Spelprogram - Pojkar, Div 5 Alingsås

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-18 19:15 200130030 Gerdskens BK Gul - Brämhults IK Svart 1 - 7 Gerdskenvallen A-plan
2019-04-22 18:00 200130002 Fristad/Sparsör/Borgstena - Sandared/Sjömarken 6 - 2 Hedens IP Konstgräs
2019-04-26 18:30 200130006 Gerdskens BK Gul - Fristad/Sparsör/Borgstena 1 - 3 Gerdskenvallen A-plan
2019-04-27 11:00 200130005 Holmalunds IF - Brämhults IK Svart 2 - 5 Brogårdsvallen A-plan
2019-04-27 11:30 200130007 Sandared/Sjömarken - Lerums IS 3 - 0 Sandevi B konstgräs
Maj
2019-05-01 10:15 200130009 Lerums IS - Gerdskens BK Gul 0 - 0 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-05-01 15:00 200130010 Fristad/Sparsör/Borgstena - Holmalunds IF 9 - 3 Hedens IP Konstgräs
2019-05-01 17:00 200130011 Brämhults IK Svart - Rävlanda AIS 8 - 0 Bodavallen C konstgräs
2019-05-03 18:30 200130015 Gerdskens BK Gul - Sandared/Sjömarken 4 - 3 Gerdskenvallen A-plan
2019-05-03 19:00 200130013 Rävlanda AIS - Fristad/Sparsör/Borgstena 4 - 6 Bråtaredsvallen 1
2019-05-05 11:00 200130014 Holmalunds IF - Lerums IS 1 - 4 Brogårdsvallen A-plan
2019-05-11 14:00 200130020 Sandared/Sjömarken - Holmalunds IF 11 - 1 Sandevi B konstgräs
2019-05-12 10:15 200130017 Lerums IS - Rävlanda AIS 4 - 0 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-05-12 19:00 200130018 Fristad/Sparsör/Borgstena - Brämhults IK Svart 1 - 2 Trollevi A
2019-05-17 18:30 200130023 Holmalunds IF - Gerdskens BK Gul 6 - 3 Brogårdsvallen A-plan
2019-05-18 11:00 200130021 Brämhults IK Svart - Lerums IS 2 - 3 Brämhults IP A
2019-05-18 11:00 200130022 Rävlanda AIS - Sandared/Sjömarken 4 - 9 Bråtaredsvallen 1
2019-05-24 18:30 200130027 Gerdskens BK Gul - Rävlanda AIS 2 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-05-25 12:30 200130028 Sandared/Sjömarken - Brämhults IK Svart 4 - 2 Sandevi A-plan
2019-05-26 10:00 200130025 Lerums IS - Fristad/Sparsör/Borgstena 4 - 3 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-05-26 13:00 200130004 Rävlanda AIS - Holmalunds IF 2 - 8 Bråtaredsvallen 1
Juni
2019-06-02 18:00 200130031 Sandared/Sjömarken - Fristad/Sparsör/Borgstena 3 - 4 Sandevi A-plan
2019-06-07 18:30 200130039 Gerdskens BK Gul - Lerums IS 1 - 5 Gerdskenvallen A-plan
2019-06-08 12:00 200130029 Holmalunds IF - Rävlanda AIS 8 - 1 Brogårdsvallen A-plan
2019-06-09 15:00 200130003 Brämhults IK Svart - Gerdskens BK Gul 0 - 1 Brämhults IP A
2019-06-12 19:00 200130034 Fristad/Sparsör/Borgstena - Gerdskens BK Gul 3 - 2 Hedens IP B-plan
2019-06-15 10:15 200130033 Lerums IS - Sandared/Sjömarken 4 - 0 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-06-15 11:00 200130035 Brämhults IK Svart - Holmalunds IF 3 - 2 Brämhults IP A
2019-06-23 13:00 200130037 Rävlanda AIS - Brämhults IK Svart 5 - 3 Bråtaredsvallen 1
2019-06-23 17:00 200130038 Holmalunds IF - Fristad/Sparsör/Borgstena 3 - 8 Brogårdsvallen A-plan
