen, B-plan
2019-09-29 17:00 200126082 IF Elfsborg - Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö Borås Arena 2 konstgräs
2019-09-29 17:00 200126083 Brämhults IK Vit - Norrby IF Brämhults IP A
Oktober
2019-10-02 18:30 200126034 Kinna IF Röd - Brämhults IK Vit Kunskapens Hus, konstgräs
2019-10-05 13:00 200126048 Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö - Brämhults IK Vit Björnskogsvallen
2019-10-06 14:00 200126052 Alingsås IF FF Grön - Norrby IF Mjörnvallen, A-plan
2019-10-07 18:00 200126012 Alingsås IF FF Grön - Bollebygd/Hestrafors/Töllsjö Mjörnvallen, B-plan
December
2019-12-31 200126041 Bergdalens IK - IF Elfsborg Björkängsvallen, Borås, Konstgräs