Spelprogram - Pojkar, Div 5 Trollhättan

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 19:00 200129005 Orust Fotboll - IFK Trollhättan 1 - 6 Hällevi
2019-04-26 19:30 200129003 Halvorstorps IS - Vänersborgs IF 3 - 0 Lyrfågel konstgräs
2019-04-28 17:00 200129004 Bjärke - Sjuntorps IF (9:9) 9 - 1 Nya Bjärkevi Konstgräs
Maj
2019-05-05 15:00 200129006 IFK Trollhättan - Bjärke 3 - 1 Kamratgårdens IP B-plan
2019-05-05 16:30 200129008 Vänersborgs IF - Edet FK 3 - 0 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-05-05 17:00 200129007 Sjuntorps IF (9:9) - Halvorstorps IS 1 - 1 Sjuntorpsvallen A
2019-05-10 18:30 200129013 Halvorstorps IS - IFK Trollhättan 3 - 2 Halvorstorps IP A
2019-05-11 11:00 200129012 Edet FK - Sjuntorps IF (9:9) 1 - 3 Ekaråsen A
2019-05-11 15:00 200129014 Bjärke - Orust Fotboll 1 - 2 Brynet
2019-05-12 14:00 200129011 Alingsås IF FF Vit - Vänersborgs IF 4 - 1 Mjörnvallen, B-plan
2019-05-17 19:00 200129016 Orust Fotboll - Halvorstorps IS 3 - 5 Lövängens IP
2019-05-19 14:00 200129017 IFK Trollhättan - Edet FK 7 - 0 Kamratgårdens IP B-plan
2019-05-19 17:00 200129018 Sjuntorps IF (9:9) - Alingsås IF FF Vit 0 - 6 Sjuntorpsvallen A
2019-05-24 19:00 200129021 Alingsås IF FF Vit - IFK Trollhättan 1 - 1 Mjörnvallen, B-plan
2019-05-24 19:00 200129023 Halvorstorps IS - Bjärke 5 - 3 Halvorstorps IP A
2019-05-25 16:15 200129022 Edet FK - Orust Fotboll 1 - 2 Ekaråsen A
Juni
2019-06-02 17:00 200129026 Bjärke - Edet FK 0 - 1 Nya Bjärkevi
2019-06-02 17:00 200129029 Sjuntorps IF (9:9) - Vänersborgs IF 3 - 4 Sjuntorpsvallen A
2019-06-06 15:00 200129027 Orust Fotboll - Alingsås IF FF Vit 3 - 2 Glimmaråsen
2019-06-09 15:00 200129043 Vänersborgs IF - Bjärke 2 - 2 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-16 12:00 200129032 Edet FK - Halvorstorps IS 2 - 4 Ekaråsen A
2019-06-16 17:00 200129047 Sjuntorps IF (9:9) - Bjärke 3 - 10 Sjuntorpsvallen A
2019-06-16 18:30 200129034 Vänersborgs IF - IFK Trollhättan 1 - 4 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-23 17:00 200129039 Orust Fotboll - Vänersborgs IF 2 - 2 Hällevi
2019-06-23 19:00 200129037 Halvorstorps IS - Alingsås IF FF Vit 4 - 4 Halvorstorps IP A
2019-06-29 15:00 200129041 Alingsås IF FF Vit - Edet FK 4 - 1 Mjörnvallen, B-plan
Juli
2019-07-07 14:00 200129046 IFK Trollhättan - Orust Fotboll 8 - 2 Kamratgårdens IP B-plan
2019-07-07 17:00 200129048 Vänersborgs IF - Halvorstorps IS 1 - 5 Vänersvallen Nord Konstgräs
Augusti
2019-08-11 12:00 200129052 Edet FK - Vänersborgs IF 4 - 3 Ekaråsen A
2019-08-13 19:00 200129031 Alingsås IF FF Vit - Bjärke 3 - 4 Alströmervallen konstgräs
2019-08-17 11:00 200129053 Halvorstorps IS - Sjuntorps IF (9:9) 6 - 1 Halvorstorps IP A
2019-08-18 18:00 200129059 Vänersborgs IF - Alingsås IF FF Vit 5 - 0 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-08-22 18:45 200129054 Bjärke - IFK Trollhättan 2 - 10 Nya Bjärkevi
2019-08-23 18:30 200129063 Halvorstorps IS - Orust Fotboll 3 - 3 Halvorstorps IP B-plan
2019-08-25 12:00 200129062 Edet FK - IFK Trollhättan 2 - 5 Ekaråsen A
2019-08-25 16:00 200129061 Alingsås IF FF Vit - Sjuntorps IF (9:9) 3 - 0 Mjörnvallen, B-plan
2019-08-28 18:30 200129057 IFK Trollhättan - Halvorstorps IS 5 - 1 Kamratgårdens IP B-plan
2019-08-30 18:30 200129058 Sjuntorps IF (9:9) - Edet FK 2 - 4 Sjuntorpsvallen A
2019-08-31 15:00 200129068 IFK Trollhättan - Alingsås IF FF Vit 6 - 0 Kamratgårdens IP B-plan
September
2019-09-01 17:00 200129066 Bjärke - Halvorstorps IS 4 - 4 Brynet
2019-09-01 17:00 200129067 Orust Fotboll - Edet FK 1 - 0 Ängö Schakt Arena
2019-09-04 18:30 200129040 IFK Trollhättan - Sjuntorps IF (9:9) 19 - 2 Kamratgårdens IP B-plan
2019-09-07 12:00 200129071 Alingsås IF FF Vit - Orust Fotboll 2 - 1 Alströmervallen konstgräs
2019-09-08 12:30 200129074 Vänersborgs IF - Sjuntorps IF (9:9) 4 - 0 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-09-11 18:15 200129077 Bjärke - Alingsås IF FF Vit 3 - 4 Nya Bjärkevi Konstgräs
2019-09-13 18:00 200129076 Halvorstorps IS - Edet FK 1 - 0 Halvorstorps IP A
2019-09-14 15:00 200129056 Orust Fotboll - Bjärke 0 - 4 Lövängens IP
2019-09-15 12:00 200129042 Sjuntorps IF (9:9) - Orust Fotboll 3 - 3 Sjuntorpsvallen A
2019-09-15 15:00 200129079 IFK Trollhättan - Vänersborgs IF 13 - 2 Kamratgårdens IP A-plan
2019-09-19 19:45 200129072 Edet FK - Bjärke 1 - 2 Strömsvallen A konstgräs
2019-09-22 15:00 200129081 Alingsås IF FF Vit - Halvorstorps IS 4 - 3 Mjörnvallen, B-plan
2019-09-23 18:00 200129082 Sjuntorps IF (9:9) - IFK Trollhättan 0 - 3 Sjuntorpsvallen A
2019-09-27 18:30 200129088 Bjärke - Vänersborgs IF 6 - 2 Nya Bjärkevi Konstgräs
2019-09-29 17:00 200129089 Orust Fotboll - Sjuntorps IF (9:9) 6 - 3 Ängö Schakt Arena
Oktober
2019-10-01 19:45 200129086 Edet FK - Alingsås IF FF Vit 4 - 1 Strömsvallen A konstgräs
2019-10-06 18:00 200129083 Vänersborgs IF - Orust Fotboll 5 - 1 Hallevi IP, Wargön C-plan