Spelprogram - Pojkar, Div 6 Trollhättan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IFK Trollhättan Moris Chamoun 0707504545 Blå/Vit/Blå/Blå
Lidköpings FK Röd Mikael Westman 051061392 0708101533 Röd-svart/Svart/Svart
Råda BK Grön Nils Svensson 0733553231 Vit/Grön/Vit
Saleby/Trässberg/N.Härene Fredrik Broberg 0705330145 Röd, Vit, Röd
Trollhättans FK Vit Rikard Johansson 0707765844 Vit/Röd/Röd
Trollhättans IF Veronica Andersson 0733866867 Gul/Svart/Svart
Vara SK Henric Wallentinsson 051233455 0703433455 Gul/Svart/Gul
Vänersborgs FK Vit Andreas Molander 0768147147 Vit/Svart/Vit
Vänersborgs IF Blå Mats-Johan Sterner 0708607343 Röd/Blå/Röda
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 18:30 200140005 Vara SK - Råda BK Grön 0 - 3 Torsvallen B-plan
2019-04-26 18:00 200140004 Trollhättans IF - Saleby/Trässberg/N.Härene 12 - 0 Skogshöjden A-plan
2019-04-27 11:30 200140002 Vänersborgs FK Vit - Lidköpings FK Röd 2 - 2 Vänersvallen Syd Konstgräs
Maj
2019-05-01 18:00 200140003 IFK Trollhättan - Trollhättans FK Vit 6 - 2 Kamratgårdens IP B-plan
2019-05-04 11:00 200140008 Trollhättans FK Vit - Vänersborgs FK Vit 1 - 1 Stavrelunds IP
2019-05-05 11:30 200140006 Råda BK Grön - Trollhättans IF 7 - 3 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-05-05 16:00 200140007 Saleby/Trässberg/N.Härene - IFK Trollhättan 4 - 8 Trässbergsvallen B
2019-05-05 16:00 200140009 Lidköpings FK Röd - Vänersborgs IF Blå 4 - 1 Ågårdsvallen A
2019-05-09 19:00 200140013 IFK Trollhättan - Råda BK Grön 1 - 5 Kamratgårdens IP B-plan
2019-05-11 13:30 200140012 Vänersborgs FK Vit - Saleby/Trässberg/N.Härene 14 - 2 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-05-12 13:30 200140011 Vänersborgs IF Blå - Trollhättans FK Vit 3 - 1 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-05-12 15:00 200140014 Trollhättans IF - Vara SK 6 - 3 Skogshöjden A-plan
2019-05-15 18:45 200140016 Vara SK - IFK Trollhättan 2 - 9 Torsvallen B-plan
2019-05-18 11:30 200140017 Råda BK Grön - Vänersborgs FK Vit 1 - 3 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-05-18 15:00 200140019 Trollhättans FK Vit - Lidköpings FK Röd 2 - 0 Stavrelunds IP
2019-05-19 16:00 200140018 Saleby/Trässberg/N.Härene - Vänersborgs IF Blå 1 - 3 Trässbergsvallen B
2019-05-20 18:00 200140025 Lidköpings FK Röd - Saleby/Trässberg/N.Härene 2 - 1 Ågårdsvallen A
2019-05-22 19:00 200140023 IFK Trollhättan - Trollhättans IF 6 - 0 Kamratgårdens IP B-plan
2019-05-25 10:30 200140022 Vänersborgs FK Vit - Vara SK 6 - 3 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-05-28 18:00 200140029 Saleby/Trässberg/N.Härene - Trollhättans FK Vit 0 - 6 Trässbergsvallen B
2019-05-29 18:45 200140027 Vara SK - Vänersborgs IF Blå 5 - 3 Torsvallen B-plan
Juni
2019-06-01 09:30 200140028 Råda BK Grön - Lidköpings FK Röd 1 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-06-02 17:00 200140026 Trollhättans IF - Vänersborgs FK Vit 2 - 0 Skogshöjden Konstgräs
2019-06-09 12:30 200140021 Vänersborgs IF Blå - Råda BK Grön 0 - 9 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-09 17:00 200140042 Saleby/Trässberg/N.Härene - Vara SK 4 - 4 Trässbergsvallen B
2019-06-14 17:00 200140041 Vänersborgs IF Blå - Vänersborgs FK Vit 1 - 5 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-15 11:00 200140031 Vänersborgs IF Blå - Trollhättans IF 1 - 2 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-06-15 11:00 200140034 Trollhättans FK Vit - Råda BK Grön 0 - 6 Stavrelunds IP
2019-06-16 13:30 200140032 Vänersborgs FK Vit - IFK Trollhättan 0 - 4 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-06-16 16:00 200140035 Lidköpings FK Röd - Vara SK 2 - 5 Ågårdsvallen A
2019-06-19 18:45 200140039 Vara SK - Trollhättans FK Vit 4 - 6 Torsvallen B-plan
2019-06-19 19:00 200140037 IFK Trollhättan - Vänersborgs IF Blå 11 - 1 Kamratgårdens IP B-plan
2019-06-19 19:15 200140040 Råda BK Grön - Saleby/Trässberg/N.Härene 7 - 6 Rådavallen C-plan
2019-06-23 17:00 200140038 Trollhättans IF - Lidköpings FK Röd 4 - 1 Skogshöjden Konstgräs
2019-06-25 19:00 200140043 Trollhättans FK Vit - Trollhättans IF 4 - 2 Stavrelunds IP
2019-06-27 18:00 200140047 Saleby/Trässberg/N.Härene - Trollhättans IF 0 - 10 Trässbergsvallen B
2019-06-30 13:00 200140044 Lidköpings FK Röd - IFK Trollhättan 4 - 5 Ågårdsvallen A
Juli
2019-07-05 19:00 200140048 Trollhättans FK Vit - IFK Trollhättan 0 - 3 Stavrelunds IP
2019-07-07 11:30 200140046 Råda BK Grön - Vara SK 14 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
Augusti
2019-08-07 18:30 200140049 Lidköpings FK Röd - Vänersborgs FK Vit 1 - 0 Ågårdsvallen A
2019-08-10 10:30 200140052 Vänersborgs FK Vit - Trollhättans FK Vit 0 - 4 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-08-10 14:30 200140051 Vänersborgs IF Blå - Lidköpings FK Röd 1 - 2 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-08-11 17:00 200140054 Trollhättans IF - Råda BK Grön 2 - 1 Skogshöjden Konstgräs
2019-08-14 18:45 200140056 Vara SK - Trollhättans IF 0 - 2 Torsvallen B-plan
2019-08-15 18:00 200140058 Saleby/Trässberg/N.Härene - Vänersborgs FK Vit 1 - 4 Trässbergsvallen B
2019-08-16 19:00 200140059 Trollhättans FK Vit - Vänersborgs IF Blå 8 - 0 Stavrelunds IP
2019-08-17 11:30 200140057 Råda BK Grön - IFK Trollhättan 4 - 4 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-08-22 18:00 200140069 Saleby/Trässberg/N.Härene - Lidköpings FK Röd Trässbergsvallen B
2019-08-24 12:30 200140062 Vänersborgs FK Vit - Råda BK Grön Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-08-24 14:00 200140063 IFK Trollhättan - Vara SK Kamratgårdens IP B-plan
2019-08-25 13:00 200140061 Vänersborgs IF Blå - Saleby/Trässberg/N.Härene Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-08-25 16:00 200140065 Lidköpings FK Röd - Trollhättans FK Vit Ågårdsvallen A
2019-08-28 18:00 200140053 IFK Trollhättan - Saleby/Trässberg/N.Härene Kamratgårdens IP B-plan
2019-08-28 18:30 200140067 Vara SK - Vänersborgs FK Vit Torsvallen B-plan
September
2019-09-01 12:30 200140068 Råda BK Grön - Vänersborgs IF Blå Rådavallen C-plan
2019-09-01 15:00 200140066 Trollhättans IF - IFK Trollhättan Skogshöjden Konstgräs
2019-09-06 19:00 200140071 Vänersborgs IF Blå - Vara SK Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-09-07 13:00 200140074 Trollhättans FK Vit - Saleby/Trässberg/N.Härene Stavrelunds IP
2019-09-07 14:00 200140072 Vänersborgs FK Vit - Trollhättans IF Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-09-08 13:00 200140075 Lidköpings FK Röd - Råda BK Grön Ågårdsvallen A
2019-09-08 14:00 200140076 IFK Trollhättan - Vänersborgs FK Vit Kamratgårdens IP B-plan
2019-09-15 12:30 200140079 Råda BK Grön - Trollhättans FK Vit Rådavallen C-plan
2019-09-15 16:00 200140078 Vara SK - Lidköpings FK Röd Torsvallen B-plan
2019-09-15 17:00 200140077 Trollhättans IF - Vänersborgs IF Blå Skogshöjden Konstgräs
2019-09-21 11:00 200140083 Trollhättans FK Vit - Vara SK Stavrelunds IP
2019-09-21 17:30 200140081 Vänersborgs IF Blå - IFK Trollhättan Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-09-22 13:00 200140084 Lidköpings FK Röd - Trollhättans IF Ågårdsvallen A
2019-09-22 15:00 200140082 Saleby/Trässberg/N.Härene - Råda BK Grön Trässbergsvallen B
2019-09-26 18:00 200140088 Trollhättans IF - Trollhättans FK Vit Skogshöjden Konstgräs
2019-09-28 12:30 200140086 Vänersborgs FK Vit - Vänersborgs IF Blå Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-09-28 13:00 200140087 IFK Trollhättan - Lidköpings FK Röd Kamratgårdens IP B-plan
2019-09-29 16:00 200140089 Vara SK - Saleby/Trässberg/N.Härene Torsvallen B-plan