2019-06-26 20:00 200130041 Lerums IS - Holmalunds IF 4 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-06-27 19:00 200130042 Fristad/Sparsör/Borgstena - Rävlanda AIS 6 - 1 Trollevi A
2019-06-30 14:00 200130044 Sandared/Sjömarken - Gerdskens BK Gul 4 - 1 Sandevi A-plan
Juli
2019-07-04 18:30 200130047 Holmalunds IF - Sandared/Sjömarken 2 - 1 Brogårdsvallen A-plan
2019-07-07 12:00 200130046 Rävlanda AIS - Lerums IS 8 - 5 Bråtaredsvallen 1
Augusti
2019-08-09 18:30 200130051 Gerdskens BK Gul - Holmalunds IF 4 - 0 Gerdskenvallen A-plan
2019-08-11 10:15 200130049 Lerums IS - Brämhults IK Svart 3 - 0 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-08-14 19:00 200130053 Fristad/Sparsör/Borgstena - Lerums IS 3 - 3 Nosseborg A
2019-08-14 19:00 200130055 Rävlanda AIS - Gerdskens BK Gul 13 - 2 Bråtaredsvallen 1
2019-08-14 19:15 200130054 Brämhults IK Svart - Sandared/Sjömarken 2 - 2 Brämhults IP A
2019-08-17 12:00 200130060 Rävlanda AIS - Holmalunds IF 1 - 6 Bråtaredsvallen 1
2019-08-18 18:00 200130059 Brämhults IK Svart - Gerdskens BK Gul 4 - 1 Brämhults IP A
2019-08-23 18:30 200130062 Gerdskens BK Gul - Fristad/Sparsör/Borgstena 5 - 2 Gerdskenvallen A-plan
2019-08-25 12:00 200130061 Holmalunds IF - Brämhults IK Svart 1 - 1 Brogårdsvallen A-plan
2019-08-25 14:00 200130063 Sandared/Sjömarken - Lerums IS 4 - 3 Idrottsgården A-plan
2019-08-30 18:00 200130067 Brämhults IK Svart - Rävlanda AIS 6 - 1 Brämhults IP A
September
2019-09-01 14:00 200130066 Fristad/Sparsör/Borgstena - Holmalunds IF 3 - 6 Hedens IP A-plan
2019-09-02 19:00 200130052 Sandared/Sjömarken - Rävlanda AIS 4 - 1 Sandevi B konstgräs
2019-09-06 18:30 200130071 Gerdskens BK Gul - Sandared/Sjömarken 2 - 8 Gerdskenvallen A-plan
2019-09-07 11:00 200130069 Rävlanda AIS - Fristad/Sparsör/Borgstena 3 - 6 Bråtaredsvallen 1
2019-09-08 13:30 200130070 Holmalunds IF - Lerums IS 2 - 0 Alströmervallen konstgräs
2019-09-13 19:00 200130076 Sandared/Sjömarken - Holmalunds IF 4 - 1 Sandevi B konstgräs
2019-09-15 17:00 200130074 Fristad/Sparsör/Borgstena - Brämhults IK Svart 4 - 5 Trollevi A
2019-09-21 11:00 200130078 Rävlanda AIS - Sandared/Sjömarken 1 - 8 Bråtaredsvallen 1
2019-09-21 11:00 200130079 Holmalunds IF - Gerdskens BK Gul 2 - 1 Alströmervallen konstgräs
2019-09-22 11:00 200130077 Brämhults IK Svart - Lerums IS 3 - 2 Brämhults IP A
2019-09-25 20:00 200130073 Lerums IS - Rävlanda AIS 6 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-09-27 18:00 200130084 Sandared/Sjömarken - Brämhults IK Svart 3 - 4 Sandevi B konstgräs
2019-09-27 18:30 200130083 Gerdskens BK Gul - Rävlanda AIS 0 - 4 Gerdskenvallen A-plan
2019-09-29 11:00 200130081 Lerums IS - Fristad/Sparsör/Borgstena 2 - 3 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Oktober
2019-10-02 19:00 200130058 Fristad/Sparsör/Borgstena - Sandared/Sjömarken 3 - 6 Hedens IP Konstgräs
2019-10-05 10:15 200130045 Brämhults IK Svart - Fristad/Sparsör/Borgstena 4 - 1 Brämhults IP A
2019-10-06 13:00 200130065 Lerums IS - Gerdskens BK Gul 4 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs